Gökçek 'bomba gibi haber' deyip açıkladı

Başkan Gökçek, twitterdan yaptığı açıklamada, FETÖ’nün yeni planını deşifre etti. “İşte FETÖ’nün talimatı ve yeni çabalar.

Gökçek 'bomba gibi haber' deyip açıkladı

FETÖ; FETÖ’cü subaylara, özellikle AK Parti'ye karşı olan bazı subaylarla işbirliği yapmalarını ve yeni bir anlayışla 'tanksız topsuz bir infaz darbesi' gerçekleştirmelerini talimat olarak verdi” “Olay şöyle gerçekleştirilecekmiş; herkes gece yarısı uykuda iken, saat 04-05 sıralarında Ankara ve İstanbul’da 20 ayrı noktaya, diğer vilayetlerde 2-3 noktaya,100-200 askerle ani baskın yapılacak ve hedef kişiler infaz edilecek"

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, FETÖ’nün yeni bir darbe planı olduğunu belirterek, “İşte Feto’nun talimatı ve yeni çabalar; FETÖ; FETÖ’cü subaylara, özellikle AK Parti'ye karşı olan bazı subaylarla işbirliği yapmalarını ve yeni bir anlayışla 'tanksız topsuz bir infaz darbesi' gerçekleştirmelerini talimat olarak verdi” dedi.

Başkanı Gökçek, twitter üzerinden yaptığı FETÖ’nün yeni planını deşifre eden açıklamasında; “Olay şöyle gerçekleştirilecekmiş; herkes gece yarısı uykuda iken, saat 04-05 sıralarında Ankara ve İstanbul’da 20 ayrı noktaya, diğer vilayetlerde 2-3 noktaya,100-200 askerle ani baskın yapılacak ve hedef kişiler infaz edilecek” diyerek, “Türk ordusunun şerefli subay ve astsubaylarına çağrıda bulunuyorum, darbecileri ihbar edin ki temizlik daha çabuk olsun” şeklinde konuştu. Başkan Gökçek, “Bilinmeli ki bu ordu benim ordum, El-Bab'da çarpışıp şehit olan bu şerefli ordumla gurur duyuyorum” twitlerini attı.

FETÖ'NÜN TALİMATI VE YENİ ÇABALARI

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin kahramanlık destanı yazan mücadelesinden çeşitli kareler de paylaşan Başkan Gökçek, “Fotoğraflarını gördüğünüz bu orduyla şeref duymayan dünyanın en şerefsiz insanıdır” tweetini paylaştı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, FETÖ’nün yeni bir darbe planı olduğunu belirterek, “İşte Feto’nun talimatı ve yeni çabalar; FETÖ; FETÖ’cü subaylara, özellikle AK Parti'ye karşı olan bazı subaylarla işbirliği yapmalarını ve yeni bir anlayışla 'tanksız topsuz bir infaz darbesi' gerçekleştirmelerini talimat olarak verdi” dedi. Başkanı Gökçek, twitter üzerinden yaptığı FETÖ’nün yeni planını deşifre eden açıklamasında; “Olay şöyle gerçekleştirilecekmiş; herkes gece yarısı uykuda iken, saat 04-05 sıralarında Ankara ve İstanbul’da 20 ayrı noktaya, diğer vilayetlerde 2-3 noktaya,100-200 askerle ani baskın yapılacak ve hedef kişiler infaz edilecek” diyerek, “Türk ordusunun şerefli subay ve astsubaylarına çağrıda bulunuyorum, darbecileri ihbar edin ki temizlik daha çabuk olsun” şeklinde konuştu.

Başkan Gökçek, “Bilinmeli ki bu ordu benim ordum, El-Bab'da çarpışıp şehit olan bu şerefli ordumla gurur duyuyorum” twitlerini attı. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin kahramanlık destanı yazan mücadelesinden çeşitli kareler de paylaşan Başkan Gökçek, “Fotoğraflarını gördüğünüz bu orduyla şeref duymayan dünyanın en şerefsiz insanıdır” tweetini paylaştı.

