Fatih Portakal'dan dikkat çeken Meral Akşener sözleri

Fatih Portakal programında Meral Akşener'in söylemlerini "Yeni bir şey sunmuyor, somut bir şeyler duymak isterim" diyerek eleştirdi.

Spiker Fatih Portakal, FOX TV'de yayınlanan haber bülteninde İYİ Parti kurucusu Meral Akşener'i eleştirdi. Portakal, Akşener'in gazetecilerle yaptığı toplantının anlatıldığı haberin ardından dikkat çeken bir yorum yaptı.

Fatih Portakal'ın Meral Akşener ile ilgili sözleri şöyle;

"Yeni hiçbir şey sunmuyor. İşsizlik, asgari ücret, dış politika, içerideki kutuplaşma hakkında ne yapacak bilmiyoruz. Günlük siyaset üzerinden mesaj veriyor. Eski siyasetçi alışkanlıklarından kurtulamamış. Vaat var ama havada kalıyor bazı şeyler. Somut bir şeyler duymak isterim."

Fatih Portakal daha önce programında Meral Akşener'i konuk etmiş ve Akşener de o programda "Ben başbakan olacağım" açıklamasını yapmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 102 yorum
başbakan mı olacakmış ya yeminle beyin yerine kusbe taşıyor kafasında başbakanlık mı kaldı ot beyinli marul.hem rüya görüyorsun yüzde 3-4 ile ancak ve ancak partinin mahalle başkanı olursun
niye hakaret ediyorsun seviyesiz sin bunu ispat mı ediyorsun terbiyesiz
@natilus34 SAMAN KAFALI. PARLEMENTER SİSTEME DÖNECEĞİZ DİYOR MAL .ANLAMADIN TABİ. SANIRIM AKEPELİSİN.
@natilus34 hem akıl yok hem terbiye yok..belli akkoyunsun...
ot beyinli,o röportaj seçimlerden önceydi.alacağı oy orani ni su cimlerde görürsün.ak koyun seni.
@natilus34 senin gibi cahiller yüzünden akp bu kadar oy alıyor işte...meral akşener fatih protakalın proğramına katıldığında tarih nisan 2016 dı... ..referandum 2017 nisan ayında yapıldı..referandumdan 1 yıl önce proğram yapılmış...yani meral akşener bu proğrama katıldığında ortada başkanlı diye birşey yok...ülkede ne olup bitiyor haberiniz yok...birde gelmiş burda cahil cahil yorumlar yapıyorsunuz....yani aslında ot beyinli sensin haberin bile yok...
@natilus34 okadar
@natilus34 FATİH BEY BURDA BAŞBAKAN OLACAĞIM DİYOR BU VİDEO ESKİ KONUŞMASI DGİLMİ
@natilus34 AKP’nin dünya görüşünü sarsacak yepyeni bir düzen ya da sistem önermek zorundadır. AKP’nin çeşitli politikaları ve yöneticileri tabii ki eleştirilecektir. Siyaseten bu alan zengin bir maden kaynağı gibidir. Bu alanda AKP’yi ve yöneticilerini yıpratacak çok çarpıcı siyasi malzeme bulunacaktır. Ancak bu alan bütünüyle tamamlayıcı ya da destekleyici bir mahiyet taşımaktadır. Bunların tamamı, ne kadar etkin kullanılırsa kullanılsın, seçimi kazanmaya yetmez! Geçmiş dönemlerde bu tür politikaların sonuç almaya yetmediğini yaşayarak öğrendik. Öncelikle Cumhurbaşkanı adayları ve arkasındaki
@hensar AKP’nin dünya görüşünü sarsacak yepyeni bir düzen ya da sistem önermek zorundadır. AKP’nin çeşitli politikaları ve yöneticileri tabii ki eleştirilecektir. Siyaseten bu alan zengin bir maden kaynağı gibidir. Bu alanda AKP’yi ve yöneticilerini yıpratacak çok çarpıcı siyasi malzeme bulunacaktır. Ancak bu alan bütünüyle tamamlayıcı ya da destekleyici bir mahiyet taşımaktadır. Bunların tamamı, ne kadar etkin kullanılırsa kullanılsın, seçimi kazanmaya yetmez! Geçmiş dönemlerde bu tür politikaların sonuç almaya yetmediğini yaşayarak öğrendik. Öncelikle Cumhurbaşkanı adayları ve arkasındaki si
@marti_14 Öncelikle Cumhurbaşkanı adayları ve arkasındaki siyasi gruplar, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AKP zihniyetine gerçek anlamda alternatif olacak somut bir program ortaya koymalıdır.
