İstanbul'da kar tatili!

Kar yağışı nedeniyle İstanbul'da okullar bir gün tatil edildi...

İstanbul'da kar tatili!

Türkiye'nin bir çok ilinde kar yağışı nedeniyle bugün (ve yarın) okullar tatil edildi.

Son açıklama ise İstanbul Valiliği'nden geldi.

Valilik, kar yağışı nedeniyle ana okulları, ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildiğini açıkladı.

[

**](http://aktuel.mynet.com/galeri/haber/kar-yuzunu-gosterdi-turkiyeden-kar-manzaralari/11236/1213882/)

**

[

](http://havadurumu.mynet.com/)

İstanbul Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, kentte sabah saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışının kesintilerle devam ettiği belirtilerek, şunlar kaydedildi:

''Meteorolojik tahminler doğrultusunda şehrimizde görülen zaman zaman etkili kar yağışının halen kesintilerle birlikte devam ettiği ve bu gece görülecek etkili don ve buzlanma sebebiyle 8 Ocak 2013 Salı günü anaokulları ile ilk, orta ve liselerde eğitim ve öğretime 1 gün süreyle ara verilmesi uygun görülmüştür.''

Açıklamada, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hamile ve engellilerin de bir gün süreyle idari izinli sayılacağı aktarıldı.

BURSA
Yoğun kar yağışının devam ettiği Bursa'da Büyükorhan ve Orhaneli ilçelerinin ardından, merkez Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım ilçelerindeki tüm ilk ve orta dereceli okullar yarın (salı) için tatil edildi. Valilik'ten yapılan açıklamada, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelliler ve hamileler de yarın izinli sayılacak. Valilik, diğer ilçelerdeki durumun kaymakamlıklar tarafından değerlendirileceğini belirtti.

SİVAS
Sivas'ta kar yağışının etkisini sürdürmesi nedeni kent merkezi ile Akıncılar, Divriği, Gemerek, Gölova, Gürün, Hafik, İmranlı, Kangal, Suşehri, Şarkışla, Ulaş ve Zara ilçelerinde okullarda eğitime 1 gün ara verilmesi kararlaştırıldı. Koyulhisar İlçesi'nde ise yarın sadece taşımalı eğitime ara verilecek.

GÜMÜŞHANE VE BAYBURT
Kar yağışının devam ettiği Bayburt'ta ve Gümüşhane il merkezi ile Torul, Kelkit, Kürtün ve Köse ilçelerindeki okullarda eğitime yarın ara verilecek, Şiran ilçesinde de yarın taşımalı eğitim yapılmayacak.

MALATYA
Malatya'da yoğun kar yağışı nedeniyle kent merkezi ile Darende, Pütürge, Doğanyol ilçelerinde okulların tamamı; Arapgir, Yeşilyurt ve Akçadağ'da ise köy okullarında eğitime yarın bir gün ara verildi.

Yoğun kar yağışı nedeniyle 229 köy yolu ulaşıma kapandı. Kar yağışı nedeniyle Darende, Pütürge, Doğanyol ilçelerinde okulların tamamı, Arapgir, Yeşilyurt ve Akçadağ'da ise köy okullarında eğitime yarın bir gün ara verildi. İl Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla da kent merkezi ve merkeze bağlı köylerde, yarın okullar bir gün süreyle tatil edildi.

Ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarda görev yapan hamileler ile kronik hastalar ile engelli personelin de bir günlük idari izinli sayılması kararlaştırıldı.

SAMSUN VE ORDU
Samsun'da ve Ordu'da akşam saatlerinde başlayan kar yağışı etkili oldu, bazı ilçelerde okulların yarın tatil edilmesi kararlaştırıldı.

Samsun'un Salıpazarı İlçesi'nde bütün okulların, Canik İlçesi'nde ise 25 köy okulu ile Ordu'nun Çaybaşı, Çatalpınar, Çamaş, Gölköy, Korgan, Kabadüz, Kabataş ilçelerinde yarın için 1 gün tatil edildi. Ordu'nun Akkuş, Mesudiye, Ulubey ve Gürgentepe ilçelerinde ise okullar 2 gün süreyle tatil.

Bu arada Samsun Canik İlçesi'nde bazı köy okullarında görev yapan öğretmenler bu akşam dönüşte servis araçları yolda kalınca zor anlar yaşadı.

