Fethullah Gülen'in ses kaydı ortaya çıktı

Fethullah Gülen'in ses kaydının ortaya çıkması hükümet ve cemaat arasında kaset savaşlarının yaşanacağının göstergesi mi?

Son güncelleme: 15 Ocak 2014 08:09
Fethullah Gülen'in ses kaydı ortaya çıktı

Her iki taraftan önemli isimlerin kaset savaşlar yaşanacağına dair iddiaları gerçek mi oldu. Fethullah Gülen'in ses kaydı servis edildi

MİT'deki yetkililerle Fransa'daki cinayetlerin zanlısı Ömer Güney'in kasetlerinin ortaya çıkmasının ardından bir kaset daha servis edildi. Fethullah Gülen olduğu iddia edilen kişiyle yapılan görüşmelerde çok sayıda iş adamının adının geçmesi dikkatlerden kaçmadı. Hükümet ve Cemaat arasında yaşanan kaset savaşlarının başlayacağı iddiası günler öncesinden dillendirilmişti.

MİT'deki bir üst düzey yetkilinin Paris cinayetleri zanlısı Ömer Güney ile yaptığı iddia edilen bir ses kaydı internet üzerinden servise kondu.

Kaset hükümeti ve MİT'i zor durumda bırakacak iddialarla yüklüydü.

Kaset savaşlarında bugün ise Cemaat'teki "üst düzey abilere ve Fethullah Gülen"e ait olduğu iddia edilen kayıtlar servise kondu.

Kayıtlardan bır kısmı Fethullah Gülen'in konuşmalarına ait. İşadamlarıyla ilgili istişareler ve talimatları yer alıyor. Bu durumun bundan sonrası için neleri değiştireceği merakla beklenirken bu savaşın artık daha da kızışacağını görmek çok da zor değil.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir