Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na 250 bin TL'lik tazminat davası

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, grup konuşmasında kişilik haklarına saldırıda bulunduğu gerekçesiyle Kılıçdaroğlu'na 250 bin liralık manevi tazminat davası açtı. Erdoğan, daha önce de CHP liderine tazminat davası açmıştı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, salı günkü grup toplantısındaki konuşmasında kişilik haklarına saldırıda bulunduğu gerekçesiyle Kılıçdaroğlu'na 250 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ocak ayında, Beşiktaş Belediyesi önünde yaptığı konuşmada kişilik haklarına saldırıda bulunduğu gerekçesiyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na 150 bin liralık manevi tazminat davası ve daha önce, 250 bin liralık ile 1.5 milyon liralık tazminat davaları da açmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
sayın cumhurbaskanı onune gelene her seyi söylüyor kimse dava acamıyor ama kendisi catır catır dava acıyor böyle bir adalet yok böyle bir dünya yok ya.
Dininiz imanınız paradır,allahtan korkun be , almışsınız yargıyı denetim altına,açtır davayı al parayı,soktaki bul karoyu al parayı kağıtçıları gibi oldunuz,etik insansanız 1 TL.lik sembolik dava açar millete örnek olur amacına ulaşırsın senin yaptığın,chp.ye geçen ay bütçeden aktarılan devlet parasının bir kısmını bu yolla cebe indirmek.Ondan sonrada biz devletten rüşvet almadıkki dersiniz.Kuldan korkmuyorsunuz, allahtan korkun ya.
SENIN FETO APO BARZANI PAPA ILE NEDEN FOTOLARIN VAR???? ÇOCUKLARIN NEDEN ABD VATANDAŞI GEMICIK FİLOLARI NEREDEN GELİYOR SÜREKLİ KANDIRILDIM DİYORSUN... BEDELİNİ SEN DEĞIL NEDEN VATAN ÇOCUKLARI ODUYOR... SEN BIRAK BU ISLERI GELDIN GELELI KANDIRILMAK YALAN TALAN SIN BULMADI HERKESIN OCAGINA ATES DÜŞÜRDÜN
Davayı kazanırsa parayı bi kaç durumu olan aileye dağıtsa bari
bu gidişle bay kemalin ayağındaki pantolonu da alacaklar.
Davayı kazanırsa ne demek.Kimin haddine Reisin aleyhine karar vermek.
Diğer Haberler