Hatay'da çatışma: 3 asker şehit

Hatay'ın Dörtyol ilçesi kırsalında güvenlik güçleri ile PKK'lı teröristler arasında çıkan çatışmada 3 asker şehit oldu, 1 asker yaralandı.

Hatay'da çatışma: 3 asker şehit

Hatay’da Amanos Dağları’nda 1 binbaşı, 1 üsteğmen ve 1 teğmen şehit oldu, 2 asker yaralandı. Saldırının ardından çıkan çatışmada 4 PKK'lı öldürüldü. Şehit binbaşı Erhan Dikmen, daha önce Hakkari Şemdinli İlçe Jandarma Komutanlığı yapmıştı.

[

****](http://video.mynet.com/habervideo/Hatay-da-catisma-3-asker-sehit/1451549/)

[**

**](http://haber.mynet.com/baba-evine-aci-haber-ulasti-631244-guncel/)

[

](http://haber.mynet.com/sehit-ustegmenin-baba-ocagina-ates-dustu-631268-guncel/)

[

](http://haber.mynet.com/sehit-annesinin-feryadi-yurekleri-yakti-631267-guncel/)

[

****](http://haber.mynet.com/bdpden-sehitler-icin-mesaj-631281-politika/)

Dörtyol İlçe Jandarma Komutanlığı'na ait askeri araçla sabah saat 07.45 sıralarında Amanos Dağları eteğindeki Kuzuculu Beldesi'nin Kocadüz Yaylası yakınlarında göreve giden jandarma özel harekat timine, PKK'lı teröristler yüksek tepelerden ormanlık alandan roketatarlı saldırı düzenlendi. Teröristlerin saldırısında isabet alan askeri araçta bulunan 3'ü subay 5 asker yaralandı. Timde bulunan diğer askerler yaralı subaylar ile askerleri Dörtyol Devlet Hastanesi'ne kaldırırken, diğer timler de roketli saldırıya gerçekleştiren teröristleri etkisiz hale getirmek için operasyon başlattı.

Dörtyol Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne getirilen İskenderun Jandarma İstihbarat Şube Müdürü Binbaşı Erhan Dikmen, Jandarma Üsteğmen Aytaç Kaya ve Jandarma Teğmen Ahmet Tarım şehit olurken, ağır yaralı 2 asker de yoğun bakıma alındı.

ÇATIŞMA SÜRÜYOR

Saldırının ardından Jandarmanın Karahasan Paşa Kışlası'ndan çok sayıda asker bölgeye sevk edildi. Kaçan teröristlerin peşine düşen jandarma timleri, saat 09.30 sıralarında PKK'lılarla sıcak temas sağladı. 'Teslim ol' çağrılarına ateşle karşılık veren PKK'lılar ile jandarma arasında çatışma çıktı. İlk belirlemelere göre 4 PKK'lı ölü ele geçirildi.

Silah sesleri bölgedeki yaylalardan da duyuldu. Ancak bölgenin çok sarp ve sık ağaçlarla kaplı olması nedeniyle operasyonun güçlükle sürdürüldüğü belirtildi.

VALİLİK AÇIKLAMASI

Şehit haberini alan Hatay Valisi Celalettin Lekesiz hemen Dörtyol Devlet Hastanesi'ne gitti. Vali Lekesiz, burada Dörtyol Kaymakamı Hacı Hasan Özyiğit ve askeri yetkililerle bir değerlendirme toplantısı yaptı.

Hatay Valiliği saldırıyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

"17.05.2012 Perşembe günü saat 07.45 sıralarında, Hatay İl Jandarma Komutanlığı'nca Dörtyol İlçesi Amanoslar kırsalında icra edilen planlı operasyon faaliyeti esnasında, bölücü terör örgütü mensuplarının ormanlık bölgede açtıkları ilk ateş sonucunda Hatay İl Jandarma Komutanlığında görevli J. Bnb. Erhan DİKMEN, J. Ütğm. Aytaç KAYA ve J. Tğm. Ahmet TARIM şehit olmuştur.

Bölgede teröristlerin yakalanması ve etkisiz hale getirilmesi amacıyla başlatılan geniş çaplı operasyon devam etmekte olup, olayla ilgili soruşturma yetkili merciler tarafından yürütülmektedir.

Şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize sabır ve başsağlığı dileriz. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.''

OPERASYON SÜRÜYOR

İl Jandarma Komutanlığı'nca Dörtyol ilçesi Amanoslar kırsalında icra edilen planlı operasyon faaliyeti esnasında, ateş açarak 3 askerin şehit olmasına neden olan terör örgütü mensuplarının yakalanması ve etkisiz hale getirilmesi için başlatılan geniş çaplı operasyon kapsamında bölgeye 350'si komanda olmak üzere 500 asker ile 100 özel harekat polisi sevk edildi.

Teröristlerin kaçış istikametlerinde insansız hava aracı “Heron” kullanılarak görüntü alınıp, arama yapıldığı belirtildi.

İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Başoğlu ve İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç da Dörtyol ilçesinde operasyonları yerinden yönetiyor.

Şehit olan 3 asker için yarın İl Jandarma Komutanlığı'nda tören düzenlenecek.

ŞEHİT TEĞMEN TARIM'IN EŞİ 4 AYLIK HAMİLE

Hatay'ın Dörtyol İlçesi’ne bağlı Kuzuculu Beldesi yakınlarındaki Amanos Dağları’nda jandarma ile teröristler arasında çıkan ve 4 PKK’lının ölü ele geçirildiği çatışmada şehit düşen 3 subaydan Jandarma Teğmen 25 yaşındaki Ahmet Tarım'ın Antalya'nın Alanya İlçesi'nde oturan annesi Nevin Tarım'a acı haber verildi.

Hatay İl Jandarma Komutanlığı'nda görevli Jandarma Teğmen Ahmet Tarım'ın şehit olduğu haberi, Alanya Garnizon Komutanlığı'nda görevli subaylar tarafından annesi Nevin Tarım'a verildi. Sağlık ekipleri eşliğinde eve gelen komutanlar, 60 yaşındaki anne Tarım'a oğlunun şehit haberini verdi. Aslen Kütahyalı olan fakat eşi öldükten sonra oğlu Bülent Tarım'ın yanına Alanya'ya yerleşen anne Nevin Tarım, subay oğlunun şehit haberiyle yıkıldı.

Jandarma Teğmen Ahmet Tarım'ın geçen yıl Neslihan Tarım ile evlendiği ve eşinin 4 aylık hamile olduğu belirtildi. Eşini de Hatay'a götüren Ahmet Tarım'ın Alanya'daki ağabeyi Bülent Tarım'ın taşımacılık şirketi sahibi olduğu, en büyük ağabeyi Levent Tarım'ın da Çanakkale'de kıdemli başçavuş olarak görev yaptığı öğrenildi. Şehit Teğmen Ahmet Tarım'ın cenazesinin memleketi Kütahya'ya toprağa verileceği belirtildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 323 yorum
hatayda dikkat edin hep dörtyolda bu olaylar oluyor. çünkü dörtyola doğudan göç geliyor. adamlar salgın hastalık gibi gittikleri yere pislik taşıyorlar. bunların doğudan göç etmesi engellenmeli, başka bir şehire yerleştirilmemeli. dikkat edin doğudan göç edenlerin yaşadığı eyrlerdeki olaylara sizce tesadüfmü? adamların içinde uyum yok. terör kanlarında var...
kardeş haklısın sana katılıyorum aynı zamanda göçleri önlemekle kalmayıp göç etmiş olanlarıda geldikleri yere postalamak veya öldürmek gerek
çelik750, meşru müdafa hakkı doğar. ne demek öldürmek kafan yerindemi senin? devlet adamların köylerini boşaltıyor. adamlarda batıya göç ediyor.başka şansları yok. bu sefer adamlar batıya göç etti diye yayılmacılıkla suçluyorsunuz. yapan siz belasını bulan yine siz. adamlar köylerini boşaltan devleti batıya gidince seveceklerinimi sanıyorsunuz? mecburen göç ediyorlar. hemde hani kardeştik... ne o batıya göç ettiklerinde neden bu korkunuz onu da anlayabilmiş değilim.
çelik750, meşru müdafa hakkı doğar. ne demek öldürmek kafan yerindemi senin? devlet adamların köylerini boşaltıyor. adamlarda batıya göç ediyor.başka şansları yok. bu sefer adamlar batıya göç etti diye yayılmacılıkla suçluyorsunuz. yapan siz belasını bulan yine siz. adamlar köylerini boşaltan devleti batıya gidince seveceklerinimi sanıyorsunuz? mecburen göç ediyorlar. hemde hani kardeştik... ne o batıya göç ettiklerinde neden bu korkunuz onu da anlayabilmiş değilim.
Tayyip daha doldursun Hatay'a suriyeli muhalif denen teröristleri, ne malum aralarında pkk'lı olmadığı PKK'lı olmasalar bile nasıl güveniyorsun ülkelerini satmış hainlere. Ne kadar çapulcu varsa topladılar, 120 milyon Tl harcadılar ve harcıyorlar... yazık hepsi bizim cebimizden çıkıyor. olan şehit olana oluyor, AKP'nin umurunda değil. Başımız sağolsun...
hükümetten gelecek tahmini bir açıklama;ordu evlerine girişi yasak olan cübbeli,sarıklı,baş örtülü ve şalvarlı yobazların girişlerine izin verilen yasa üzerinde çalışıyorduk terörle mücadeleyi unuttuk(zaten yapmıyordunuz)şehitlerimize allahtan rahmet ve kederli ailelerine baş sağlığı diliyorum.
demekki sadece komutanlara kurşun sıkmışlar.erlere karışmamışlar.
niye komutan olunca vatan evladı olmuyormu başka bir ülkenin askerimi komutanlar ?
Ne maksatla yazdığını anlıyamadık
malesef roketle
başbakan suriyeye ahkam keseceğine terörü bitir
Pardonda hangı vatan sagolsun ya? Hukumetın parsel parsek sattıgı vatan mı? Hahha kusura bakmayında boyle vatan, hıc bır gencın canı kadar degerlı olamaz.hele ki hiç bir akpli çıkıp vatan millet demesin.Vatan haini sizlersiniz
lan gerizekalı, ne demek lan hangi vatan..ne demek hiç bir gencin canı kadar değerli olamaz, kurtuluş savaşlarında ve çanakkale savaşlarında ne kadar genç bu vatan için canını feda etti bilmiyonmu, klavyenin başından atıp tutma.. siyaset yapma şehit olmuş askerlerimizin üstünden..hain..
AKP bencede gereğini bi hakkın yerine getiremiyor ama Allah aşkına vatansever olarak yaptıklarını aynanın karşısına geçip kendine itiraf edermisin.
öyle deme şimdi kardeş cok ayıp o toprakları satmasalar nasıl yapılırdı bunda duble yol o kiliseler tekrar nasıl açılırdı cocuklara zehirli süt dağıtılırmıydı bi düşün.yiğidi öldür hakkını yeme.
Burnumuzun dibine kadar gelmişler şerefzisler ama bizim derdimiz Ergenekon , Balyoz , 28 Şubat vs., milleti uyutmaya devam!! Tarih hepinizi sorgulayacak ve yargılayacaktır!!
bunları dağa çıkaran o saydıkların daha anlayamamışsın bee kurtlar vadisidemi izlemiyon sen
canım terörü yaratan lar zaten ergenekon balyoz 28 şubat vs. anlayamadınız bu zaten yada anlamak istemıyorsunuz.
bedelli çıkarıp zengin çocugu 30.000 veriyor askere gitmiyor.2009 dan beri askerlik 10 -12 aya düşecek çalışmalar yapılıyor bedelli için çalışma yok dediler 1 ay sonra bedelli çıktı.2009 dan beri bitmedimi askerligin kısalması için çalışma maddem terör var neden bedelli çıkardınız veya neden halen askerligi düşürmüyonuz
Ben askerliğimi Hatay'da yaptım geçen sene..Türkiye'nin en pis şehirleri sıralamasında ilk 3'e girer..Halkının yarısından fazlası TÜRK düşmanı hain arap!!Terörist desen Hakkari'deki kadar vardır emin olun..Fuhuş,uyuşturucu,kaçakçılıkta 1 numaralar..Allah TÜRK'ün düşmanına göz açtırmasın!!!!!!!!!
BELLİKİ BİR HATAYLI SENİ....KAREKTERSİZ HERİF SEN HATAYLILARA KURBAN OL.HATAYDA HİÇBİR ARAP TÜRK DÜŞMANI YADA HİÇ BİR TÜRK ARAP DÜŞMANI DEĞİLDİR..HEPSİ BAYRAĞINA VATANINA BAĞLIDIRLAR..FUHUŞU İSE SENİN BULUNDUĞUN MEMLEKETE SORMAK LAZIM ÇÜNKÜ TAMAMINIZA YAKINI FUHUŞÇU ORDAN BİLİYON SANIRIM. VE %100 EMİNİM Kİ SEN TÜRK DEĞİLSİN
neresinde askerlik yaptın ulan hatayda askeri polisi sevmeyen mi var ne arapı türke düşman ne türkü arapa.nerenden uyduruyosun.şehitlerimizin oldugu dörtyola bir git bakalım meydanda ben türkiyeyi sevmiyorum de ne olacak.ama şimdi yapma bayrak diregi gibi asarlar seni dörtyol girişine .
hatayda dikkat edin hep dörtyolda bu olaylar oluyor. çünkü dörtyola doğudan göç geliyor. adamlar salgın hastalık gibi gittikleri yere pislik taşıyorlar. bunların doğudan göç etmesi engellenmeli, başka bir şehire yerleştirilmemeli. dikkat edin doğudan göç edenlerin yaşadığı eyrlerdeki olaylara sizce tesadüfmü? adamların içinde uyum yok. terör kanlarında var...
başbakan ve devlet büyüklerinden yine aynı acıklama gelecek; bıçak kemiğe dayandı...
Erhan Binbaşım mekanın cennet olsun 3 yıl önce Şemdinlide beraber çalıştık ruhunuz şad olsun vatan sizlere minnettardır
KAHROLSUN PKK.ŞEREFSİZLER.
yorumu beğenmeyen şerefsizler hainler
GERÇEK MÜCADELE YAPTIIRILMAZSA ANA KUZULARI ŞEHIT OLMAYA DEVAM EDER* ASKERLERDE MORAL KALMADI PLANLI MÜCADELE EDEN KOMUTANLAR TRÖRÜST YAPILDI VAY BENİM ŞEREFLİ ŞANI BÜYÜK ÜLKEM UMUDUZU YİTİRMEYELİM GÜN DOĞMADAN NELER OLUR NELER*
Allah razı olsun çok doğru
genel kurmay ordu evlerine girişteki türban sarık cübbe takke ile meşgul şu an cevap veremez