Fatih doğru söylüyor, güncel siyaset yapıyor. Bu partiden de bir şey olmaz gibi geliyor bana. İnşaAllah yanlış düşünüyorumdur. Türkiyenin Aktif siyasetçilere ihtiyacı var. A.GÜL de siyasete girerse iyi olur. Milletimizin hakkını savunacak güçlü liderlere ihtiyaç var.
Bi ümidimiz vardı oda Sy Akşener idi maalesef onuda sildi attı CHP dört dörtlük değil en azından savaş politikası yapmıyorlar mezhepçilikten uzak duruyorlar Sy Akşener koalisyondan kaçarak kimin elini güçlendiriyor ?
FATİH BEY YENİ ŞEYLERE SIRA GELECEKTİR. AMA ÖNCELİK BOZULAN, YERLE BİR EDİLEN DEVLET, HUKUK, ADALET NİZAMININ, EKONOMİ VE İNSANLIK DEĞERLERİNİN YENİDEN TESİSİ OLMALIDIR.
önce devlet hukuk adaleti düzeltecek sonra onlara sıra gelecek diyorsunuz. peki bu devlet adalet hukuku nasıl çözecek bari onları açıklasa.
@maden10 HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜNÜ KABUL EDİLEREK VE ONA GÖRE KANUNLAR ÇIKARILARAK. BEN YAPTIM OLDU MADDELERİ DÜZELTİLEREK. ADALETE OLAN GÜVEN YENİDEN SAĞLANARAK
@mazag01 kanunları meclis çıkaracak. yeni sistemde kanunları çıkarmak için en az 301 milletvekilinin oyu gerekecek. bu salt çoğunluğu nasıl sağlayacak. ha dersen ki biz sistemi de değiştereceğiz. o zaman tekrar parlementer sistemine geçmek için referandum yapmak gerekecek. bütün bu işleri yapıncaya kadar adalete güven beklesin. sorunlar beklesin. dış politika beklesin. ''eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı'' diyor atalarımız. yeni sistemde bu anlattıklarınız biraz zor. siz olabileceğine inanmaya devam edin.
@maden10 Sevgili kardeşim İnanmak başarmanın olmazsa olmazıdır. Ve Başaracağız. Yani bu adına cumhurbaşkanlığı sistemi denilen ve Tüm milletin kaderini 1 kişinin iki dudağı arasına bırakan sistemmi devam etsin. Bunu istiyorsanız siz bilirsiniz. Tercihinizdir saygı duyarım. tv lerdeki kendinden olmayanlara yapılan hakaretleri duyuyorsunuz sanırım. Türkiye bu şekilde nereye kadar gidebilirki. Birbirimizi mi doğrayacağız. Yazıktır, Günahtır.
Sayın Fatih Portakal ilk defa adam gibi bir söz yaptın kutlarım seni,Siyasetciler halk için millet için hiç bir şey yapmıyorlar varsa yoksa akşamdan bir kanun çıkartıp vatandaşın cebindeki son kuruşun almasını hesdap ediyorlar,vermek şöyle dursun almak peşindeler,vay halimize vayyy,Aldığımızın her nefesin vergisi var
@gonlugencbey bu adam adil davraniyir en azindan gercekten tarafsiz hükümeti de elestiriyor muhalefetide tabiki gonlunde yatan aslan kendini ilgilendirir ama bunu haberlere yansitmiyor
bencede haklı
Fatih Portakal'dan daha ne bekliyorsunuz. Amerikan yayın organı FOX TV, den de başka ne beklenebilirki. Muhalefet olacaklarki ortalığı karıştırmak onların işi.
FATİHİ ÇOK TAKDİR EDERİM,AMA BURADAKİ GÖRÜŞÜNE HİÇ Mİ HİÇ KATILMIYORUM!DAHA NE YAPSIN AKŞENER?DESTEKLEYENLERİ GÜN GEÇTİKÇE ARTIYOR!!!ALLAH YAR VE YARDIMCISI OLSUN!!!
