Fatih Terim’le kavga eden Selahattin Aydoğdu ifadeye çağrıldı

İzmir’in Çeşme İlçesi’nde, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, damatları ve korumaları ile Adana Yüzevler Kebap sahibi Selahattin Aydoğdu arasında yaşanan kavganın ardından Aydoğdu dün akşam saatlerinde basın yoluyla hakaret ve tehdit nedeniyle ifadeye çağrıldı. Selahattin Aydoğdu'nun, ifade verdikten sonra serbest bırakılacağı öğrenildi.

Fatih Terim’le kavga eden Selahattin Aydoğdu ifadeye çağrıldı

İzmir’in Çeşme İlçesi’nin turistik Alaçatı Mahallesi’nde Adana Yüzevler Kebap sahibi Selahaddin Aydoğdu ve çalışanları ile Milli Takımlar Sportif Direktörü Fatih Terim, damatları ve korumalarının geçen Cumartesi günü karıştığı kavga ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Olayın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Aydoğdu, dün akşam saatlerinde iddiaya göre basın yoluyla hakaret ve tehdit nedeniyle ifadeye çağrıldı.

Bunun üzerine Adana Yüzevler Kebap sahibi Selahaddin Aydoğdu Alaçatı polis merkezine giderek ifade verdi. Aydoğdu’nun ifade verdikten sonra ayrılacağı belirtildi.

Bazı haber kaynaklarında Aydoğdu'nun gözaltına alındığı iddia edilmişti fakat daha sonra ifadeye çağrıldı öğrenildi. (DHA)

NE OLMUŞTU?

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Alaçatı'da ortalığı birbirine kattı. İki damadı ve bir koruması ile birlikte damadına ait restoranın yanındaki Yüzevler'e giden Terim, hem Yüzevler'in sabihini hem de 5 çalışanını darp etti.

Sandalyelerin havada uçuştuğu, yumrukların konuştuğu kavga sonrasında, yaralılar darp raporu aldı, karakola giderek şikayette bulundu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
mekan basan haneye tecavüz eden terim ve damatları neden onlar gözaltına alınmıyor
fatih terim akp yandaşı sen onun ile niye kavga ediyorsun ki
Eeeee Terim en büyük yandaşlardan birisi,ona yanlış yapan kendisini içerde bulur.Umarım adamcağızı Fetöcü diye suçlamazlar.
terimin havası kadar aklı olsa keşke
HELAL OLSUN SELAHATTİN ABE
Açıklamaya göre dayak yemeye uçakla gelmiş fatih ve damatları :) :)
MİLLETTİN EKMEĞİYLE OYNAMAYIN
yuh beee burada bile akp li diye terimi kolladılar yazıklar olsun o adalet rütbesi taşıyan satılıklara
TERİM,ÖRNEK OLACAK KİŞİDİR.YAKIŞIYOR MU KAVGA ETMESİ.BURNU DA KIRILDI DİYE ANLATILIYOR.YAKIŞIYOR MU.
Sinyor Terim dürüst birisi diye düşünüyorum. Medyatikliği seviyor ama..
Hem suçlu hem güçlü.Lakin bu böyle gitmez seninde burnunu sürterler Terim efendi.
Çok ayıp. Yakışmıyor.
İmparator...İmparator...Sen Bizim Medarı İftiharımızsın
ve bu sokak kabadayısı kişiliksiz herif hala milli takımın başında.
Ülkede ADALETin çivisi kaybolmuş.Mekanı basılan adam suçlu çıkıyor iyi mi?
gözümde küçüldükçe küçüldü
mekanı basan Fatih ifadeyle çağrılan mağdur hey sizin adaletinize yazıklar olsun birde adamın mekanının ruhsatını iptal erdirinki güçlüler daima haklıdır desinler
TERİM kişinin ticarethanesini basıyor,darp ediyorlar ve karşılık görünce TABANA KUVVET KAÇIYORLAR.İşyeri basılan G.GÜÇLERİNİ ARIYOR,ŞİKAYETÇİ OLUYOR,ŞİKAYETİNİ GERİ AL diye tehdit ediliyor amma TERİM İFADE VERMİYOR(basında yazılan bu)sonrada işyeri baskına uğrayan,darba maruz kalanlar tehdit edildi diye ifadeye çağrılıyor. Hani ADALET erede,hani yasalar önünde eşitlik nerede,KILIÇDAROĞLU MİLYARLARCA KEZ HAKLI ADALET YÜRÜYÜŞÜ doğru ve haklı bir taleptir.Başka türlü gören,yorumlayanın ADALET kavramı UCUBELİKTİR.
@ilhansafa Oğlum :) basından aldığın bilgi ile yargıladın kararıda verdin ama durum böylemi ... Yada başka bir deyişle siz hangi HUKUK fakültesi mezunusunuz????
Adam mekan basıynor ifadeye gitmiyor adam tehdit etiyor sulalesini ifadeye cagıriyorlar nasıl adalet bu
belli ki kavga çıkarmaya gitmişler , damadın lokantası ile yanyana , bir husumet var muhakkak, ama milli takım teknik direktörüne yakışmadı
bende AK partiliyim ama terimi hiç sevmem. dilerim en ağır cezayı alır hiç kimse olayı siyasileştirmesin.
fatih terime terbiyesizlik yapacak kadar şımarmış.
Berlinde hakimler var ama Türkiye de yok
TERİME VE ONU KORUYUP KOLLAYANLARA BENDEN GİDEN 1 KURUŞ BİLE VARSA HARAM ZEHİR ZIKKIM OLSUN HAKKIMI HELAL ETMİYORUM..
Diğer Haberler