İşte Cübbeli'nin aşk trafiği

Fuhuş amaçlı insan ticareti yapmak suçundan tutuklanan Cübbeli Ahmet Hoca için 5 ayda yurtdışından 7 kadın getirildiği ortaya çıktı.

İşte Cübbeli'nin aşk trafiği

Karagümrük çetesine yapılan operasyonda tutuklanan Cübbeli Ahmet Hoca için yurt dışından son 5 ayda 7 kadın getirildiği ortaya çıktı. VATAN’ın edindiği bilgilere göre Fas, Kazakistan ve Rusya gibi ülkelerden getirilen kadınlar, imam nikahı kıyıldıktan sonra aylık 1000-1500 dolar maaşa bağlanıyor, çarşafa sokulup eve kapatılıyordu...

Karagümrük çetesine yönelik 5 aylık bir takibin ardından İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda, Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü tutuklanarak cezaevine gönderildi. “Fuhuş amaçlı insan ticareti, tehdit, şantaj ve mafya ile ilişki kurmak” suçlamalarıyla tutuklanan Ahmet Hoca’nın fuhuş yapmasına aracılık ettiği öne sürülen şoförü Mehmet Ali Melemez, sağ kolu Barış Sezek, korumalığını yapan Fahrettin Canpolat, Fahri Özdemir, hizmetini görenlerden Mehmet Batur, Mehmet Berber, Yahya Aydoğdu ve Mustafa Çittir aynı operasyon kapsamında gözaltına alındı. VATAN, Ünlü’nün tutuklanmasına neden olan çete ve fuhuş operasyonunun ilginç ayrıntılarına ulaştı.

KADINLAR YURT DIŞINDAN İddiaya göre Ünlü, yurt dışından getirttiği kadınları evlere kapatıyor ve zaman zaman yanlarına uğrayarak cinsel birliktelik yaşıyordu. Polisin teknik takibine göre Ünlü, sağ kolu Barış Sezek’i sık sık yurt dışına gönderiyor ve buradaki aracılar vasıtasıyla çeşitli nedenlerle mağdur kadınları buluyordu. Aracılara para vererek kadınların Türkiye’ye getirtilmesi için ikna eden Ünlü, Fas, Kazakistan ve Rusya gibi ülkelerden gelen kadınları fuhuş amaçlı kullanıyordu.

SAĞ KOLU AYARLADI Ünlü’nün talimatları sonrasında Mahjouba Demirel veya Kamara isimli kadınlarla iletişime geçen Barış Sezek, Cübbeli Ahmet Hoca için kadın temin etmelerini istiyor, ayarlanan kadınların güzel olmasını ve hocanın beğenmesinin gerektiğini özellikle vurguluyordu. Türkiye’de zengin bir iş adamıyla evlenme vaadiyle kandırılan kadınlar, Hoca’nın yanına götürülüyordu. Kimi zaman yurt dışından getirilen kadınlarla bir kafede buluşan Sezek, fotoğraflarını çekip Ünlü’ye gösteriyordu. Ünlü’nün beğenmesi üzerine anlaşma yapılan kadın, fuhuş için önceden tutulmuş adreslere götürülüyordu.

Kadınlarla buluşmak için belirlenen adrese gelen Ünlü, burada kadınlara evli olduğunu ve ikinci bir evlilik yapmak istediğini belirtiyordu. Eğer kadınları ikna edebilirse imam nikahı kıyıyor ve aylık 1000 veya 1.500 dolar maaş bağlıyordu. Kadınlara bir de çarşafa girme ve bulundukları evden çıkmama şartı koyuyordu.

KADINLARIN KOD ADI: SEYİT Ahmet Ünlü’nün yurt dışından fuhuş amacıyla getirdiği kadınlarla ilgili yaptığı telefon konuşmalarında şifreli sözler kullandığı ve kadınlardan ‘seyit’ veya ‘talebe’ diye bahsettiği belirlendi. Bir konuşmasında söylediği, “Mesela 3-4 talebeleriyle gelecektiler. Bunlar tek tek seçilmeden, maninin sebebi şusu busu araştırmadan olmaz. Şöyle bir şey anlıyorum ben şimdi hani üç kağıtçılık olsa 5 tane ‘seyit’in bavulları gelmez” sözleri de dinlemeye takıldı.

10 SAATLİK SORGUDA 126 SORU Cübbeli Ahmet Hoca, emniyette susma hakkını kullandı. Ancak özel yetkili savcı tarafından 10 saat süreyle sorgulandı. Cübbeli’ye tam 126 soru soruldu. Hoca’nın, ”Tehdit, mafya ile ilişki kurmak, şantaj, insan ticareti ve fuhuşa aracılık etmek” suçlamalarıyla 18 yıla kadar hapsi isteniyor.

FAS’TAN 4 KADIN İSTEDİ UÇAK KAÇTI, İKİSİ GELDİ Polisin çeteye yönelik başlattığı teknik takibe takılmasının ardından Ünlü’nün aşk trafiği de saniye saniye kaydedildi. Ünlü’nün sağ kolu Sezek, 1 Eylül günü aracı Mahjouba Demirel ile birlikte kadın temin etmek için Fas’a gitti. Burada Ünlü için 4 kadını beğenen Sezek, tekrar Türkiye’ye döndü. Sezek, Fas’ta kalan Demirel’e ise getirilecek kadınların masrafları için 1000 dolar ve 150 euro, Fas’ta kendilerine fuhuş amaçlı kadın temininde yardımcı olan Houriya Filali Makaakoul isimli kadına da 300 dolar para gönderdi. 18 Eylül’de Türkiye’ye gelmesi planlanan kadınlar, uçağı kaçırınca ortalık birbirine girdi. Kadınlar için belirlenen planı tutmayan ve oldukça fazla para harcayan Ünlü, Sezek’e hatasından dolayı çok kızdı. Bunun üzerine Ünlü’den 15.000 lira daha alan Sezek, tekrar Fas’a giderken gelirken yanında Fatıma Zohra Hajjaj ve Imane Lemghari isimli 2 kadın getirdi. Cübbeli Fatih’teki adreste kadınlarla cinsel ilişkiye girdi.

FOTOĞRAFI ÇEKTİ HOCA'YA GÖSTERDİ BARIŞ Sezek, 5 Mart günü Kadıköy’deki Mado kafede aracıların vasıtasıyla Gülruh isimli bir kadınla buluştu. Gülruh’un kafede fotoğraflarını çekti ve Ünlü’ye götürdü. Ünlü’nün onay vermesinin ardından Gülruh’u fuhuş için belirlenen adrese götürdü. Hemen ardından adrese gelen Ünlü, tanınmamak için omzuna şal atıp apartmana girdi. Bu buluşma öncesi Sezek ile Gülruh arasında şu konuşma yaşandı.

- Sezek: Gelir misiniz hemen Fatih’e. Abim görüşmek istiyordu

- Gülruh: Abin resmimi beğendi mi?

- Sezek: Gördü beğendi, çok beğendi.

‘ÜÇÜNCÜ KARIM OLACAKSIN’ Sezek 11 Şubat’ta ise Nargıza Rızaeva adlı kadınla Pendik’te buluştu. Sezek ve Rızaeva saat 11:45’te Fatih’teki bir eve geldi, 15 dakika sonra Cübbeli de aynı eve girdi. Evde yaşananları ise genç kadın, polis ifadesinde şöyle anlattı: Barış bir ağabeyinin olduğunu ve evlenmek isteiğini söyledi. Resmiyette evli olduğumu söyledim ve kabul etmedim. O ise yabancı olduğumu ve polise şikayet edeceğini söyledi. Beni korkutarak gitmek istemediğim halde otomobile bindirdi ve Fatih’te bir eve götürdü. Bir süre sonra Mahmut Ünlü geldi. Bana ‘Benim iki karım var, sen üçüncü olacaksın, ev alacağım, çalışmayacaksın” dedi. Ama ben kabul etmedim ve korktum, ağlamaya başladım.

ARABADA ÇARŞAF GİYİYORLARDI Cübbeli Hoca kadınlara çarşaf zorunluluğu getiriyordu. Takibe alınan Fatma Zohra Hajjaj isimli kadın bu zorunluluğu, 20 Ekim günü Zeyni Değnekçi ile yaptığı görüşmede şöyle anlatıyor: “Biz cemaatle çalışıyoruz yani, bize çarşaf giydiriyorlar. Sonra işe gidiyoruz, normal kıyafetler giyiyoruz. Anladın mı? Bilmiyoruz yani eğer siz bizi gelip alırsanız çarşaf giyiyoruz sonra çıkarıyoruz.”

‘Bir tane seç getir’

- Barış Sezek ile Cübbeli Hoca’nın Fas’tan getirilen kadınlarla ilgili yaptığı konuşmalar teknik takibe takıldı. İşte o çarpıcı diyaloglar:

- Sezek: Mübarek uçakları organize edemedi. Sebebinin ne olduğunu anlamıyoruz ama uçuş izni alamadılar. Şimdi ben yarın sabaha bilet aldım. Gideceğim fazla pahalı değil, 1 milyar 100 falan şu anda. Yalnız biraz para almam lazım ki dönüşe bilet kestirmem lazım.

- Ünlü: E tamam sen aldın ya biletleri.

- Sezek: Uçakları kaçırdılar hocam. Dönüş işte abla organize edemedi.

- Ünlü: Ama siz bunu anlamıyor musunuz organize edemeyeceğini de o zaman niye gitmediniz? Ben iki kişiyi karşılayım yani. Diğer arkadaş daha sonra geleceği kesinse bir tane seç al gel ne yapalım. O zaman 15 bin mi göndereyim? Tamam Allah yolunu açık etsin, inşallah bir tufaya düşme de.

KAÇ TALEBE GELDİ? - Sabah namazı, ben 6.30’da evde şeydeyim inşallah tefsirdeyim.

- Ünlü: Kaç talebe geldi?

- Sezek: 2

GİTTİ Mİ MÜBAREKLER - Ünlü: Selamet mi? Gitti mi müberekler.

- Sezek: Elhamdülillah çok selamet hocam.

- Ünlü: Elhamdülillah.

EBEVEYN BANYOLU OLSUN
- Sezek: İnşallah siz bir an evvel bi taşının da.

- Kadriye: Taşınalım mı?

