Erdoğan o sözü ağzından kaçırdı!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın hastane ziyareti sırasından çok ilginç bir diyalog yaşandı.

Erdoğan o sözü ağzından kaçırdı!
FOX TV kamerasının Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın hastane ziyaretinde çektiği bir diyalog günün konusu oldu. İnternethaber'in haberine göre, Erdoğan'ın ağzından çıkan söz dedikodu kulislerini hareketlendirdi, "kanser mi?" söylemi yeniden piyasaya çıktı.
[ ****](http://video.mynet.com/habervideo/Erdogan-o-sozu-agzindan-kacirdi/1449725/)
Görüntüler Erdoğan'ın Sağlık Bakanı Recep Akdağ ile birlikte yaptığı Adana Numune Hastanesi'ni ziyaretinden...
Kolon kanseri tedavisi gören hastaları ziyaret eden Erdoğan, doktorlardan bilgi aldı. FOX kamerasının kayda aldığı ve hastalık dedikodularını yeniden ayaklandıran olay diyalog da işte kanser hastaları ile yaptığı kısa sohbetten.
Doktor, bir kadın hastayı Erdoğan'a "kolon karsinoma olan bir hastamız" diyerek tanıtıyor. Erdoğan ile kadın arasında şu kısa diyalog geçiyor:
**Hasta:** Nasılsınız
**Erdoğan:** Elhamdüllilah.. Yani hastadaşız...
**ERDOĞAN'IN HASTALIĞI**
FOX'un yayınladığı bu diyalog sosyal medyada günün konusu oldu. Erdoğan'ın söylediği "YANİ HASTADAŞIZ" sözü Başbakan Erdoğan hakkında ortaya atılan "kanser mi?" iddialarını anımsattı. Erdoğan hatırlanacağı gibi rahatsızlığı nedeniyle iki kez operasyon geçirmiş ve o süreçte "kanser olduğu iddiaları" ortalığa yayılmıştı. Ancak Erdoğan'ın operasyonunu yapan doktor bu iddianın gerçek olmadığını, Başbakan'ın sağlığının iyi olduğunu kesin bir dille açıklamıştı.
**BİRAND AÇIK AÇIK SORMUŞTU**
Başbakan Erdoğan sağlık durumuyla ilgili en net açıklamayı Mehmet Ali Birand ile yaptığı söyleşide vermişti. Birand açık açık "kanser misiniz?" diye sormuş, Erdoğan da "hayır" cevabını vermişti. Bu diyaloğu Birand şu sözlerle aktarmıştı:
-"Ben de kanser tedavisi gören, kemoterapi olan bir insanım. Bunun ne demek olduğunu, insanı nasıl sarstığını çok iyi bilirim. Birine bakınca kolaylıkla kemoterapi görüp görmediğini anlarım. Baktım, anladım; hayır, görmüyor".
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 269 yorum
bu kadar seveni var, Allah dostlarının hepsi onun için duacı, hiç bir şey olmayacağına eminim, Allah onu hıfseylesin korusun, Şu Türkiyeye bir nimet böyle bir lider, neler çekti bu ülke geçmişte,
neler çektin be koçum bi anlatsanada dinleyelim bak maşallah zebani gibisin yemişsin bulguru .ırakta 900 bin kadına tecavüz edildi 1,5 milyon müslüman öldü bizde ne oldu geçmişte ikinci dünya savaşında 6 milyon insan öldü bizde ölen varmı koçum ne çektin sen be evladım.şimdi .cebinde çay paran varmı koçum ...bankalara kaç para borcun var koçum ....?
miki2266 hocam nurmenderes ve onun gibi olan kişilerin bişeyden haberi yokki onlar okumaz araştırmaz olduğu yerde oturur evine makarna kömür getirirler onu alır vakti zamanı gelince oylarını atarlar tekrar otururlar laf ola beri gele bilgili bir insan olsaydı bu lafları etmezdi zaten saygılar
sen haram zıkkımla doyur karnını,kul hakkı ye,Allah'ın adıyla insanları kandır,dindarlık yerine kindarlık yay, fitne fesat sok halkın içine kardeşi kardeşe düşman et.. sonra ben Allah'tan iyilik,sıhhat ve güzellik dileyeyim senin için..Allah iyilik düşünülsün istedi,enayilik değil..(yayınla mynet))
ALLAH DOSTLARI F.GÜLENMİ DUA EDİYOR.O ALLAH DOSTLARI ZANNETİĞİNİZ ABD İSRAİL DOSTLARI .BİR VATANDAŞIN BİLE KALBİ KIRIKSA İSTEDİĞİNİZ KADAR O KİŞİLER DUA ETSİN.VATANDAŞ ÖNEMLİ DEĞİL TABİKİ.
AMİN...
şimdiye kadar gelenlerden en iyisi bu bence herkes istedigini alsa ooo memur maaşa zam ister zengin yer ve ihale ister fakir ssk ister adam hangisine ne versin bence allah başımızdan eksik etmesin diyorum rabim saglık versin diyorum
adamın ne zaman bır yalanı ortaya cıkmıs arkdaslar kanser olsa sölerdı zaten
HABERİ BENDE İZLEDİM KOLON KANSERİ OLAN BİR HANIM HASTAYA HASTADAŞIZ DEDİ.
Ölümüne Hiç üzülmem çünkü Binlerce YEtim HAkkı yediler.
Ne et beyinli adamsın ya
ben cevapliyim deniz fenerin paralari yüztananeden bitanesi
ölürse görürsün türkiyenin halini hem böyle düşünmen hiç insani değil bu kadar nasıl zalim olursun kardeş eğer yetim hakkı yediyse onun cezasını yaradan verir sen merak etme ben hak yediğini düşünmüyorum eğer yediyse zehir zıkkım olsun ama yemediyse allah başımızdan eksik etmesin onun gibi biri zor gelir bu memlekete inşallah sağlığına kavuşur allah şifa nasip etsin
O senden cok yasayacak hic merak etme...Sen basbakandan once olursun
BU MEMLEKETE HİZMET ETTİ DİYE Mİ ÜZÜLMEZSİN? SENİNKİ DE AÇIKÇA BİR İFTİRA. ALLAH DAİMA ONUN YARDIMCISI OLSUN. SİZLERDE GERÇEĞİ GÖRECEKSİNİZ DİYECEĞİM AMA BELKİDE GÖRÜYORSUNUZ İŞİNİZE GELMİYOR.
neye dayanar diyorsun bunu
kardeş sen de ayıp etmişin bn de sevmem ama günah kendi günahları ortak olmanın ne alemi war böle diyerek ne farkın kaldı şimdi onlardan!
Sizleri Şunları Söyleyiyim oglunun trilyonluk gemileri var Medical PArk Hastanesi Eşi emine erdoğanın Bim mağazaları TAyip erdoğan ve kadir topbaş in neyin kafasını yaşıyorsunuz siz
boşuna dememişler alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste ahlar çıkacak elbet Allah büyüktür
allah acil şifalarını versin başımızdan eksik etmesin.böylesi bir insan kaç yılda gelir dilek olay.....
O dile kolaydır dilek olay değil.Of of of ülkeyi sizin seçtiklerinizmi yönetiyor.Eh tabi herif 3 çocuk yapın demekte haklı.Ama katılıyorum haklısın böyle acayip kendini padişah sana bir boşbakan zor gelir bir daha ALLAHÜTEALA'da getirtmesin zaten.
dilek olay :))) ilahi fahridanger ... böyle bir insan gelmesin zaten bir daha mümkünse...
