Fuat Avni’nin yeni fotoğrafları ortaya çıktı

FETÖ'nün Fuat Avni isimli Twitter hesabını yöneten firari Said Sefa'nın bir fotoğraf albümü daha bulundu. Albümde tutuklu Mehmet Altan ile çekilmiş fotoğraflar dikkat çekiyor. Hatırlanacağı üzere bir önceki fotoğraf albümünde Fuat Avni, 15 Temmuz darbe girişiminden önce FETÖ televizyonunda darbeyi çağrıştıran açıklamalarda bulunan Ahmet Altan ve soyadını 'Gülen' olarak değiştirip Fetullah Gülen için 'Canımı veririm' diyen basketbolcu Enes Kanter gibi isimler yer alıyordu.

Fuat Avni’nin yeni fotoğrafları ortaya çıktı

FETÖ adına örgütsel paylaşımlar yapan Fuat Avni isimli Twitter hesabını bir dönem işleten firari Said Sefa'nın yeni fotoğraf albümüne ulaşıldı. Bir önceki fotoğraf albümünde Fuat Avni'nin, 15 Temmuz darbe girişiminden hemen önce FETÖ televizyonunda darbeyi çağrıştıran açıklamalar yapan Ahmet Altan, soyadını 'Gülen' olarak değiştirip Fetullah Gülen için "Canımı veririm" diyen basketbolcu Enes Kanter gibi isimler yer alıyordu. Ayrıca kapatılan Zaman gazetesinin firari eski Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı, örgüt lehine gerek sosyal medyada gerekse de örgütün gazetesi Bugün'de propaganda yapan Atilla Taş ve Zaman'ın eski yöneticisi Mehmet Kamış gibi isimlerle çekilmiş fotoğraflar vardı.

Fuat Avni isimli Twitter hesabını kurup bir dönem kullandığı belirlenen Said Sefa, hakkında yakalama kararı çıkarılmadan kısa süre önce kayıplara karışmıştı. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gıyabında yargılanan Said Sefa her yerde aranırken başsavcılık bu kez Sefa'ya ait yeni fotoğraf albümüne ulaştı. Albümde, tutuklu Mehmet Altan ve Said Sefa'nın sarmaş dolaş fotoğrafları görülüyor. Yeni albümde, 15 Temmuz gecesi ABD'den skandal bir canlı yayın yapan STV spikeri Şemsettin Efe de yer alıyor. Efe, o gece Zaman gazetesi yazarı Kerim Balcı ile canlı bağlantı kurmuş, Balcı, darbecilere karşı sokağa çıkan vatandaşları suçlamıştı.

Albümde yer alan bir diğer fotoğrafta ise Mehmet Altan, Said Sefa ve 17-25 Aralık sonrası yurtdışına gittiği belirlenen, Bugün yazarı Ergun Babahan'ın samimi halleri dikkat çekiyor.

AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET

Örgüt adına algı operasyonu yapan Twitter hesabı 'fuatavni'yi açtığı ve yönettiği öğrenilen firari Said Sefa hakkında 'cebir ve şiddet kullanarak Türkiye Cumhuriyeti hükümetini ortadan kaldırmaya veya görevlerini yapmasını kısmen veya tamamen engellemeye teşebbüs' suçundan ağırlaştırılmış müebbet, 'terör örgütü yöneticiliği' suçundan ise 15 yıla kadar hapis cezası istenmişti. (Sabah)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
"körler sağırlar birbirini ağırlar" akp nin hepsi fetö hayranıydı para girince işin içine düşman oldular
hepsi dememelisin..
Admin bir zamanlar sende az haberini yapmadın bu neidüğü belirsiz hesabın...
zamanında bu fuat avniden ümit bekleyen bir parti vardı hükümet aleyhine .şimdi soruyorum bu durumda kim fetö yada bırak fetöyü bu durumda kim ülkenin aleyhine çalışmaktaydı.
HAINLER ALLAH BELANIZI VERSIN SAHTE MÜSLÜMANLAR YAHUDI USAKLARI
Örtaklık bitti, şimdi artık galip gelen kazanır,
Sümüklü fetönün bu tetikçilerini gazeteci diye meydanlarda aşkışlatan ve bu yüzden referandumu kaybeden Kılıçtaroğlu..bu haberi iyi oku.
@s.hazir SEN BENCE TROLLÜK YAPARAK ALDIĞIN PARALARIN, ZALİME VERDİĞİN DESTEKLE YANAN BİNLERCE CANIN HESABINI VERECEĞİN ALLAH'I DÜŞÜN .... ALLAH Kİ ŞÜPESİZ SENİN PADİŞAHINDAN DA KRALINDAN DA ÜSTÜNDÜR ONLARIN AKIBETİNİN AYNISI SENİ DE BULACAKTIR VER MEHTERİ ŞİMDİ CEHENNEME KADAR ....
@hatamiti vay..kripto fetöcü vay..ne içirdi bu sümüklü fetö sana..zalimlik ha..ne yapılacaktık katilllere birde börekmi açacaktık..
@s.hazir trolsün trol.
Zamanında her seçim sonrası demiyormuydunuz biz başarımızı okyanus ötesine borçluyuz şimdi niye böyle düşman kesildiniz kanki pampiler kusermi birbirlerine
ALLAH VERDİ FIRSATI NE VAR NE YOK ÜSTÜNÜZDEKİ TÜM SUÇLARI YÜKLEYİN ....
Pensilyanya'li feto'culer hala utanmadan gelip birde buraya yorum yaziyorlar. Vatan hainin it suruleri
5.10 Sene önçe meçliste su an duran bir çok Vekilimiz seve seve adını deyistirirdi Simdi Moda Erdogan
Diğer Haberler