Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 15 Temmuz'a özel profil fotoğrafı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişiminin 1'inci yıl dönümü nedeniyle, sosyal medya hesaplarındaki profil fotoğraflarını "15 Temmuz"un resmi logosu ile değiştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 15 Temmuz'a özel profil fotoğrafı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kişisel resmi sosyal medya hesapları Twitter ve Facebook profil fotoğraflarını "15 Temmuz"un resmi logosu ile değiştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kişisel resmi Twitter hesabının profil fotoğrafını belirlenen resmi logo ile değiştirdi.

15 Temmuz FETÖ'nün hain darbe girişimi birinci yılına özel anma programları düzenlenecek. Anma programlarında kullanılacak logo, daha önce Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Genel Koordinatörü Orhan Karakurt tarafından açıklandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 35 yorum
29 ekim, 19 mayıs, 30 ağustos, 23 nisanda da aynı hassasiyeti gösterseydiniz keşke! şunu unutmayın tüm bu tarihler yüce türk milletinin kahramanlığıdır! ve hiç biri birbirinden ayrılamaz! yüzlerce şehit verilen 15 temmuzla binlerce şehit verilerek kazanılan 30 ağustos arasında hiç bir fark yoktur.
@food_eng yanlışın var 15 temmuzla 30 ağustos arasında dünyalar kadar fark var 30 ağustosta şehit olanlar vatan elden gidiyor diye yüreklerini ortaya koydular 15 temmuzda cep telefonuyla sokağa dökülen halk yine bir zamanlar o cep telefonuyla halkı sokağa döken zat ın kankasını vatanın heryerine bomba döşer gibi döşedi aralarında bu anlaşmazlık olduğu için kendi iç savaşları sonucu reis diye bildikleri zatın k....nı kurtarmak için öldüler
@food_eng ...BU KADAR VATANSEVERSİN,TARİHİNE,ATANA DÜŞKÜNSÜN..AMA İSMİN FOOD,COOD...ÇOK İNANDIRICI...BU ARADA ADAMA DEMEZLERMİ..DİNİME KÜFREDEN MÜSLÜMAN OLSA BARİ ..DİYE..ÖNCE ATAMIZIN YOLUNDAN,BÜYÜK KOMUTANIN YOLUNDAN GİTTİĞİNİ SÖYLEYENLER EVLATLARINI ASKERE YOLLASINLAR..TABİ ONUN SÖZCÜLERİDE BUNU YAPSIN..SONRA VATANIM DESİNLER...YOKSA BUNA...AÇ KARNINA OYUN HAVASI DENİR..ANLAYNA..
Fark var. Biri düzmece..
@food_eng 15 Temmuz'la 30 Ağustosu aynı mı tutuyorsun? E sana helal olsun!.......
@yilmaz_1972_teoyi komikmisiniz nesiniz senin isminde teoyi ne kardesim demezlermi anlayana
@yilmaz_1972_teoyi ARKADAŞ SENİN REİSİN ÇOCUĞUYDU ÇÜRÜK ALAN( TESTİS KANSERİ ) AMA ÇOCUK YAPABİLİYOR NASIL BİR DALGAYSA ! ORTALAMA ZEKA SEVİYEN İLE BİR MEVZUYU ORTAYA ATARKEN ÖNCE ARAŞTIR , SONRA KONUŞ ! LÜTFEN !
@yilmaz_1972_teoyi bunun isimle ne alakası var sığır. Ya allah aşkına söyle reisin 15 temmuzda hangi tankın üzerindeydi sabah hava alanında fotograf verene kadar ne gözüktü ne nerde olduğu bilindi. tatilde dediler otel görüntülerinde olmadığı çıktı resmen oturup planının tıkır tıkır işlemesini seyretti. sizde utanmadan gazi ilan edeceksiniz. Boş konuşuyorsun kısacası
Varlığım REİSsime armağan olsun
@arslan_ozeren_1955 çabuk öl o zaman hadi bekliyorum
kimisinin siületi dağlara yansır kimisinin ki,fotoğrafçıya verdiği poza.
@food_eng yanılıyorsun çok fark var!biri aziz Türk milletinin bağımsızlık mücadelesinde verilen şehitler, diğeri kontrollü darbe şehitleridir.Bütün şehitlerimize Allah rahmet eylesin fakat bu da böyle bilinsin
Milli bayramlarımızı kutlamamak için her sene ayrı bahane uyduranlar şimdi kendi sebep oldukları terör eyleminin yıl dönümünü 1 hafta boyunca kutlayacak.