HASS erkek89!! kardeşim. Fikrine karşı olduğun insana niye basit şeylerle saldırıyorsun? Belki klavyede yazarken yanlışlık yaptı. Başkalarının hataları yerine sen kendi hatalarına baksana: 1."Seçtiklerinizmi"deki "mi" ayrı olacak. 2."Tabi" tabi olmak, bağlı olmak demektir, kelimenin aslı "tabii" olmalıdır. 3."Sana" değil "sanan" olmalıydı (Demek ki yanlış yazılabiliyonmuş!). 4."Daha"dan sonra nokta koymalıydın. 5."ALLAHÜTEALA'da"ki da ayrı yazılır, bağlaçtır ve dahi anlamına gelir. Eee ne oldu şimdi? Kimin hataları daha fazla ve senin seçimin de belli.
insanlıktan nasibini almamiş yaratıkların başbakanımız hakkında yaptıkları yorumlar insanın kanına dokunuyor.
Sen ve senin önüne geleni aşağılayan kendinden aşağı gören boşbakanın ne kadar insanlıktan nasibini almış onuda açıkla hele.
yandaşları dışında millet kan ağlıyor iyi lider olsada başı secdeye değsede ne yazar.. 2 yıl vekillik yapan ömür boyu asgari ücretin tam 10 katı 7 bin küsür maaş alıyor, TANSİYONSA denilen yalaka iyi oku senin gibi mallar olmasa uyanıklar ne yapar. bülent arınç ayda 23 bin tl maaş alıyor haberin varmı?
sende o mallara dahilsin ne demişler insanlar hakettiği gibi yönetilir once aynaya bak onuda gectim adam ol o zaman sen yönet yönetebiliyosan aazı olan konuşuyo..
evrenacar21.. KARDEŞİM Hay azına sağlık böle yalakalar olduğu sürece bu ülke ileri değil menfeat zengini olur allah bunların gözünü acsın söli yeceğim çok şeyim varda cumhurriyet çocugu oldugum dan dilim varmıyor bu kişilerin tuzu kuruu bu yollar da beraber yürüyor lar .....
senin adın enren acar onun adı bülent arınç... olsun o kadar maaş fakı değilmii,
ne ula bu adam ol adam ol akp yi savunan arkadaşlar siz adamsınız ama adamın olmadığı yerde!!!
Bu adama o maaşı vermessen masraflarını karşılamak için başka yöntemler bulacaktır. sen diyeceksinki zaten yapmıyormu yapıyorsada ispatlanamıyor. Başkalarına yalaka diyorsun ancak bu zekayla senden ancak kılıçdar yalakası olur.
yene dönüp dolaşıp çıkar gözetiyosunuz .elhamdurullah müslümanım bnm değerlerime değer vereni kollar gözetirim ben türkiyenin 15 yılki halinide şimdiki halinide senden iyi biliyorum arınç alıyor kadar maaş evet bnm bi akrabam millet vekili her hafta ona o kadar davet geliyorki düğün .nişan açılış vesaire.e millet vekilisin en az bi altın takman lazım gittiğin yere adam yemin ediyor yetmiyor diye.senin gibi aç köpekler kapısında yatıyor hep istiyor hiç şükretmiyor....
Allahtan korkun ben hiçbir zaman yandaşı olmadım ama kan ağlamak şöyle dursun hayatımdan gayet memnunum nankörde değilim
bu akp en azından biraz doydu şimdi chp gelse doyana kadar soyar, ama chp de doyma merkezi de yok, yer yer ölene kadar:)) halk neyse siyasiler de o, soyguncu...
ENGİN DENEN DANGALAK BAŞINDA ADAM GİBİ LİDER OLDUĞU İÇİNMİ YOSA DİĞERLERİ GİBİ YAPSAYDIMI İYİ OLURDU EZBERE KONUŞMA YETİM HAKKI YEDİLER DİYON HERGÜN BEŞKERE ALNINI SECDEYE KOYUP ALLAHIN HUZURUNA DURAN ADAM DEĞİL YETİM HAKKI BİR ÇÖP BİLE YEMEZ S
tabi canım 5 vakit secdeye var ondan sonra karıya kıza bak,milleti kazıkla,dedikodu yap ,zaten sizin hocanın üzülmez ...