Ordu'nun Ünye, Mesudiye ve Akkuş ilçelerinde 10 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı. Kapalı köy yollarının açılması için İl Özel İdaresi ekiplerinin çalıştığı belirtildi.
BİNGÖL VE KARLIOVA
Yoğun kar yağışının sürdüğü Bingöl ve Karlıova ilçelerinde okullardaki tatil uzatıldı. Bingöl Valiliği, kent merkezi ve Karlıova İlçesinde okullardaki eğitime yarında ara verildiğini açıkladı.

SUŞEHRİ VE AKINCILAR
Sivas'ın Suşehri İlçesi'nde kar yağışının aralıksız devam etmesi nedeni ile yarın ilçe genelindeki tüm ilk ve orta dereceli okullar 1 gün süreyle tatil edildi. Akıncılar İlçesi'nde de kar yağışı nedeni ile taşımalı eğitim yapan okullarda eğitime bugün ve yarın ara verildiği duyuruldu. Her iki ilçede kar kalınlığının yer yer yarım metreyi geçtiği belirtildi.

TUNCELİ
Tunceli’de yoğun kar yağışı nedeniyle Valilik, Mazgirt İlçesi ve bağlı köylerinde 3 gün, Pülümür İlçesi ve bağlı köylerinde 1 gün, Tunceli merkez ve diğer ilçeler ile bağlı köylerde 2 gün okulların tatil edildiğini duyurdu.

ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ, VARTO VE KARS
Erzincan Üniversitesi, Muş'un Varto İlçesi ile Kars'ta tüm ilçelerdeki ilk ve orta dereceli okullar 2 gün süreyle tatil oldu.

AĞRI
Ağrı kent merkezi Tutak ve Hamur ilçe merkezleri hariç köylerdeki YİBO'larda 2 gün, Eleşkirt ilçe merkezi ile tüm köy okullarında ise eğitim- öğretime bir gün süre ile ara verildi.

HAKKARİ
Hakkari’de dün akşam saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı nedeniyle 132 köy ile 375 mezranın yolu ulaşıma kapattı. Yoğun kar yağışı nedeniyle Hakkari merkez, Çukurca ve Yüksekova ilçeleri ve köylerde okullar 1 gün tatil edildi.

ERZURUM
Erzurum'da yoğun kar yağış nedeniyle bugün ilk ve orta dereceli okullar ile Atatürk Üniversitesi'nde (AÜ) eğitime bir gün ara verildi...
TOPBAŞ'TAN AÇIKLAMA

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul'daki kar yağışına ilişkin, "Meteorolojinin bize verdiği bilgiye göre, kar yağışı Çarşamba gününe kadar devam edecek" dedi.

İstanbul'da kar kalınlığı Arnavutköy, Beykoz ve Sarıyer'in yüksek kesimlerinde 15-20, Çamlıca, Başakşehir, Göktürk ve Kemerburgaz'da 5-10 santimetreye ulaştı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, İstanbul'da karla mücadele çalışmaları 908 araç ve iş makinesi ile 2 bin 266 personelle yürütülüyor.

Belediye ekipleri, gece saatlerinden itibaren tuzlama çalışması yaptı. Yollarda şu ana kadar 691 ton tuz, 15 ton solüsyon kullanıldı.

Görevlilerce tespit edilen evsiz 377 vatandaş da Sarıyer Metin Oktay Spor Salonu'nda misafir ediliyor.

Kentin genelinde etkili olan yağışta, kar kalınlığı Arnavutköy, Beykoz ve Sarıyer'in yüksek kesimlerinde 15-20, Çamlıca, Başakşehir, Göktürk ve Kemerburgaz'da ise 5-10 santimetre olarak ölçüldü.

Önlemler

Açıklamada, gece don tehlikesine karşı, hafif metro enerji hattının donmaması, işletme saatlerine hazırlanması için gerekli önlemlerin alındığı bildirildi.

Araçların sürekli sefer halinde olduğu belirtilen açıklamada, metroda 4'lü vagonların 8'li vagonlara çıkarıldığı, sefer aralıklarının sıklaştırıldığı ifade edildi.