@northstar123 bu haberden sonra sadece MHP tayfasından destek görecek Akp seçmeninden 1 oy dahi alamazsınız yönelmeler CHP’ye dönük olacak millet güçlü bir koalisyon ile Türkiye’nin iyileşmesi taraftarı boş boş siyaset yapanlara malzeme olmayacaktır
Sn Akşener; Unutmayın karşınızda CHP Genel Başkanı Meclis Kürsüsünde GERÇEK Banka Dekontu gösteriyor, Sn Erdoğan ve Ekibi SAHTE diyor, Halkımız Belgenin gerçek olmasına rağmen, SAHTE diyenlere inanıyor. Sn Portakal' ın dediklerine katılıyor ve ilave ediyorum. İktidarın Kabul Etseler de Etmeseler de YÜKSEK ORANDA İNANDIRICILIĞI var. Öncelikle AKP ile MÜCADELE EDİLECEKSE, İNANDIRICI Olunması gerekmektedir. Halkımız Gerçek Belgeye Hatta O Belge Daha CHP Genel Başkanının Elinde, daha Dokunmadılar, görmediler, araştırmadılar....... SAHTE dediler Halkın içinde KABUL GÖRDÜLER iyi Düşünün. Saygılar
Yahu..sürekli söylüypruz sunacak birşey yokki..toplama parti kaçkınlarından sunacak ne olabilirki..herkez birbirine bakıyor birşeyler söylesin diye..arasıra Akşener dostlar alışverişte görsün diye birşeyler söylüyor hepsi bu.seçimde %4-5 alınca amlayacaksınız.
@s.hazir AKEPENİN ÖNÜNE KESSE YETER BAŞKA BİR ŞEY YAPMASINA GEREK YOK ŞAPŞAL .
@s.hazir aynen
çok zamandır bu kadar gerçekçi olmamıştın sayın portakal hayırdır kendini fox dan kovdurmaya mı çalışıyorsun..
her iyi parti haberi çıktığında tomris hatun diye tepinenler nerde?
ben meral akşenerden tek şey istiyorum o da milletin birbirini öcü gibi görmesini engellemesi ve iç barışı tesis etmesi yoksa ülke çok kötü noktalara gidiyor ve mevcut siyasilerde buna körükle mağlesef gidiyorlar tek çare sensin.
Ağzına sağlık portakal sizi takdir ediyorum Türkiye’min gözü kulağısınız.. birileri armut olgunlaşmadan tat kazanmadan kendini sahneye atmış
@apnekeo arkadaşım CHP ile ittifak içinde olmayan halkı böler şurdan şunu çıkardım eğer CHP ile koalisyon yoksa bunlarda din tüccarı asla güvenmem eğer bu söz söylenmişse asla sizi aklımdan dahi geçirmem babanızın toprağımı ??? Bu kadar kutuplaşma varken yeni bir parti gelmiş CHP ile koalisyon yapmam diyor o zaman sana niyetini sorarlar ???? Nedir niyetiniz ?
Sn Akşener; Muhalefetin Karşısında, Beğenmesek te Yüksek İNANDIRICILIĞI olan bir AKP Duruyor. Halkın anlayacağı farklı bir metod ile MUHALEFET yapılmalıdır. Lütfen Kimse alınmasın. AKP Halkımızın bir yarısına 3 gün yemek yemeyin desin, İNANIN ülkemizin bir yarısı 3 gün yemek yemez. Halkımızın büyük bir bölümü yüksek oranda AKP Genel Başkanı Sn Erdoğan' a İNANIYOR. Bana kızanlar olacak, kızmayın, bana kızmanız mücadele etmenizi ve AKP nin oyunu azaltacaksa tüm arkadaşlarınızla, komşularınızla, akrabalarınızla saldırın. Ama önce AKP den kurtulmak için Yeni daha farklı METOD Uygulanmalıdır.
meral hanım ve ekibi yeni siyasetçi değiller. dyp de iken veya mhp de iken aklımızda kalan bir uygulamaları varmı. koray aydın denince yüce divan akşeneri iç işleri bakanlığı ama güreş paşa kontrolunde bir ordu ağar kontrolunde emniyet vardı.Saili meçhul cinayetler o dönemde.ahım şahım bir tahsilde yok. vatandaşın bol keseden atanlarada karnı tok.benim adayım ilhan kesici.
@smile101 ikiside çöp
yeni Ne sunabilirki!!! Geçenlerde Yeni bişey sundu "_Tayyip Bey'in Fetöcülüğü Yoktur!" dedi burada olanları gördük nekadar İYParti TrolİT i varsa ,Hepsinde beyin yandı bişey daha sunarsa bütün trollerini Telef edecek Meral Abladan dahamı İYİ bileceksiniz olum Örgütte Kim var Kim Yok en İYİ O biliyo siz önce haddinizi bilin!))) mama-maklube yok size Kemik yalayın bir hafta
Korkluyorum abi buda akp gibi çalan çırpan olmasın
@lllxdelicesine_sevdamxlll Ak partiye kurban ol desem köpekten kurbanda olmaz ki.
kadın ınatla degıl akılla iş yapıyor..eleştırıyede açık..varsa yanlış duzeltılır..varsa eksık tamamlanır..inadın değil akılın hakım olduğu yerde sıkıntı olmaz...iyi şeyler olur...
BUNLAR KAFAYI SIYIRMIŞ. BAHÇESİZ SAYESİNDE AKEPE SORUNU ÇIKTI MİLLETİN BAŞINA .BAHÇESİZİN ÖNÜNÜ KESSE YETER. BU ÜLKEYE DAHA BÜYÜK HİZMET OLAMAZ.
@bizedogrugerekli_2017 neden bahçesiz diyorsun?
Fatihte basimiza adam ettiniz ya helal olsun, sen kimsinde siyasilere ayar verme kustahligina kapiliyorsun, medya maymunu.
Meral hanima oy vermeyi dusunen birisi olarak yaziyorum ve fatih portakal hakli, iktidari istiyorsan somut seyler soyleyeceksin, asgari ucret, benzin,mazot,ulasim,egitim,issizlik,vergi indirimi,,, yoksa hava gazi olur
KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK!!!BIRAKIN İKTİDARI,MUHALEFET BİLE İYİ-DEN KORKMAYA BAŞLADI!BU DA İYİ-YE ALAMET,HİÇ MERAK ETMEYİN SİZ:)
@northstar123 muhalefeti korkutan Bahçeli gibi konuşmuşsun :)) lütfen biraz sarsılın
Sayın portakal seni severek izlerim ben CHP li degiyim ama sneden ricam iktidarı ve iyi partiyi eleştirmenede saygı duyuyorum birazda senin destek verdigin şu CHP eleştirdi de ulu önder Atatürk'ü n bu milete hediye ettiği partiyi daha iyi temsil etsinler
Fatih bey muhabirlikten spikerliğe yükselmiş, basit değerlendirmeleri olan uzman olmayan birisi, yani insan cehaletini zorlayıp üstüne vazife olmayan yorumlar yapmamalı, insanlar bir algı operasyonu mu yapıyorsun şeklinde anlayabilir. FOX tv’nin yeni yönetimi böyle mi istiyor?
Merak etme portakal.Meral hanımı biraz daha allayıp pulladıktan sonra CHP nin başına getirecek ABD.Sabret bekle.
@ozdahmet A ABD Meral hanımı chp.nin başına getirse iyi, yeter ki yahudiler siyonistler ve koyunlar başka yere çekmesin, mesela boynuna yahudiye üstün hizmet madalyası asmasın, madalyayı boynuna takan müslüman ülkeyi bölmeye çalışıyor
@ozdahmet tıpkı 2001 de akp yi iktidara, seçimi kaybeden sn bahçeliyi de tekrar mhp nin başına getirdiği gibi değil mi
sn. akşener söylüyorda anlayana.. ancak yeni bişey söylemek lazım cancağızım
adın fatih soyadın narangile peki fox tv türkçe ney
ne o koçum meral in mhp nin değil de chp nin oylarını böldüğünü mü farkettin günaydın
ALLAH MUHAFAZA BUNLAR GBLERİ İKTİDAR FELAN OLSA KIYAMET KOPAR TÜRKİYENİN SONU OLUR AMAN HA AKŞENERMİ ASLA
@efe3460_2013 doğru bir tespit..
SEN DAVET ETTİN SORDUNDA SÖYLEMEDİMİ FATİHCİM DAVET ET BİR GÜN HEPSİNİ SOR HEPSİNE CEVABINI TAKIR TAKIR VERİR BİZİM G BAŞKANIMIZINDA PARTİMİZİN DE BU ÜLKEYİ AKP DEN DAHA İYİ YÖNETECEK GÜCÜ DE BİRİKİMİDE BÜTÜN EKİPLERİYLE TEŞKİLATLARIYLA HAZIRDIR EN DİŞENİZ OLMASIN FATİH BEY
GEMİYİ ÖNCE TERK EDEN,,,..DENİZE AÇILMADAN ÖNCE BU GEMİ ASLA BATMAZ DİYE ÖVENLER OLURMUŞ..PORTAKAL DENİZDEN DE, YÜKSEKTEN DE, HIZDAN DA ...KORKAR..BİRTEK ÇAMUR ATMAKTAN ,YALAKALIKTAN KORKMAZ...