- Sezek: He öyle yapacaksınız yani, budan sonra öyle başka düzen yok. Geniş bir yer bulacaksınız. Bir tane oda da ayriyeten banyo olsun, ebeveyn banyosu. İnsan dışarı çıkmaya mecbur olmasın.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 437 yorum
hocam benım yaa.Bu dunyada sıkıntısı olmayan hayırlı bi adam varmı ya. Rabbim sınav ediyor işte.sabrını ölçüyor.Hocam sabırlıdır.Bu suçlamalar saçmalıklar bitince bilinçsiz konuşan bazı şahıslar aynaya bakmalıdırlar.. Hocamıza inancımız sonsuz.Sen yeterki sabırlı ol hocam.. Bunu yapan şahıslar gündem değiştirme peşinde olan kişilerdir. Malesef ünlüler bunlara alet oluyor. Rabbime bunların hesabını elbette vereceklerdir.
Allah Allah diye ortada dolaşırlar 5 tane kadına imam nikahı kıyırlar.Birde bunun gibi üfürçülere inanan peşinden koşan denyo sürüsü var müebbeti yersin işallah tüm tarikat ve cemaitçileride yollayın cübbeli azgın teke nin yanına
ALLAH'ım bu iftiracıların planlarını başlarına geçir... AMİN
HAKİKATEN SENARYO GÜZEL YAZILMIŞ TAM TÜRK FİLMİ GİBİ, KADINLARIN TÜMÜ YABAMCI HEMDE FAKİR FUKARA ÜLKELERDEN, ELLERİNE 100 DOLAR VER KENDİLERİNİ DE ÇOCUKLARINDA SATAR BUNLAR. BU KADAR CEMAATİ OLAN, BU KADAR GÖZ ÖNÜNDE OLAN, GEREK BASIN GEREKSE HÜKÜMEİN TAKİBİNDE OLAN YÜKSEK TANSİYON VE ŞEKER HASTASI BU DEĞERLİ ZAT BÜTÜN BUNLARI ALENEN YAPMIŞ. ÇOK GÜZEL TİYATRO, KUMPAS GÜZEL OYUNCULAR HARİKA YÖNETMEN HARİKA, AMA MALESEF KURBAN EDİLECEK KİŞİ YANLIŞ KİŞİ, BIRAKIN BU ADAMI İÇERİYE ATMAYI DA "MİSAFİR ETTİK DEYİN ÖZÜR DİLEYİN VE GÖNDERİN EVİNE BU DEĞERLİ ZAT I"
yalannn!!!
Bu açıklanan görüşmelerde veya fotoğraflarda hiçbir şekilde kadın adı veya resmi geçmiyor.neye dayanarak suçluyorlar hala anlamadım. Delil dedikleri şeylerin hepsi uydurmaca gibi geliyor.Cübbeli haca kendi ipini kendi çekti herkesin çekindiği diyalogçuları eleştirirsen sonun bu olur diyor bazı egemen güçler.
Hepsi Tamamen Düzmece ve Hocayı Yıldırmak İçin Yapılan Kurgu Bu Şekilde Hocayıda Susturmayı Amaçlıyorlar Ama Kimse Bilmesede ALLAH biliyor Herşeyi..
CÚPPELI FUHUS OLAYINI AYDINLATAN EKIBE COK TESSEKKÚR EDERIM . BEYLER DURMAK YOK YOLA DEVAM... CAPKIN ABI NASILSIN.... EKIBI ŐDÚLLENDIRIN. HER ZAMAN SŐYLEDIGIM GIBI BASARILI POLISI HER ZAMAN ŐDÚLLENDIRMEK GEREKLIDIR. CÚPPELI GIBI ALCAK DINIMIZI SUISTIMAL EDEREK PEZOLUK YAPANLAR MUTLAKA TOPLUMDAN TEMIZLENMELIDIR.BU KONUDA MIT E BÚYÚK GŐREVLER DÚSMEKTEDIR. DINI ISTISMAR EDENLERIN TOPLUMDAN TEMIZLENMELIDIR. BASARILAR.
aziz nesin ne güzel demiş . türk milletinin %60 aptaldır diye. kızmışlar hocam bu söylediğiniz suçtur demişler oda o zaman türk milletinin %40 akıllıdır demiş. işte bu yüzden doğru konuşanlar bu ülkede katlediliyor. cübbeli mübbeli hoca moca gibi ayaklarla aptalları kandırıyorlar. hani % 60 az bi rakam değil. kısacası bu ülkede ne yaparsan yap peşinden gelecek çok aptal var. bakın türkiyede terör yolsuzluk hırsızlık dolandırıcılık hiçbir zaman bitmez. %60 ken aptal oranı bitmesi mümkünmü pisliklerin. ey allahım sen bizi koru cahillikten ırkçılıktan ve zulümden amin yoruma cevap ver