Ray hattında kar ve buzlanmaya karşı tuz ve solüsyon kullanıldığı kaydedilen açıklamada, "İstasyonların girişleri ve peronlar, kar ve buz riskine karşı tuzlarla temizleniyor. Karayolu araçlarının da kullanıldığı bölgelerde, araçların yolda kalarak hattı kapatmaları ihtimaline karşı, tramvay hattının muhtelif noktalarında bulundurulan çekicilerle yönlendirme yapılacak.

Metrobüs ve otobüs seferleri ihtiyaca göre artırılarak ek seferler uygulandı. Şehir hatları vapurları yoğunluğa göre ek sefer yapacak. İDO kriz masası kurdu. Şehiriçi seferler takviye edildi" ifadeleri kullanıldı.

Çarşamba gününe kadar kar var

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul'daki kar yağışına ilişkin, "Meteorolojinin bize verdiği bilgiye göre, kar yağışı Çarşamba gününe kadar devam edecek" dedi.

Afet Koordinasyon Merkezi'nde (AKOM) basın toplantısı düzenleyen Topbaş, şöyle devam etti: "Belediye 24 saat esaslı bir çalışma yürütmektedir. Meteorolojinin bize verdiği bilgiye göre, kar yağışı Çarşamba gününe kadar devam edecek. Meteorolojik olay olduğu için bir noktaya kadar kestirmek mümkün ama arkasının nasıl geleceğini bilemiyoruz. Bundan dolayı tedbirli olmak gerekiyor. İstanbul'da yolların çok açık olduğunu ve yollarda hiçbir şekilde kar olmadığını görebilirsiniz ama gizli buzlanmayla karşı karşıya kalınabilir. Özellikle gecenin geç saatlerinde ve sabaha yakın saatlerde, ısının düşmesi sebebiyle ortaya çıkacak gizli buzlanma nedeniyle geçmişte ciddi trafik kazaları yaşadık. Bundan dolayı sürücüleri, özellikle dikkatli olmaları konusunda uyarıyorum."

Kar yağışı nedeniyle ortaya çıkabilecek olumsuzluklara karşı tedbirlerini aldıklarını ifade eden Topbaş, sokakta kalan ve yerleşmeyi tercih edenleri Sarıyer'deki Metin Oktay Spor Salonu'nda barındırdıklarını dile getirdi.

Başkan Topbaş, özellikle yarın ve Çarşamba günü yaşlı, engelli ve hamilelerin trafikte dikkatli olmaları veya trafiğe hiç çıkmamalarını rica etti.

Atatürk Havalimanı'nda son durum

Bu arada kar yağışı etkisini artırarak devam ederken Atatürk Havalimanı’nda da uçaklar yoğun yağışta adeta kayboldu. Bu arada hava trafiğinin etkilenmemesi için kar mücadelesi başladı.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi İstanbul Atatürk Havalimanı Baş Müdürü Celal Özuğur, personel ve araç sayısını artırarak uçuşların normal olarak yapılmasını sağlamaya çalıştıklarını bildirdi .Özuğur, "Araç sayılarımızı artırarak 59'a yükselttik.Karla mücadelede her nöbette 63 kişi olmak üzere 4 vardiya çalışıyoruz. Pistlere buzlanmaya karşı de-icing sıkıldı. Pistlerde frenleme değerlerini ölçtürdük ve frenleme değerleri normal düzeyde.Bu arada pist konfigrasyonu, değişimleri yaparak rafiği aksatmadan karla mücadele ediyoruz" dedi.
49 seferini iptal etti

Olumsuz hava koşulları nedeniyle Türk Hava Yolları (THY), yarın yapılması planlanan bazı yurt içi ve yurt dışı seferlerini iptal etti. Kentte devam eden kar yağışı, hava ulaşımını aksattı. Atatürk Havalimanı'na inemeyen bazı uçaklar, başka illere yönlendirildi.

British Airways'in Londra-İstanbul ve KLM Hollanda Kraliyet Havayolları'nın Amsterdam-İstanbul seferini yapan yolcu uçakları, İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na indi.

Olumsuz hava koşulları nedeniyle bugün 35 seferini gerçekleştiremeyen THY, yarın yapılması planlanan yurt içi ve yurt dışı 49 seferini de iptal etti.