NE OLACAKTI YANİ FATİH PORTAKAL MERAL'E PORTAKAL ATACAK DEĞİLDİ YA! BU SEFER DOĞRU SÖYLEMİŞ PORTAKAL, MERAL YEMEK YEMEK İÇİN GELMEK İSTİYOR İKTİDARA
@necmettinkk Bu seçimde çeşitli siyasi gruplara dayanan aday ya da adaylar gerçekten yarışın içine girmek istiyorlarsa, AKP’nin dünya görüşünü sarsacak yepyeni bir düzen ya da sistem önermek zorundadır. AKP’nin çeşitli politikaları ve yöneticileri tabii ki eleştirilecektir. Siyaseten bu alan zengin bir maden kaynağı gibidir. Bu alanda AKP’yi ve yöneticilerini yıpratacak çok çarpıcı siyasi malzeme bulunacaktır. Ancak bu alan bütünüyle tamamlayıcı ya da destekleyici bir mahiyet taşımaktadır. Bunların tamamı, ne kadar etkin kullanılırsa kullanılsın, seçimi kazanmaya yetmez!
YAV MERAL'İ MEDYA HAVALANDIRIYOR, İMANIMA DİYORUM Kİ MERAL DESE Kİ, DEVLETİN MALI DENİZ BUNU DA İSTEYEN BEN DENİZ DESE SIRF DÜRÜST OLDUĞU İÇİN OYUMU VERMEYİ DÜŞÜNEBİLİRİM, AMA KADIN ÖYLE KENDİ KENDİNE BAKİM HALİ NE OLACAK! YAZIK ŞU ÜLKEME YAHU! TAYYİP ERDOĞAN KALİTESİNDE BİR LİDER ÇIKARAMADILAR GİTTİ.
bu portakal haber sipikerimi siyasi parti baskanimi kimin umrunda dusunceleriki haber oluyor
Afferim portakal efendi sende başla yalakalığa şimdi merak ediyorum bahçeliyle aranda ne fark var.Aklıma gelmiyor değil acaba bir şeylermi oldu akp yle oylarını yükseltmek için bir şeylermi dönüyor ortada bizim bilmediğimiz.Portakalmısın limonmusun nesin sende kesemeyeceksin önünü nereni yırtarsan yırt.
Oooo bakıyorum da MORTakal doğru bir durum tespiti yapınca hemen saydırmaya başladınız. Beklediğiniz yorumlar gelmeyince MORT oluyorsunuz keyifle takipteyim!
@skizildag1973 Bir koyunun işi takip etmektir, gözlem yapamaz zaten
Mucize bekleyen arkadaşlar bu kadın dün siyaset yapmaya başlamadı yıllardır var bakanlık yaptı bu ülkede bir getirisi olsa o partiler o hükümetler başarılı olurdu tarihe karıştı bununla siyaset yapanlar ne zannediyorsunuz ordan burdan kaçan bir araya gelenlermi bu ülkeyi kurtaracak toplama adamlarlar üç gün sonra birbirine düşer göreceğiz bunuda fazla geç değil az kaldı
portakal çürümüş
mezhep düşmanlığı yapmıyor diyor bir salak zaten chp dinsiz ne anlar mezhepten
mevcut partiler NATO CU BUNLAR YENİ KURULDU BUNLARDA NATO CU ÇIKTI hepsinin pati proramına bakın ............ PARDON VATAN PARTİSİNİ BUNLARDAN AYIRIN
BU NE KİN,BU NE SALDIRGANLIK?BIKMADINIZ MI ALLAH AŞKINA?
MİLLETİN BEKLENTİSİ ÇOK BÜYÜKTÜ PROGRAMLARI ZAYIF KALDI SİYASİLERİ ADAYLARI NASIL OLACAK SEÇİM PROGRAMI NASIL OLACAK TERÖR VE İŞSİZLİK NASIL OLACAK ASGARİ ÜCRETLİ VE EMEKLİ MAAŞLARI NE OLACAK YOKSULLUK GELİRİNİN ÇOK ALTINDA 1600 TL MAAŞ MI OLUR BUNLAR İÇİN YAPILACAKLAR NE OLACAK
Diğer Haberler