Atılcan Derindere kalbine yenildi

İzmir’in Çeşme İlçesi’ndeki evinde kalp krizinden yaşamını yitiren 21 yaşındaki üniversite öğrencisi ve işadamı Atılcan Derindere, gözyaşları içinde toprağa verildi.

Atılcan Derindere kalbine yenildi

Yaşar Üniversitesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Bölümü son sınıf öğrencisi ve Bluecraft Yatçılık Şirketi’nin ortaklarından Atılcan Derindere, dün, annesi Nuray Özalp ile yaşadığı Dalyan Mahallesi’ndeki evlerinde aniden fenalaştı. Astım hastası olan Derindere, hastaneye kaldırılamadan evinde yaşamını yitirdi. Üniversiteli, genç girişimci için bugün öğlen Dalyan Merkez Camisi’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene, her ikisi de CHP’den belediye başkan aday adayı olan Hakan Donakay ve Ekrem Oran, eşinden boşandığı öğrenilen baba Atıl Derindere, anne Nuray Özalp yakınları ve öğrenci arkadaşları katıldı.

Amerikan futbolu da oynayan Derindere’nin cenazesi kılının namazın ardından, bir süre omuzlarda taşınarak, Dalyan Mezarlığı’na götürülüp, gözyaşları içinde toprağa verildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Allah rahmet eylesin.Ailesine başsağlığı dilerim.
kalp krizi ne kadar çoğaldı. yazık bu yaşta. allah rahmet eylesin
son yıllarda ülkemizde artan kalp krizine bağlı ölümlerin tek sebebi hormonlu gıdalardır.hükümet bu konuda ne yazık ki hiç bir önlem almamaktadır.yakın zamanda tavukhanelerdeki etlik piliçlerin binlercesi nasıl birdenbire fazla verilen hormona bağlı toplu olarak kalp krizinden ölüyorlar ise insanlar da öyle tavuk gibi ölecek. çok da gençmiş.allah rahmet eylesin.
Mineralli su tüketimi arttıkça kalbe bağlı ani ölüm riski en aza iniyormuş.Mineralli sular ayrıca prostat ve göğüs kanseri risklerini de en aza indiriyormuş.Mineralli su tüketimi ise İtalyada kişi başı yılda 128 lt imiş,avrupa ortalaması 25-40 lt...Türkiyemizde ise şimdiye kadar kişi başı yıllık 3 lt, son yıllarda yapılan atakla 6 lt imiş. mineraller, Başta maden suları olmak üzere, termal sular ve birçok içecekte bulunmaktadır.Son zamanlarda hatta daha sık gündeme gelen Himalaya kristalinde ise 84 mineral bulunmaktadır.İnternetten araştırın hangilerinde çoksa bence onlardan tüketin.
Kalp krizine etken olan unsur vücut yağlanması, havanın sıcak ve nem oranının yüksek olması, evlere iklimlendirme yapan klimalar, vücuda hızlı adımlarla yürüme, dengeli ve orantılı beslenme şart. Amerikan kültürü beslenme kalp krizi yaşını genç yaşlara indirdi. Bilhassa gazlı içecekler kalp krizini tetikliyor.
Nasıl yani iş adamı ?
Çok genç çok yazık..
Allah rahmet eylesin. Ama kim bu ünşümü.?
Diğer Haberler