Ali İsmail 3 kez dövülmüş

Eskişehir'de Gezi Parkı protestoları sırasında dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz'ın daha önce ortaya çıkan bir fırının önündeki dövülme görüntülerinden önce ve sonra da dövüldüğü ortaya çıktı.

Eskişehir’deki Gezi Parkı eylemleri sırasında dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz'ın dövülmesine ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Milliyet'te yer alan habere göre; Korkmaz ailesinin avukatları, olaya ilişkin görüntüler üzerinde profesyonelce oynandığını gösteren çarpıcı kanıtları açığa çıkarttı. Buna göre, Korkmaz kameralarda hem Harman Fırın, hem Beşik Otel önünde görüldü.

Ancak 01.05’te dövüldüğü belirlenen Korkmaz’la ilgili Harman Fırın’ın kamera görüntülerinin saatlerinin diğer görüntülerle uyuşmadığı fark edildi. Beşik Otel’le Harman Fırın’ın kameralarının saatleri arasında 18 dakika 50 saniye farklılık saptandı.

Harman Fırın’ın kameralarındaki saatin gerçek zamandan 1 saat 8 dakika farklı olduğu da açığa çıktı. Bu nedenle, Ali İsmail’in eşzamanlı olarak iki kamera görüntüsünde de görüldüğü belirlendi.

Polisin “silinmiş, kurtarılmaz” raporu verdiği kamera görüntülerini kurtararak, cinayetin aydınlatılmasını sağlayan Jandarma Kriminal Laboratuvarı’ndan yeni bir rapor daha geldi.

Jandarmanın kurtardığı yeni görüntülerde, Korkmaz’ın sokağa girdiğinde de dayak yediği görülüyor. Avukatlar, bu dayağı atan kişinin polis Hüseyin E. olduğunu belirterek, tutuklanması için savcılığa başvurdu.

FIRININ ÖNÜNDE İKİNCİ KEZ

Korkmaz, buradan kaçtıktan sonra Harman Fırın’ın önünde ikinci kez dövülüyor. Korkmaz’ın kaçtığı sırada Beşik Otel kamerasında kesinti meydana geliyor. Jandarma raporunda Beşik Otel'e ait kamera kayıtlarının 00.16.42’den, 00.17.56’ya kadar (74 saniye) kesintiye uğradığı ve sonra 30 saniyelik bir görüntünün ardından 18 dakikalık görüntünün daha bulunamadığı vurgulandı. Raporda, Korkmaz’ın sokaktan çıkışının da bu nedenle tespit edilemediği kaydedildi.

Tanık anlatımlarına göre, söz konusu 74 saniyelik görüntülerde, Korkmaz için “Yakalayın” talimatı verilmesi ve yakalanması, yeniden dövülmesi anları bulunuyor.

Avukatlar hem Korkmaz’ı ilk döven polisin hem de Beşik Otel’in önünde başka görüntüleri bulunan 3 polisin sorgulanarak tutuklanmasını istiyor.

