Emre Uslu bugünkü operasyonu 4 ay önceden biliyor muydu?

Taraf yazarı Emre Uslu'nun 4 ay önce attığı bir twitteki ayrıntı, 'Emre Uslu'nun düzenlenecek operasyonu ve kimlerin gözaltına alınacağını biliyor muydu?" sorusunu akıllara getirdi.

Emre Uslu bugünkü operasyonu 4 ay önceden biliyor muydu?

Dün düzenlenen yolsuzluk ve rüşvet operasyonu gündemi sarstı. Operasyon kapsamında 3 bakanın oğlu gözaltına alındı. Bunlardan biri de İçişleri Bakanı Muammer Gülerin oğlu BarışGüler.

Muammer Güler'in gözaltına alınmasını ilginç hale getiren ise Taraf gazetesi yazarı Emre Uslu'nun tam 4 ay önce 12 Ağustos'ta attığı bir twit oldu. Emre Uslu, o gün attığı twitte 'Bakan çocuklarının adları yolsuzluklara karışmışsa kim Güler kim ağlar' ifadesini kullandı.

Uslu'nun twitini daha da ilginç hale getiren ise 'Guler' kelimesi ve bu kelimenin baş harfinin büyük yazılması.

O günlerde pek anlamlı gelmeyen bu twit, bugün İçişleri Bakanı Muammer Güler'in oğlu Barış Güler'in gözaltına alınmasıyla anlam kazandı.

Yaşanan bu durum "Emre Uslu, bugün düzenlenecek operasyonu 4 ay önceden biliyor muydu?" sorusunu akıllara getirdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
TAYYİP VE TAYFALARI :)) YAV BU YAPRAK DÖKÜMÜ BAŞLAMIŞKEN ŞU DENİZ FENERİ DOSYALARIDA BI GÜN YÜZÜNE ÇIKSA ARTIK:
Bunda anormal bişey yokki Bunu aklı olan 5 yaşındaki çocukta bilir . Bakan körler değil . Emre uslu sadece KRAL ÇIPLAK ! Demiş
Demek sağ duyulu insan evladı hala var bu memlekette.Asgari ücret alıp yerde bulduğu 100 bin TL yi sahibine veren yurttaşın memleketinde yaşıyoruz.BU fakir Fukaranın yetimin hakkını soracak cesur yürekli kişilerin var olduğunu hep düşündüm.Bu işi oganize eden emeği geçen operasyonlara katılan katkı sağlıyan en ufak birimden en yükseğine kadar hepsine ayrı ayrı şukran ve saygılarımı sunuyorum iyiki varsınız ve hep olun.Kim ki bu ülkenin bir kuruşunu kendi manfatine kullanmışsa devleti zarara uğratmışsa vatan hainidir hemde en büyük vatan haini
paralel yapı ABD ile ortak hareket ediyor söz konusu yolsuzluk meselesi Türkiyenin iç ve dış müdahalelere ne kadar açıkta olduğunu gösteriyor....Bunun sorumlusu emniyet ve ve adalette örgütlenmelere göz yuman başbakana ait...bu yapı devam ederse bundan sonraki hükümetlere ve tabii ki Türkiyeye de ayar verilecektir.....Fetullah Gülenin gelmemesinin nedeni de belli oldu ABD elinde tutarak Türkiyeye baskı uyguluyor....olaya sadece yolsuzluk olarak bakmak resmin tamamını görmemektir....
TÜRKİYEDE BÜYÜK YOLSUZLUKLAR OLUYOR HERKES HERŞEYİ BİLİYOR AMA KİMSE KİMSENİN ÜSTÜNE GİTMİYOR.HERKES BİRBİRİNİN SUÇUNU BİLİYOR. BİR ARA AYDIN DOĞAN İLE BAŞBAKAN BİRBİRİNE GİRMİŞTİ SONRA NE OLDU OLAY KAPANDI.
Devletin bakanlarına verilmeyen bilgiler ne hikmetse bu adamlara veriliyor yahu bunlar çete değil de nedir.Bunlar hangi padişahın şehzadesi ki milletin görevlilerinden önce haber alıp haber veriyorlar imalı imalı aklım ermiyor şu cemaat menfaat birlikteliğine.
KİM BU MEMLEKETİN ZARARINA ÇALIŞIYORSA ALLAH ONLARIN BELASINI VERSİN.BUNA CEMAAT TARAF VE HIRSIZLARDA DAHİL.YAPTIKLARI KÖTÜLÜKLERİN BEDELİNİ KANDIRDIKLARI İNSANLARIN ADEDİNCE ÇOCUKLARINDAN ÇEKSİNLER.BİZLERİ KANDIRIP SENELRCE SÖMÜRDÜNÜZ.ALLAHI ASLA KANDIRAMAYACAKSINIZ.TABİ HESABA VE HESAP GÜNÜNE İNANIYORSANIZ.
şu an devlet çökmüş durumda dağdakini başamıza çıkardılar çocuklarını zengin yaptılar koskaca devleti 3 5 şahısın kurumun dış gücün eline bıraktılar olmaz olsun böyle devlet düzeni artık vakit geldi akacaksa kan aksın türk milleti uçurumun kenarında
daha önce bu gazete AKP nin gözde yayın organı deyilmiydi
vallla çocuktan babaaya hırsızlık geçmezz babadan çocuga geçer bu herşeyin özeti bunlara oyumu vermeyecegim
Diğer Haberler