Gökçek: Ankara Belediyesi ve Değirmenci'nin evine kurşun sıktıran muhtemelen aynı ellerdir

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Büyükşehir Belediyesi'ne yapılan silahlı saldırı ile ilgili açıklama yaptı. Gökçek, 'Hayır' oyu vereceğini açıkladıktan sonra Kanal D'den kovulan İrfan Değirmenci'nin evinin kurşunlanmasına da değinerek "Muhtemelen her iki yere kurşun sıktıran aynı ellerdir. Yani Türkiye'yi karıştırmak isteyenler" yorumunu yaptı. Fikren taban tabana zıt olduklarını da sözlerine ekleyen Gökçek, "Teröre karşı ortak tavır almak boyun borcumuzdur" diye konuştu.

Gökçek: Ankara Belediyesi ve Değirmenci'nin evine kurşun sıktıran muhtemelen aynı ellerdir

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, Büyükşehir Belediyesinin Hipodrom'da bulunan binasına dün gece kimliği belirsiz kişilerce araç içinden ateş açılması ile ilgili, Twitter'dan açıklama yaptı.

'BİR SARHOŞUN ATIŞI MIDIR, YOKSA BİR TERÖRİSTİN ATIŞI MIDIR'

Fen İşleri Daire Başkanlığı, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı ile İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığının bulunduğu katlara isabet eden kurşunların yol açtığı hasarın görüntülerini paylaşan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Dün gece bir araçtan belediye binamızın 3, 11 ve 16. katlarına isabet eden 3 el atış yapılmıştır. Belediye binası o anda boş olup, herhangi bir yaralı yoktur. Bir sarhoşun atışı mıdır, yoksa bir teröristin atışı mıdır, polisin çalışmasıyla inşallah ortaya çıkacaktır" mesajını paylaştı.

Kurşun sıkanlara da seslenen Gökçek, "Amaç, göz korkutmaksa, boş binaya gece kurşun sıkmak korkaklığın ta kendisidir. Hak bildiğimizden bir adım geri dönen namerttir" açıklamasını yaptı.

​'FİKREN TABAN TABANA ZIT OLSAK DA…'

Sunucu ve gazeteci İrfan Değirmenci'nin evinin kurşunlanmasını da değerlendiren Gökçek, "İrfan Değirmenci'nin de evi kurşunlanmış. Muhtemelen her iki yere kurşun sıktıran aynı ellerdir. Yani Türkiye'yi karıştırmak isteyenler. Türkiye, Batı'nın ve FETÖ'nün talimatlarıyla oynanan bu oyunlara düşmeyecektir. İrfan Değirmenci'ye geçmiş olsun diyorum. Fikren taban tabana zıt olsak da teröre karşı ortak tavır almak boyun borcumuzdur" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
BU ADAMDAN HERŞEYİ BEKLERİM
"Yavuz hırsız ev sahibini şaşırtır" derler.
Sayın Gökçek belkide su faturasını ödeyemeyen ve karnını doyuramayan insanlar isyan etmiştir Yaşamın temel taşı olan suyu katlayıp katlayıp satıyorsunuz asgari ücretli dolmuş ve su parasına çalışıyor gözünü açabildiği yok yazıklar olsun
Beyni yok, fikri var.
yaaaa melih dede her konunun icindesinya, pes artık
işine gelince adamı terörist ilan et. işine gelince teröre omuz omuza!!! yani varsa tam traji komiksiniz. :))))))
Bence sayın gökçeğin açıklaması yerinde ve akılcı . Bu tahrikler özellikle gençleri sokağa dökmek isteyen başta terör örgütleri olmak üzere dış güçlerin bir provakasyonu . Dikkatli olalım ve tahriklere kapılmayalım hele hele sokak asla.
Melik Gökçek gibi hedef gösterenlerin vebali var bunlarda
Gökçek attı ,attı ama tutturamadı.Belediye başkanlığı artık bir hayal olur.Hiç çalışmış görünmediğinden Akp içindde de yeri kalmadı gibi.Herhalde artık TVsinin başına geçer aynı şeylere devam eder herhalde.Ankara kaç yıldır.Akp açısından böyle hezimet görmedi.
DOĞRU SÖYLERSİN GÖKÇEK TUTTUĞUN KÖPEKLER YAPMIŞTIR.
boş ver sen böyle işlerle uğraşma,senin ilgi alanın ayrı sen parselleme uzmanısın.
şimdi de medyumluğa mı başladın? senin de defterini dürecekler bu referandumdan sonra,,
Diğer Haberler