BDP'li Belediye Başkanına saldırı

Siirt'in Eruh İlçesi'nin altyapı işlerini yapan taşeron Ahmet Dayanan ve 3 oğlu, BDP'li Belediye Başkanı Melik Oktay'a saldırarak dövdü.

BDP'li Belediye Başkanına saldırı

Siirt'in Eruh İlçesi'nin altyapı işlerini yapan taşeron Ahmet Dayanan ve 3 oğlu, yaptıkları işin İller Bankası yetkilileri tarafından beğenilmeyerek teslim alınmamasından sorumlu tuttukları BDP'li Belediye Başkanı Melik Oktay'a saldırarak dövdü.

Eruh İlçesi'nin altyapı işlerini yürüten taşeron Ahmet Dayanan ve 3 oğlu, bugün sabah saatlerinde belediye binasına gelerek BDP'li Başkan Melik Oktay ile konuşmaya çalıştı. Yaptıkları bir işin İller Bankası görevlilerince beğenilmediğini ve bu yüzden hakedişini alamadığını belirten Ahmet Dayanan ve 3 oğlu, olaydan sorumlu tuttukları Belediye Başkanı Melih Oktay'la tartıştı. Belediye binası önünde gerçekleşen tartışma sırasında Başkan Oktay, iddiaya göre elindeki cep telefonunu taşeron Ahmet Dayanan'a fırlattı. Bunun üzerine Dayanan'ın yanında bulunan 3 oğlu da Başkan Oktay'a saldırarak dövdü.

Belediye çalışanlarının araya girmesiyle kavga büyümeden önlenirken, daha sonra her iki tarafın da birbirinden şikayetçi olması üzerine Belediye Başkanı Melik Oktay ve Ahmet Dayanan ile 3 oğlu, karakola giderek ifade verdi. İfadeler sonrasında Başkan Oktay serbest bırakılırken, Ahmet Dayanan ve 3 oğlu gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. (DHA)

güncel haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 28 yorum
pkk silah bırakınca böyle olur elbet. bence fazla sürmez yakında döner yine, tc polis ve askerinin kürleri koruduğu yok, kürdün kürtten başka dostu yok.
kürt kendine bile dost deyilki
saldıranlar da kürttür merak etme:) buradan doğal olarak kürdün kürtten başka düşmanı yoktur sonucuna gideriz senin mantığına göre. ne kadar dar düşünceli bir yorum yahu????
doğru adam ihaleyi aldı belediye başkanı ihaleden pay aldı mütahitte malzemeden çaldı ondan sonra kürdün kürdden başka dostu yok yavuz selim doğru söylemiş
bunlar en iyi günleriniz birbirinizi boğazlıyacağınız ogünler yakında
ellerine saglık çok sevindim keşke komalık olsaydı pkk yandaşı gavat
Merak etme sen pkk yandaşı bir belediye başkanının iş verdiği taşoren firmada emin olki bir pkk yandaşıdır..sakın o dayak atanları kendinden sanıp sevinme..kısacası her iki tarafta aynı...
Sahtekarlık yap ondan sonra belediye başkanına saldır.Yok öyle çalıp çırparak iş tamamlayıp olur almak.O ancak AKP nin belediyelerinde olur.Alçak herif
niçin insanlara iftira atıyorsun , bir çok belediye ile iş yapan büyük bir firmada şantiye şefi ve proje müdürü olarak çalışıyorum ve kesinlikle sizin yukarıda yazdığınız gibi olmuyor yani belediye de çalışan kontrol mühendis ve mimarları işlerini çok iyi yapıyorlar zan altında kalmamak için.
anlamadığın anlayamayacağın bir şey var.işi kabul etmeyen belediye başkanı değil. dikkat et. iller bankası yetkilileri. onlar da belediyeye bağlı değil. bilmiyorsan cahil cahil yorum yapma. öğren ondan sonra yaz.
IYI COK IYI !!! BUNLAR GUZEL OLAYLAR ...... :)
sadasd
Ellerin dert görmesin yiğidim.Keşke bir tarafını kırsaydın
chp ülke batsın biz ikdidar olalım diye bekliyor . pusuya yatmış garipler
ton17 anlaşılıyorki CHP seni çok acıtmış,Bu olayla CHP nin ne ilgisi var acıklarmısın.
Çok iyi olmuş. Ellerinize sağlık. Bdpli görünce dövün..
ya siirtin eruh ilcesinin belefiye baskani MHpli olsaydi o 3 kisi terorist olurdu nedir bu zihniyet SIDDETIN HER TURLUSUNE KARSIYIM BEYLER NE OLURSA OLSUN KIM OLURSA OLSUN
Ne alaka? Nereden çıkardın? Vehimlerin üzerinden teröristlerin bahane değirmenine su çeken sen tam bir gafilsin.
Vuralardı birbirlerini :)
baştan savma iş yaparsanız tabiki belediye başkanı kabul etmez. karaparti değilki bu
GANİMETİ TAKSİM,RIZALARI OLMAMIŞTIR,DAYAKTA BAZEN MAKSADINA ULAŞTIRAN BİR ARAÇTIR,KANUNUN OLMADIĞI DEVLETİN OLMADIĞI YERLERDE ELİ PALALI,SOPALI BİRİLERİ ÇIKIVERİYOR DEVLETİN POLİSİNE KOLLUK GÜÇLERİNE YARDIMCI OLMAK ANLAMINDA ! TIPKI GEÇMİŞ GÜNLERDE OLDUĞU GİBİ,BU HALE GETİRENLER UTANSIN BAŞKANI DİYECEĞİM OLMAYACAK MİLLETİ DİYEYİM...
Evet ya önceden ne kadar huzurlu bir toplumduk biz.Hepimiz kardeş kardeş geçinirdik.Hatta aslanlarla ceylanlar bile bir arada yaşardı kardeş kardeş.(!)
Şiddet ile sorun çözülmüş mü? Şiddet yapanlara insan demem.
parayı görünce barışırlar sorun çıkmaz
kesin çıkarlarına ters bişi yaptı
mhp ne alakası var basel47 hemen mhp akp desen anlardık mhp hıc uzakdan yakından ornek verme sen
Tüketiciler alışverişte banka kartı kullanımını sevdi
konusma dıye bırsey yokkı a
Diğer Haberler