ne alakası var nasıl bir zihniyetiniz var anlamıyorum bu ülkenin er de binbaşıda bu ülkenin evladı yok türban yok sakal diyip hesap soracaz diyen geri zekalı önce siz kendinize bakın belki de askerden kaçıyorsunuz dur. allah şehitlerimize rahmet kederli ailesine de sabır versin milletimizin başı sağolsun
Genelkurmay ne yapsın , yiyorsa hükümete ters yapsınlar ergenekondan adamın anasını ağlatır tayyip.Barış süreci diyip askere sıktırmayan hükümet , araştırmadan yorum yapmayın
doğru yazmışsın güzel
Bu şehitlerin kanında senin de payın var ey yüzde elli. Vebalini ödeyeceksiniz öbür dünyada hep birlikte. Dinimize göre kandırmanın ne kadar yasağı, men edilmişliği varsa, cehaletin de o kadar men edilmişliği vardır. Azıcık okuyun, araştırın, menfaatçiliği bırakın ve sandık başına öyle gidin. Yazık bu ülkeme yazık. Yüce Allahtan dilerim ki, mekanını en yüce katında eylesin şehidim, silah arkadaşlarım. Elbette bu canının hesabını sorumluları verecekler ahirette.
be hey zekasız, sen kafanı kumdan çıkar hatta bu ülkenin dışına çık oradan bu ülkeye bak. oynanan oyunların orta asyada yeniden çizilen haritalara bak. PKK bir proje amaç bizide sınırları yeniden çizilen ülkeler safına sokmak. işimiz zor hemde çok zor. Allah yardımcımız olsun.
ak partiden önce şehit olan 16 bin askerin hesabinide senin verdiğin oylarınla hükümet seçilenler de, o şehit askerimizin hesabınıda siz vereceksınız,hesap edin ap parti zamanında mı çok şehit var yoksa gerideki hükümet zamanında daha çok şehit var.kim haklı kim haksız,er yada geç zaten ahirette hesabını ödeyecektır.bundan kimsenın asla kuşkusu olmasın.o hesap vaktı gelince insanlar ana babasını çocuklarını hatta çırılçıplak olduğunuda fark etmeyecek,orda öyle bir korku varki,o korkunun binde biri sana gelse ciğerın kalbın patlardı.ama nerden bileceksınki,,ön yargililerın dünyada haberi olmaz.
Çok güzel bir yorum olmuş tebrik ederim.Bende bir şeyler ilave etmek isterim.Aczmendiler , Hizbullahçılar salındı.Ülkeyi Nur Cemaati Yönetiyor.Atatürk karşıtı , Atatürk ilkeleri karşıtı bir hükümet var.Rejim karşıtı bir hükümet var.Özelleştirmediği yer kalmadı.Medyayı elinde tutuyo istediği gibi kullanıyo.Yargı zaten onda.Kendilerine göre yasa çıkartıyorlar.Zam yapmaktan milletin anasını ağlattı daha ne diyelim artık . %50 'De herşeyi farkında.Kömüre makarnaya oyunu satıyorlar.Aslında oy değil şerefini satıyo hepsi.
İnsanlar galeyana gelincede provakatör diyorlar. Hatay bile terörist yatağı oldu yazık bu ülkeye
EVET HÜKÜMET TERÖRLE ÜĞRAŞACAĞINA ASKERİN ORDU EVLERİNE NASIL GİRİLECEK NASIL GİRİLMEYECEK EFTEN PÜFTEN İŞLERLE UĞRAŞARAK DİNCİ GENÇLİK DİNCİ TOLPUM VE CEMAATİN TÜRBİNLERİNİN HOŞUNA GİDECEK İŞLERLE UĞRAŞIYOR. ŞEHİTLER.. İÇİŞLERİ BAKANIN-SAVUNMA BAKANIN UMRUNDA DEĞİL. NASIL OLSA TSK DARBECİ-AKP VE DİN DÜŞMANI -TERÖRİST VE TERÖR ÖRGÜTÜ VE KOMUTANLARIDA TERÖRİST BAŞI OLARAK YARGILANDIĞINA GÖRE YAPTIKLARI DOĞRUDUR.ASLINDA TSK LAĞVEDİP YERİNE TÜRKÖNE PRF. DEDİĞİ GİBİ NİZAMİ CEDİT ORDUSU KURULSUN VE TSK DÜŞMANLARI PKK İÇ VE DİŞ DÜŞMANLARI TOPTAN SEVİNDİRİLSİN BU İŞTENDEN DE GÜNDENDEN DE CIKSIN
hatayda dikkat edin hep dörtyolda bu olaylar oluyor. çünkü dörtyola doğudan göç geliyor. adamlar salgın hastalık gibi gittikleri yere pislik taşıyorlar. bunların doğudan göç etmesi engellenmeli, başka bir şehire yerleştirilmemeli. dikkat edin doğudan göç edenlerin yaşadığı eyrlerdeki olaylara sizce tesadüfmü? adamların içinde uyum yok. terör kanlarında var...
Terörizmle mücadele her ülke için zordur. Allah yar ve yardımcımız olsun. Bizden görünüp kendi menfaatleri için ülkeyi yangın yerine çevirmekten çekinmeyen soysuzların temizlenmesi ile bu mücadele daha hızlı neticelenecektir. Kandırılıp dağa çıkarılan zavallılarında Allah Ana Babalarına sabır versin. Kendilerine akıl ve iz'an versin.... Amin.
NE KANDIRILMASI KARDEŞİM ALLAH FİKİR DENEN ŞEYİ NSANA VERMİŞ. FİKRİ OLMAYAN SADECE HAYVANLARDIR.
AKP,NİN ÜLKEYİ GETİRDİĞİ HALE BAKIN PKK NIN ŞEHİT ETTİĞİ ASKERLER VE İKDİDARIN ORDU EVLERİNE DAVETİYE ÇIKARDIĞI CÜPPELİLER VE MOLLA PANTOLLULAR ORDU EVLERİNE GİRMESİ SERBESTLİĞİ VE ŞEREFLİ ORDUMUZUN GENELKURMAY BAŞKANLIĞINI YAPAN KİŞİ ÖRGÜT KURMAKTAN İÇERDE PAŞALAR SUBAYLAR İÇERDE MOLLALARDA ORDU EVLERİNDE CUMHURİYET TÜRKİYESİNDE
malesef bizimkilerin önceligi suriyeli muhalifler nedense çok yazık.
Bu AKP'NİN ALLAH BELASINI VERSİN...ÜLKEYİ YEDİ BİTİRDİ...LANET OLSUN YA HERGÜN ŞEHİT...ÜLKE HERGÜN KARIŞIK VE EN FECİSİ HALEN DAHA BUNU SAVUNAN YÜZSÜZLER VAR PİYESADA...ZATEN SESİMİZİ DE DUYURAMIYORUZ SAĞOLSUNLAR YORUMLARI SEÇİP YAYIIMLIYORLAR...BUNALDIK YA..
Oslo da bu haimlere taahhütler verilirken,ülkemizde askerlik yan gelip yatma yeri değil diyenler ve bunu diyenlere %50 oy verenler, bu şehitlerimiz sizden davacı olacak.Allah rahmet eylesin.
Tayip ve yandaşları diyecek: Vatan sağ olsun! ve de ilave edecekler "askerlik yan gelip yatma yeri değil!" Bilallar sağ olsun! Yazıklar olsun ki o Hataylılara Akp denilen Amerikan taşeronlarına % 50 oy verdiler!!!... Şehit ailelerine Cenabı Allah'tan sabırlar diliyorum. Mekanları inşallah cennet olur, bilerek tedbir almayan ve ihanet edenlerin de mekanları inşallah cehennem olur.
evet vatan sağolsun diyoruz. Ak parti döneminden once sizin destekledikleriniz döneminde şehit olanlara siz israil sağolsun abd sağolsun diyordunuz
yoruma tamamiyle katılıyorum bir hataylı olarak yazıklar olsun onlara oy atan her ele her hataylıya
matematikci79 ne yani şimdi sana göre tayyip ve akepe abd ve israil karşıtı öylemi.bir insan bu kadar kör ve sağır olabilirmi sğırmısın sen hangi dünyada yaşıyorsun.
Rütbeliler neden şehit olmuyor diyen gerici yobaz abd uşağı gazeteciler sevinsin.
PKK' ya genel af çıkartma planları yapan gafiller kendi saflarını da belirlesin, belirlesinki millet görsün kimin kiminle saf tuttugunu.
subaylara birşey olmuyor,hep gariban erler şehit oluyor deyip, orduyu top ateşine tutan o 1 karış sakallı makarnacılar bu haberi okusun,yakında hesap verecekler!!
terbiyeden ve ahlaktan mahrum olduğunuz aşikar. bari allahtan korksanız keşke.
yakupbayrak,,, ahlaktan terbiyeden vatan sevgisinden mertlikten en son bahsedecek olanlar sizlersiniz... oy namustur, makarnaya oy satmak ahlaksızlıktır...
EĞERKİ BEN BU VATANA HAYIRLI FAYDALI BİLGİLİ BİR EVLAT YATİŞTİRMİŞSEM VE ASKER ETMİŞSEM VE EVLADIMI ŞAVAŞTA DEĞİL İT KÖPEK KAHPE KALLEŞ KURŞUNUNA DA ÖLMÜŞSE O VATAN SAĞOLMASIN YİNE DİYORUM BÜTÜN BUNLARA RAĞMEN O VATAN SAĞOLMASIN EĞER Kİ O VATAN TOPRAĞINDA YÖNETEN HÜKÜMET BENİM EVLADIMI PEŞKEŞ ÇEKMİŞSE KAHPEYE KÖPEĞE O HÜKÜMET KAN KUSSUN HER NE PAHASINA OLURSA OLSUN YAZIK ÇOK YAZIK ALLAH BELANIZI VERSİN BİR AVUÇ KALLEŞLE BAŞA ÇIKAMIYORSUNUZ
ARAMIZDA DOLAŞAN KOMİK DİYE TIKLAYAN ŞEREFSİZ KANSIZ KİM
evet o kansızın bacısı anası pkklılar tarafından abazalıkları giderilsin diye dağda teröristlere hizmet veriyor ondan ona komik gelmiştir.
tayiip memeleket diyorsun din diyorsun ama içi boş laff insanlar ölüyor senin yüzünden sana oy verenler saan destek verenler bu ölen insanların vebali onlarında üstünde türk kürd kardeştir yaşasın barış kardeşlik dünya büyük el ele verelim hepimize yter inan kii yeter ki bu kini öfkeyii bırakalım. batmanlı
BU OLAY BAŞBAKANIN PKK SİLAH BIRAKIRSA GENEL AF OLUR SÖZÜNE MİSİLLEME OLARAK YAPILMIŞTIR.DERİN GÜÇLER BARIŞI İSTEMİYOR.
yorumun son drece haklı fakat beğenen olmamış.. Araf suresinde: Onların gözleri vardır görmezler, kulakları vardır işitmezler, kalpleri vardır anlamazlar.. diyor. Anlamaya çalışmıyoruz bu yüzden bunları. Bunlar ak partiyi eleştirecek sebep bulduk diye seviniyorlar hatta..
aldınız içeri suriyeli kürdo pkk lıları alın size iyilik
şehitler ölmez vatan bölünmez anlayışıyla biz çok yol katederiz daha :/
YA NE DİYECEKTİK.VATAN BÖLÜNÜR,BAYRAK İNER Mİ DESEYDİK....
bu şekitlerin tek sorumlusu ve suçlusu vardır savcılar acil olarak erdoğan bağış arınç ve diğer bakanlar hakkında cinayet suçundan dava açması gerek
gözü yaşlı anaların,eşlerin,yetimlerin ahını aldınız bu hayatta yeriniz yer,öteki alemde cayır cayır yanasınız inşallah...
tayyyiiiip duy ulan duy bu millet sana tapıyor seni ne olarak gördüklerini bildigin için tınlamıyon sen fnerbahçeli )teröristlerle(ugraşıyorsun çünkü onlar türkiye sevdalısı sen ise apo sevdalısı amerikan uşagı bir gün gelecek hesabını cenabı allah,a vereceksin bütün şehitlerin ruhu şaad olsun ailelerine allah sbır versin
Ali.tuylu; Sen önce adam ol!Önce insan nasıl konuşur bir başbakanla onu öğren!Bu Ülkenin başbakanına ulan diyecek kadar terbiyesiz..seviyesiz ve ukala biri hükümete akıl veremez!!Çok biliyorsan çözüm yaz!!!
artık bu haberler bizde etki yapmıyor çünkü duyarsızız ve alıştık. dün oldu bugün oldu yarın da olacak haftaya olacak.hatırlanmayı bile hak etmiyorlar bizim gözümüzde.Üç tane şehit var, canına yandığım halâ futbol konuşuyor.
EY SAYIN BAŞBAKAN BUNLARIN VEBALİ SENİN BOYNUNADIR. BİLESİN.BAK ŞİMDİ ÇOK ÖNEMLİ BİR ŞEY SÖYLÜYORUM. SEN SEN OL EY SAYIN BAŞBAKAN BU ŞEHİTLERİ YARIN UNUTUP BAŞKA BİR KONUYA SAKIN OLA GEÇME...
AKp Mardin Milletvekili varya hani genel af çıkabilir diyordu dün...Diyecek birşey bulamıyorum artık sayın vekil bizim vekilimizya konuşuyor işte...Yazıklar olsun teröre teröriste çanak tutana affedelim diyene affedene...Bu millet bu badireleri atlatır ama gözü önünde yapılan şeyleride asla unutmaz...Şehitlerimize Cenab-ı Allahtan rahmet yakınlarına sabırlar diliyorum. Milletimizin Başı Sağolsun...Bu acı hepimizindir Allahım sen bu canileri bertaraf et kahret...
Diğer Haberler