Çorum'da "İnce" gerginlik!

Üniversite öğrencisi "Canın cehenneme" diyerek Muharrem İnce'nin üzerine yürüdü.

Çorum'da "İnce" gerginlik!
CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce'nin parti toplantısında söylediği "Başbakan canın cehenneme" sözüne tepki gösteren üniversite öğrencisi 23 yaşındaki Savaş H. çıkışta, "Muharrem İnce senin canın cehenneme" diyerek üzerine yürüdü. Bu sırada araya girenler oldu ve çıkan arbedede tartaklanan Savaş H.'yi, dövülmekten sivil polisler kurtardı.
Çorum'da bugün Kültür Sitesi'nde CHP Merkez İlçe Danışma Kurulu toplantısı yapıldı. Toplantıya CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce katıldı. Burada bir konuşma yaparak hükümeti eleştiren Muharrem İnce, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde "Esadın canı cehenneme" sözleri üzerine başbakan tarafından kendisine "Esad'ın canı cehenneme diyebilir ancak bu sözleri ABD'ye söyleyemez" şeklinde ifadelerde bulunduğunu anlattı. İnce ardından, "Esad'ın canı cehenneme, Obama'nın canı cehenneme, Başbakan senin de canı cehenneme. Ben kimsenin telefonunu dinlemiyorum, kimseye pusu kurmuyorum, benim 1500 tane korumam yok. Mangal gibi yüreğim var. Ölümden öte köy, Silivri'den öte hapishane yok. Çağdaş olacağız, çalmayacağız, çaldırmayacağız" diye konuştu.
Mustafa Kemal Atatürk için 74 yıl sonra Başbakansız tören yapıldığını söyleyen Muharrem İnce, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Başbakan bugün tam layık olduğu yerdedir. Sultanı da sever, parayı da sever. Cumhuriyet ile hesaplaşma itibarsızlaştırma gayretleri var. 10 yıl sabrettiler şimdi cüretkarlar, korkusuzlar. Biz de korkususuz. Başbakan biz siyasete kefen giydik geldik dedi. Biz kefensiz yatanların torunlarıyız. Büyükanıt'ın, Ak Partiye birçok hizmetleri oldu. Bu ülkede ne zaman darbeler olsa solcular eziyet gördü, benim partim kapatıldı, milletvekillerim hapse atıldı. Başbakan o zaman top oynuyordu. Bu beladan kurtulmamız lazım. Türkiye'de parlamenter demokrasi güçlenmelidir. Yasamayı güçlendirir milletvekilleri gücünü halktan alırsa bu ülke kurtulur."
Toplantı sonrasında Kültür Sitesi binası çıkışında Hitit Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencisi Savaş H., Muharrem İnce'nin üzerine yürüyerek, "Senin canın cehenneme" diye bağırdı. Bu sözler üzerine yumruklar havada uçuştu. Muharrem İnce'nin üzerine yürüyen Savaş H.'yi araya girenler engelledi. Çıkan arbedede tartaklanan Savaş H.'yi dövülmekten araya giren sivil polisler kurtardı.
Savaş H., gözaltına alınırken, bir grup arkadaşı ona destek verdi. Savaş H. ile birlikte hareket ettikleri belirtilen grup, "Bu nasıl demokrasi. Bizim yorum yapma hakkımız yok mu?" diye bağırırken, polis tartışmaların büyümemesi için grubu uzaklaştırdı.
Muharrem İnce, şikayetçi olmadığını söyleyince kendisine "Muharrem İnce senin canın cehenneme" diyerek üzerine yürüyen Savaş H. ifadesinin ardından serbest bırakıldı.
(DHA)
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 105 yorum
Helal olsun sana Savaş. Bu muhharrem kendini bir şey sanıyor saçma sapan konuşmalar yapıyor koyun sürüleride onu alkışlıyor cehape zihniyeti işte.Keşke idam gelsede kurtulsak şunlardan alayı idam edecen bunların bdp ile birlikte.
