Deprem böyle geldi! Devlet hastanesinden dehşete düşüren görüntüler

Ege Denizi'nin Muğla açıklarında 6,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Muğla açıklarında saat 01.31'de 6,3 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Deprem, yerin yaklaşık 8,6 kilometre derinliğinde meydana geldi. Bodrum Devlet Hastanesi'nde deprem anı saniye saniye görüntülendi.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde gece saat 01.31 sıralarında deprem meydana geldi. Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD)'ın internet sitesinde yer alan bilgiye göre 6.3 şiddetindeki deprem yerin 10 km altında meydana geldi. Deprem çevre illerden de hissedildi. Birçok yerde elektrikler kesildi, yollarda ise çökmelerin olduğu bildirildi.

Bodrum Devlet Hastanesi'ndeki bir çalışan, deprem anını saniye saniye görüntüledi. Depremin ardından hastane tahliye edildi. Bodrum Devlet Hastanesi'nde acil servisin çatısı çöktüğü için gelen hastalara bahçede ve otoparkta müdahale edildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
Rabbim yine zina yuvalarını vuruyor
@jerry_starr_2017 Rabbim senin gibilerin kafasını vursun inşallah.
rabbin senin olmayan beynini vurmuşta haberin yok yobaz
@jerry_starr_2017 ne kadar gerizekalısın be nerden biliyorsun zina yuvası olduğunu sizin kafalar hep belden aşağıya çalışıyor. en iyimiz dediğiniz kutsal topraklarda viagradan öldü unuttunmu. orası da mı zina yuvasıydı
bende bu mal ne zaman yorum yapacak diyodum :-) Erzincan da zina yuvasımıydı 80bin kişi öldü burda ölende yok sen neysinde bunun yorumunu yapıyorsun müslüman olsan bu yorumu yazmazsın ortalık karıştırıcı fetöcü terörist
Kırmızılı Bayandan Anne Falan Olmaz, Çocuk için üzüldüm Yazık.. İleride çok fedakar annem falan var demesin bu görüntüleri görüp.. Çocuğunun Canından önce kendi canını düşünüyor, masa altına girdin be kadın, kocanın elinden çocuğunu alıp korumaya çalışsana.. her kadın çocuk doğura bilir ama anne olamaz..
yorumunu okuyunca tekrar izledim çok haklisin. yanlız masa altina girin diyen kızada helal olsun depremin tadını çıkarmış gülüyor helal.
sedyelerin, masanın altına yatın dedi ya la! kanepe, koltuk gibi ezilmesi zor eşyaların yanına uzanılır tırrikler
@bahadirgurbuz54 hastane orası ne alaka kanepe koltuk???bi sedye bi masa bi paravan var zaten
Masa altına falan girmek yanlış.Dayanıklı eşyaların köşelerine sığınarak üçgen sığınma yöntemini kullanmak gereiyor..Bu arada geçmiş olsun bu durumu yaşayan vatandaşlarımıza..
Allah beterinden korusun ama... hala deprem bilgisi sıfır masanın altına diil yanına uzanıp cenin pozisyonu alıcaksın...
@savsty bi düşün orası hastane ev değil masa mi var cenin poz.alıpta nereye sığınacak yatak sedye dışı ne var kanepe,dolap,masa vs yok bilginize
Bi düşün orası hastane ev değil masa,kanape yok hasta yatağı ve sedye var cenin poz. Aldıracağini bilir lakin o poz la yine boş krodorda kalır
Günah şehrine allahın sadece bir uyarısıydı bence...
eee her sefanın bide cefası olmalı. dilerim herkesin ameline göre cefa çekerler?.
Lütfen, yanlış yapmayın. Masa vs altına değil, yanında çökün.
Sedye altı nedir abi? Hayat üçgeni diye bişey duymadın mı hemşire hanım?
Helal olsun cok Sogukkanli
sedye altı nedir ya yakında avize altı der acıl depem tatbıakt
DAYANIKLI EŞYALARIN YANI, KİRİŞLERİ YAKINI VE FÖTUS POZİSYONUNDA KORUNMAK GEREKİYOR.
Deprem anında böyle mi konuşulur? Depremden böyle mi korunur? :)) Hemşire olmuşlar ama boşuna genel kültür sıfır cahillik diz boyu.. .:))
hala masanın altına girecek kadar cahil millet
DEPREM EĞİTİMİ GÖRMEMİŞ OLDUĞU BELLİ OLAN (TOPLUM ÖYLE BİLDİĞİNDEN SUÇLAMIYORUM) PERSONEL HALÂ VATANDAŞI MASA ALTINA VEYA SEDYE ALTINA SOKMAYA ÇALIŞIYOR. OYSA AKUT VE DEPREM UZMANLARI BU SAVUNMA SİSTEMİNİ ÇOKTA KALDIRDI. LÜTFEN DEPREMDEN ÖNCE, DEPREM ANINDA VE DEPREMDEN SONRA YAPILACAKLARI İNTERNET ORTAMINDAN ÖĞRENİN VE ÖĞRETİN. GEÇMİŞ OLSUN.
Kızım Sen Japon musun Nesin bu ne soğukkanlılık böyle. Helal olsun sana.
Kıza bak arkadaş ne soğukkanlı , helal olsun.
deprem olduktan sonra müslüman olduğunu alıyorlar dua ediyorlar deprem bittsin yine devam eğlenmeye
allah hastlarımıza yardım etsin diyorum acil şifalar
Diğer Haberler