Bozdağ'a saldıran Satı serbest bırakıldı

Bozdağ'a saldıran Hüseyin Satı, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Bozdağ'a saldıran Satı serbest bırakıldı

"Uluslararası Hacı Bektaş Veli Anma Kültür ve Sanat Etkinlikleri"nde Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a saldıran Hüseyin Satı, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Hacıbektaş Polis Merkezinde önceki günden bu yana gözaltında bulunan Satı, sabah saatlerinde polis nezaretinde Hacıbektaş Adliyesi'ne getirildi. Cumhuriyet savcısına ifade veren Satı, ifadesinin ardından nöbetçi mahkemeye sevk edildi. Satı, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Yurt dışına çıkış yasağı konulan Satı'nın, haftada 6 gün imza vermek için polis merkezine gideceği belirtildi.

Hüseyin Satı, adliye çıkışında bir basın mensubunun "Yaptığınız hareketten dolayı pişman mısınız " sorusunu, "Herhangi bir pişmanlığım yok" diyerek cevapladı. Satı, avukatıyla otomobile binerek adliye önünden ayrıldı. Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, önceki gün Nevşehir'in Hacıbektaş ilçesinde "Uluslararası Hacı Bektaş Veli Anma Kültür ve Sanat Etkinlikleri"nin açılış törenindeki konuşmasının ardından protokoldeki yerine dönerken, Hüseyin Satı'nın fiili saldırısına maruz kalmıştı. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Akli dengesi yerinde olmayan adamın cezası da olmaz. Hastahanede tedavi görmeli.
YA HALEN BU SALDIRIYI YAPTIRANIN AKP OLDUĞUNU ANLAMADINIZMI? AMAÇ ALEVİLERE ŞİRİN GÖRÜNMEK VE NE KADAR ALÇAKGÖNÜLLÜ BİR PARTİ OLDUĞU İMAJINI VERMEKTİR.
hadilan yamuksen öyle inanmak istiyorsunda ondan
Saldırı fialn yok , görmediniz mi ? sadece iteklemiş.
SATI(LMIŞ) SERBEST.
bu olayın akp nin provokasyonu olduğunu anlamayan bi sürü hıyar var
Bunun bir provokasyon olduğunu nasıl anladınız?Bu kadar yüzsüzlük olmaz,hem her yerde saldır,küfür et,hakaret et,arkasından bunun bir provokasyon olduğunu iddia et.Ayrıca o hıyarı size iade ediyorum hayırlı olsun.
akp liler kendilerine yan bakanı bile darbeci diye yaftalıyorlar.sürekli mazlumu oynayıp oy defşirme peşindeler.çünkü yanlış yapıyorlar ve korkuyorlar.çünkü yanlış yolda olanlar korkak olur akp nin maskesi düştü yakında demokratik yollarla iktidardan giderler
Bu saldırıyı da AKP mi organize etti.Olayı saptırdığınızın farkındasınızdır umarım.Halk yanlışı görür ve seçimde mesajını verir.Alicanbaz oyunları ile iktidar olunmaz,Mısır'daki darbecilerin düştüğü hali görüyorsunuz.Arkasında halk olmayan işlerin nelere mal olduğunu görün.
Diğer Haberler