Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan doğum günü teşekkür videosu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, doğum gününü kutlayan vatandaşlara Twitter hesabı üzerinden yayınladığı video ile teşekkür etti.

63 yaşına basan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, doğum gününü kutlayan vatandaşlara teşekkür etti.

26 Şubat 1954 doğumlu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Twitter üzerinden paylaştığı mesajda, “Doğum günüm vesilesiyle dualarını esirgemeyen, tebriklerini gönderen tüm vatandaşlarıma gönül dolusu teşekkürler RTE” ifadelerini kullandı. 56 saniyelik mesajında ise Erdoğan “Muhterem büyüklerim, değerli kardeşlerim. Bugün doğum günüm münasebetiyle yaptığınız dualar ve gönderdiğiz mesajlar için hepinize teşekkür ediyorum. Her duanın, her mesajın bende özel bir yeri olduğunu bilmenizini istiyorum. Allah hepinizden razı olsun. Mevlam hepimize ömrümüzün her anını, iyilik, güzellik ve doğruluk yolunda harcamayı nasip etsin” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
doğduğun güne lanet olsun
İYİKİ DOĞDUN REİS ALLAH UZUN SAĞLIKLI SIHHATLİ ÖMÜRLER VERSİN BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN KEMGÖZLÜLERİN GÖZÜ ÇIKSIN AMİN
Yüzünde hiç nur yok.
Doğumunu bilemem ama ölümün yakın ve beter olacak riyakar, münafık.
29 şubatta doğsaymıssın iyiymiş :) 4yılda
DOĞDUĞUN GÜNE LANET OLSUN.
herkezi içine katıp hitap etme.ben senin doğmuş olmandan mutlu değilim.sen TÜRKİYE'nin geleceği için kötü bir yatırım olmuşsun.
anayasa yıkılmış.rüşvet ayakkabı kutularına sığmamış.paralar sıfırlanmışhırsızlar savcı hakim ve polisleri hapsetmiş.hırsıza göre anayasa yazılmış.devletin resmi bankasına para yatıran 150 bin kişi işten atılmış.ZULÜM ALMIŞ YÜRÜMÜŞ.
millet karnını doyurma derdinde bu kocakazık doğum günü derdinde çok lazımdında doğdun
öldügün gün kurban kesicem adagim var.
Yaşadığın ülkenin başkanına etmediğin hakaret kalmasın hakaret et küfür et sonra vay diktatörlük var vay irtica vay bilmem ne, bu söylediğin sözleri amerikada avrupada iranda söyle bakalım yiyorsa adamı oyarlar içine bade koyarlar. Akıllı olun bu adamı yedirmeyeceğiz kimseye sonuna kadar #EVET
@ta1mbd İnşallah öldüğü gün topunuz geberirsiniz.
surattan kin nefret pislik irin akıyor....
sen doğmasaydında olurdu
Tez zamanda bi öl hesap vermeye başla Çinli her yeri ele geçirdin ülkeyi satıp bitirdin
Allah tez zamanda inşaallah.
RABBİM SENİN GİBİ DÜRÜST ADAMLARI BU MİLLETİN BAŞINDAN EKSİK ETMESİN. SENİ DOĞURUP BÜYÜTEN ANNENİN BABANIN MEKANI CENNET OLSUN İYİ Kİ VARSIN REİS.....ALLAH SENİ MÜNAFIKLARIN ŞERRİNDEN KORUSUN ..DUALARIMIZ SENİNLE..
ülkeyi yönetenlerin daha önemli işleri olmalı
Peygamber efendimizin vefat ettiği yaştasın ne güzel. İnşaallah, Allah sana Peygamber efendimizle aynı yaşta ölmeyi nasip eder, islamın halifesi.
hırsızlar ne zaman halife oldu gafat seni...
Dilinde Allah demekten başka bişey yok . Bizim şu koyun %50 bunu güzel bişey zannediyor. Güzel tabi Allah demesı ama gel gelelim ki siyasette sürekli din kullanmak sakıncalıdır. Cahil kesime Allah de ve elinden lokmasını al . Bu bu kadar basit. Bu arada Cumhurbaşkanımız keşke doğmasaymışsınız reis.....
Diğer Haberler