Siz doğruları konuşanların üzerine değil, kıçınız sıkıyorsa işgalleri sırasında ağzının içine silahının namlusunu sokarak tesirsiz hale getirdikleri bir kocanın çocuklarının da gözünün önünde 3-4 dü birden karısına arkalı önlü tecavüz edip kur'an sayfaları ile edep yerlerini temizleyen Amerikan komandolarının üzerine yürüyün şerefsiz oğlu şerefsizler.Okyanusun ötesindeki din şarlatanı o kıymetli hocanızın ne işi var binlerce müslümanı katleden askerlerin ülkesinde onun cevabını verin.
sizingibi kendisinden başkasına haktanımayan laiklik adı altınta ülkede terör estiren bütün argümanları kullanan zihniyet yüzünden bu ülkenin genç beyinleri başka ülkelerde okumak zorunda kalmıştır askere neduruyorsunuz darbe yapmak için diyen zizin zihniyetiniz bugün kalkıpta ençok solcular eziyet gördü darbelerden diyecek kadarda yalancı sahtekar olan yine sizlersiniz
MUHARREM İNCE TÜRKİYEDEKİ KALİTELİ SİYASETÇİLERİNDEN BİRİDİR.
tribünlere oynayan adam
hangi kategoride kaliteli acaba:
KALİTE KRİTERLERİNİ NASIL ÖLÇTÜNÜZ ? c.h.p c.h.p C-cumhuriyet sadece bize aittir. H-halk cahildir p-partimizin vazifesi laklak tır.
saldırganlık, çirkeflik "kalite" ise, çok haklısın.
muharrem ince gibi cesurca konuşan bir adamı her şeyi yeneceğini sanan şakşakcı tayyipcilerin zoruna gitmiş olmalı o kadarda deyil orda olmayı nasıl isterdim
orada değilsin diye üzülme, gel bana, ben burdayım, madem bu kadar erkeksin.
61 rumu karnın acıktı sanırım.makarna yok ama yal var
tarık makarnacısı ancak klavye komandoluğu yaparsın....kış geliyor kömür ve makarna kuyruğuna canım hadeeee...
Çocuktaki cesarete bakın! Biz de sol görüşlü değiliz ama aynı görüşte olmadığımız hiçbir milletvekiline,bakana kin gütmeyiz,bdp hariç tabi ki...Hele de hemşehrim Sayın İnc'ye yapılan bu hareket,hakaret için o vatandaşı gazlayanlara iyi şeyler düşünmüyorum!...
SENİN HEMŞERİN DEĞİLMİ BU ÜLKEYİ GAZLAYAN..ONUN İŞİ DALYAN BALIKTA RAKI İÇMEK..AYYAŞ ADAMIN BİRİ OĞLUM..BİZDE GÖRÜYOZ PİSLİKLERİNİ..ŞOVMEN..SİZDE ŞAKŞAKÇI..
canın cehenneme ınce
Muharrem bey sizin yaptığınız ince ve gerçek muhalefet dokunuyor onlara. Canınızı sıkmayın
Ne oldu cehape zihniyeti.... Herkes sizin gibi düşünmeyince hemen yobaz oluyor degil mi. Asıl yobaz sizsiniz hatta bozguncusunuz
herkes chp gibi düşğnemez doğru. bu yüzden korkma senide chp düşünüyor.
Kimseye laf yetiştirme aynada kendine bak.
sen tam bir gercek yobazsin baska söze gerek yok bence allah yardimcin olsun
CHP zihniyeti iflah olmaz hastalıklarla ve hezeyanlarla doludur. hakaretle, laf cambazlığıyla milletin aklını bulandırmaya çalışsa da (en beceriksizi de Kemal) bunu başaramıyor. çünkü halk gerçeği görüyor, halk hizmeti ve samimiyeti görüyor. CHP mitinglerle, hakaretlerle, aşağılamalarla, galeyan oyunlarıyla bir sonuç elde edeceğini zannediyorsa da her defasında hüsrana uğruyor. işin en acı ve ilginç yanı da bu sefiller ve yandaşları AK parti'nin oyunu ve potansiyelini ''makarna'' ile izah etmeye çalışıyor ve aslında kendi partilerinin vizyonsuzluğunu bu şekilde izah etmiş oluyor.
hadi ordan pis şakşakçılar..Güneş balçıkla sıvanmaz Sayın İnce seviyoruz seni..doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar o hesap işte bu komik olay..
inceye kalın gelmiş.şimdi bende diyorum senınde senkılerınde canınız cehenneme.hep islama savaş açacaksınız,hem peygambere hakaret edeceksiniz sonrada başkalarını cehenneme havale edeceksiniz.yüzsüz zebaniler.