THY, yolcularını, uçuş planlarını yapmadan önce 444 0 849 numaralı çağrı merkezini arayarak bilgi almaları konusunda uyardı.
AKOM'da hummalı çalışma

Boğaziçi ile Fatih Sultan Mehmet köprüleri ve ilçelerdeki son durum Afet Koordinasyon Merkezi'nde (AKOM), 411 kamerayla takip ediliyor.

24 saat boyunca ekranları izleyen ekipler, sorunlu olan bölgelere anında müdahalede bulunuyor.

AKOM'daki ekranlara yansıyan son duruma göre, yağış Anadolu ve Avrupa yakasında hızlanarak etkisini sürdürüyor.

THY çok sayıda seferi iptal etti

Türk Hava Yolları da (THY) kar yağışı ve elverişsiz hava şartları nedeniyle bazı dış hat ve iç hat uçuşlarını iptal etti.

İptal edilen sefer saatleri şöyle;

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan saat 10.40'ta Iğdır, 06.20’de Gaziantep, 07.15’te Diyarbakır, 06.55‘te Konya, 20.55 ve 22.25'te Kayseri, 20.30'da Elazığ, 06.50 ve 20.20’de Trabzon, 14.00 ve 18.00’da Ankara, 08.00,10.00 ve 16.00’da İzmir, 15.00 ve 18.15’te Antalya’ya yapılacak seferler iptal edildi.

Ankara Esenboğa Havalimanı’dan saat 01.00, 04.15, 16.00 ve 20.00’da, Gaziantep Havalimanı’dan saat 08.50 ve 22.40’ta, Diyarbakır Havalimanı’ndan saat 09.50’de, Iğdır Havalimanı’ndan saat 13.40’ta, Konya Havalimanı’ndan saat 08.55’te, Kayseri Havalimanı’ndan saat 23.00’da, Elazığ Havalimanı’ndan saat 23.00’da, Malatya Havalimanı’ndan saat 22.35'te, Adana Havalimanı’ndan saat 18.15’te Amasya Merzifon Havalimanı’dan saat 22 30’da İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan saat 10.00,18.00 ve 21.00'da, Trabzon Havalimanı’dan saat 09.45, 22.50’de Antalya Havalimanı’ndan saat 17.00 ve 20.15’te İstanbul Atatürk Havalimanı'na yapılması planlanan seferler iptal edildi.

Dış hatlarda ise iptal edilen uçuş saatleri şöyle;

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan yapılması planlanan saat 03.15 Meşhed, 19.25 Berlin-Tegel, 19.55 Amman, 19.45 Viyana, 19.50 Beyrut , 20.00 İslamabad, 20.25 Kopenhag, 21.00 Milano, 22.50 Bükreş seferleri iptal edildi.

THY, yolcularına mağdur olmamaları için uçuşuna gitmeden önce 444 0 849 aramaları gerektiğini duyurdu.