Önce bedelli askerlik için Allah huzurunda haklarını ödeyemem diyen Başbakan , zorda kalınca hakı nasıl unuttu ? Askerde gece dondurucu soğukta 2-4 nöbeti tutan , günlerini sevdiklerinden uzak vatan koruması için harcayan bu insanların geri döndürülemez gün hakları para uğruna nasıl yok sayılır ? Allah, hakkını helal etmeyenlerin hesabını sorsun inşallah.
sen ne biliyon yanındamısın 7-24!!!
nerden biliyorsun, birlikte mi kılıyorsunuz? uyumaya devam...
Secdeye konan başlarda hinlik varsa, anlamı yok.. Milyar dolar gelir beyanında bulunan bir adamın yetim hakkı yemediğini düşünmek aptallıktır.. Müslüman aptal olmaz.. UYANNNN..
ya?şu iman ölçeri nereden buldunuz.Adresini versene?
YETİM HAKKI YEMEDİYSE BAYRAKTARLARIN BURSUYLA OKUYAN OĞLU OKULU BİTİRİR BİTİRMEZ MİLYON DOLARLARLA İFADE EDEN GEMİYİ NEREDEN ALDI. aYRICA DÜNYANIN EN ZENGİN BAŞBAKANLARI ARASINDA YER ALIYOR. BİR ZAMANLAR MAAŞLI BİR VATANDAŞ DEĞİLMİYDİ.
Sen de alnını secdeye koyup yiyenlerdenmisin?? :))
uyusun da büyüsün ninniiiiiiiiiiiiiiii........
KİM HALKIN BİR KURUŞUNU YEMİŞSE ALLAH ONA ÖYLE BİR CEZA VERSİNKİ HER SANİYE SIZLASIN..AHESTE AHESTE..ANLADINMI YANDAŞCILIK YAPMA ..
BAZI ARKADAŞLARIN YORUMLARINA BAKIYORUM DA BU NASIL İNSANLIK DİYESİM GELİYOR.İNSAN EN AZINDAN Bİ ŞİFA DİLER.ALLAH KİMSEYİ HASTALIKLA TERBİYE ETMESİN HELE Kİ KANSER GİBİ Bİ HASTALIKLA.BİRİLERİ HASTA OLDU DİYE KINA YAKMAYA GEREK YOK, ÖLÜMLÜ DÜNYA.HERKES ÖLÜCEK VE HERKESİN FARKLI Bİ ÖLÜM TARZI OLCAK.BAZILARI HASTALIKLA BAZILARI KAZAYLA YA DA YAŞLILIKTAN.BUGÜN SAĞLIKLISIN DİYE GÜVENME YARIN TEPETAKLAK OLMAYACAĞININ KİM GARANTİSİNİ VEREBİLİR.
Allah baktı bu millet bu herife inanıyor vede bu cahil kesim yüzünden bu ülke ve millet kendi ipini çekmeye devam ediyor o zaman dedi ben bu satılmışı kanser edeyim
ha yani her hasta olan bir şeyin cezasını çekiyor öyle mi.AMAN DİKKAT ET.HASTA OLAYIM DEME.SONRA senin gibi biri çıkar vay sen ne halt yedin de Allah sana bu belayı verdi der
valla tamam... ben bu adamı sevmiyorum ama umarım öbür dünyaya göç ettiğimizde gemiciklerin hesabı ağır gelmez...
Yok o bayağı bir ağır gelir adama.Vatanın malını toprağını satıp kendine mal edinirsen kul hakkı yersen ALLAH'ta adama en ağır biçimde sorar hesabını.
gemi biyerinize batsın sanki öncekiler çok iyiydi daha iyisi gelene kadar yine iyisi bu allah şifa versin yoksa mumla arayacak memleket bunu bu durumda bile memleket için uğraşıyor daha ne
ya çok merak ediyorum burda atıp tutup yorum yapan insan sıfatındakilere..kendileri çok hassaslardır maşallah kul haklarına alınları secdeden kalkmıyor her konuda fetva sahibi veli zatlar maşallah..ALLAH ELBETTEKİ HERSEYİN HESABINI SORACAK.AĞZINIZDAN ÇIKAN KELİMELERİNDE TEK TEK HESABINI SORACAKTIR.EĞER BU ADAM SİZİN DEDİĞİNİZİN TAM TERSİYSE YAPTIĞINIZ GIYBETİN GÖZÜNÜZLA GÖRMEDEN ŞAHİT OLMADAN BİRİNE İFTİRA ETMENİN CEZASINI HERKES CEKER ALBET..
Yahu nahre biz fosilleşmiş akp düşamnıyız evvet çok şükür senin gibi yağdanlıkta değiliz ALLAH'ıma bin şükür.Sen önce kendine bak.Neden hiç artan işsizlikten yada 900 milyar dış açıktan bahsetmiyorsunuz.Yok o giderse mumla ararmışız e tabi sizde haklısınız bu kadar borcu bir sonraki hükümet nasıl öder ALLAH bilir artık.10 yılda bu ülkenin insanları neler yiyemez içemez giyemez oldu sen biliyormusun.Ne senin mesleğin iş adamımısın iş adamıysa tabi erdoğan zenginlere hizmet ettiği sana iyi görünebilir ama birde memura emekliye sor bakalım konuşmadan evvel.Evet ALLAH indirsin bu hükümeti oradan!!
devran fazla havada kalma oksijensizlik beyne zarar verıyo dıkkat et :))
imam nasıl olsa soracak ben şimdiden söyleyeyim HAKKIMI HELAL ETMİYORUMMM..saygılar
AHESTE AHESTE ..İNŞALLAH
darısı başına kardeş
Beddua ediyorsun birde inşaallah diyorsun Hiç sevinme Sayın Başbakanımızın sağlığı yerindedir daha yapacağı işler hizmetler vardır sizin ne aceleniz vardır siz istediniz diye Allah azraili gönderecek değilya sizin için bile beddua etmeye dilim varmıyor Allah ıslah eylesin diyorum başka birşey demiyorum
Kimsenin ölümünden hastalığından medet beklemem. Medet gerçeği bir an önce görmesini istediğim sevgili halkımdadır.En kısa zamanda bu AKP'ye Başbakana gereken dersi verecek 10 yıldır yaptıkları geri dönülmez hataların hesabını soracaktır.
Tabii öncekiler mükemmel yönetti,Erdoğan batırdı.Ecevit'in başbakanlığını unutuyorsunuz herhalde.Adam öksürse, ayağı takılsa develüasyon oluyordu.Bankalardan hortumlananları hala daha ödüyoruz. Yaraları daha yeni yeni iyileşiyor.Adam tüm dünyanın sapır sapır döküldüğü krizleri bile ülkeye hafif atlattırdı.Erdoğan'dan önce bu krizler gelseydi Yunanistan'dan bin beter olurduk,çünkü bizi böyle kurtaracak ülke de bulamazdık.Adamların dünya kadar borcunu sildiler hala kurtulma ümitleri yok O yüzden biz %50 olarak Erdoğan'ı çok seviyor, ona sağlıklı uzun ömürler diliyoruz.Daha nice 10 yıllara...
haklısın, küçüle küçüle çeğreğe düşürülmüş türkiyeyi 1. lige taşıyan Ak Parti elbette gitmeli. Deveye diken, sizin gibilere de ANASOL-M gibi ucube iktidar lazım.
bir tayyip gider bin tayyip gelir o kadar da önemli değil inşallah aynısından gelmez
ne dedını bıl unutma önceadam ol
sen oldun mu
adamsın süleyman ama adamın olmadıı yerde...
Tabii öncekiler mükemmel yönetti,Erdoğan batırdı.Ecevit'in başbakanlığını unutuyorsunuz herhalde.Adam öksürse, ayağı takılsa develüasyon oluyordu.Bankalardan hortumlananları hala daha ödüyoruz. Yaraları daha yeni yeni iyileşiyor.Adam tüm dünyanın sapır sapır döküldüğü krizleri bile ülkeye hafif atlattırdı.Erdoğan'dan önce bu krizler gelseydi Yunanistan'dan bin beter olurduk,çünkü bizi böyle kurtaracak ülke de bulamazdık.Adamların dünya kadar borcunu sildiler hala kurtulma ümitleri yok O yüzden biz %50 olarak Erdoğan'ı çok seviyor, ona sağlıklı uzun ömürler diliyoruz.Daha nice 10 yıllara...
Salak önce sen borsada en büyük yatırımcılar kim ona bak.Yani yabancı sermaye,Ecevit öksürse kriz olmuyordu.Ecevit adam gibi adamdı ve başı dikti.Nasıl Kıbrısa çıkarma yaptığında ülkeyi sermaye gurupları krize sürüklediyse 2001 dede kara ve sıcak paraya taviz vermediği, dik durduğu ve kimseye uşaklık yapmadığı içindirki kriz çıkarıldı.Ama senin gibi ahmaklar bunu anlıyamaz.Unutmaki son krizi Erdoğan değil Ecevit döneminde Kemal Derviş tarafından hazırlanan ekonomik plan çerçevesinde kriz aşama aşama kalkmıştır.Erdoğanın yaptığı tek olumlu şey Kemal Dervişin programını bozmadı Man kafa.
adonis denen kişi,ben kimseye hakaret etmedim.Onun için böyle klavye delikanlılığıyla ağzına geleni söylemeye hakkın yok.Çok akıllı olduğunu sanıyursun,o KemalDerviş gökten zenbil ile mi indi.Ülke zaten batmıştı,ülkeyi üstteki üç beş çapulcu soyup soğana çevirirken Ecevit hala başörtüsüyle uğraşıyordu.Kendi getirdiği Sezer'den Anayasa kitabını suratına yiyince ağlamaklı çıkıp şikayet etmişti.Koskoca başbakan size göre şimdiki boşbakan da değildi.Niye ortalığı düzeltmedi.O krizde benim atamam durdu,birsürü ıvır zıvır işte sürünmek zorunda kaldım.Kim bilir kimler daha ne acılar yaşadı.Süperzeka!
Ne yetim hakkı ya.Bi dilinize dolamışsınız.Aksine yetimin-dul kadının-özürlüye bakanın-özürlünün hakkını kat kat verdi.(2022 Sayılı Yasa)Bilinde konuşun 180 Tl.özürlü alıyordu şu anda en düşük 560 TL. Bir şeyi söylerken UTANIN..
Sende nemalananlardansın anlaşılann
o zamanki vergiler de enflasyon da sabit kaldı zaten 1 lira artmadı dimi kardeşim!
Kına yakın bir yerinize..... bu acizliğin ve çaresizliğin ifadesidir.. gücü yeten siyaseten bu insanı bitirsin... köşe başında bekleyen fırsatçı köpek gibisiniz..
DİLİNE SAĞLIK
Köpek olan sizsiniz birisi size dokunmaya kalktımı feryat figan gidiyorsunuz ödünüz kopuyor ya amerikanın gözünden düşerde amerika artık bizi iktidar yapmazsa diye.
ahirette seni %50 değil % 250 bile kurtaramıycak orda seçimle cennete gidilmiyor bukadar adamın bedduasını alırsan kanserde olursun konserde :))
yok o yüzde 50 de kurtaramayacak onunla birlikte hak ettikleri yere gidecekler hep beraber :))
allah dostalatı duacıymıs sız nasıl bir ıbadet yaptınız kı allah sızın kulluktan dostuluguna yukseltı...
utanmıyosun dimi şu adamı allaha şirk koşmaya bi de dinine bağlı rabbine bağlı bir garip kul süsü verion kendine yemezler yalakalığını!!! ne bildin rabbimin yücelttiğin insanı dostluğuna yükselttiğini?Mynet yayınla ltfn!bu kadar da yozluk olmaz yaa!Dinimize küfür rabbimize küfür ediyor çaktırmadan!!!
Sevgili kardeşim kusura bakma ama sen daha dostları yazısını yazamazken sen nerden biliyorsun ALLAH ın yardım etmeyeceğini sen biliyormusunki kimin ALLAH ın dostu ve düşmanı olduğunu benim sana tavsiyem önce insan olmayı öğrenmen lazım ondan sonra kalkıp ALLAH ın dostlarına laf söyle emi EĞER BİR İNSAN ALLAH IN DOSTUYSA SENDE ONA LAF SÖYLERSEN SENİN HESABINI ALLAH ÖYLE BİR GÖRÜRKİ ALTINDAN KALKAMAZSIN Bir atasözümüz var kiminin duası kiminin bedduası onun için biraz dikkat etmeni isterim ALLAH gazabı çok çok ağırdır bunu iyi öğren emi
uçmuşsun sen.. ne kullanıyon hacı ?? bende alacam :)
SENİ YARADAN ALLAHA KURBAN OLURUM BEN SAYIN BAŞBAKANIM BİZİM KERVAN YÜRÜYOR HAMDOLSUN
it ürür kervan yürür diyorsun yani ....
günahım kadar sevmiyorum bu adamı ATATÜRK DÜŞMANI İnşallah o koltuktan inersin bir daha dönmemek üzere
Amin.Vatan toprağını sattırmasın ALLAH bu adama.Değil 60 hektar 6 santim satamasınlar.Tekrardan amin.
iktidardan memnun olan beğensin, olmayanlar beğenmesin bakalım kim çoğunlukta
seçimde sonucu görmedin mi
Politikalaından, görüşlerinden, uygulamalarından nefret ederim. Şayet bir hastalığı gerçekten varsa bir insan olarak kendisine geçmiş olsun derim. Hiç birşey bir insanın üstünde değildir. Düşmanım bile olsa insan olmasını ortadan kaldırmaz. Hümanizm bunu gerektirir.
Başbakanım hasta isen çok yorma kendini. Evinde dinlen bir güzel. İyi olunca gelirsin. Ama acele etme
NERDEN BİLELİM HASTADAŞ OLDUĞUNU Bİ TAKLA AT BAKALIM
forumdaki en iyi yorum :D
acil şifalar diliyorum bayan hastaya.
Rabbim onu bu millete, İslam alemine ve tüm insanlığa bağışlasın. Kem gözlerden korusun. Zalimlerin, kafirlerin, münafıkların, müfsitlerin şerrinden korusun. Onları sevindirme Allahım! Rabbim ona Şafi sıfatıyla muamele etsin.
biz allahın kulu degilmiyiz ? dünyaya kazık çakcak hali yokya
Zoresmer61 sen bir şerefsizsin, bir başbakana vatan haini diyecek kadar alçaksın
ülkeyi satana ne denir?
doğu29 kardeş savunduğun kişi de bir insan haşa peygamber değil. git başbakan recep tayyip erdoğana bir sor. başbakanım de arazilerimizi yabancılara satmak için canla başla uğraşıyorsunuz askeri bölgeleri ve tarım alanlarımızı satmaya çalışıyorsunuz neden? bu satışlardan karınızı zararınızı ölçtünüzmü tarım arazilerimizde yabancılar tarımla uğraştığı zaman bizim tarımla uğraşan müslüman kardeşlerimiz ne olacak bunu bir sor başbakana ve kendine sonra rahat uyu...
ATATÜRK'e neler dendi bu ülkede erdo kimmiş be ha.
dugu29 şerefsiz sensin şayet vatan satılıyorsa onu satan kim olursa olsun o na vatan haini denir bunu öğren . buişin polisi, askeri, başbakanı, cumhurbanı yok. iyi onlar mevki sahibi diye namusunu da ver olacak şeymi
AMAN YARGILANMADAN ''ÖLEYİM DEME'' !!!
Şimdiye kadar hep yarglandılar da en masumu kaldı. Ama siz masumları asmaya alışıksınızdır.
haram malı sindirmek zor olsa gerek.
Ağzına sağlık..
