Bekir Bozdağ'dan sert tepki: FETÖ'nün tasmalı köpekleri

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Denizli’de trafik kazasında şoförüyle birlikte yaşamını yitiren Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper ile ilgili Twitter hesabından açıklama yaptı. Bozdağ, "Kimin cennete cehenneme gideceğine FETÖ ve onun köpekleri karar vermez; sadece Allah karar verir" dedi.Firari Emre Uslu, bir süre önce ABD'de görüntülenmiş ve savcının ölümünün ardından sosyal medyadan "Yaşasın zalimler için cehennem" diye yazmıştı.

Bekir Bozdağ'dan sert tepki: FETÖ'nün tasmalı köpekleri

Bozdağ, "FETÖ’nün tasmalı köpekleri, görev şehidi Denizli Cumhuriyet Başsavcımız Mustafa Alper ve onun şahsında yargı aleyhine havlamaya başlamışlar. Denizli Cumhuriyet Başsavcımız Mustafa Alper, görevine giderken kazada ölmüştür; Allah indinde şehittir. Şehitler,ölmez, diridir, cennetliktir. Kimin cennete cehenneme gideceğine FETÖ ve onun köpekleri karar vermez; kimin cennete veya cehenneme gideceğine sadece Allah karar verir." dedi.

Fetullahçı Terör Örgütü kapsamında firari olarak aranan ve son olarak ABD'de görüntülenen Emre Uslu, başsavcı Mustafa Alper'in yaşamını yitirdiği trafik kazası için Twitter hesabından "Denizli Başsavcısı binlerce masum kadın çocuk genci içeri tıktı. Üstüne kamyon devrilmiş ölmüş. Yaşasın zalimler için cehennem" diye yazmıştı. Çirkin mesajlara sosyal medyada tepki yağmıştı. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
Fetullahı öve öve göklere çıkaran adam söylüyor bunu. İnanılır gibi değil. Üstelik fetullaha devleti teslim etmeyin diyenlere hain diyorlardı. Bugün ise yine Hain diyenler kendileri. Bekir bozdağdan Fetullaha övgüler; https://www.youtube.com/watch?v=OQEd67vsE0M
e ne diyorsun şimdi de mi ovsun. köpek demesi zoruna mı gitti...
@hanifiozdemir bir zamanlar oda öve öve bitiremiyordu
@hanifiozdemir Zorumuza giden sizin o kıt beyniniz,işte ben şuan senin beyninle yönetiliyorum o zoruma gidiyor.
insanlar yanılabilir, yanıltılıp aldatılabilir, gerçekten Vatan için, Millet için, İnsanların yalnız bu fani dünyası değil, asıl ebedi baki hayatlarında kurtuluşta olması için iyiniyetli olduğuna ikna etmiş bile olablir. ancak bir algılayış noktasından sonra o iyiniyetin aksine bir Milletin akibetlerine kötülük ihenet niyeti taşıdığı sorgulanabildikten sonra insanlar bakışlarını tavırlarını değiştirebilir, değiştirmeleri İnsanlık onurları için gereklidir de. siz tek taraflı suçlamayın. belki tutkuyla sorgulamdığınız ne hAtalar vardır, objektif insanca bakarsanız hatalarını görürsünüz !
@hanifiozdemir onun ne işi var bakanlık görevinin başında diyorum ve sen ne utanmaz bir insansın diyorum. ülkenin menfaati hiç mi umrunda değil diyorum. ülkeyi hırsız, talancı, alçak sahtekarlara yönettirecek kadar alçaklaşmış olmanız, bu çürümüşlüğünüz ve acizliğiniz hiç mi umrunuzda olmuyor diyorum.
@ademdema vatandaş yanılır, fakat devlet adamı bir vatandaş kadar basitçe yanılmaya hakkı yoktur. eğer basitçe yanılıyorsa ondan devlet adamı olmaz. O kişi devletin başında, ülkenin menfaati için bir tehdit ve beladır. Bunu onaylayan, temize çıkarmaya çalışan halk ise ruhen çürümüş, acizleşmiş demektir. Devlet adamının ne olduğunu bilmeyen halk aciz bir halktır.
