CHP'li vekiller tuvalette yumruk yumruğa kavga etti

CHP'nin dün ve önceki gün yapılan olağan kurultayında CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç ile CHP Milletvekili Gürsel Erol'un tuvalette yumruklaştığı öğrenildi.

CHP'li vekiller tuvalette yumruk yumruğa kavga etti
  1. Olağan Kurultay'ında dün CHP'nin en yetkili organı olan Parti Meclisi (PM) ile Yüksek Disiplin Kurulu üyelikleri için seçim yapıldı.

CHP Kurultayı'ndaki adayların hareketli mesaisinde tartışma yaratan bir olay yaşandı. Kurultayda CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç ile CHP Milletvekili Gürsel Erol'un tuvalette 'yumruklaştığı' öğrenildi. Gürsel Erol'un 'Partiyi ele geçirdiniz' diye bağırdığı belirtildi.

gürsel

Odatv’nin ulaşmaya çalıştığı Engin Özkoç telefonuna çıkmazken, Gürsel Erol’un danışmanı ise yumruklaşma olmadığı ve “sözlü tartışma” yaşandığı iddiasında bulundu. Gürsel Erol ise açıklama yapmak istemedi.

chp

CHP Tunceli Milletvekili Gürsel Erol parti yönetimine sert sözleriyle gündeme gelmişti. CHP kurultayı öncesi parti yönetimini topa tutan CHP’li Erol, “Kendimizi genel merkeze kapatmışız, oradaki odaları makam odası olarak kullanıyoruz ve kafamızı dışarı çıkarmıyoruz. Böyle bir siyaset yok” demişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
asılsız haberler yapma mynet inadına bu ülkede huzuru getireceğiz..
@bjk12386 senin dünyadan haberin yok..gündemi takip et biraz.Odatv yalan haber yapmaz.
Chp liydim.Chp bitti.Akp gibi bir parti oldu.Türkün partisi geliyor İyi olacak.
@bjk12386 Kesinlikle!
EYY MİLLET BIRDE ŞU CHP MİLETIN BASINA GELSE MİLETI BIRBIRINE KIRDIRIR
bunlardan içbir b....k olmaz bunlar böyle yaptığı sürece akp her zaaman 1.parti bunlar kendilerini yönetemiyor iktidar olunca ülkeyi kavga ederekmi yönetecekler
senden çok güzel koyun olur
dolmabahcede hdp haburda pkk süleyman şah türbesi basinda pyd persilvanyada feto diyarbakırda barzani ile ittifak yapan PAPA çocuklarına karşı IYI partiyi desteklemek vatan borcudur..
@mah6bsddn4 bazı fetö severler iyi partide ( % 2 ). çoğu fetösever ise chp. de ( % 25). bazı fetösever ise hdp.de ( % 7 )
@izmirlierol MAAŞALLAH BİR TEK AKEPE DE FETO YOK, NE İSTEDİLER DE VERMEDİK DİYEN KILIÇDAROĞLU'YDU, ANKARAYI PARSEL PARSEL CEMAATE PEŞKEŞ ÇEKEN MERAL AKŞENER İDİ, TÜRKÇE OLİMPİYATLARI ORGANİZE EDEN DE SELAHATTİN DEMİRTAŞ'İDİ, MERAK EDİYORUM 17-25 ARALIK HANİ ŞU DÖRT BAKANIN YOLSUZLUK VE PARALARI SIFIRLAMA OPERASYONLARI OLMASAYDI FETTULLAH AKP İÇİN FETO OLACAK MIYDI?
NE KADAR KONGERE GÖRDÜM İSE HEPSINDE KAVGA BUNLAR ISI GÜCÜ KAVGA VE ANAYASA MAHKEMESINDEN BASKA BIRSEY BILMEZ
2,5 milyonluk telf faturasına kılıçdaroğlu o kadar bütçe verilirse harcanır dedi yani maazallah türkiye bütçesini ele geçirseler hazineyi tam takır kuru bakır bırakıcaklar bide bunlar hep kongrelerde kavga ediyor ya iktidar olsalar? ama zaten öyle bir niyetleride yok ki
@extrabilenadam Rahat ol kardeşim, CHP nin iktidar olabilme ihtimali yok zaten.
