Başbakan'a görkemli karşılama

Başbakan Erdoğan'ı karşılamak isteyen vatandaşlar Atatürk Havalimanı’na akın ediyor. Kalabalığın gecenin ilerleyen saatlerinde artması üzerine Aksaray metro sefeleri 04.00'e kadar uzatıldı.

Başbakan'a görkemli karşılama

Tunus'taki resmi ziyaretlerini tamamlayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'ye döndü. Büyük bir kalabalık Başbakan Erdoğan'ın havalimanında dışarıya çıkmasını bekliyor. Başbakan Erdoğan'ı bekleyen grup, "Azınlık şaşırma, sabrımızı taşırma", "Polise uzanan eller kırılsın", "Tayyip sana canımız feda" ve "Geliyor, geliyor büyük usta geliyor" şeklinde sloganlar atıyor.

[

](http://aktuel.mynet.com/galeri/haber/erdogan-icin-ataturk-havalimaninda-karsilama/11978/1668880)

[

](http://haber.mynet.com/erdogandan-tunusta-gezi-aciklamasi-700970-politika/?utm_source=Mynet_HomePage)

AK PARTİ'Lİ ÇELİK "KARŞILAMAYA GİTMEYİN" ÇAĞRISINDA BULUNMUŞTU
Sık sık, Başbakan Erdoğan lehinde sloganlar atan grup, Mustafa Kemal Atatürk ve Başbakan Erdoğan’ın posterlerini taşıyor. AK Parti’nin seçim otobüsünün de alana geldiği karşılama töreninde Başbakan Erdoğan’ın bir açıklama yapması bekleniyor. Başbakanlık kaynaklarından alınan bilgiye göre, Erdoğan bir basın toplantısı düzenlemeyecek. Türkiye geneline yayılan Gezi Parkı olaylarındaki polisin müdahalesi ise “Polise uzanan eller kırılsın” sloganları ile destekleniyor. Bakanlar da alana gelirken coşkulu kalabalığın alana sığamayacağı tahmin ediliyor.
Öte yandan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, Başbakan Erdoğan’ın dönüşü ile ilgili sorulan bir soruya, “Ak Partiye gönül verenlere sesleniyorum. Hiç kimse durumdan vazife çıkartıp gidip Başbakan'ı karşılamasın. Sayın Başbakan'ın böyle bir şeye ihtiyacı yok. İstanbul teşkilatımızın da böyle bir şeye ihtiyacı yok.Varsayalım ki iki grup karşılaştı. Hiçbir para pul falan bir insanın hayatına değmez. Siyaset vatandaşın mutluluğunu en üste çıkartma sanatıdır” açıklamasında bulunmuştu.

DAVOS DÖNÜŞÜ DE BÖYLE KARŞILANMIŞTI
Başbakan Erdoğan, 30 Ocak 2009’da Dünya Ekonomik Forumu'ndaki Gazze ile ilgili bir panelde İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres'e ve panelin moderatörü David Ignatius'a sinirlenmesinin ardından “One minute” tepkisi ile oturumu terk etmişti. Davos’tan da yurda saat 02.30 sıralarında döndüğünde Filistin ve Türk bayrakları ile karşılanan Erdoğan burada yaptığı konuşmada, dik durduklarını ve dik duracaklarını söyleyerek, "Acaba şu ne der. Bu ne yapar demeyeceğiz. 'Türkiye olmazsa ne yaparız' diye onlar düşünecekler" demişti.

[

****](http://sayyac.mynet.com/tiklama/380?tags=marcamarcahabertextlink&url=http://www.e-carsimiz.net/?ref=mynettxt)

Okuyucu Yorumları 62 yorum
gel ey ülkemin başbakanı onbinler seni bekliyor...
tabi gelsin.. olaylar duruldu, kaçmaya gerek kalmadı artık
bu saatte otobüsde yok nasıl gittiniz :))
gövde gösterisi
türkiye burda taksım nerede...
bu olayın kazananı yok kaybedeni Türkiye ...
canım başbakanım.
Gaz bitti galiba...:)
onu çok seviyorum, ona çok güveniyorum. yaratıcım onu korusun, yüceltsin. amin.
Helal olsun size be.
Adam çalışıo kim ne derse desin yaptığı icraatlar ortada Türkiyenin ekonomisi düzelmişse onun sayesindedir su akar göz bakar Bu millet çalışanı takdir etmeyi biliyorsa istemediğinide sandığa gömmeyi bilir
sen pardon da hangi düzelen ekonomiden bahsediyorsun
bakan körsün sen, ülkenin haline bir bak önce. devletin bütün kurumları özelleştirildi ve yenisi yapılmadı. ülke bölündü teröristler ağa paşa, vatanseverler hain oldu. kendinden başka kim kazandı bu 11 yılda tek istanbulda 200 milyar dolar eşdost akmüteahhit akgötveren lere peşkeş çekildi. düzeldi dimi herşey iyi çalışmış.devletin bütün tarafsız olması gereken hukuk, ordu, yök,vs vs kurumları çıt çıkaramaz oldu. medya istediğini yazıyor öyle yönlendiriyıor.Irak ,İran, Suriyye hiç olmadığı kadar düşmanın şuan. bumu çalışmak be vicdansızlar..
Bu nasıl bir demokrasi anlayışıdır. Ordu, YÖK çıt çıkaramaz ne demek? Ben seçeyim Ordu ve YÖK yönetsin öyle mi? Bu nasıl bir özgürlük ve demokrasi anlayışıdır? Özelleşmeden önce devle özelleştirilen kamu iktisadi teşekkülleri siyasetçinin oyuncağı idi. Yandaşlar içine tıka basa doldurulur ve bunlar sadece bankamatikten maaş çekme işi yaparlardı.
HEPİNİZ YALANSINIZ DÜZELEN EKONOMİ YALAN HER YERE AVM YAPTIRARAK VATANDAŞI KREDİLERE KREDİ KARTLARIYLA OLMAYAN PARALARIYLA ALIŞVERİŞ YAPTIRDINIZ SONRADA EKONOMİ DÜZELDİ DİYE YALAN BEYANLAR VERDİNİZ ALLAH HADDİNİZİ BİLDİRECEK,
aynen 10 calısıyosa 1 ı devlete 2 sı yandaslarına 7 sı sulalesıne
işte dünya lideri
allamıma şükürler olsun. İŞTE TÜRK MİLLETİNİN EGEMENLİĞİ..... hainler lider görün. devrim görün. devrim budur... işte türk milleti işte devrim. işte demokrasi. işte halkın egemenliğiiiii.
TÜRK kelimesini kuLLanma..AKP atar seni içerii:)))
Siz kuş beyinliler hala olayın bir devrim olmadığını anlayamadınz yazık çok yazık.
demokrasiyi seçim sandığı olarak algılama sadece. Ki seçimlerin %100 şaibeli olduğunu biliyorum.
kasımpaşalı adam gibi adam görün şekli semali yeter bee helal olsun sana helal olsun
:))leen KIZ kardeşin varsa verde enşten olsun..
tertimerti arabuluculuk yapıyormuşsun banada balık etli bul parası neyse sana havale yaparım. yaparım bakk
birde okumadan konuşa bilse
okumak güzeldir baki beyy sende oku ,o kadar şaçmalıyorsunuz ki okumakta ayıplandı.
BİR AVUÇ ÇAPULCU, ERZAK KOLİSİ VE KÖMÜR ÇUVALI BAĞIMLISI, SAHİBİNİN SESİ.
karşılama olmayacakmış?
imkanlar seferber o yalamalar oraaya nasıl geldi, hangi belediye kaç ototbüs verdi. kaç lira aldılar kelle başı???
havlama boşuna ...
benim ödediğim vergi ile tutulan otobüs...haram olsun..
Hepsi bu sistemden ekmek yiyorlar hepsi vatandaşın sırtına kene gibi yapışmışlar korkuyorlar çünkü sistem bozulursa aç kalacaklar, belediyelerde devlet dairelerinde tüm kamu alanlarında yerleştirilmişler bir elleri yağda bir elleri balda bu insanları özel sektörde göremezsiniz çünkü patronlar bunlar bir saat bile şirketlerinde tutmaz hiç bir işe yaramazlar, Partileri mesajlarla karşılamaya bekliyor tüm kölelerini onlarda tıpış tıpış gidiyorlar,
70-80yasinda ki teyzeler amcalar erdogan sevgisinden orda degiller ya, bulmuslardir 2-3 kg makarna
Yapılan hoş değil. Bu vatandaş istenmese gelmezdi zaten. Yanlış diyorum sadece
ne ıstenmemesı kardesım 3 gundur adam topluyorlar otobusler yıne bedava ancak okadar olmus :)))
Zebanilerde;.Yahudi üstün hizmet madalyası alan ve destek çıkanlara görkemli karşılama yapacak.
sizden bize yer kalmaz merak etme
ADALETMİ BU METRO SEFERLERİ 4 DE KADAR UZATILIYOR 1 MAYIS VE GEZİ PARKI İÇİN OTOBUS METROBÜS NEDEN SEFER YAPMIYOR
sen otobüsleri yakıp yıkarsan yapmazlar tabi