VALLAMI BAKAN BEY HOCAM DİYEN KİMDİ? PEKİ BU FETÖCÜLARA CEVAP VERİYOROSUNDA 2 TANE İNSAN AÇLIK GREVİNDELER İŞTEN ÇIKRILDIKLARI İÇİN SESİN NEDEN ÇIKMIYOR SİZ ADALET BAKANI DEĞİLMİSİNİZ HA GÖZLERİ PORTLETEREK FETÖCÜLARA CEVAP VERMEYİ BİLİYORSUN NEDEN ACABA?????KORKUNDAN MI YOKSA?????
kavurma cı kavurma yiyemiyor diye tahliye vedildi,meclis kürsüsünden feto yu öven konuşmalarını canım çektikçe dinliyorum,senine zaman tutuklayacaklar,,bağımsız ve tarrafsız yargıçlar bir an evvel gereğini yapın.
bagimsiz ve tarafsiz yargimi kaldi.?
nasil bir ulke olduk arkadas bir insan ölüyor bir baba bir eş bir oğul. Beddua ediyorlar arkasindan. Yaziklar olsun...
ne vatan hainiymiş bunlar, hala pensilvanyadaki köpeğin arkasından gidenler varya anlamak güç
YAHU,MİLLETİ SALAK YERİNE KOYDUĞUNUZ YETMİYOR MU ? BIRAKIN BU TİYATROYU,TOPBAŞIN DAMADINI BEN Mİ DIŞARI CIKARDIM,DEVLET HASTANESİ RAPORU OLMADAN SALIVEREN KİM SAYIN BAKAN?SİZİN AMACINIZ FETÖCULARI YARGILAMAK DEĞİL KORKU YARATMAK.
@hhoskan Adalet bakanının talimatıyla mı çıkarılmış yani ?
Hala çıkıp bu milletin karşısında konuşabiliyorlar ya diyecektim sonra her ne yaparlarsa yapsınlar onları destekleyen %50 aklıma geldi Biz ülke olarak bitmişiz biz milletiz diyenlerin ama olmayanların sayesinde düşman kazandı.
fetoyu sevmem ama hayatının herhangi bir evresinde ona itaat edenleri de asla sevmem.
sen 2 sene öncesine kadar kimdin
BİNLERCE FETOŞÇUYU DEVLETE DOLDURURKEN KENDİN NEYDİN ACABA ?
Topbaşın damadını neden tahliye ettiğinizi bu millete anlatamazsınız bittiniz haberiniz olsun
İsmi adalet bakanı..adalet kendileri için sadece kelimeden ibaret
Daha düne kadar Muhterem Hocaefendileriydi. Ona laf söyleyenlere hakaret derecesinde sözler söylüyorlardı.17-25 aralık'da pastayı bölüşemeyince tukaka oldular. 17-25 Aralık olmasaydı 15 Temmuz da olmazdı. Artık at gözlüklerinizi çıkartın. AKP de FETÖ de bir ABD projesidir.
üsküdarda sabah oldu,sür uçağı kuveyte. ehlen ve sehlen.
Bozdağ geçmişini asla unutma. geçmişi olmayanın geleceği olmaz. sende bunlarla beraber cem olmadın mı. meclisin içindeki tasmalı tasmasız fetö itlerinden kimse bahsetmiyor. allahın laneti cehennemi ikiyüzlüler üzerine olsun...
Neden zalimi üstüne alınmamış hayret
Kendiside fetö talimatıyla akpye alınmıştı..:)
allahım ya daha mecliste fetö hakkında konuştukları dillerde destanlarda bunlar nasıl insan böyle ne utanma ne sıkılma sizn yüzünüzden 200 küsür insan hayatını kaybetti ama unutmayın eğer ahirete inanıyorsanız bu dünyanın sahte diğer tarafın gerçek olduğunu göreceksiniz inş
Tasmanın bir ucu sizdeydi şimdi abd de
KOMEDİ GİBİ YUH ARTIK YANİ DAHA DÜNE KADAR KENDİSİDE MELİH GÖKCEKDE BİNALİ YILDIRIMDA DAHA NİCELERİ MUHTEREM HOCA EFENDİ DİYE ÖVGÜLER YAĞDIRIYORLAR GEL ARTIK ÜLKEYE BU HASRET BİTSİN DİYORLARDI BUNLARIN VATANDAŞ GÖRMÜYORMU DUYMUYORMU ACABA YADA BUNLARMI VATANDAŞI HOCA EFENDİLERİNİN BUNLARI KANDIRDIĞI GİBİ BUNLARDA VATANDAŞIMI KANDIRMAYA ÇALIŞIYOR.
fFETOCULAR FETOCULARA KLANET YAĞDIRIYOR. NEDEN Mİ ? KENDİNİ AKLAMAK İÇİN. AMA ÖTEKİ DÜNYAYIHESABA KATMIYORLAR NEDEN Mİ? NEFİS VE PARA İÇİN. HALKI ENAYI ZANNEDİYORLAR NEDEN Mİ? KOLTUK İÇİN. SEN DEN ALA FETOCU VARMI?
Diğer Haberler