HALK ARASINDA İNANILMAZ BİR SİLAHLANMA VAR

Başkan Gökçek, milyonlarca takipçisiyle şu twitleri paylaştı: “Sevgili twit alemi, sizlere bu gece tarihi bir açıklama yapacağım. Son zamanlarda yaptığım açıklamalar FETÖ camiasında inanılmaz bir paniğe neden oldu. Biliyorsunuz bir tartışma başlatmıştık.Türkiye'de yeniden bir darbe olur mu? Olamaz, çünkü darbe karşıtı olarak meydanlarda darbecilere karşı mücadele eden on binlerce genç şu anda asker. Subaylar, bu askerleri kıtadan çıkarmaya çalışsa, bu askerler o subayların emrini dinlemez, hesap sorar, hatta tehlike görürse çatışır dedim. Hadi birilerini ikna edip sokağa çıksalar, bu kez halkla karşı karşıya gelirler. Halk geçen sefer silah olmadan bedenleriyle karşı çıkmıştı, bu kez silahları ile çıkarlarsa kan dökülür. Çünkü halk arasında inanılmaz bir silahlanma var demiştim. Arkasından şunu ilave etmiştim; Ben bu silahlanmayı kesinlikle tasvip etmiyorum. Ama gerçekleri görmemek için başımızı kuma gömemeyiz. Bunun için tedbir alınmalı ve tüm silahlar devlet tarafından kontrol altına alınmalı dedim.

GÖKÇEK HALKI ORFUYA KADAR SİLAHLANDIRIYOR MU?

Son birkaç gün içinde enteresan gelişmeler oldu. İfadelerimin muhatabı kesinlikle FETÖ’cü subaylar iken durumdan vazife çıkaran ve darbe sırasında FETÖ’ye karşı olduğunu bildiğim birilerinden acayip tepki ve yorumlar geldi; "Gökçek halkı orduya karşı silahlandırıyor" diye.

Cevabım şimdi yerine oturacak. ‘Çüşş geri zekalı. Ben senin anlama kabiliyetine tüküreyim. Bilinmeli ki bu ordu benim ordum. El-Bab'da çarpışıp şehit olan bu şerefli ordumla gurur duyuyorum. Aşağıda fotoğraflarını gördüğünüz bu orduyla şeref duymayan dünyanın en şerefsiz insanıdır.

'BOMBA GİBİ BİR HABERİM VAR'

Ancak şimdi size bomba gibi bir haberim var. Duyduğunuzda şok olacaksınız. Tankla topla bundan böyle darbe yapamayacağını anlayan FETÖ’cülerin suikastlarla yola devam edeceğini söylemiştik. Bu konuda değişik çabaların olduğu, ancak devlet erkanının iyi korunması dolayısıyla amaçlarına ulaşamadıkları biliniyor. İşte Feto’nun talimatı ve yeni çabalar. FETÖ; FETÖ’cü subaylara özellikle AK Parti'ye karşı olan bazı subaylarla işbirliği yapmalarını ve yeni bir anlayışla 'tanksız topsuz bir infaz darbesi' gerçekleştirmelerini talimat olarak verdi. Olay şöyle gerçekleştirilecekmiş...Herkes gece yarısı uykuda iken gece yarısı saat 04-05 sıralarında Ankara ve İstanbul’da 20 ayrı noktaya, diğer vilayetlerde 2-3 noktaya,100-200 askerle ani baskın yapılacak ve hedef kişiler infaz edilecek.