[**

**](https://twitter.com/#!/HaberMynet)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 152 yorum
NİYE TATİL YAPILACAKMIŞ ANLAMADIK YA KAR YAĞMASI KADAR NORMAL BİŞEY VARMI? AVRUPA VE ABD DE BU KADAR KAR YAĞDIMI TATİL EDİLİYORMU? NE KADAR TEMBEL BİR MİLLET OLDUK.
Senin gibi dümbük zihniyetliler ne kadar çok ülkede yahu !
kar ancak çocuklara yarar büyüklerde tatil ister oldu.. bizim milletimiz tatile alışmış hakikaten ne tembel bi millet olduk ya...
bunu yorumlamak sanamı kaldı
Madem kar tatili yapılmıyor o zaman yayaların yürünecek yolunda düzgün tuzlama yapılsın. Düşüp bir yerimi kırarım korkusu kabus gibi. Belediye ana yolları açıyor ama sadece yolları yayalar umurlarında bile değil sonra İstanbul'da tatil yok oluyor. Avcılar İÜ kampüsüne bir bakın isterseniz.
Belediye başkanı sayın Kadir Topbaş demiş ya belediyecilik hizmetlerinde eksiklik olmayacak diye Ya sularımız akmıyor bu konuyla karayolları mı ilgilenecek beyefendiiiii.....Yoksa kardan falan değilmi bu aksaklık hazırlıktan falan da değildir umarım. Derseniz hat patlamış ben derim maşallah siz dr sunuz fizk var kimya var fen var di mi?
kar istanbul gelcek bize dua alah kar istiyorum görmediniz
Siz kafamı buluyosunuz ? Hani nerede kar birde Beylikdüzü yazmışsınız dışarsı mis gibi birde güzel güneş var şu an. Bir gram kar-yağmur vs. yok :) Bugünde yağmazsa Kadir TOPBAŞ'ın imaj düzeltme girişimi olarak sahte alarm verildiğini düşünebiliriz.
Beylikdüzündeyim soğuk ama pırıl pırıl güneş var. Kadir topbaş medya da rica etti ne olur kar yağdı haberi yapın diye diye düşünüyorum. KADİR BEY O KOLTUK SANA BÜYÜK
Kadir TOPBAŞ'IN imajı gayet düzgün..
Kendileri sıcak makam arabalarında sıcak odalarında rahatlar tabi.Bu havada okullar tatil edilmez mi?
sende okusaydın sen de adam olsaydın sende makam arabanda ısınırdın
İSTANBUL SONRA KAR ÖĞLEDEN GİTME LÜFTEN KÜSTÜMM
Siz kaç yaşındasınız acaba?
sabah milyonlarca cocugun bu sartlarda okula gitmesine yol acan zihniyetin ne istanbula ne turkiyeye bir gram faydasi olamaz bence.y abunlarin secim kazanmasi bence mumkun degil anlayamiyorum
TAM BIR HAFTADIR KAR YAGACAK DIYE MILLETI KANDIRIYORSUNUZ COK KAR GORMRYE MERAKLIYSANIZ GİDİN DOĞUYA GORUN BEN ESENYURTTAYIM HİÇ BİR YERREDE KAR YAĞMADI BU NE SACMALIK ARTIK HASA ALLAHIN İŞİNEDE KARIŞMAYA BAŞLADINIZ AMA BIR SEY BILMEDIĞINIZ GUN GIBI ORTADA MILLETI PANIKLETMEYIN HERALDE BİRİLERİNİN ELINDE KAR LASTIKLERI CAKILIP KALDI ONDAN OLSA GEREK BU YAYGARA....
gülerim hala- dün bir yorumcu yazmış akp nin yüzünden memleketin haline bak -diye sizde gülermisiniz bilmem
Neye sana mı ?
Üniversitelerdeki ögrencilerin mi yaşı küçük ilkokul mu?Üniversitekiler kocaman adam küçücük cocuklara acırmıyormusunuz adalet mi bu
Niye birtek bu kolejlere yapılmış tatil ya, diğer çocuklarında k.çı donuyor.
ara yollaraservisler giremio lütfen anlayışlı olalım
Sayın Vali Üniversiteler tatil yapıyor. Siz ise akşamı bekleyelim diyorsunuz.Anlayamadım İlk okula gidenlerin yaşı Üniversitelileri geçtimi yoksa. 4+4+4+= 24 pardon üniversite yaşını yazmışım vali sende toplamayı yapamıyorsun benim gibi. Bir gün pazarda zerzavat satan kadının yanına vali gelmiş ben bu şehrin valisiyim demiş satıcı kadında ah oğlum birazdaha okusaydında ormancı olsaydın demiş. Demekki bu işler okumayla olmuyor.
ist. doğru dürüst kar yağdığı yok az kar yağsa kıyameti koparmanın anlamı yok pamuk tarlasıda görseniz kar sanırsınız..
İstanbulumun değerli yetkilileri;öğrenciler kartopu oynuyor okul bahçelerinde...Kardan adam da yapsınlar mı emirlerinizi bekliyoruz.
Zaten türkiyede istanbuldan başka il yok