yüzsüz zebani görmek istiyorsan eline ayna al kendine bak
İnce hangi demecinde peygamberimize dil uzatmış ahmak. Senin zihniyetindeki insanlar Atatürkle Erdoğanı bir tutup karşılaştırırlar.
sana uzun bir kapak lafım var , müslümanlık kendi krallığını korumak için adaleti kendi çıkarına kullanmak mıdır ? müslümanlık sana oy vermeyenlere terorist demek midir ? müslümanlık haksız yere akrabanı , sülaleni , mahalle arkadaşını , yandaşını makam mevkiye getirmek midir ? müslümanlık liyakatsiz ve vasıfsız kişileri sırf senden diye kayırmak mıdır ? müslümanlık toplumda bölücülüğü ayartmak mıdır ? müslümanlık yandaşlarını abad etmek midir ? müslümanlık memleketindeki zenginlikleri yabancılara peşkeş çekmek midir ? makarna beyinliler...? koyun sürüleri...?
16 yumuşaklar muhatapkabul edilmemektedir
kemal anadol gitti yerine muharrem ince geldi sanki iktidara gelseniz amerikaya gitmeyeceksinizde rusyayamı çinemi gideceksiniz kimi kandırıyonuz ya siz sadece laf cambazlığı o kadar
CANIM KARDEŞİM HER DOĞRU HER YERDE SÖYLENMEZ.ADAM ZATEN CEHENNEMİ GÖZE ALMIŞ.DÜNYADAN NE KOPARIRSAM DERDİN DE.SENİN CANIN CEHENNEME İNCE MUHARREM..
Butun Siyasetciler Cesur Yürek Muharrem ince Gibi olsa.. Tanımayan arkadaşlar Youtubeden TMBB tarihi konuşmalarını dinleyebilir.. Bütün alabileceğiniz cevaplar ondadır.. Sizin televizyon ve haberlerde izlediklerınızın Tayyip yanlısı medyanın söyleyemediklerını dıle getiren tek insandır. Adam gibi adamdır.. O gençede acıyorum. Araştırsınlar Akp üyesidir.Ayrıca Cami Satanlara lafım. Hollandalı firmaya alış veriş merkezi izin akp nın sattıgı camılerı yıktıkları kuran kursların araştırsınlar ..
ne yani şimdi bu. sende chp yanlısısın ne farkın var eleştirdiklerinden. sen böyle dersen onlarda chp döneminde satılan camileri yazarlar. hem de yazmakla kalmazlar belgeleri ile ispatlarlar. senin gibi kurusıkı atmazlar... vatandaş uyuma. muharrem incenin de gözünü diktiği bi makam vardır elbet. bir zamanlar kılıçdaroğlu popülerdi bak nerelere geldi.bir de senin o acıdığın genç m.ince den daha cesur bence m.incenin yanında 50 kişi varken o tek başına dikkat edersen. ama görmek için bakmak yetmiyor demek ki.
Muharrem bey sizin yaptığınız ince ve gerçek muhalefet dokunuyor onlara. Canınızı sıkmayın biz yanınızdayız.
senin de canın cehenneme o zaman
ince,, sizler bu ülkede ezanı türkçe okutan kuranı toplatıp yasaklayan ve camileri satan bir türün artıklarısınız. bunlardan birini inkar edemezsiniz.
DOĞRU YANLIŞLA SAVUNULAMAZ.EZANIN TÜRKÇE OKUTULMASI DOĞRUDUR AMA KURANIN YASAKLANMASI CAMİLERİN SATILMASI YANLIŞTIR.BEN DOĞRUYU SÖYLEYİMDE İSTER İNANIN İSTER İNANMAYIN
değerli arkadaşım,kardeşim böyle şeylere körü körüne inanma araştır öyle olmadığını göreceksin.akp lilerin suçlamalarına araştırmadan gerçek sanıp inanma.ben chp li falan değilim.sade bir vatanseverim,haksızlığı sevmem.darbelerden en büyük avantayı dinci takımı elde etmiştir.değerli araziler üzerine kurulu camileri yenileyeceğiz diye yıkıp arazisini eşe dosta satan chp liler değildir araştırıp öğrenebilirsin.