@extrabilenadam BİRAZ UFAK ARAŞTIRMADAN YAZMACAKSIN. FATURA 1,2 MİLYON BU FATURA ÇOK DEĞİL Mİ DİYECEK ÇOKTAN DAHA ÇOK, BİZ BUNU ELEŞTİRİRKEN NEDEN 800 YADA 900 BİN LİRALIK FATURALARI GÖRMÜYORUZ, NEDEN NORMAL KARŞILIYORUZ. VEKİLLERİN, MECLİS ÇALIŞANLARININ TELEFON VE ARABALARININ YAKITLARINI NEDEN BENİM CEBİMDEN ÖDENİYOR HADİ ÖDENİYOR BUNA BİR ÜST LİMİT KONULMASI GEREKMİYOR MU? DEVLETİN MALİNİ DENİZ GÖRUP SAVURAN DEVLETİ ZARARA UĞRATANIN ALLAH BELASINI VERSİN. ELEŞTİRİLERİNİZİ YAPARKEN DE OBJEKTİF YAPINIZ.
Tipik bir CHP Klasiği,tek adam rejimi hiç bir zaman iyi değil ama CHP önce kendisi tek adamlıktan kurtulması lazım.değişim olmadığı sürece halkın icine inmedikleri sürece ne güçlü mualefet nede iktidar olamazlar mümkün değil
Atatürkün partisini ele geçirip ne kadar terörist kılıklı tip varsa doldurdular partiye yazıklar olsun..
Bu chp zihniyetinden birşey olmaz bitirdiler zaten partiyi..bir gün pkk ya bir gün fetö ye göz kırpıyorlar.yakında ikiye bölünür bu parti..
akıllanmış chp. kavgalarını kapalı kapılar arkasında yapıyorlar artık. kemal beyi masus seçmişler seçim mağlubiyetlerine alışkın diye.
CHP Atatürkün partisi olmaktan çıkmış yasadışı militanların korunduğu bir örgüte dönüşmüş.Yazık çok yazık
ATATÜRKTEN VE HALKTAN UTANIN KAPİTALİST SİSTEMİN UŞAKLARI YILLARCA SİZİ NASIL OY VERMİŞİM BUNLAR MI AYDIN ŞİMDİ ?
salyalı ağızlarla bekleyen akitler bu ülkeye demokrasiyi CHP getirmiştir huzuru barışı yayacağız
öğrenemediniZ mi kasetle gelen kasetle gider! inceninde inceden inceden kasetleri çıkarmanın vakti geldi tabi onun elinde incenin kaseti yoksa ?
bunların her zaman yediği bok budur memleketin başına geçseler birbirlerini vurur telef ederler.
bunlara 5 koyun versen 6 sini kaybederler.kaldi ki ülke yönetecekler.pkk seviciler
chp zihniyet partisi oldukça bu ülkenin insanları onları iktidara getirmez dsp de bir sol partiydi ama atatürkçülüğün laikliğin arkasına sığınmıyordu dsp iktidar oldu ama ne yazıkki chp olamıyo sebebi açık açık ortada halka hizmet adına ülkeyi kalkındırma adına faaliyet gösterecek kadrolar oluşturamıyorlar chp nin şuanki hizmetleri sadece dosya kuryeliği ülke güvenliğine zıt olanlara birlikte olmaktan başka yaptıkları hiçbirşey yok
kaynak nereden görüntü yok mu..lafla olmuyor bu işler
Valla şu partinin haline bir bakın Allah aşkına.Eskiden beri refah partisi geleneğine oy vermiş ve zaman içinde akp ye oy vermiş biriyim.Fakat akp den o kadar tiksindim ki son seçimde chp ye verdim.Son zamanlarda chp den gerçekten güzel atılımlar ve projeler gördüm için umutlanmıştım.Eskisi gibi artık genel başkanın parti politikasının üzerine pek söz söylenmeyip fikir birliği görüntüsü veriyordu.Herkes kafasına göre hareket etmiyordu.Ama şu son günlerde yaşananlara bakıyorum da yazık diyorum.Genel başkanın eşinin olduğu toplantıda ince çıkıp partiyi yerden yere vurdu.Bunlar mı ülke yönetecek
adamların iktidarlıkla alakaları yok. hepsi koltuk sevdasına düşmüş. sayın kılıçtar oglu 8-9 seçim kaybetmişsin orda oturmak sana yakışıyormu bir de diyorsunki kul hakkı yemem. bu yaptıgın ne. bırak git yenileşmekte fayda var. en fazla iki seçim kalınsın başkanlıkta. bizde bir gün yüzü görelim ya akp nin dilinde dolanmaktan bıktık.
ilk defa bir chp kongresi kavgasiz atlatildi diyicektim bu haber cikti.konusarak uzlasma soylemlerini teorukten pratige gecirilebilirmi.
terör destekçilerini milliyetçi ruha sahip TÜRKİYE CUMHURİYETİ vatandaşları dövmüştür. elinize sağlık.
Diğer Haberler