güncel haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 36 yorum
ALLAH kimseye evlat acısı yaşatmasın lakin ali İsmail ve gezi olaylarında can veren diğer insanların ölümünde onları öldürenlerin dışında onları galeyana getirip meydanlarda toplayanların hiçmi suçu yok.
öldürmekmi gerekir..bu ülkede yasa,adliye,hukuk yokmu ki vatandaş veya polis ceza kesiyor hemde ölüm cezası..Allah bunu kınamayana aynısı yaşatsın..başka birşey demem..
Seni taktir ettim PRATİK anladığım kadarıyla bu gençleri meydanlara toplayan ve korku imparatorluğunu yıkmalarını sağlayan R.T.E. , .ak! yandaşlar ve yalakalarının suçu ...Bizce de. Onun İsmi ALİ ,Esma değil onun için timsah gözyaşı da dökmesinler.ALİ 'nin teslim olmayışı onlara dert olsun
" OH İYİ OLMUŞ " DİYEN KUDUZ KÖPEKLER BU HABEİ OKUMAMAIŞ DAHA. BİRAZDAN GÖZLERİ KAN ÇANAĞI, SALYALARI AKA AKA ÇIKARLAR KULÜBELERİNDEN.
SUÇLULAR CEZALANDIRILSIN. Yarın bu durumu hepimiz yaşayabiliriz. Sokakta görevliler tarafından şiddete maruz kalarak sağlığımızı kaybedebilir, ya da ölümle karşılaşabiliriz. Bunun için ibret verici cezalar uygulanmalıdır bu suçu işleyenlere. Allah sabır versin Ali İsmail Korkmaz'ın ailesine. Bir aile için en acı şey evladını kaybetmek olsa gerek. Bu yüzden empati yaparak olaya sahip çıkmamız gerekir. Burası dingonun ahırı değildir.
bu türk deilmi yahu buna neden ağlayalımki...haber degeri bile yok:)))
NE ALİ İSMAİL MİŞ BE.
geri zekalı herif bir insanın bu şekilde öldürülmesi içine siniyormu?sonrada sözde müslümanlıkdan bahsedersiniz .
adına kurban ol sen ali ismail'in
hilkat garibesi Acuze git kendini bir an önce imha et
şerefsiz katiller Allah belanızı versin
eşeği bile 2 kere dövsen aynı hatayı 3.kez yapmaz.bu arkadaşın maşallahı varmış :)
Artık eşekler de internet kullanmayı öğrenmiş demekki.Sevindim
bi gün sen de birinden kaçarsın 1 kere döverler kacarsın 2.kez döverler kacarsın 3 kez de kaçmaya calısırsın ama yakalanırsın 1 e 5 adil mi sence ?? sen yerınde olsan matrix mi olacaktın o an ya da süper güçlerin vardı da onları mı kullanacaktın acaba ?? ve komık bi olaymıs gibi gülümsüyorsun..güzel acılara gülümsemek de güzel
sen eşektende betersin yazdığın yazıyı bir bak şapkanı önüne yada arkana koy biraz düşün ölen bir insan için böle konuşulurmu hangi dine hizmet ediyorsun
ali ismail geberdi haberlerini yazanlar geberemedi...
Elleri kolları derman bulunmaz dertlere tutulup da çürüsün bunu yapan insan müsveddelerinin. Kime neye hizmet o çocuğu dövüyorsunuz? Pkk için yürüş yapanlara hiç gıkınız çıkmıyor ne hikmetse.
Polisin “silinmiş, kurtarılmaz” raporu verdiği kamera görüntülerini kurtararak, cinayetin aydınlatılmasını sağlayan Jandarma Kriminal Laboratuvarı’ndan yeni bir rapor daha geldiSİZCE BU CÜMLE DELİLİ KARATMAYA GİRMEZ MİBU RAPORU YAZANLAR HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMASI GEREKİR AVUKATLARIN.ÖLEN BİR İNSAN BİR CAN BUNU YAPANLAR İSE İNSAN OLAMAZLAR.BU GİBİ SUÇLARA POLİSİN KARIŞMASI DAHA DA VAHİM.HALK KİME GÜVENECEK KİMDEN YARDIM İSTEYECEK.YAZIK YAZIK
ALLAH AŞKINA BUNALDIK BU ALİ İSMAİLDEN İYİKİ ÖLMÜŞ ,GİTMESEYMİŞ KARDEŞİM. ÜSTÜNE EKLEYİP EKLEYİP DURUYORSUNUZ,MİLLETE GAZ VERMEK İÇİN ,BİRTEK ÖLEN ALİ İSMAİLMİ ,OKADAR ŞEHİTLERİMİZ ÖLDÜ .BUKADAR İNCELEMEDİNİZ. GEZİ PARKINDA ÖLEN POLİSİMİZİ NEDEN GÜNDEMDE DEĞİL ,ONLARDA BİR CANDI ONLARINDA GERİDE BIRAKTIĞI AİLELERİ VARDI.YETER BE ARTIK ALİ İSMAİL ALİ İSMAİL. GİTMESEYMİŞ DEVLETİNE MİLLETİNE ZARAR VERMEYE..
anladık be kardeşim aylardır aynı haberi yapıyonuz
Yetti ulan dürzüler,Yetti ulan nankörler,3 aydır aliihsan aliihsan ali ihsan. Yatın zıbarın.