Bu suretle halkla karşı karşıya gelmeden mesele halledilecekmiş. Ey darbeciler sizi takip ediyoruz ve bütün tezgahlarınızı öğreniyoruz. Biz sizi gece yarısı operasyonunuzda da bekliyoruz. Gelin ki bu millet size gene dersinizi versin...Gene hezimete uğrayacaksınız. FETÖ’cülerde amaç referandumdan önce son çıkışı yapmak. Çünkü referandumdan evet çıkmasını kendilerinin kesin sonu olarak görüyorlar. Türk ordusunun şerefli subay ve astsubaylarına çağrıda bulunuyorum. Bu darbecileri ihbar edin ki temizlik daha çabuk olsun. Biz şerefli ordumuzla gurur duyuyoruz. Ama darbecilere bu ordu haram. Yaşasın bu ülkenin birliği için canlarını veren ve vermeye hazır olan şerefli Türk ordusu.”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
Bunu ancak siz yaparsınız, seçimden önce bi kaos yaratırsınız. Tıpkı fetocuları besleyip büyüttüğünüz her yeri parsel parsel sattığınız gibi, Devletin en hassas kademelerine FETO cuları atadığınız gibi, Şimdi hepiniz zeytinyağı gibi üste cıkıyorsunuz . devletin en üst kademesine getirdiğiniz fetocu teröristler ordunun üst düzey komutanlarını genel kurmay başkanını hapse atarken hepiniz avuclarınızı ovuşturuyordunuz. Ordunun vesayetinide kırdık girilmez denilen yerede artık girdik diyordunuz.Sizmi orduyu seviyorsunuz Şimdi suçlu arıyorsunuz aynaya iyi bak gökçek.Suçlulardan biride sensin
@rahmi_05 şİmdi sana bir kaç soru; fetö 40 yıl önce abd tarafından beslendiği gerçeği var, pkk, işid vb. terör örgütleri made in usa olduğu açık ve net olarak su yüzüne çıktı. Sorularım şunlar, ne oldukları anlaşıldıktan sonra hala onun peşinde olan siyasi partiler kim? şayet onların bu şerefsizlerle beraber hükümümeti devirmek istemesi sence ne kadar siyasi ve insani, hele bunları bir düşün fetö ile mücadele eden şuan kim öncesi önemli ama sonrası çok dahada önemli.
işi gücü bıraktı senorya yazmaya başladı.Ankara halkı hizmet bekliyor.
Çok tuhaf, başgan bu bilgiyi!! nereden almış acaba?
gündemde kalıp oglunu makam sabibi yapmak için konuşuyor işte
vay be arkadaş..! sende neler varmış be İ.Melih..! şimdiye kadar senin bu tarafını nasıl olmuş da keşfedememiş asrın galaksilerötesi liderimiz..hayret..! eğer böyle bir yeteneğin olduğunu bilseydiler herhalde seni MİT müsteşarı yaparlardı ve böylece de o 15 temmuz darbesi de olmazdı..
Bu adam,Bahçeli acaba ne zaman emekli olacaklar da yüzlerinden kurtulacağız.Yahu bunları haber yapmayı bırakın.Bunları magazin köşelerinde yayınlayın,midem bulanıyor artık.
Milleti korkutarak sindireceklerini sanıyorlar..bu ülke karışırsa eşek cennetine ilk gidecek olanlardan birisiniz..milletin arasına fitne fesat sokmayın...amerikan filmlerini izlemeyin..belediyede çok iş var aldığın binlerce tlnin hakkını ver..boş işlerle uğraşma. .
bu haber sayfasını hazırlayıp yayına alan muhterem kelime başımı para alıyorsun aynı açıklamayı 5 defa yazmışsın bu kadar işi bilmeyen yaptığı işe değer vermeyen bir personeli çalıştırmak size kazandırmaz kaybettirir biraz dikkat lütfen üç satırlık haberi 30 satır yapmışsınız kopi pees yaparak habercilik yapılmaz
