Cezaevinde 'Afrin' kavgası! Kafatası kırıldı

Düzce T Tipi Kapalı Cezaevi'nde iki mahkum, Afrin Operasyonu'nu aşağıladığını iddia ettikleri bir mahkumu darp etti. Kafatası kırılan mahkum tedavi altına alındı.

Cezaevinde 'Afrin' kavgası! Kafatası kırıldı

Geçen hafta, Düzce T Tipi Kapalı Cezaevi'nde meydana gelen olayda, B.U. ve Ş.K. isimli mahkumlar aynı koğuşta kaldıkları A.Z.B. isimli mahkumu darp etti. B.U. ve Ş.K., A.Z.B.'nin televizyon izlendiği sırada Afrin Operasyonu'nu aşağılayarak, şehitlere ve operasyonda olan Türk askerine hakaret ettiğini, bunun üzerine kendisini uyardıklarını, uyarılarına rağmen söylemlerine devam eden A.Z.B.'yi dövdüklerini söyledi.

MAHKUM HASTANEYE KALDIRILDI

Başının arkasına darbe alan A.Z.B. de Afrin konusunda aynı görüşte olmadıklarını, bu nedenle iki mahkumun kendisini dövdüğünü belirtti. Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırılan A.Z.B.'nin kafatasında kırık olduğu belirlenirken, tedavi altına alındı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
bu daha başlangıç..o kadar kutuplaştırdılar ki halkı..biri savaş mantıksız dese..hemen sesler yükselip hakaret ederler en iyi ihtimalle..şavaş suanda zorunluluktur doğru..ama geçmişi konuşan yok kim buralara getirerek zorunluluk haline getirdi sorgulayan da yok..
iç savaş yakındır insanları ayrıştırmaya devam edin, bi 10 sene daha geriye gidelim
Hemende adama iftira atmışlar, şehitlere hakaret falan. İnsanları birbirine düşürdüler, demokrasi falan kalmadı, fikri farklı olana saygı hele hiç yok.
Geçmiş olsun :/
Aykırı görüşlere tahammülümüz yok.
Bu yorum yapan 5 kişide ayrımcılıktan bahsetmissiniz. Kendinizi bu kalıptan çıkarın 1 tek Vatan 2 Tek Bayrak 3 tek devlet 4 tek Millet Ben kürdü ilede solcusu ilede çok rahat anlasabiliyorum yeri geldiğinde fikir tartışmasında yapabiliyorum hiçte sıkıntı olmuyor. Ama arkadaşlar burda anlatılan olay şehide askere hakaret bunun üzerine kafasını kirmislar ise az bile etmişler. Ha kendi iclerinizde yasattiginiz bu auristirmacilik kafasını söküp atin içinizden. Sütü bozuk vatan hainleri hariç biz hep biriz kardesiz
Allah razı olsun. Savaşta aykırılık olmaz. Ancak bu olur.
ic savas yakindir.
Ellerinize sağlık belkide gerçekleri görür.Türk askeri yağmurda çamurda vatanı korurken kurşunlara karşı giderken Ekmeğini yediği devlete hakaret ediyor
Birileri sabırımızı öiçmeye çalışıyor ama onların oyununa gelmeyeceğiz.o kullanılan birileride emperyalistlerin taşaronu olan zavallılardır.kullanılanla muhatap olmak kullananı sevindirir.
Diğer Haberler