Fatih Portakal'dan dikkat çeken CHP tweeti!

FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, Twitter'dan CHP'nin cumhurbaşkanlığı aday süreci hakkında dikkat çeken bir tweet attı.

Fatih Portakal'dan dikkat çeken CHP tweeti!

FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, Twitter hesabı üzerinden CHP'nin cumhurbaşkanlığı aday süreci hakkında dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Portakal'ın tweeti sosyal medyada gündem oldu.

chp

'KARARSIZIM'

Portakal yaptığı paylaşımda, 'İlhan Kesici, CHP yönetiminin KK’ın sürprizini bozdu. Acaba gerçek anlamda nezaketli olduğunu göstermek için mi yaptı, yoksa siyasi kibrinden dolayi öfkesinin yansıması mıydı? Kararsızım.' ifadelerini kullandı.

FATİH

İLAHN-KESİCİ

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
ilhan Kesicinin aday olmaması çok güzel oldu. kendide biliyor ki seçime girse hiç de hoş olmayan şeyler olacaktı . ama şimdi iktidar tirtir titriyor. başklanlık gidiyor.... düşünsenize bir tarafta Akşener, bir tarafta muharrem ince vay vay vay birde en yüksek oy alan desteklenecek Allahım güzel günler göreceğiz inşallah. Senin dinin gösterişi, şaşayı, israfı,haram yemeyi kabul etmez. Yaşasın zalimler için CEHENNEM!!!!!!!
@mustafa_kemal_2017 AÇ TAVUK MİSALİSİNİZ AMA İYİ DALAVERELER ÇEVİYORSUNUZ ALTTAN ALTTAN ALLAH VAR !
chp halkın napzını ölçmesini bilmediği için her seçimikaybediyor chp içindeki dinazorlardan kurtulmadığı süre küçülmeye adaydır halk anketçiler chp yönetimine yol göstermesine rahmen hala ince lafı konuşuluyor sayın kılıçtar oglu chp olarak seçimi kazanmak istemiyoruz dede chp li seçmen gerçeği bilsin
Kesici Kurnaz adam Muharrem İnce ise Genel Başkanı olamadğı Partisi tarafından aday gösterilip DİSKALİFİYE edilecek.1 Taşla 2 Kuş vurmak gibi yani.CHP de KOLTUĞU SAĞLAMA ALMA GİRİŞİMİ ...
doğru tespit chp ye başkan seçilemeyeni chp nasıl başkan seçecek göreceğiz..
Portakal Sen HABERCILIKTE IYISIN Yorum Yapma
100 vekil teslim edilmeyen adama ülkeyi teslim etmek istiyorlar
seçim siyaseti fatih portakal etrafında dönüyor, haber spikeri mi, siyasetçi mi? Müthiş bir kimlik karmaşası aslında. Çok biliyorsa siyasete girsin, yok ben anlamam diyorsa haberciliğini yapsın. Yoksa farklı bir kimlik mi var?
Oylar demirtaşa pişman olmazsınız.
@mehmetcoskunn ONA BİZ BAŞKA BİR ŞEY VERMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ ANLADIN SEN ONU.
Acele etmeyin.Yürekleri hoplatmayın. Zaden AKP sözcüsü Bahçeli korkudan fare deliği arıyor.Sabaha kadar tivit atmazsa iyi olur.17-25 le tehdit etti ve sonunda nikahı kendi istedi.
ben chp li değilim bir gercek var kesici aday olursa sağdan ve soldan oy alır buda akşenerin elini güclendirir ya akşener yada kesici cumhur başkanı olur ince biraz sivri dilli halkı incite bilir
Diğer Haberler