AKP'li yönetici: "Örtüsüz kadın satılıktır"

Süleyman Demirci: "Örtüsüz kadın perdesiz eve benzer. Perdesiz ev ya satılıktır ya da kiralıktır"

10 Mart 2011 10:43
PAYLAŞ
TWITTER
AKP'li yönetici:

AKP Ünye Tanıtım ve Medya Başkanı Facebook'taki sayfasına, başı açık kadınlar için "Örtüsüz kadın perdesiz eve benzer. Perdesiz ev ya satılıktır ya da kiralıktır" yazdı.

BÜYÜK TEPKİ TOPLADI

Cumhuriyet'te yer alan haberde, Ordu'nun Ünye ilçesinde, AKP Ünye İlçe Tanıtım ve Medya Başkanı Süleyman Demirci sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki sayfasına, başı açık kadınlar için "Örtüsüz kadın perdesiz eve benzer.

Perdesiz ev ya satılıktır ya da kiralıktır" yazdı. İlçede yayımlanan "Ünye Güncel" gazetesinde de yer alan habere yurttaşlar büyük tepki gösterdi.

VATANDAŞLARDAN AKP'Lİ VEKİLE TEPKİ

AKP Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat'ın da bulunduğu bir toplantıya katılan yurttaşlar toplantı sırasında tepkilerini dile getirdi. Yurttaşlar, Demirci'nin yazdıklarını "ahlaksızlık" olarak niteledi. Hamarat'ın yaşananlar karşısında sessiz kalması karşısında ise yurttaşlar, Hamarat'a "Gerekeni yapmalısınız, aksi takdirde sizin de bu düşünceye sahip çıktığınızı düşüneceğiz" dedi.

CEZA ALMADI

Ayrıca AKP Ünye İlçe Başkanı Ahmet Çamyar ve Başkan Yardımcısı Adem Çalık'ın yaşanan olayla ilgili bilgisi olduğu fakat buna rağmen Demirci'yi sadece sözlü olarak uyarmakla yetindikleri öğrenildi.

Demirci'nin de yapılan uyarı üzerine Facebook'a yazdığı yazıyı sildiği fakat olayla ilgili hiçbir disiplin cezası almadığı belirtildi.

Süleyman Demirci'nin bu sözleri ne kadar doğru? Kadınları küçük düşüren bir söz değil mi?

Anahtar Kelimeler:

Okuyucu Yorumları3 yorum
  • 10 Oy
    SİZ AİLENİZDEKİ ÖRTÜSÜZ BAYANLARI SATARAKMI GEÇİNİYORSUNUZ.O ZAMAN SİZİN GİBİLERE NEDENİR ÇOK İYİ BİLİRSİNİZ.ŞUNU UNUTMAYINKİ EN BÜYÜK GÜNAHLAR KAPALI PERDELER ARKASINDA İŞLENİR.SEN AKP ZİHNİYETİNDE OLAMZSIN.ORDA AÇIK BAYANLARDA VAR.O ARKADAŞLARINIDAMI SATACAKSIN BE ADAM...
  • 6 Oy
    KURANIKERİMDEKİ ÖRTÜNME İLE İLGİLİ AYETLERİ BİR ARAŞTIR.NEDEN VE NE ZAMAN ÖRTÜNME İLE İLGİLİ AYETLER NAZİL OLMUŞ.ÖRTÜNME ADETTEN Mİ,YOKSA DİN EMRETTİĞİ İÇİN Mİ ?İYİCE BİR ARAŞTIR,ONDAN SONRA YORUM YAZ.HIMAR NEDİR,ÖRTÜ MÜ ? YOKSA HIMAR BAŞÖRTÜSÜ MÜ ?
  • 6 Oy
    zorlu zorunamı gitti zoruna gidenin borusuna gitsin

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir