Erkek öğrencileri istismar eden öğretmen tutuklandı

Bingöl'ün Genç İlçesi'nde bulunan Servi Yatılı Bölge Okulu'nda görevli beden eğitimi öğretmeni O.Y., okuldaki erkek öğrencilere cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı. O.Y., çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. 3 yıldan beri görev yaptığı belirtilen O.Y.'nin aynı okulda okuyan bir başka öğretmenle evli olduğu belirtildi.

Erkek öğrencileri istismar eden öğretmen tutuklandı

BİNGÖL'ün Genç İlçesi'nde bulunan Servi Yatılı Bölge Okulu'nda görevli beden eğitimi öğretmeni O.Y., okuldaki erkek öğrencilere cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı. O.Y., çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Genç İlçesi'nde bulunan Servi Yatılı Bölge Ortaokulu'ndaki bir öğrenci, öğretmeninin kendisine cinsel istismarda bulunduğunu ailesine söyledi. Ailenin, okuldaki beden eğitimi öğretmeni O.Y. hakkında suç duyurusunda bulunması üzerine adli ve idari soruşturma başlatıldı. Savcılığın talimatıyla harekete geçen polis, öğretmen O.Y.'yi gözaltına aldı. O.Y., götürüldüğü emniyette sorgulandıktan sonra bugün Genç Adliyesi'ne sevk edildi. Genç Cumhuriyet Savcılığı'nda yapılan sorgusunun ardından tututlanması talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilen beden eğitimi öğretmeni O.Y., tutuklanarak Bingöl Kapalı Cezaevi'ne gönderildi.

Yapılan araştırma ve incelemelerde, şikayetçi olanın dışında cinsel istismara uğrayan 3 erkek öğrencinin daha olduğu ileri sürülürken, Servi Yatılı Ortaokulu'nda 3 yıldan beri görev yaptığı belirtilen O.Y.'nin aynı okulda okuyan bir başka öğretmenle evli olduğu belirtildi. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
KADIN- VEYA ERKEK . EMANETE HIYANETTEN... .. İNFAZ EDİLMELİ.. .... BİR VELİ OLARAK.. BUNU İSTERİM.. YOK OLMASI... VAR OLMASINDAN.İYİDİR..
@ismail_sen_1971 bir öğretmen olarak aynen katılıyorum.
bu ülkenin ne sapığı biter ne iti kopuğu katili biter idam et istersen 100 sene ceza ver hiç bir şey değişmez çünki ülke komple ruh hastası
BADEMCİLER BUNLAR....BADEMCİ... BUYURUN SİZE....
uln ögretmen olmuş insan olamamış kültürlüsüde abaza kültürsüzüde abaza şeref yoksunu insan mahluk bunlar ya
Ne oluyor benim güzel ülkeme ?
İsrail bile erkek çocuklar ile kız çocuğunu ayrı okullarda okuturken sözde dindar ülkenin başındaki süzde dindarları çocukları yanyana okutarak zihinlerini bozmakta Allah’ı peygamberlerini tevhidi tanımayan fuhşiyatı esrarı hertürlü pisligin içinde olan nesil yetişmekte buda onlardan biri
@ubeyddd_1984_dpcib okuduğunu anlamıyormusun yoksa anlama kabiliyetinmi yok erkek öğrenci kız öğrenciyle birlikte olmuş demiyor erkek öğretmen erkek öğrenciye cinsel istismarda bulunmuş diyor. gerçi o öğretmene sorsan oda senin gibi kız öğrencilerle erkek öğrenciler aynı yerde okumamalı der çünkü şerefsizliğin dini imanı olmuyor
@ubeyddd_1984_dpcib israil zaten dindar ulke dindarlık sadece müslümanlıkta olmuyor
evlendirin olsun bitsin bi ara muhakkak bu kanun çıkacak bu kanunu önemsiyorum diyenler vardı
Bikereden bişe olmaz diyen eşşek suratlı ALLAH senin cezanı versin..!
olay unuttlunca iyi halden tahrik indirimi mahkemede kravat taktı indirimi verip salarlar, cezaevleri ful dolu,
Neler oluyor böyle yahu, belki bu haberde öğretmen suçsuz da olabilir ama artık ülke de bu tür olaylar o kadar mide bulantısı yapıyor ki, Lut kavminin yaşadıklarını ne zaman yaşayacak ülke diye beklemeye başlayacağız sanırım.
Buda iyice moda oldu valla artık öğrenciler zıt gittileri sevmedikleri öğretmenine her türlü iftirayı atıp geri çekiliyor ne kanun doğru düzgün işliyor ne de düzen buna bir an önce bir açıklık getirilmesi lazım. bu öğretmen yapmıştır yada yapmamıştır bilemem ama bunun gibi suçsuz günahsız bir sürü öğretmenler içeride yatıyor..
Diğer Haberler