FETÖ itirafçısından şok ifadeler: Fetullah Gülen'in artık suyunu en çok Arif Erdem içiyordu

İzmir'de, FETÖ soruşturmasında etkin pişmanlık hükümlerinden yararlanan eski polis, örgüt elebaşı Fetullah Gülen'in yaşadığı Pensilvanya'daki malikaneye görevlendirilmesini ve orada yaşadıklarını anlattı.

FETÖ itirafçısından şok ifadeler: Fetullah Gülen'in artık suyunu en çok Arif Erdem içiyordu

Hakkında yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında meslekten ihraç edilen emniyet mensubu N.Y, itirafçı olduktan sonra örgüte ilişkin bildiklerini anlattı.

Kumar, alkol ve gece hayatının verdiği olumsuzluklar nedeniyle bunalıma girdiği dönemde aynı yerde görev yaptığı meslektaşının yönlendirmesiyle FETÖ ile tanıştığını belirten N.Y, örgütle bağlantısının 2012'ye kadar sürdüğünü kaydetti.

Örgüt tarafından ödüllendirilerek 2011'de örgüt elebaşı Fetullah Gülen'in yaşadığı ABD'nin Pensilvanya eyaletine gönderildiğini anlatan N.Y, orada kaldığı 14 günlük süredeki izlenimlerini soruşturmayı yürüten cumhuriyet savcısıyla paylaştı.

"GÜLEN'İN ARTIK SUYUNDAN EN ÇOK ARİF ERDEM İÇİYORDU"

İtirafçı N.Y, 14 gün boyunca vakit namazlarını Gülen'in kıldırmamasının dikkatini çektiğini dile getirdi.

Bu süreçte Gülen'in de katıldığı sohbette yer aldığına işaret eden N.Y, şu bilgileri verdi:

"Orada bulunanlar Fetullah Gülen'in ağzını sildiği peçeteyi kapıp saklıyorlardı. Gülen'in içtiği bardaktan artan suyu 'zemzem' diye şişeye koyuyor, sonradan içiyorlardı. Orada bulunduğum süre içerisinde eski Galatasaraylı futbolcu Arif Erdem, kapatılan Samanyolu TV Genel Yayın Yönetmeni Hidayet Karaca ve kapatılan Zaman gazetesi yazarı Ali Ünal'ı gördüm. Hatta Fetullah Gülen'in artık suyundan en çok Arif Erdem içiyordu.

Gülen, günde 5-6 kez gömlek ve iç çamaşırı değiştiriyor, değiştirilen bu kıyafetler oradakilere hediye ediliyordu. Hatta bana da bir gömlek hediye edildi. Yine, Gülen'in 'namaz kıldığı seccade' diye seccadeler millete veriliyordu. Öyle ki 20 seccade üst üste serilip 'Gülen namaz kıldı.' diye 20'sini birden dağıtıyorlardı."

Pensilvanya'da yaşadıkları ve şahit olduklarının kafasında soru işaretleri oluşturduğuna dikkati çeken N.Y, Gülen'in yeğenleri ve çevresindeki üst düzey yöneticilerin lüks bir hayat sürdüğünü gördükten sonra Türkiye'ye gelir gelmez örgütle bağlantısını kesmeye çalıştığını savundu.

İtirafçı N.Y, örgüt mensuplarının kendisiyle irtibatı sağlamaması için GSM hattı numarasını değiştirdiğini, Gülen'in hediye ettiği gömleği yırttığını ve kimseyle görüşmediğini öne sürdü.

AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
BİZ GERCEKTEN GERİZEKALI BİR HALKIZ GALİBA
bu neki uğur dündar çükünü öptürten tarikat liderlerini gösterdi MAL OLDUKTAN SONRA AĞZINA VEREN ÇOK OLUR.
çocuklarını cenabet alevi dedelerinin kucağına oturtup şifa bekleyen cahiller gibi
@kemler Çük güccük çocuğunkine derler hacııııı
İSLAMI BIRAKMIŞLAR FETÖ SAPIĞINI İLAH EDİNMİŞLER
He he kesin öyledir yırmıştır GSM hattını da değiştirmiştir.
bak sen şu işe buda hiç siyasetçi görmemiş ordaa
Arif in maçlarda boş beleş penaltı almasının nedeni buymuş demek ki.Sahada rüzgar esse arif yere düşer penaltı olurdu:) Her şeyleri sahte.
sapkın sapıklar, din adı altında yaşadığınız ve yaptığınız pisliklerin hesabını size Allah celle celaluhuda soracak
HEPİNİZDE OKUMUŞ MEVKİ MAKAM SAHİBİ ADAMLARSINIZ BİRİNİZDE NE YAPIYORUZ NİYE YAPIYORUZ NE İŞİMİZ VAR BURDA DİYE SORGUAMAMIŞSINIZ YAZIK TABİ BAL TUTAN PARMAGINI YALAR DAHA AKILLANMAZSANIZ BU ADAMLAR ÇOK CAN YAKAR
ayak pisliklerinide yeyin bari yobaz kafalı seytan elçileri
Ulan ben 10 dakika önceki kendi artığımı içemiyorum .amma da midesizmiş.
arkadaş biz bu millete geri zekalı dedik mi suçlu biz oluyoruz. bir de bu adamlar hem başımızda hem de devletin her kademesinde bulunan adamlar. Rabbim böyle adamlardan devletimizi ve bizleri korusun. Bunlar müslüman değil şeytanın ayak izleri.
Gelde İnan bu habere :)
Amerıkan ajanları hep ;sarı saçlı, mavi gözlü rayban gözlüklü olacak değil ya.
Bu sü üklü meczubun kirli donunu alıp saklayan soysuz vatansızlar varmış.onca olanlardan sonra ona kutsiyet yükleyen beyinsizler peki neden sizi kurtaramıyor?
paranın gücüne inananlar patronlarını ilah sanır birde para akılı hızlanınca işte ozaman tam bir mürit olurlar alıştıkları düzeni kaybetmemek için vatanınıda satarlar analarınıda satarlar.. bunların topuna fetoşş diyoruz temellerinde tüm imkanları sağlayam ise cia hepsinin. patronları rokşt denilen bir aile firevun soyundan gelen bu aile büyük ihtimal süleymanın yüzühüne sahip ve cinlerle dünya düzenini sağlıyorlar o cinlerde şeytanın müritleri deccalin askerleri. onlarda yanacak elbet Allaha karşı gelen. her kul yanacak.
ne kadar yalancılar ve dönekler,kendilerini kurtarabilmek için söylediği sözlere bak pis şeyler, satıcı bunlar, memleketin başına bela oldunuz hepiniz, dilerim humeyni gibi sonu olur bu adamın daha mezara girmeden kç başı göründü humeyninin.
allahım şu cahil kullarına akıl fikir ihsan eyle bu ve bunun gibi onlarca şarlatan dini istismar edenleri de helak eyle
hayat çok hoştır eme benene
İtirafçılar ne kadar çok detay verirlerse o kadar faydalı oldukları dosyalarına işlenir ve affedilmeleri kolay olur.O yüzden çok çok fazla detay veriyorlar.Mendil atlet falan.İnanılmaz detaylar.
KAÇ İNSANIN EKEĞİNİ MAKAMINI PARASINI OKULUNU SINAVINIMALINI İHALESİNİ İŞİNİ ELİNDEN ALDINIZ. ALLAH BELANIZI VERSİN . BU VE BUNUN GİBİ HİLE YAPARAK KAZANANLARIN TOPUNA ALLAH BELANIZI VERSİN.MEMLEKTTE DOĞRU ADAM BIRAKIN NE VAR. HEPSİNE SEBEB OLUP NİFAK TOHUMU SERPECEKSİN HEPSİNİN Mİ CANINI YAKIP ZULUM EDECEKSİNİZ ALLAHA HAVALE EDİYORUM
NE İSTEDİLER DE VERMEDİLER... FİLLER TEPİŞTİ BÖCEKLER EZİLDİ.. FİLLERE NE Mİ OLDU? BİRİNE KAHRAMAN DİYORLAR BİRİNE HAİN.. YERSEN TABİ.
Diğer Haberler