Verdiğim vergiler, ödediğim tüm paralar zehir zıkkım olsun. Geldiğinizde ekmeğin fiyatı neyd, petrolün fiyatı neydi, madem müslümansın nasıl dinden ve özelleştirmeden paradan yanasın, Allah kanar mı sizin gibi sahte müslümanlara. Hakkım helal olmasın. Mahvettiniz her şeyi, bir gün herkes uykudan uyanır ya o gün hapı yuttunuz..
çok beklersin ha bu arada ekmeğin fiyatını bilmediğin belli oluyor hizmetçilere aldırıyorsun galiba chp li kardeşim ben bu iktidar döneminde ekmeğin fiyatını aklımda tutabilir oldum. eskiden bir hafta başka bir hafta başka olurdu fiyatlar:))
senin ne verdiğin vergiden ne de ödediğin paradan bu vatana hayır gelmez. galiba sana gelen avantalar kesilmiş ondan bağırıyorsun. birgün sen uykudan uyanırsın umarım.
Petrolün varili 22 dolardı Tayyip geldiğinde. Şimdi 100 dolar. Bir hafta önce 130 dolardı. Var sen hesapla.
ben şahsen ölmesini istemiyorum. Çünkü bu ülkeye yapılanların cezalarını çekmeliler...
Başbakanımızın sıhhatini Rabbim daim etsin.Başbanımız olmsaydı şimdi Türkiye Libya ,Suriye gibi olacaktı...
Allah CC Sizi Sevdikleriniz Ve Milletimize Bağışlasın Türkiye Cumhuriyetinin Gelmiş Geçmiş En Değerli En Sevilen Başbakanı Allahım Sizi Bizlere Bağışlasın Türkiyenin Size Çoookk İhtiyacı Var Yapılması Gereken Ne İse Bu Halk Arkanızda Sayın Başbakanım Allah Uzun Ömür Versin İnşallah ...
bu ülkede vatanhaını bıtmez tayyıp gıder başkası gelır bişe degışmez...
ALLAH müsade etmesin istedikleri nesilde sıkıştıklarında angut filistinliler gibi toprağını satan gerzekler sürüsü.60 hektar 600 kilometre kare istanbul bursa arası mesafenin 2.5 katı büyüklükte toprağı satmak ne demektir tabiki vatan hainliği.Oldu olacak şehirleride satsınlar.Daha evvel demiştim bunlar yakında kiralık vatandaş diye gözü bize dikerler.
EN FAZLA 2 ÇOK İYİ BAKILIRSA 3 SENE YAŞAR AMA ÖLMESİN HESABI ÖDEMEDEN TÜYMEK YOK.
ALLAHTAN TEK DİLEĞİM HABERİN DOĞRU OLMASI
başkası için ölüm isteyen bir kişiden hayır gelmez arkadaş.. ne kendisine ne vatana..
BU NOKTAYA NASIL GELDİK YAV
Kardeşim, ağızına Allah kelamını alıyorsun, bir de beddua ediyorsun, islamiyeti iyi bilmiyorsun demek ki, eğer yaptığın beddua ettiğin kişi haketmişse bir sorun yok, haketmemişse o beddua döner sana gelir.... onun için kimse hakkında böyle bir düşünce de bulunma, Başbakan 5 vakit namaz kılan bir insan hatası günahı olmuştur elbet, bize ona Allahtan şifa dilemek düşer, tüm mümin kardeşlerimize dilediğimiz gibi....
allah tüm hastalara acil şifa nasıp etsin bu ülkenin başbakanı nede olsa allah onada acil şifa versin hastyasa yanlız allaha şükür beyni hasta degil aşagıdakı yorum sahiplerinin beyin leri hasta
sen at gözlüğün takmaya devam et,adam ve tayfaları malı götürdü zaten.DURMAK YOK EY MİLLET UYUMAYA DEVAM!!!
allah tüm kolon kanseri hastalarına şifa versin tayyip hariç
i.in duası kabul osa gökten kemik yağardı
serkan yüreğin insan sevgisiyle dolmuş
amiiiiiiiiiiiiiiin
amin kardeşim.
Diğer Haberler