Bu tür abartılıhaber yapmanın mantığı nedir anlamıyorum.Hani kar nerde her yer günlük güneşlik.Biraz mütevazi olun be yahu.
abartılan kadar kar yağışı yok
ha ni nereye yağmış ben bahçeşehir hava yaz gününüğ aratmıyor
hadeeeee len kar falan yok. yine tutturamadınız
1 saat önce ümraniyede lapalapa yagdı
burası avuç içi kadar toprağa 15 milyon insanın sıkıştığı bir şehir. değil kar yağışı, gök yüzünde bulutlanma olunca bile trafik felç oluyor. üç yıl van'da öğretmenlik yaptım, orada kar yağışı hayatı felç etmezdi. ama istanbulu köy ve kasabalarla kıyaslamak biraz cahilce oluyor. kaldı ki belediye başkanı "gerekmedikçe sokağa çıkmayın" diyor, durumun vahametinin farkında. Valilik ise tersi açıklama yaparak büyük hata yapıyor, resmen aymazlık! okulların derhal tatil edilmesi gerekir...
günlük güneşlik her yer ne karından bahsediyorsunuz ya...bıktım bu saçmasapan felaket haberciliğinden belediye aklınca reklam mı yapıyor yoksa..
kar başladı kına yakın biyerlerinize
Ümraniyede saat 6:30 da başlayan kar yağışı 8:30 a kadar sürdü. arabaların üstünü tutturdu ama yerler tutmadı, sonra durdu aynı etkiyle devam etmiş olsaydı bu saatlerde yerlerde 2-3 cm kar olabilirdi.
insanımız biraz duyarlı olsun kar lastiksiz zincirsiz arac kullanmasın toplu taşımayla yolculuk yapsın saygılar sevgiler
908 Araçmış 1 tane görmedim bakırköy,yeşilyurt,yeşilköy,ataköy tamamen yollar buzlu ana caddeler dahil olmak üzere sadece yandaş semtleremi gidiyor bu araçlar :@
video başakşehirden çekilmiştir ve başakşehirde oturuyorum bembeyaz burası :)
yolllllaaaarrrrrr berbatttttt full buz belediye iş yapın .Sahilde bile yolda kar var. Kayan araçlardan dolayı çok zor ulaştım istediğim yere. Metrobüs full , taksi kara borsa ...
gençler kar başladı felaketçiler dikkat edin kayıp düşmeyin
Okullar için ana arterlerin açık olması önemli değil, servisler öğrencileri sabahın erken ve buzlu saatlerde ara sokaklara girerek almaktadır. Bu da risk oluşturmaktadır.
Modokodan çekmeköy sapağına kadar ya kardeşim bari anayolları tuzlasaydınız yada karları makinayla dağıtsaydınız şu anda minibüsler araçlar bazı tümseklerde kayıyor yolu tıkıyor gidemiyor.Ümraniye belediyesi uyuyosun heralde bangır bangır bağırıyolardı kar geliyor diye jeton daha düşmedi daha heralde
gecin bunları ucaklar bos diye havayı bahane edip iki ucagı birlestirip bir sonraki saatte ucuruyor. tam işkodra memleket olduk. Belediye desen bir kez dogruyu konusmaz kar diye 2 gundur insanları eve hapsettiler. Allah sizi nasıl biliyorsa oyle yapsın. 21 aralık kıyamet kopcak diye k. topbaş deseydi. Ne panik olurdu demekki Sansasyon ve manuplasyon başka yaptıkları şey kalmadı artık.
dalgamı geçiyosunuz ya hava günlük güneşlik neden bu kadar abartıyosunuz cumadan beri alarm veriyosunuz abartmanın alemi ne ayrıca yağrsada yağsın doğuda yaşamıyoruz ki allah ordakilerin yardımcısı olsun demekki burda o kadar kar yağsa vayyyy halimize
Milllet yollara düştü okuluna giden gitti gidemeyen yollarda mahsur siz yeni haber veriyosunuz tatil olduğunu
İSTANBUL KAR GİTME LÜFTENNN
beylikdüzünde oturuyorum sabah 7de arabamı aldım çıktım kar tanesi bile görmedim yalan haber diye buna derim işte. avcılarda bile kardan eser yoktu halkalıya geldiğimde birkaç arabanın üstünde biraz kar gördüm hepsi o yani. mynet artık yalan haber yapmaktan vazgeçmeli bence...
İSTANBUL KAR GİTME İSTİYORUMUZ
İstanbul sadece Cağaloğlu,Taksimden oluşmuyor..Hadımköy ve Çatalcayada bakıp bölgesel tatil yapılmalı..
geceyarısı mı açıklanır okuların tatil olduğu. çocukların aklını karıştırmaktan başka bir şey değil. istanbul kocaeli arası yolar hep buzlu. yazıkların olsun şu zihniyete.
istanbul kar gitme lüfteninnn
Diğer Haberler