isbatlasana bu saydiklarini isbatlayamazsin cünkü gercekle hic alakasi yok sen anca sobanin kenarinda hikayeler dinlemissin gercek diye kafana yerlestirmissin zavalli yaratik
DÜNYA DEĞİŞTİ SİZİN GİBİ YOBAZLAR DEĞİŞMEDİ SİZİN GİBİ GERİCİ OLDUKCA BU ÜLKE Bİ SANTİM İLERLEYEMEZ CAMİDE YERİNDE KURANDA YERİNDE DİNE YERİNDE DURYOR DİNİN HER YOA SOKUNUZ UTANMAZ ADAMLAR REZİL KEPAZE HERİFLER
Zavallı öğrenci kardeşim kimlere hizmet ettiğinin farkında değil . Muhalefet yapan bir kişinin görevi eleştirmektir . Kutup ayılı bir eleştiri yapan başbakanada böyle denir ancak . Ama bu gençlerin beyni nasıl yıkanıyorsa muhalefeti susturmaya çalışıyorlar .
Doğruyu ben bilirim benim gibi düşünmüyorsa yanlıştır diye bir şey yok. Bırakın artık bu çok bilmişlik ayaklarını. Herkesin doğrusu kendine. Tek tip insan tipi sadece sizin gibi düşünenlerde var. Rusya bile yıkıldı asıl siz uyanın. Dünyada kominizm biteli 20 yıl oluyor.
Adamın soyadı İNCE olsa ne yazar, kendisi provokatör-KABA olduktan sonra.
Cahil Hanzo Parlementosu (CHP)çoooook dürüsttürler sadece lak lak yöntemini kullanırlar,bu şekilde siyaset yaparak GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'e en büyük ihaneti bilinçli şekilde yapıyorlar,ATATÜRK ve ŞEHİTLERİMİZE 1 dakikacık saygı duruşu yetmez onların bize emanet ettiği ülkemize onlar gibi omuz omuza vererek sahip olarak ömür boyu saygı duruşu içinde olmaktır.
BU MİLLET HER ŞEYİ GÖRÜYOR BİLİYOR ARTIK SİZ CHP DEKİ ARKADAŞLAR OKADAR SAÇMALIYORSUNUZKİ ARTIK SİZLERE ZAMAN ZAMAN SÜRPRİZ OYLAR GELİRDİ SEBEBİ BİR BAŞKANA BİR VEKİLE VERMEME NİYETİ OLAN O KAYBETSİN DİYE SİZE VERİLEN OYLAR DAN OLDUNUZ ÇIKARAK SAYIN ERDOGAN A BUKADAR SAYGISIZLIK YAPARSANIZ BİRDAHA BURALARI HİÇ GÖREMEZSİNİZ ÖRNEK VEREYİM SAYIN CUMHURBAŞKANININ İSMİ GÜMDEMDEYKEN OLMASIN DEDİNİZ NEDENİ NE KOCA BİR HİÇ YILLARDIR BU MİLLET BÖYLE CUMHURBAŞKANI GÖRMEDİ MANTIKLI GÜLER YÜZLÜ HALKI İÇİN ÇALIŞAN SİZLERİN ANASOL HÜKÜMETİNE SEÇTİGİNİZ SAYIN SEZER LE TOPLANTIDA OLANAR UNUTULMADI
Vermişlerdir bu cibilliyetsizin eline bi beş lira ondan sonra ne sallarsan salla yavrum.
sallıyorda dikkat et sallarken sana çarpmasın
her kesi kendin gibi sanma..
zaten bunun haber olması anlamsız.. haber bunun eresinde.
SİYASİ YAĞCILIK YAPMA ÇOCUK
evet canın cehenneme muharrem ince...tayyyibe ve obamaya öyle dedigin için degil ESADIDA onların yanına kattıgın için...bu adiliklerin en büyügüdür..ESAD ADAM GİBİ ADAMDIR..ne dedi PİRSULTAN ABDAL dostun attıgı gül yaralar beni...yani dostun yaptıgı takiyye beni üzer.
Rusya dünyanın en büyük topraklara sahip ülkesi, versinler kardeşim bunlara ufak bi toprak komünist bir ülke kursunlar bizi rahatsız etmesinler istemiyoruz kardeşim gidin işinize yeter be !
soytarının teki ucuz kahramanlık peşinde.. muharem bey türkiyenın yetiştirdiği en kıymetli insanlardan biri..
