Fetullah Gülen'den iğrenç hareket!

İzmir'de, Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik soruşturma kapsamında etkin pişmanlık hükümlerinden yararlanan bir itirafçı, örgüt elebaşı Fetullah Gülen'in ısırdığı hurmanın kalanını, meslekten ihraç edilen FETÖ mensubuna "üzülmesin" diye hediye olarak gönderdiğini belirtti.

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığınca FETÖ'nün şifreli haberleşme programı ByLock'u kullandığı gerekçesiyle gözaltına alınan ve örgüte ilişkin verdiği bilgiler doğrultusunda adli kontrol şartıyla serbest bırakılan S.K, ABD'nin Pensilvanya eyaletine 2014'te yaptığı gezide, Gülen'in yaşadığı malikanede yaşananlara ilişkin gördüklerini anlattı.

İtirafçı, Gülen'in günlük kullandığı atlet ve takke gibi kişisel malzemelerin örgüt üyelerine armağan edilişine dair birçok gözlemini de paylaştı.

S.K, 17-25 Aralık 2013 sürecinin ardından gittikleri Pensilvanya'da, örgüt elebaşının yaşadığı malikaneye, üst araması yapılmasından sonra x-ray cihazından geçerek girdiklerini ifade ederek, kapıdaki güvenliği Antalyalı bir polisin sağladığını öğrendiğini belirtti.

LÜKS HAYAT, PAHALI OTOMOBİLLER

Örgüt elebaşı Gülen'in yaşadığı malikaneye ziyaretine ilişkin bilgiler veren itirafçı, şunları kaydetti:

"Gülen'in özel doktoru örgüt elebaşının hayatından kesitler anlatıyordu. Doktor, sorduğu sorulara doğru cevap verenlere Gülen'in 'mis kokulu atleti' verileceğini söylüyordu. Sohbetin ardından odadaki masaj koltuğunda oturdum. Bu esnada yanıma gelen 'molla' diye isimlendirilen biri bana, 'Sen orada ne yapıyorsun orası hoca efendimizin yeri, kalk oradan.' dedi.

ABD'ye giderken yanımızda hediye olarak götürdüğümüz baklavaların tadına öncelikle mollalar bakıyordu. 'İçinde bir şey var mı yok mu?' diye kontrol ettikten sonra Gülen'e ikram ediliyordu. 'Neden böyle bir şey yapılıyor?' diye sorduğumuzda, bize 'İçinde zehirli bir şey ya da büyü olabileceği' söylendi. Malikanede kaldığım sürede Gülen ve yakın çevresinin lüks bir hayat içerisinde olduğunu, pahalı otomobillere bindiğini gözlemledim."

HURMAYI ISIRIP FETÖ ÜYESİNE GÖNDERDİ

İtirafçı S.K, 17-25 Aralık sürecinin ardından örgütten kopmaların önlenmesi ve yeni katılan üyelerle çok sıkı bir şekilde irtibatın devam etmesi için Gülen'in bizzat talimat verdiğine dikkati çekti.

Ziyaretinin ramazana denk geldiğini belirten S.K, orada gördüklerini şöyle anlattı:

"Fetullah Gülen orucunu açmak için hurmadan bir miktar ısırdı. Kalanını ise Ankara'da kamu görevinden ihraç edildiği söylenen kişiye 'üzülmesin' diye ulaştırılmak üzere salonda bulunan birine verdiler. Buna çok şaşırdım. Gülen, teravih namazına kalmadı. Namazı 'uzun Cevdet' lakaplı Gülen'in sağ kolu olduğu söylenen kişi kıldırdı. Namazdan sonra, bizimle gelen bir örgüt mensubu yeni doğan çocuğuna isim konulması için Gülen'den isim almak istediğini belirtti. Uzun Cevdet, şahsa çocuğun anne ve babasının ismini sordu. Şahıs babasının isminin Mehmet, annesinin ise Ayşe olduğunu söyledi. Uzun Cevdet de 'Madem öyle, çocuğun adına da Hatice versinler.' dedi. O esnada Fetullah Gülen tarafından konulduğu söylenen çocuk isimlerinin ne kadar uydurmaca konulduğunu öğrendim."

AA


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 33 yorum
sapık bunlar yaaa yeminle kendisi gibi onun peşinden gidenler de şizofren ler
ne istedinde vermedik hocam dön artık vatanına diyen akape başkanı recep zamanında bu adamın nerelerini napıyordu acabaaaaa
hayır bunun peşinden gidenler sözde zeki aklibasinda mürekkep yalamış üniversite mezunu adamlar. hadi buna köyünden çıkmamış dünya görmemiş kıyas yapamayan sorgulayamayanlar gitsin de sen gitme be kardeşim. yazık etme kendine dünyana ve ahiretine..
Fetö 24 haziran tamamen bitti içerdeki müridlerini 24 haziranda başa geliyoruz diye motive ediyordu oda söndüü tamamen bittilerrr artık
BU NASIL BİR SAPKINLIKTIR ARKADAŞ..SÜMÜKLÜ AJAN PAPAZIN MOKLU DONU HAVADA KAPIŞILIYOR,SÜMÜKLÜ PEÇETESİ ŞİFA NİYETİNE DAĞITILIYOR..BUNUN NE MUSLUMANLIKLA NE İNSANLIKLA HİÇBİR İLGİSİ YOK..ANCAK HRİSTİYAN AZİZLERİNDE VAR..DEMEK Kİ BU PAPAZ DA GİZLİ BİR VATİKAN AJANI..BU KADAR NET..
Cahilin sofusu, şeytanın maskarası olurmuş. Bu kafayla, bu cehaletle gidersek daha ne fotolar türer bizde. Allah akıl fikir versin.
Bugünün itirafcısı 17/25 ses kayıtları öncesi aynı şeyleri saraya gidip anlatsa baş danuşman yapılırdı, ses kayıtları herşeyi alt üst etti
Ne şizofrenler var yav...fetöş ısırmış ..gülermisin ağlarmısan
OH-A MI DESEM,VAH-A MI DESEM! NE BÜYÜK BİR BELAYA ÇATMIŞIZ YAA!
Zamanında sümüklü mendilini şifa diye öpüyordunuz. Hepiniz oradaydınız ulan. Daha şimdi bununla sırıtarak poz veren 5 kişi Akp den milletvekili seçilmedi mi
HURMAYI ISIRIP YARISINI ÜZÜLMESİN DİYEMİ VERMİŞ... BU GÜLEN VARYA...BİR PAKET HURMASINA ..ERİDEN VURMASINA İDDİAYA GİRMİŞ KESİN ÇOCUKKEN..ISIRIP VERMELER FALAN..AŞMIŞ KENDİNİ...
KEPAZELER, ONU ISIRIP GÖNDERENDE, ONU KABUL EDENDE AHMAK ÖTESİ REZİL İNSANLAR.
yalan haber
@alpaslan_karahan sendemi o takımdansın yoksa?yalan olduğunu nerden biliyorsun?
bu adam bunları görmüş ve bu hareketler karşısında bu örgütte kalmaya devam etmiş.. eğer böyle bir olay oldu ve o örgütte kalmaya devam ettiyse akıl sağlığından şüphe ederim. kalmadıysa bir yerinden uyduruyor..
@harunbellek Kardeş örgütün sözde lideri gülen asıl örgütü yöneten AMERİKA ..ALLAH CC bir insanı bian yanıltmasın..gidenlerin çoğu İSLAMİYET i öğrenmek için..fakat girdinmi çıkamıyorsun..çıkmak istesen heran her yerde sorun yaşıyorsun..adamın hayatını kaydırıyorlar..düşünsene içlerindesin çıkmak istiyorsun bian çocuğunun dersleri zayıf oluyor fetöcüler öğretmenler tarafından..senin kardeşin ablan işten çıkarılıyor..veya devlet kurumlarından birinden ceza geliyor..kısacası ALLAH CC bir insanı onların eline düşürmesin..
dün fetöydü bugün menzilci sülümancı yarın zartcı zurtcu
%1 oyları yok ama tüm Türkiye ellerinin altında yalan MAĞDURUM edebiyatına kılıf bizde halk olarak yiyoruz hep bu oyunu iyi uykular türkiye
ABD ye giden iddianameye eklesinler, sağlam delil olarak. belki iade edilir :D
siz bakmayın bunlar çingen dövüşü eski fetöcülerin hepsi tayyipci oldu geri kalan hekesede fetö damgası vumaya çalışıyolar ülkedeki tüm cemaat guruplarının üzerine gitmedikçe samimiyetlerine inanmam
Fetöyü alsalar ve şu şu isimler benimleydi, şuanda TBMMdeler dese ne olurdu? yanıldık mı derdi herkes acaba merak ettim.
kimin hocası
kılıçdaroğlu, bir önceki 2 kasım genel seçimleri öncesi abd ye gidip fetoş amcasından cemaat--tarikat oylarını dilenmiş ve 3 gün o malikanenin konuğu olmuştu..fetoş 2 ısırık alıp kılıçdara da yiyecek attı mı acaba..ank.dan İst.a yaptığı sözde yürüyüş sırasında, karavanda atlet ile çekilmiş resmi yayınlandı..acaba fetoş abisinin hediyesi miydi..öyle ya basit bir oy isteme işi 3 gün sürdüğüne göre kılıçdarda fetoş abisinden kısmetine düşeni almıştır, yemiştir..
Ya bu katili teslim edin diye yalvaracak değiliz ordada fişini çekebiliriz
@destan_ozdemir_2015 YA DEMİ AMA NEDEN ÇEKMİYORLAR ANLAŞILIR DEĞİL GÜÇLÜ TÜRKİYE İSTESE BECEREMEZ Mİ???
aktif mistik paronayak,etrafına pasif mistik paranoyakları toplamış!ABD de isteyen kendi kilisesini kurabiliyor,arada sharon tate i öldüren manson gibi paranoidler çıkıyor.ABD laik bir devlet değildir,böyle rezil tarikatlar çoktur.bizi aktif paranoyak sapığımız neden ABD de dersiniz?papa nın kankası ABD nin piyonu orada rahat!
baya akıllı adamlarmış bunlar yarım hurmaya tav olacak kadar
yolda görsem suratına tükürmem tipinde meymelet yok nasıl buna takılmış insanlar anlamıyorum
hayret ne geri zekalılar varmış.fetö öküzünün yüzüne bile bakılmaz.domuza benziyor sen ısırılmış hurmasını ye.zavallılar.Türkiyede kripto fetöcüler,pkk lılar hala var.her kuruma sinmiş.çok vatansever görünürler,dindar görünürler,Allahın yarattığı her insanı severiz derler ama kürtlere pozitif ayrımcılık yaparlar.çünkü fetö öküzünün tepesinde olanların hepsi ya kürt yada Türk düşmanı.ama bu düşüncelerini hiç açığa vurmazlar
SADECE GÜLÜYORUM GERÇEGİ ELBET GÖRECEKLER
herşey elbet bir gün ortaya çıkacak. tarih ve zaman herşeyi gün gelir ortaya çıkarır elbet. ama o zaman neler olur bilinmez. herşeyi bilen yüce yaratıcı
Şu yüze bak... içindeki yüzüne vurmuş... pensilvanya ebu cehili...
BU ADAM MIKROP VE ONUN PESINDE KOSANLARDA HEPSI AKIL HASTASI .
Diğer Haberler