Bursa'yı ayağa kaldıran korkunç tecavüz olayı

Bursa'nın İznik ilçesinde bir lisede eğitim gören ve kısmi algılama güçlüğü çektiği belirten genç kıza tecavüz ettiği öne sürülen 4 liseli tutuklandı.

Bursa'yı ayağa kaldıran korkunç tecavüz olayı

Bursa İznik'te lise 2'nci sınıfa giden M.B.'ye tecavüz ettiği öne sürülen 2'si aynı okuldan, diğerleri bir başka lisede okuyan 4 zanlı, genç kızın yaşadıklarını ailesine anlatması sonucu gözaltına alındı.

Algılama güçlüğü çeken genç kıza tecavüz ettiği öne sürülen adları açıklanmayan 17 yaşındaki 4 zanlı, çıkartıldıkları nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine kondu. Olayla ilgili soruşturmaya başlandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
okullarda insan degil robot yetistiriyoruz...ruhsuz canavarlar orataya cikiyor artik..hadi egitim sistemimiz pek iyi degil ama sen kardesim ailendeki cocuguna nasil terbiye vermezse..bu nasil vahşiliktir..16 17 yaslarinda bunlari yapan 20 li 30 lu yaslarda neler neler yapar..yazik guzel ulkemin guzel insanlarina
iclerinden birisi ile evlendirsinler kizi , o zaman hepsi cezaevinden cikar , boyle bir kanun cikacakti demi ??? hatta eskiden gulya avsarin buna benzer bir filmi vardi , hatta tipa tip ayni idi , ve hatta , filimlerde masum kadinlarin iceceklerine ilac atip tecavuz eden nuri alco ya , bu rollerde cok ilgi gordugu icin gazoz reklamin da oynatilmistir ve insanlar bu reklami cok begenmistir ve cok da gulmuslerdir , nasil bir toplum olduk biz demiyecem , cunku ezelden beri tecavuzcu bir toplumuz
KADINLAR ŞİDDET HAYIR ÖZGENCAN TECAVÜZ HAYIR
Bir zamanlar bu tip olaylar için yasa teklifi veren ve destekleyen M.V.lerimizin görüşleri acaba nedir?
Yaşasın cehennem Nerde idam. Bekliyoruz hala Nerde idam
bunların sorumlusu kimdir ? bence hükümettir. cezalar sert olmazsa okulda ahlak edep insanlık öğretilmezse disiplik kuralları olmazsa . ana babalar çocuklarına terbiye ahlak öğretemezse böyle olur ! HAYIR Diyorum !
Allah sonumuzu hayretsin. Bu gençlikle daha nereye gideceğiz.
liselerde öğretmenin yaptırım gücü alınır idareye sınırsız yetki verilir öğrenciye farkında olamayacağı kadar taviz verilir birde öğrencilerin hizmetine şikayet hattı sunulur eee bu ülkeyi gençliği sevdiğini söyleyenler bunu yaparsa gençlerin halinde hareketinde ne var md yrd öldürürler öğretmeni darp ederler bir birinede artık ne yaptıklarını görüyoruz korkarım daha sonraları neler çıkacak bu iyi günlerimiz.
Okullarda durum çok vahim. Okullara yönelik iş yaptığımız için olanı biteni görüyoruz.
Allah, idam cezasının gelmesini istemeyen ve idam cezasını yapmayanların belasını versin.
Konuyla ilgili değil biliyorum ama Öğretmenin elinden her şeyi aldınız. Çocuklar rahat etsin diye öğretmenler köle oldu. Öğretmen söz geçiremiyor. Babalar anneler öğretmene gelir biz söz geçiremiyoruz sizi dinlerler diyorlardı şimdide bu çocuklar kimseyi dinlemiyor. Önce bu çocukları adam edecek öğretmene yetki verin. Çocuk en azından saygısızlık yaptığında cezasını çeksin
@bitanem6006 aynen katılıyorum. Eğitim sistemi mantığı şu oldu. Çocuklar müşteri, ve öğretmenlere ne derlerse desinler, ne yaparlarsa yapsınlar müşteri her zaman haklıdır.. Biz öğretmenden fiske yesek eve gelip söyleyemezdik ki babamız da bize kızardı. Ve bu gidişat gerçekten hayra alamet değil...
Her tarafı ayırın...Merdivenleri otobüsleri okulları...aklınıza neresi gelirse ayırın. ayrı tutun!!!!...Bir bırakırsanız zemberek gibi öyle çarparlar ki iki taraftanda hayır gelmez. BİLİNİZKİ O ZAMAN İSTİKBAL BÜYÜK YARA ALMIŞTIR!!!.
Herkes birilerini suçluyor, kimi eğitim sistemini kimi devleti kimi kanunları ama kimse algılama yeteneği olmayan bir kıza veya çocuğa tecavüz eden şerefsizleri yetiştiren ailelerden bahsetmiyor, eğitim önce ailede başlar karakter terbiyesi yapılmamış herşeyine eyvallah denilen gençlik işte böyle karşımıza çıkar,
CEZASI YOK Kİ ..KANUN ÇIKSIN BÖYLE SUÇLAR İÇİN GÖNÜLLÜ CELLAT OLURUM
insanın kalbi acırmı benim acıyo böyle olayları duyunca yüce rabbim çocuklarımızın yar ve yardımcısı olsun inşallah
1 ayda bunu konuşun. ben almanya olsam bu kadar cahil bir millete sürekli tecavüz haberi pompalardım. hemde eskiden hiç tecavüz yokmuş, insanlar birden azmış ve 2015-2016-2017'den itibaren önüne gelene tecavüz etmeye başlamış gibi anlatırdım. ben sürekli gündem pompalarken birisi çıkıp "bu haberler bir içsavaş projesi" dediği anda onun bu ikazından tecavüzü savunmak gibi anlamlar çıkarılacağını bildiğim için bu cahil halk "x dedi tecavüzü savunuyor" "z dedi tecavüzcü" diyerek birbirini suçlayacak ve ben amacıma ulaşmış olacaktım. bu yöntem çok güzel uygulanıyor şuan. yakında uyanırsınız.
Eskiden hiç tecavüz olmuyormuş, insanlar yeni azmış gibi tecavüz olaylarının sürekli ana gündem yapıldığını ve bunun cahil toplumlara karşı kullanılan bir 3. dünya savaşı enstrümanı olduğunu elbetteki bu kadar cahil bir millet bilmez. bir ülke tecavüz haberleriyle senelerce meşgul edilip 50 yıl getir nasıl götürülür? oturun izleyin ve nasıl geri götürüldüğünü görün. tabi duygusal çomarlarımız muhtemelen tecavüzü savunmak gibi dangalakça bir sonuç çıkaracaktır buradan. Beklemediği bir yorum duyduğu için bu şekilde güya intikam alacaktır. Bu milletin içindeki dangalak sayısı o kadar fazla ki..
Diğer Haberler