çünkü göklerden gelen kararlar var :)
show must go on
Fotografi için eni konu makyaj yapılmış! Elal diyeyim, dehvam et..
paralar sıfırlanmış.sıtkı rüşvet için kucağa oturtulmuş.rüşvet ayakkabı kutularına konmuş.bacanak liman ihalesinde rüşveti götürmüş.deniz feneri hırsızları sevgililerine yat,kat almış.milletin malı kayyumla gasp edilmiş.basın susturulmuş.gazete ve televizyonlar kapatılmış.gazeteciler hapsedilmiş.rüşvet paraları ve gasp ettiği medya ile hırsız kendi basın ordusunu kurmuş.devletin resmi bankasına para yatıran ve uluslararası resmi yazılım kullanan 150 bin kişi hukuksuz işten atılmış,hapsedilmiş.hırsızlıklar fetö denilerek kapatılmış.suriyede türk askeri ruslara,suriyeye ve işide öldürtülmüş.
@opran orada ölenler (şehit olanlar) nedu belirsiz zaata göre kelle değerleri yok
Halı hazırda görevde olan genel kurmay başkanı ne dedi''Aldığımız önlemlerle darbe teşebbüsünü öne çektik''Şimdi 15 Temmuz'da öldürülen vatandaşlarımızın hesabını kim vermeli sn.akp genel başkanı.
elbet bu 15 temmuz yalanı da ortaya çıkacak.
@selcuk_kk haysiyetsiz adam seni 250 kişi şehit oldu ülkemiz zarar aldı sen hala ne diyorsun Allahından bul hepsinin vebali üzerinde olsun ınsallah.
@can_mehmet_m8 ne şehiti dalgamı geçiyorsun adamlar bir hırsın kurbanı oldu
beyle iyi reis herşey tıkırında millet de 15 temmuzu senin savunduğun gibi bili,kıçıda kurtardık.
evet yakışır başroldekilerin resmi hep en büyük basılır senaryoyu yazanda kendisi olabilir
başkan saçları boyatmış dimi.
bir bitmediniz be 15 temmuz muş hepsi yalan tiyatro oyun du fettullah hoca efendi diyordunuz 4 sene önce ölse heykelini dikerdiniz anlaşamadınız 15 temmuz oldu :D ne komik adamlarsınız size inanlarda cahildir
ulusal günlerimizi kutlamamak için her türlü dalga dubara peşinden koşan akp genel başkanının hiçbir şeyine katılmayız.. Önce adam olup bu hassasiyetleri anlıyacaksın.
ataıst toplulugu adamı allah yaptınız
milli ya da manevi olan günleri sizden bizden diye ayıran herkim varsa benden değildir.
FETOYU FETO YAPANLAR ŞİMDİ BÖYLE KAHRAMAN GİBİ KOLTUKLARINDA OTURUYOR. YAZIK KÖLE OLMUŞ MİLLET KÖRLEŞMİŞ !
Yıllar sonra 15 temmuzu kimin yaptığını herkes bilecek. Belki biz görmiyeceğiz ama torunlarımız gerçek vatan hainlerinin kim olduğunu bilecek.
Ay yıldız ın sağ yukarı doğru bakması fetö nun düzenlediği türkçe olimpiyatlardan aklımızda kalan çizimleri andırıyor. Anlaşılan ülkeyi halen fetö yönetiyor. Neyse uyumaya devam
ŞÖYLE BİR GEÇMİŞE BAKINCA.KİM FETOCU KİM MENFEAT SAĞLAMIŞ,ŞİMDİ KİM HAİN ,KİM HAPİSDE .BUNU İZAH EDEBİLECEK BİR BEYİN VARMI?
millet açlıktan ağzı kokuyor .esnaf iş yapamıyor.kutlamalara bak,,pes yani
Son 10-15 yıllada milli bayramlarımızı kutlamamak için güvenlik tebdirleri yeteriz ihbar alındı gibi yalanlarla kutlamalar yapılmadı ve milleti birbirinden ayrıştırma düşmanlık kin tohumları ekildi tarikatların abilerin ablaların şakirlerin sohbetleri ile geldiğimiz son hain darbe oldu şimdi bir hafta kutlama yapıyorsan son 10-15 yılda kutlamadığın milli bayramlardaki güvenlik yok bahanenin asılsız olduğu niyetinin Cumhuriyet ve Atatürk'ü milletten uzaklaştırmak ve neyi düyü belli olmayan tarikatcılara meydanı bırakarak kendi çıkarları doğrultusunda ellerinde bayrak ile Atatürke küfür ettirmek
Diğer Haberler