Alaşehir Belediyesinden eğitime büyük destek

Alaşehir Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da eğitim-öğretim yılı süresince ilçe sınırları içerisinde okullara desteğini sürdürüyor.

Alaşehir Belediyesinden eğitime büyük destek

Alaşehir Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da eğitim-öğretim yılı süresince ilçe sınırları içerisinde okullara desteğini sürdürüyor. Belediye ekipleri, merkez okulların Alaşehir Ortaokulunda çalışmalara devam ediyor.
Alaşehir Ortaokulunda, asfalt, çevre düzenlemesi, peyzaj çalışmaları yapan Alaşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, öğrencilerin daha güvende eğitim görmeleri için merdivenlere korkuluk yapıyor.
Alaşehir Belediyesi ilçe sınırları içinde bulunan okullara destek vermeye devam ediyor. Eğitimin önemine her konuşmasında değinen Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, “Bir toplumun gelişip, kalkınmasında geleceğimize yön verecek çocuklarımızdır. Bu nedenle okullarımıza desteklerimizi hiçbir zaman esirgemedik, esirgemeyeceğiz” dedi.
Alaşehir Ortaokulu Müdürü Süleyman Büyükkarcı ise şunları söyledi: “Gökhan Başkanımızı halk Gününde ziyaret ettik. Okulumuzun bazı eksiklerini başkamıza ilettik. Okulumuzun güvenlik açısından ihtiyacı olan korkularının yükseltilmesi gerekiyordu. Başkanımızın talimatıyla ekipler çalışmalara başladı. Gökhan Karaçoban, okulumuza çok büyük hizmetler yaptı. Alaşehir’e renk katıyor, hizmet ediyor. Kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Alaşehir Belediyesinden eğitime büyük destek

Alaşehir Belediyesinden eğitime büyük destek

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler