Emre Uslu hakkında soruşturma başlatıldı

Dün geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper hakkında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar nedeniyle firari FETÖ şüphelisi Emre Uslu hakkında Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı'nca soruşturma başlatıldı. Kazanın ardından FETÖ şüphelisi firarı Emre Uslu, Twitter'da, ''Denizli Başsavcısı binlerce masum kadın çocuk genci içeri tıktı. Üstüne kamyon devrilmiş ölmüş. Yaşasın zalimler için cehennem... '' mesajını paylaşmıştı.

Emre Uslu hakkında soruşturma başlatıldı

Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper sabah cezaevine giderken, yan yoldan çıkan hafriyat kamyonunun sol yanından çarpıp üstüne devrildiği makam aracında yaşamını yitirmesi sonrasında, firari FETÖ şüphelisi Emre Uslu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar üzerine Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Uslu hakkında soruşturma başlattığı öğrenildi.

NE OLMUŞTU?

Kazanın ardından FETÖ şüphelisi firarı Uslu, Twitter'da, ''Denizli Başsavcısı binlerce masum kadın çocuk genci içeri tıktı. Üstüne kamyon devrilmiş ölmüş. Yaşasın zalimler için cehennem... '' mesajını paylaşmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
emre şerefsizi,sen 15 temmuz gecesi şehit olan masum vatandaş,polisler için ne diyorsun.
@bilalbozan sayeniz de oldu; sizin 15 yıl boyunca her istediklerini vermeniz sayesinde, orduyu dağıttılar sayenizde, tüm gizli sırları abd ye verdiler sayenizde, devletin tüm kurumlarını sayenizde ele geçirdiler, devleti sayenizde soydular, tek birşey kalmıştı artık devletin sahibi olmaktı, öldürmeye sıra size gelince mi anladınız bunlar vatan haini!! hayır işinize öyle gelmişti. çünkü siz de ülkeyi ele geçirmek diktatörlük istiyodunuz, siz de onları kullandınız, yani silerin de onlardan farkı yok. bakalım sıra size ne zaman gelecek.. allah büyük yarına bırakır da yanına bırakmaz
@bilalbozan mit göreve kurşunun parası bizden her haine emreye bir kurşun versin mit yoksa bu iş böle gitmez.
@zeyneltoptas çok basit beyinlisin feto örgütünün teşkilatlanması 1950 yıllara kadar gider. chp genel sekreteri kasım gülek ile feto nun boy boy fotoğraflarını internetten bulabilirsin.
@zeyneltoptas şimdi de siz mi sahip çıkıyorsunuz
@zeyneltoptas Sen kimsn hatsiz iftira atıyosun savcılık harekete geçeçek senin içinde yazdım bimere
İşte Allah ne büyük ki her iki tarafı da birbirine yedirtiyor. çünkü her iki tarafta dibine kadar suçlu
@zeyneltoptas ALLAH O kadar büyük ki zeytin kadar beyninle senin bile yaşamana olanak sağlıyor
@suatsesiguzel demek sen de o suçlulardansın, gocunduğuna göre. sizin gibileri ne kurtarır cehenneme hazırlan,
ERGENEKON BALYOZ DAVALARINDA BUNLARIN SAHTE BELGELERI ILE ALGI OLUŞTURAN IL IL ILÇE ILÇE DOLAŞTIRIP KONFERANS VERDIREN AKP LI GERCEK FETOCU BELEDIYE BASKANLAR NEDEN ICERI ALINMIYOR
Bende haberin başlığını okuyunca pöh'ler Uslu'yu Almayamı gitti diye düşündüm..:)
Kalleş uslu uslu dur yoksa uslandırırlar bak demedi deme
MİT bunlara dosya gönderip isteyecegine ajan gönderip niye kafasına sıkmıyor..büyük devlet ülkesinde isyan çıkarıp başkaldıranı dosya ile istemez verin demez ..
@iktisat71 Gidecek ABD de bulacak , kafasına sıkacak sonra hiçbir delil bırakmayacak ülkeye uçakta kahvesini yudumlayarak gelecek.Sen hiç ABD ye gitmemişsin,uçaktan inince adamın neredeyse kontrol etmedik yerini bırakmıyorlar.Kuzey Irak Kurtlar Vadisi v.b tarzı filmleri izlemeye devam et..
HALA BU OLAYA KAZA DİYORLAR BAL GİBİ SUİKAST ADAMI ÖLDÜRDÜLER FETULLAHIN ÇETESİ
BİR DÖNEM BU PEZEVENK...YÖNETENLERİN EN İTİBAR ETTİGİ ŞAHSİYETLERDEN BİRİSİYDİ...
sığıntı köpekler... aşşağılık abideleri... onurun haysiyetin yüz karaları... Allah belanızı elbet verecek...
iki türkü birbirini suçlarken ingilizce konuşuyorken de gördük ya pes doğrusu...videonun sonu..
ey Amerika kendine gel. hıııı!
Yazık lan şu Emrenin tipine ahlakına bak bununla aynı safta olanlara acıyorum zavallı hayınler geberince hesaba çekince cehennemin en sıcak yerinde yeriniz hazır hepinizin
bu ve bunun gibi köpeklere kelepçe değil, tasma takarak getirilsin.
@iyisef terbiyesilik yapma. kopeklere hakaret ediyorsun. onlar masum bir canli ya bunlar
Kimin nereye gideceğini kendince bu teröristler belirliyor sen cehenneme sen cennete geri zekalılar kendi sonlarının nereye gideceğinin hesabını yapmıyorlar bu kadar ahmaklar.
başımız sağolsun.bunun gibi bneler sadece havlar.GELSENİZE ÜLKEYE.SİZİ ÖZLEDİK.NURİ ALÇO VE MÜRİTLERİ ÖLARAK SİZE UNUTAMACAĞINIZ DENEYİMLER YAŞATIP CEHENNEME KAÇMANIZI GARANTİ EDİYORUZ.....
emre uslu bu yazımı inşallah okursun, yazacaklarımı iyi oku sen ve senin gibiler öbür dünyanın (Ahireti) varlığını ağızdan söyleyip kalben inkar edenler için söylüyorum Ahiret gerçekten var VALLAHA, ister inanın ister inamayın ama VAR. Geçici dünya (bir varmış bir yokmuş dünyası) bir gün bitecek ölümlü olduğunuzu unutmayın, DAİM olan hayat başladığında oranın Güvenlik Güçleri biri sağından biri solundan ayaklarınızı yerden keserek götürdüğünde karşınıza o günün varlığına inanlar "hayırdır nere böyle" diyecekler. O günün azametinden korkun o gün görüşmek üzere.
Diğer Haberler