Hatay'da patlama sesi duyulduğu iddiası

Dörtyol ilçesinde patlama sesi duyulduğu yönündeki bilgilere ilişkin yapılan çalışmalar sonucunda herhangi bir bulguya rastlanmadığı bildirildi.

Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçede sabah saatlerinde iki kez patlama sesi duyulduğu yönünde bilgi gelmesi üzerine çalışma başlattıklarını söyledi.Bölgede yapılan çalışmalarda herhangi bir bulguya rastlanmadığını ifade eden Lekesiz, "Dörtyol ilçesinde patlama sesi geldiği yönündeki bilgilere ilişkin yapılan çalışmalarda herhangi bir şey bulunamadı. Zaman zaman uçakların yüksek hızda uçmaları nedeniyle böyle sesler olabileceğini tahmin ediyoruz" dedi.Emniyet ve jandarma yetkilileri de Dörtyol ve Erzin ilçeleriyle Arsuz beldesi bölgesinde araştırma yapıldığını ancak patlama seslerinin nereden geldiğine dair herhangi bir bilgiye ulaşılamadığını belirtti.Vatandaşların ilçede sabah saatlerinde peş peşe iki şiddetli patlama sesi duyduklarını bildirmeleri üzerine seslerin Amanos Dağları'ndeki taş ocaklarından geldiği tahmin edilmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
iddi demekk milleti herzamanki gibi aptal yerine koymak. o bomba size düşşeydi iddia yı görürdünüz.adamlar bombayı attı gitti. bizimkilerin kıçından haberi yok. ayağınızı denk alın diyorlar kısacası.akp zihniyeti sınır delik deşik etti. umarım başlarına gelir bizi bu duruma düşürenlerin. ben böyle patlama sesi ömrümde duymamıştım.
ne taş ocağı yaa yok öyle birşey. bu başka bir şeydi kesinlikle okadar yakın ve şiddetli hissedildi ki resmen sarsıldık yaa. kaç tane araba varsa hepsinin alarmları devreye girdi.mutlaka araştırılıp halk bilgilendiilmeli...
Diğer Haberler