Fetöyü ABD teslim etmediği sürece Fetönün hizmet adı altında Terörist faaliyetleri devam eder Türkiye de her zaman diken üzerinde olur..
la gökçek efendi biraz dürüst ve samimi ol.tabi olabilirsen.... SENARYOLARIN ÇOK İYİ DE, SEN FETÖDEN NE ZAMAN ALINACAKSIN.BEKLİYORUZ...
Allahım nolur devlet büyüklerimizinde bu mutluluktan bu mertebeden nasibini almasını sağla yarabbim. bütün şehitlik onurunu sevabını hep ben gariban olana veriyorsun. olmaz ki Allahım ben sayın gökçek in oğlu içinde duacıyım. şehitlik mertebesi zenginlerimize ve onların çocuklarına da çook yakışır..inşallah bir gün nasip olur. askerden kaçanlar asker siyaseti yapmasınlar.. bizler paramızda olduğu halde paralı asker olmadık. şerefimizle devletimizin ön gördüğü her yerde askerlik yaptık. askerlik sadece fakirlere has değildir
BU ADAM FETÖ HAKKINDA NE ÇOK ŞEY BİLİYORMUŞ GARİP DEĞİLMİ BU KADAR BİLGİYE SAHİP OLMAK İÇİN YA ONLARDAN OLACAKSIN YADA ONLARLA YAŞAYACAKSIN KENDİNİZE GELİN EY ŞANLI T.C. NİN İNSANLARI BU ADAMLARIN EN BÜYÜK GEÇİM KAYNAĞI DİN VE KAOS KENDİNİZE GELİN ÜLKEMİZİN DURUMUNU GÖZDEN GEÇİRİN ADAMLAR 2 YOL YAPTI DİYE BAŞ TACI YAPMAYIN O YOLLAR BEDAVA DEĞİL KENDİLERİNE BONKÖR OLAN İŞÇİLERE GELİNCE AKREPLERİNİ ÇIKARIYORLAR DÜŞÜNÜN TARTIN KARAR VERİN BİR SURİYE IRAK LİBYA GİBİ OLMAMAK İÇİN İYİ DÜŞÜNÜN DİNİ VİCDANINIZ LA SORGULAYIN
ya bu adam belediye başkanımı siyasetçimi? her şeye maydanoz oluyor. ha ! diyeceksiniz ki kim gerçek görevini yapıyor haklısınız. bu yüzden güzel ülkemde her şey birbirine girmiş durumda
YARASI OLAN GOCUNUR.NASILKİ 15 TEMMUZ SONRASI BÜTÜN FETOCULAR MEYDANLARDA İDİ ŞİMDİ DE AYNI ŞEY OLUYOR .POPOSUNDAN KORKAN ŞU FETOCU BU FETOCU DEYİP KUYRUK KURTARMA DERDİNE DÜŞMÜŞ
Yav sen nasıl bırısın lan kendın 1 numaralı fetöcusun simdide mileti orduya karsımı sılahlandırıyon yaparmısın yaparsın turk ordusu serflidir sen o ordu lafını afzına alma bi kere o şerfli ocaga sizin gibilerin şerfsiz evlatları nıye gitmiyor belki babalarından alamdıkları şerefi oradan alırlar senin su aralar hedef göstermediyin ne malum belkıde fetoun emirlerini alenen gideceyi yerlere duyurmaya calısıyon sonrada ben demiştim demek istemek için olamazmı hainnn melihhh
fetönün yeni lideri sensin galiba,elemanların neler yapabileceğini ancak örgüt lideri bilebilir,itiraf et bu kadar bilgiyi nereden aldığını anlayalım.koca ülkede senden başka bilen yok çünkü.
BUNLAR GÖLGE ORDU KURUYOR ANLAŞILDI.HAYIR ÇIKACAĞINI ANLAYINCA NAYLON BİR DARBE DAHA PLANLIYORLAR.
En büyük FETÖCÜ bu adamın kendisi değilmi yoksam FETÖ nün planlarını nereden bilecek adam tek başına MİT Hakan fidanın yerine bu getirsinler adamın 20 parmağında 20 tane şeytan ve kurnazlık var
Ah Melih vah Melih ne çektin be..
senin kendin bombasın gündem değiştirmeye devam ağandan çok iyi öğrenmişsin
Boşuna çırpınma er geç fetodan alınacaksın
parsel parsel nasıl dağıtığını söylemedin daha
HAYIRDIR YEDİĞİN HURMALAR ŞİMDİ TIRMALIYOR MU ANLADIK ANLADI SARAY REİS TAMAM FETÖ CÜSÜN PARSEL CİSİN KORKMA SENİ ALMAZLAR BU TAKLALARLA DAHA ÇOK SEN VE OĞULLARIN BELEDİYENİN KAYNAKLARIYLA YAŞARSINIZ
Diğer Haberler