ulan sizde 10 yıldır araplarla yatıp araplarla kalkıyorsunuz ölen bi insan evladı hayvan herif.ama doğru siz mehmetcigede kelle diyen varlıklarsınız.
ben 80 olaylarını bizzat yaşadım o dönem öğrenciyim okul çıkışında ve okullun içinde bildiri dağıtılıyordu.bende onlara uydum nereye çağırsalar yürüyor gösteri yapıyorduk.bir gün yeni camii önünde eylem var dediler bende katıldım derken galata köprüsü kapancak dendi bizde gittik bu iş kapatmanın dışına çıkmaya başladı anladımki kullanılıyoruz ben geri çıkmak istedim izin vermediler kimseye başta toplanın diyen ülküdaşlar oldu canavar.arkadaşlar herkez işine baksın öğrenci okulda işçi işinde galyana gelmeyelim.ali korkmaz,cömertler ve daha niceleri ölmesin herşey demokratik yöntemden çözülsün.
abi bu çocuk ne yapmışki durmadan dayak yemiş ya alla alla kadınların açtığı bayankupon adlı kupon sitesini gördünüzmü gözlerinize inanamayacaksınız kadınlar neler tutturmuş hemen aratıp bakın bayankupon diye
Demekki var bu çocukta bir ibnelik o kadar adamın içinden bunu neden seçmişler hemde 3 ayrı grup :)
İpnelik bitek babanda var senin gibi bı mahluku dünyaya getirdi diye
Bencede bu olaylarda büyük suçlu onları galyana getiren gezizekalı geziparkı sorumlularıdır. m.ali alabora salağı başsuçlu olarak anılmalıdır.
Bu insan öldüğünden beri türkiye bunu konuşuyor ülkemizde gerçekten vatanı milleti için şehit olan insanlar bugün şehit olsa yarın unutuluyor.Bu kişi öldürülmüş tamam bu olmaması gerekti.fakat bu insan durduk yere dövüp öldürmemişler.hayvanlar bile durduk yere birbirine karışmaz.bu insan da karşı tarafa bişeyler yaptıki bu olay ölüme kadar gitmiş.YAZIK YANİ ÜLKEDE O KADAR KONU VARKEN SABAH AKŞAM BUNU SÖYLÜYORLAR...
bunu yapan insanmı demem zaten insan olmadığı çok belli !!!!!!! insanlığı insani duyguları sorgulanması gereken bu vahşete arka çıkanlar destekleyenler hatta maç izler gibi alkışlayanlardır!!!!!!!!!!!!!
Bu katillerin,Sivas'ta 36 kişiyi yakarlarken tekbir getiren namussuzlardan ne farkı var?Katil ruhlu insan ,her yerde aynıdır.Onlar,insan görünüşlü yaratıklardır.(Dikkat edin,'Hayvanlardır!' demiyorum;çünkü hayvanlara hakaret olur.)Ne yazık ki,bizim coğrafyamız,böyle insanlarla kaynıyor.
Sen ömrümün cellâdı, lanet olası, An gelecek, Her gece düşlerinden, Çığlıklarla uyanacaksın, Ve her gece ruhunu, Şeytana satacaksın. Git gidebildiğince, Yollar senin, Tırnaklarını geçirdiğin canlar senin, Parçaladığın cesetlerin izlerini, Kanatlarında taşıdığın, Kanlar senin. Sanma ki bu devran hep böyle sürer, Sanma ki bu çark hep sana döner, Toprağa düşer. Yıkılır mı sandın, Vur! Bir daha vur... Vurmazsan namertsin, Aman dilersem namerdim. Şimdi her gece, Geçirip dişlerimi, Kanını içerek doyuyorum, Sen! Bu gece, Adını "kahpe" koyuyorum... " Her ceset bir gün mutlaka cellâdıyla hesaplaşır..."
ALLAH RAHMET EYLESİN...YAKINLARINA ALLAH SABIR VERSİN BU GEZİDE EYLEM YAPAN TERÖRİSTLERİN ALTINI ÇİZİYORUM TERÖRİSTLERİN ADAM GİBİ EYLEMİNİ HERKES YAPSIN KOYUN OLMASIN HAKSIZLIA İLLAKİ BAŞKALDIRSIN HERKEZ AMA YAKARAK YIKARAK DEİL.O TERÖRİSTLERİN ALLAH CEZASINI VERSİN HUZUR İSTEMEYEN HUZURU BOZAN ONLARDIR.
Allah kimseye evlat acısı vermesin ama evlat da işini yapsın okuluna gitsin gelsin ne işi var yürüyüşlerde, protestolarla ..
Esmanın geleceği mi vardı ağlayan adam. önce kapının önünü temizleyin sonra başkasına bakın. ama TÜRKSE öldürülebilir mantığı var sizlerde. MAKARNA , KÖMÜR KOYUNLARI SÖMÜR.
DEVLET HEP PARTİZANCA YÖNETİLİYOR LAFIM HEM SAĞA HEM SOLA DEVLETİ DEVLETİN YETİŞTİRDİĞİ TARAFSIZ KİMSELER TARAFINDAN YÖNETİLMESİ LAZIM
OLAN GENE GARİBANIN ÇOCUĞUNA OLUYOR POLİSTE OLSA HALKTA OLSA ZENGİN GENE VİSKİSİNİ İÇİP BU KARGAŞADAN NE KAZANIRIM DERDİNDE AKILLI OLALIM
Diğer Haberler