Dövme silme yöntemleri: İşte güncel dövme silme fiyatları

Yaptırdığınız dövme, pişmanlığa döndüyse hemen dövme silme yöntemleri için arama yapılır, hastane hastane araştırma yapılır, ardından da güncel dövme silme fiyatları araştırılır. Bir taraftan dövme silme işlemi için peeling uygulamaları yapılırken bir diğer taraftan da dövme silme uygulaması için hastanelerin kapısı çalınıyor. Hastaneler ise dövme silme yöntemini lazer cihazları ile gerçekleştiriyorlar.. Haberimizde yeni nesil dövme silme yöntemleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz.

Dövme silme yöntemleri: İşte güncel dövme silme fiyatları

Dövme silme yöntemleri, bir dövmenin pişmanlığa dönmesiyle birlikte kişi tarafından en çok araştırılan konu oluyor. En etkili ve en kolay dövme silme yöntemi, popüler olarak TCA peeling denen bir kremleme tekniği olarak gösteriliyor. TCA peeling ile dövme silme yöntemi, triklorasetik asit içeriklerden oluşuyor. Güçlü bir asit olduğu için seyreltilerek kullanılması, özellikle uzmanlar tarafından uygulanılması tavsiye edilir. Kullanmadan önce nasıl uygulayacağınıza dair tüm kullanım bilgilerini okuduktan sonra doğru bir şekilde uygulamanız etkili sonuçlar almanızı sağlayabilir. Tüm peelingler arasındaki en güçlü ve etkili peeling yöntemi tca olarak biliniyor.

İŞTE EN GÜNCEL DÖVME SİLME YÖNTEMLERİ

İster seans seans hastanelerde dövme sildirme yöntemlerini uygulayın, isterseniz de uzman yardımı ile kremler ve peeling işlemleriyle dövme silme yöntemine başvurun. Fakat yine de yaklaşık 10 günlük bir süreç sizi bekliyor. Peeling uyguluyorsanız, zamanla dövmenizin kabarıp; kabuklaşıp, soyulmasını bekleyeceksiniz.
1-Lazer ışınlarının deriyi yakması ve dövmenin bulunduğu deri bölgesindeki dokunun kurutularak dökülmesini sağlayan lazer uygulamaları.

2-Dermabrazyon tekniği ile dövmenin bulunduğu doku yapısının aşındırılarak dövmenin silinmesi.

3-Dövme silici kremler ile, her ne kadar Kimyasal Peeling uygulaması adı verilsede içeriğinde asit bileşinin dışında kimyevi maddelerle jelleştştirilen krermlerle uygulandığından tam da Kimyasal Peelig uygulaması sayılmayan ama dövme silme işlemlerinde başvurulan bir yöntem olarak kullanılan Dövme silici krem uygulamaları.

4-Kimyasal Peeling uygulaması olarak bilinen TCA-Kimyasal Peeling tekniğiyle, saf asit içerilkli çözeltilerin kullanılarak dövmenin bulunduğu doku bölgesinde kimyasal yanık oluşturmak suretiyle, cildin yanmaya bağlı olarak katmanlar halinde soyulması ve dövmenin işlediği derinliğe kadar uygulanacak periyodik seasnlarala ince katmanlar halinde soyulmalarla dövmenin deriden atılmasını sağlayan yöntemler olarak dört ana başlıkta özetleyebiliriz.

DÖVME SİLME YÖNTEMLERİ HAKKINDA BAZI UYARILAR

Dövme silici kremlerinde içerinin asidik yapısından ziyade, deride hafif çaplı peeling etkisi yaratan maddelerin olması ve her cilt yapısına tesir edememesi neredeyse hiç bir işe yaramayabilir.

Ancak son dönem cilt problemlerinin çözümü ve cilt bakım uygulamalarında öne çıkan kimyasal peeling yöntemleri, hem kişin kendi başına yapabileceği kadar basit hemde ekonomik olarak uygun koşullar sunması özellikle TCA kimyasal peeling yönteminin cazipliğini artırıyor.

Dövmenin bulunduğu böldeki deriyi, belirli zaman aralıklarıyla uygulkanan TCA asit peelingi ile katmanlar halinde soyarak zaman içinde dövmeden kurtulmaya olank sağlayan kimyasal peelin yöntemi, cilt yapısının özelliklerine göre derecelendirilen oranlarıyla kadınla açısından güvenilir bir dövme silme yöntemi.

GÜNCEL DÖVME SİLME FİYATLARI NE KADAR?

Yetkili satıcılarda ve eczanelerde, yukarıda sıraladığımız dövme silme peeling'leri yaklaşık 100 ila 120 TL arasında değişiklik gösteriyor. Bunun yanısıra eğer herhangi bir estetik merkezinde bu işlemi uygulayacaksanız, seans ve dövme çeşitlerine göre fiyat değişiklikleri görülüyor. Fakat dövme silme fiyatları aşağı yukarı 1000 TL ile 1500 TL araısnda değişebilir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler