Fuat Avni'nin ihanet albümünde o isim de var!

FETÖ'nün medya yapılanmasına ilişkin soruşturma kapsamında, örgüt tabanını yönlendirmek için kullanılan Fuat Avni isimli Twitter hesabını kullanan firari Said Sefa'nın fotoğraf albümüne ulaşıldı. Albümde Atilla Taş ve basketbolcu Enes Kanter de yer alıyor. Enes Kanter'in, Said Sefa'nın ofisini ziyaret etmesi dikkat çekerken, yine Ahmet Altan ile Said Sefa'nın görüşmesine ait fotoğraf da albümde yer alıyor.

Albümde, Said Sefa'nın Ahmet Altan, Enes Kanter, Ekrem Dumanlı ve Atilla Taş gibi örgütün medya yapılanması içerisinde yer alan isimlerle çekilmiş fotoğrafları yer alıyor. Fotoğraflarda Zaman'ın eski yöneticisi Mehmet Kamış da bulunuyor. Karelerden birinde Said Sefa'yla birlikte olan Atilla Taş, skandal bir kararla tahliye edildikten sonra yeniden cezaevine konulmuştu.

Fuat Avni'nin albümünde soyadını 'Gülen' olarak değiştirip örgüt elebaşısı için 'canımı veririm' diyen basketbolcu Enes Kanter de yer alıyor. Kanter'in Said Sefa'nın ofisini ziyaret etmesi dikkat çekiyor. Ahmet Altan ile Said Sefa'nın baş başa yaptıkları bir görüşmenin fotoğrafı da başsavcılığın ele geçirdiği albümde yer alıyor. Firari Said Sefa hakkında ağırlaştırılmış müebbet isteniyor. (Sabah)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
sabah gazetesi haberi mi....? bende düzgün bir gazeteden alıntı zannettim....tamam inanmaya ve okumaya bile gerek yokmuş....!
@benedo paçavra gazetelerden iyidir..
Atilla taş tescilli fetöcü olduğun kanıtladındı
ak partili milletvekillerinin direkt terorist başıyla fotoları var. onlar tutuklanmadıktan sonra ben bunları hiç bir şekilde suçlayamam....
Şey Sn cumhurbaşkanımızında Terörist Fetullah Gülen ile boy boy fotoğrafları var , onun için ağladığı kasetler var.İlahi adaletgerçekleşsin o zaman.
Ellerindeki silahlar ve çoraplarına sakladıkları el bombaları benimde dikkatimden kaçamadı vay alçaklar vay
Hala daha şu işe tiyatro diyenler var ya Allah affetsin nasıl bir beladan dönüldü bir bilseniz şimdi öyle bir temizlik oluyor ki bundan sonra ki nesillerimiz darbe riskiyle yaşamayacak siz kıymetini bilmiyorsunuz inşallah onlar bilir sizler gibi şehitlerinin kemiklerini sızlatmaz.
@serhat_arican_1996 zihniyet aynı dostum şugün akp iktidartdan düşse fetöcüler ne yapıyorsa akp liler yapacak çünkü kadrolaşma zihniyeti aynı.
Biz bunlara alıştık.Bırak fuat avniyi fetönün kendisiyle çekilen nice milletvekili fotoğrafı gördük.hiçbiri olay olmadı.Zaten admlar zamanında gurur duydular o fotoğrafta olmaktan.Şimdi kvırıyolar.Bu işler suçsa herkese suçtur.Ama memlekette hukuk nereye saklanmış gören varmı?
İDDİA ODUR Kİ ERDOĞAN BENİ HALİFE İLAN ET DİYE GÜLENE TALİMAT VERİR.GÜLEN BUNU REDDEDER.ARADAKİ KAVGA ONDAN KOPAR.
fetö eskiden devlete sızmaya çalışırdı. akp ise doğrudan yerleştirdi ve resmen devleti fetö ye teslim etti. sonra neyi paylaşamadılarsa olan oldu ve neymiş temizlik yapılıyor...temizlik yapılıyor da kirleten kim? 15 temmuza sebep olanlar kim? akp içindeki fetö cüler kim , yok bu olmadı akp de fetö cü olmayan varm desek sanki daha doğru. fethoş hocaya laf söyletmeyenler nerde şimdi ? demekki
Diğer Haberler