SOYTARI SEN VE SENİN GİBİ HAİNLERE DENİR...
alltaki yorumcular sizler düdüklenmeye alışmışsınız ya , makarna ve kömür size yeter artar...
ayıp ayıp hem adama soytarı deyip hemde övüyorsun ama bende katılıyom soytarı ince kahramanlık peşinde....
HELAL OLSUN SANA MUHARREM İNCE BU ÇAKMA MÜSLÜMANLARA İSLAMIN DA KURANIN DA İNSANLIĞIN DA BAĞIMSIZLIĞINDA DÜRÜS TLÜĞÜNDE NE DEMEK OLDUĞUNU ÖĞ RET ECEĞİZ...
Önce BOY abdesti al öyle öğret bari. Almayı biliyorsan tabi.
Bütün üniversiteli gençler bilinçli olacak diye bişey yok.Ben nelerini gördüm üniversitede.Bu da başbakanımız Tayyip Erdoğan'ın eserlerinden biri.Bizim zamanımızda 4 yıllık bir fakülteye girmek için çabalıyorduk.Şimdi ise sınava girmek yeterli.Haliyle üniversiteler de yozlaştı.
kendini alim zanneden cahil bir solcu daha. napalım en iyisi gülüp geçelim sana.
asıl yobaz düşünen sensin. Dar kalıp içine sıkışmışsını. Biz sizler gibi dar kalıplarda kalamayız
Karaktersiz bunlar apo ile aynı koğuşa konmalı zihniyet aynı nede olsa atatürkten sonra o parti gizli bdp olmuştur
muharrem ince kimdi,ne iş yapar,biri bana açıklayabilirmi!
Muharrem İnce, mevcut yönetimin halktan gizli yaptığı işleri gözönüne göken bir şahıstır.halktan,haktan eşitlikten yana bir karakteri vardır.biraz araştırma yapsanız öğrenirdiniz.en önemli özelliği demokrasi aşığıdır.öğrencinin yaptığı hareketi değil akp milletvekiline,sıradan bir akp ilçe başkan yardımcısına veya gençlik kolları başkanına yapsaydı emin ol sağlam bir dayak yer ve uzun süre hapisten çıkamazdı.
KILIÇDAROĞLUNUN YERİNE HAZIRLANAN CHP NİN PROVAKATÖR MİLLETVEKİLİDİR.
ELEKTRİK ZAMLI DOĞAL GAZ ZAMLI BENZİN ZAMLI GİTTİKÇE FAKİRLEŞİYORUZ DEMEKKİ ÖĞRENCİNİN TUZU KURU MESALA AKPLİ BAKAN GENEL SAĞLIK SİGORTASI ÇIKARTTI BEN İŞSİZİM ANADAN BABADAN ALDIĞIMIZ HARÇLIĞIDA GENEL SAĞLIK SİGORTASI OLARAK ÖDETTİRİYORLAR 106 TL ÇALIŞMAYAN DOLU İNSAN VAR HARACA BAGLANMIŞ GİBİLER
Muharrem İnce, senin kimin torunu olduğunu bu millet öğrenemedi. Şecereni bir açıkla da herkes öğrensin. Sen de hangi kefensiz yatan vatan evladının torunu olduğunu tekrar etmek lüzumundan kurtulmuş olursun. Belki İnönülerle akrabalığın çıkar da 2. adamın vasiyetini yerine getirirsin. Ermeni alfabesindeki harfleri bu milletin evladına öğretirsin. O zaman alnın ak ve başın dik olur.
sen kimin torunusun kardeşşşş chpden zerre kadar hazetmem ama tek adam muhrarremince orada adam doğru söylüyor zorunuzamı gitti.
ÜSTAD MERAK ETTİM HİKAYESİ NE....!
bu kominist kafaların işine gelmeyince makarna kömür çamuru atarlar.bilmezlerki en büyük çanağı kendileri yalarlar.
doğru söze ne gerek
suyu olmayan köylülere otomatık çamaşır makinası vererek iktidar olanlara destek veren ler çanak yalayıcıdır
bu ülkede kominist kalmadı ama fajistler çogaldıbirde yobozler la birleşince 100 eliye vardı lar
BU MUHARREM İNCE KADAR PROVAKATÖR Bİ VEKİL GÖRMEDİM...HER YERDEN HER TAŞIN ALTINDAN O ÇIKIYO..SANKİ PİMİ ÇEKİLMİŞ BOMBA ...
AH BEE SAVAŞ KARDEŞİM BİR YUMRUK ATSAYDINYA..BELKİ ŞOV YAPMAYI BIRAKIRDI..
CHPLİ YORUMCULAR BİR DÜŞÜNSÜNLER.İNCE NE DEMİŞ.BAŞBAKANI ELEŞTİRMİŞ. TMM NORMALDİR.ELEŞTİRSİN.PEKİ YETERMİ.TÜRKİYEYİ YÖNETMEYE TALİP OLAN CHPNİN TEK YAPTIĞI BU.YANİ BAŞBAKANI VE HÜKÜMETİ ELEŞTİRMEK.ÜLKEYİ YÖNETMEK İÇİN,PLAN,PROĞRAM,PROJE LAZIM.SİZ HİÇ İNCEDEN YADA CHP LİDERİNDEN BİR TEK PLAN,PROJE,PROĞRAM DUYDUNUZMU.TABİKİ OLMAYAN BİRŞEYİ SÖYLEYEMEZLER.OLMAYINCA YAPACAK TEK ŞEY KALIYO.ELEŞTİRMEK. YAPILAN ELEŞTİRİLERİNDE ÇOĞU YALAN İFTİRA.BUNUN SONUCU AÇIK.CHP BU ZİHNİYETLE %20 DEN FAZLA OY ALAMAZ.ZATEN ÜLKEYİDE PLANSIZ PROĞRAMSIZ YÖNETEMEZ.OLDUĞU SÜRECE ANCA ELEŞTİRİR.MUHALEFET PARTİSİ OLARAK
sen koyun gibi yaşıyosan c h p ne yapsın
Kardeşim.. Sen adama Yol yap Hükümeti Yönet Diye oy vermedın kı bunları beklıyorsun.. Bizim oylarımızla hükümetin yanlışlarını yaptıkları hainlıklerını dile getirebilir.. Boşuna demıyorlar devletin butun organlarını ele geçirdiler diye.. Anlamıyorsunuz.. Oy verdiğiniz insanların ıyı yonlerını gormeyın Yanlışlarını araştırın kı Doğruyu bulasınız :)
iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batıracaksın.insan ilk önce kendini eleştirecek .eleştirmezsen başkaları eleştirir.haliyle kendi açıklarını görür.daha istikrarlı bir yönetim olur.bu her parti için geçerli.
akp bir siyaset kültürü getirdi ülkeye yalakalık siyaseti asıl canı cehenneme gidecekler belli ötede yalakalıkda yok
evet sen ne yapacan o zaman ötede
sizler ülkenin başbakanına agzınıza geleni söyleyeceksiniz üstelik 10 yıldır tek başına iktidar olan ülkede her 2 kişiden birinin oylarını almış başbakana siz kim oluyorsunuz hey agzı bozuk gerici kendisini sosyalist zanneden maganda zihniyetliler temsil hakkınızca konuşun karşınıza bizlerde sizin gibi düşünceyle çıksak bir tükrükle bogulursunuz önce bu ülkede kimden yana neyin beşinde oldugunuzu halka anlatın bdp yi destekliyorsunuz pkk yı destekliyorsunuz gelin birleşin akp karşısına belki birazdaha güçlü çıkarsınız ahlaksız zihniyet
ÖZELLİKLE CHP Lİ ARKADAŞLAR BU İNCE Yİ GELİN BİRDE YALOVA YA SORUN..AYYAŞ ŞOVMEN YALANCININ BİRİSİ..YAPTIĞI PİSLİKLERİ ANLATSIN MANGAL GİBİ YÜREĞİ VARMIŞ...BULDUN YALAKALARI SALLAAAA...AHLAK FUKARASI..PİSLİK ADAM..
SENİ VEREN ALLAHA KURBAN OLAYIM...
marrem ince her zamanki gibi laf salatalığına devam ediyor.zaten bildiği en iyi işte o.bazı anlayışsız kişilerde hala peşindeler.aferim size.siz nasıl maarreem innce ile beraberseniz başkalarıda hükümetle beraberdir.bunu neden kabullenemiyorsunuz.sizin demokrasi anlayışınız bu işte.nasıl demokratsınız.nerde insanların görüşüne saygı.yazık size.
allahına kurban.
Keşke chp nin başında muharrem ince olsa...
pkk nın işbirlikçisi chp bakın pkk nerdeyse chp orda dikkat edin..
Diğer Haberler