Eskişehir'de patlama: 4 ölü

Eskişehir'de bir fabrikada patlama meydana gelirken, ilk belirlemelere göre 4 kişinin öldüğü bildirildi.

Eskişehir'de patlama: 4 ölü

Eskişehir Emniyet Müdürü Naci Kuru, Teksan Sanayi Sitesi'nde bir fabrikada meydana gelen patlamada ölenlerin sayısının 4 olduğunu açıkladı. Bir işçinin ise Cuma namazına gittiği belirlendi.

[

****](http://video.mynet.com/habervideo/Eskisehir-de-patlama-4-olu/1457476/)

Patlamanın ardından olay yerine gelerek incelemelerde bulunan Emniyet Müdürü Kuru, öğleden sonra Teksan Sanayi Sitesi'nde kimsayasal madde üretimi yapan fabrikada, henüz belirlenemeyen bir nedenle patlama meydana geldiğini kaydetti. Kuru, patlamada 4 işçinin hayatını kaybettiğini belirtti.

Bu arada, söz konusu fabrikada çalışan sayısının 5 olduğu, ancak 4 işçi hayatını kaybederken, bir işçinin ise Cuma namazına gittiği ortaya çıktı.

Öte yandan, fabrika yetkililerinin Teksan Kooperatifi'nden makina üretmek için kiralama yaptıkları, ancak yetkililerin fabrikada taş kırmak için kimyasal madde üretmeye başladıkları belirtildi.

KİMLİKLERİ BELİRLENDİ

Eskişehir'deki fabrika patlamasında ölenlerini kimlikleri belirlendi. Patlamada ölen işçilerin isimlerin biyoloji mühendisi Melih Duran, Ahmet Uysal (23), İsmail Tünel (22), Umut Küçükarabacı (22) olduğu öğrenildi.

(CHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
allah müslümanlara ve müslüman olacak olanlara yardım etsin
Takdiri ilahı bak cumaya giden canını kurtarmış işte :)
SENİN GİBİLER DÜŞÜNNELER YÜÜZNDNE İSLAMA DÜŞMANIM KİN DUYUYORUM İSLAMA VE MÜSLÜMANALRA!!!
turatbek ahirette ALLAH (cc) sana duydurur saygıyı merak etme islama kin duyuyomnuş allah seni ıslah etsin
Ölen, ailelerini geride bırakan o insanların arkadasından gülüyor olman senin ne denli müslüman olduğunun göstergesi. Bu sitede nasıl bir moderatör sistemi varsa böylesi bir yoruma onay verebiliyor. Sırf senin gibiler yüzünden dinden imandan soğuyan o kadar çok insan var ki. Yazıklar olsun ne diyeyim ki sen tüketmişsin kendini geriye kalan koca bir hiç.
komik olduğunmu düşünüyorsun sen...? insanlar orada canından olmuş.
varlius nicin bile hristiyan ismi sadece müslümana dua ediyorsun..diğerlerini allah yaratmadımı ..sen herkes hayır dile ki hayır gelsin başına..müslümanlık bu değil
Bu ülkede yaşamak bir mucize..Afrika vatandaşı olsan en fazla arslana kaplana yem olursun...Belkide kurtuluşun olur kaçarsın..Türk olmak zor iştir derler ya valla öylee..Bizleri yoktan yaradan bize iyilik güzellik bahşeden yücelerin yücesi Allahım bizi bu topraklara göderdin en iyisini sen bilirsin ama bize soracak olursan bize on kat dayanma gücü ver derim.On Canımız olsun mesala Sıfıra indiğimizde ölelim.Bu coğrafyada yaşamak çok zor.
Geçmiş olsun,vefat edenlere Allahtan rahmet,kalanlara sabır dilerim.
çalıştığım yere çok yakın bi yer olay yeri patlama sesinide duyduk..ve cami o kadar yakın değil oraya hem belki yetişecek iş vardı o yüzden diğerleri gidemedi cumaya takdiri ilahi diyenler kader diye bişey var ne bi nefes fazla ne bi nefes eksik alamz insan ecel geldikten sonra.Allah rahmet eylesin,yakınlarına sabır versin Rabbim...
Bu nasıl bir yorum anlayamadım.Demekki cumaya gitseler rahmetli olmayacaklardı.
evet eceli geldi ise önüne geçilmez bizede yakındı patlama kötü bi durum allah ailelerine sabır versin.samet.
VEFAT EDENLERE ALLAHTAN RAHMET YAKINLARINA SABIR DİLERM.
Allah rahmet eylesin ailelerinede baş sağlığı diliyorum
gencecik canlar..allah rahmet eylesin..rabbim bu mubarek cuma günü varsa günahları affetsin..çok üzüldüm..herkese başsağlığı diler ailelerine sabırlar dilerim..
Allah rahmet eylesin.ateş düştüğü yeri yakar :(
yazık geçmiş olsun..
patronlar iş güvenliği yok denetim yok olan yine gariban işçiye oluyor yeter çalışma bakanı yeter denetmenlerini göreve gönder artık isterlerse yaparlar ama onlara söyle godamanlara geleceklerini önceden haber vermesinler bu insanların ahı yerde kalmaz çıkar çoluk çocuklarından elbet birgün
Geçmiş olsun eskişehir Kütahyadan selamlar...
Bize Cok yakın biryerde oldu Nekadar dogru bilmiyorum ölenlerin 2si çalısan 2side stajermiş allah ailelerine sabir versin cok üzüldük :(
Diğer Haberler