bir sıkıntımı var :)
HANGİ ADALETTEN BAHSEDİYORSUN DAHA ÇOK YAKSINLAR YIKSINLAR DİYE YAPILSIN SEFERLER
Allahım sana her gece dua ediyorum senin adını kullanıp makam iktidar mal mülk sahibi olup para kazanan tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyip ceplerini dolduran ve bu insanlar vasıtasıyla memleketini halkını 3 kuruşa satan, sülalerini zengin eden tüm politikacılara din adamlarına ve yandaşlarına hadlerini bildir yarabbim,
amin
Gece programlarını seyretmeyenler belli.yandaş gazeteciler bile itiraf ettiler tüm teşkilatlara toplanın yoksa makarnalar kesilir diye mesajlar atılıp baskı yapıldığını.hitap ettiği kitlede belli zaten klonlanmış koyun sürüsü gibi.gece böğürüyorlardı yol ver gidelim taksimi ezelim diye,ama suç koyunların değil bunları kullanan uyanık çobanların.
taksime cıkan koyunların cobanları kimler acaba bukadar yaygara sade ağaclardan dolayımı yoksa altında başka şeylermi varr yada hepiniz alevi siniz başka ne olabilir acaba sakın bu dış mihrakların oyunu olmasın tüh tüh desenize sizin cobanınız yabancıı
koyunların eti ve sütü yenir ya domuzların
Bırak koyunlar koyun olmaya devam etsinler din adına halkın duygusunu sömüren politikacıların kurbanları olacaklardır, Bizlerde aslanlar gibi laik Atatürkçü Türk gençliği olarak bu sömürgeci sisteme dur diyeceğiz, şeriatı adım adım ufak ufak hayatımıza sokma çabasında olanlar boşuna yırtınmayın, ülkenin din ile yönetilmesine karşıyız din kuralları ile yasa çıkartılmasına karşıyız her defasında aynı sağlamlıkla karşılarında bizi bulacaklar,
Demokratik eylemlerde tüm yollar kesilir, tren vapur ne varsa durdurulur, polis barikatını geçemezsin. Sanırsın başbakan haçlı seferinden dönmüş! Hala başbakan aynı uslup ve tavırda. Daha öncekiler gibi Arınç ve Gül ılımlı açıklamalar yapıp geçiştirme çabası içindeler. Yani bunlar aynı tas aynı hamam. Demokratlık falan hikaye.. Başbakan istekleri demokratik bulmamış mış muş... Ama cin şişeden çıktı bir kere.
adam gibi demekrosi eylemi yapsan kimse sana dokunmazdı
kutcebe sen galiba Atatürk'ün arkasına sığınıp Komünistlik yapan ve bunun yanında aydın geçinen cahillerdensin.ALLAH seni ve senin gibileri azabı ile ıslah etsin
Baki bey o adam hitabet ve vücut dilini dünyada en iyi uygulayan lider dünya onun ağzına bakıyo artık normaldır bazen bakması notlarına.
hamd olsun yandaşların makarnaları patatesleri cukkaları iyi doyuyor durmak yok yola devam hedef cepleri iyice doldurup kasaları iyice boşaltmak
alayı bölücü abd uşagı aponun çocukları bunlar
TOKAT. İnsanlar bayıldığında veya korktuğunda kendine gelmesi için tokat atılır.İşte Türk Milletinin yaptığı da bundan ibaret.Artık rüya bitti,başkanlık sistemi,T.C. ve Türk Bayrağına tahammülsüzlük, PKK'ya tolerans, şehitlere ihanet, çevremizdeki Müslümanları katlettirmeye maşa olmak, Yahudilerden üstün hizmet madalyası almak. 2000 yıldan beri hakimiyetini sürdüren Türk Milleti yeri ve zamanı geldiğinde ne yapacağını bilir.Şimdiye kadar onuru ve bağımsızlığı için yaşayan bu kavim bundan sonra da bu değerleri kaybetmeyi asla istemez, hainlere prim vermez, yeri geldiğinde sandığa gömer.
işçi bayramında toplu taşıma araçlarını durduran zihniyet başbakan geliyor diye metro seferlerini gece saat 4e kadar uzatıyor.
Meeee Meeee
Otobüsün üstü, köprüden geçerken tepeden alev aldı, bir süre yandı ve söndü içindekiler farkında değiller yoksa çil yavrusu gibi kaçarlardı.
ulan yalan ensenize yuva yapmış
Basbakan Recep Tayyip, Size sahsim adina uzuluyorum. soyle bir soz vardir, ''deli bin dostum olacagina, akilli bir dostum olsun daha iyidr'' ama bu Dunyada bazi yerlerde sayilar deger goruyor, Fakat obur Dunya denilen bir yer var kimse bunu unutmasin.
hoşgeldin başbakanım, gündüz gelseydin olmazmıydı...
akp ilçe başkanlıklarının düzenlemiş olduğu gövde gösterisinden başka birşey değil. Aynı bdp nin mitinglerine hep aynı kişileri otobüslerle götürmesi gibi. Meydanlara inmeyen sadece Mhp kaldı. İnşallah inmez ve ağırlığını korur.
TERTİOMERTİO... Konuyu özetlemişsin, kalemine sağlık, başka bir şey yazmayacağım.
Diğer Haberler