Bunlar sadece iddialar.Yani adam kendini savunmadan,doğrular-yanlışlar ortaya çıkmadan adamı öldürdünüz.Hakikaten öldürdünüz.Buna başka ne denebilir ki?Allah korusun yakında fetullah hocaefendiye de böyle şeyler yakıştırılarsa şaşırmam.Çünkü bu işler zıvanadan çıktı.
tamemmen yalan iftira bence
ADAM DURDUK YERE NEDEN İFTİRA ATSIN ELİNDE GÖRÜNTÜLER SES KAYITLARI VİDEOLAR VAR SEN HALA KALKMIŞ MASUM DİYORSUN BAYKAL İÇİNDE ÖLE DENİYODU İZLEDİNMİ ONUN VİDEOSUNUDA MASUM DİOSUN YUH BEE SİZE YAŞAR NURİ ÖZTÜRKE BAKIOSUN BÜTÜN KADIN PROG.FİNK ATIO HATTA Bİ ARADA İVANA SERTE SARKIODU PROG. CÜBBELİ NE HALLDE YAKALANIO BİDE BUNLAR DİN ADAMI OLACAK KAÇTANE İMAMIN SARKINTILIK HABERLERİ ÇIKTI HALA KORUYONUZ BURADA BÖYLE YAPIN AHİRETTE GÖRECEM SİZİ BEN AHHH İRAN OLACAKTI VARYA İPE DİZERDİ BÖLELERİNİ Bİ HOCA DAHA VAR ODA AYNI adnan oktar prog.da hep manken gibi kadınlarla muhabbet ediyor hiç erkek yok
TAMAMEN YALAN VE İFTİRA...
Allahım şu ettiğiniz iftiralarda boğulursunuz inşaALLAH
Barııııııııı Cümbbeliye Bah Sen Vay Guzum Vay...
NE HOCAYMIŞ BE İGRENÇÇÇÇÇÇÇ
Hocaya iftira atılıyor kesinlikle yapmamıştır yani yapamamıştır. Evde iki, iki tanede rus, bir tane kazak, üç tane faslı,üstüne üstlük birde onlarca yerli hayranları bunları yapmadı yapamazda hoca yaşlandı,çeşme musluğumu bu Hayatında çalışmamış mesleği olmayan ama 1 şoför 2 koruma 4 yardımcı 2 sağkolu, yazıldığı kadarıyla 9 adam 5-10 kadın ve bunlara aylık 1000-1500 dolar maaş ayrıca karılarına ev ısıtma koruma genel harcamalar hediyeler ve jet sikili tatiller,hoca değil holding.Bunların hiç biri söyledikleri gibi değil inanmıyorlar,bunlara inananlar neye inandıklarını görmüyor
ben seviyorum bu adamı ya tarikat olaylarından nefret ederim ama bu adamın muhabbetlerini çabalarını severım f tipi demokrasini işi bence bu başka bişey degıl baktılar adam ıyıce guçlendi göz önunde oldu kafasını kopartılar
cübbelinin aşk trafiğiymiş ya ne trafiği mübareğin nasıl yaşadığını bilseler bunu yazmazardı ibadetten başıın kaldırdığımı varki trafiğe çıksın sohbetler yapıyor kitaplar yazıyor ayrıca hasta ne ara bu kadar işi başarsın bir satır kitabını okumadan bir sohbetini dinlemeden atıp tutuyorlar ya ona canım sıkılıyor
hocama atılan iftiradır hocanın ne müridiyim ne adamıyım ama seneryo gerçekten güzel.devletin başına geçmişsiniz bizleri piyon gibi yönlendirmeye çalışıyosunuz ama kusura bakmayın o eskidendi böyle seneryolara karnımız tok.bu ülkede sahte yalancı ADNAN hoca var MAŞALLAH MAŞALLAH die die bütün dünyadaki o.....ları topluo ona nie bişe diyen yok.yok benim küçük kedim yok bilmem ne adam kendi kanalında asılıo kızlara bune AHMAKLIKTIR.bide bu hocaymış!!!! SİZLERİN FELSEFESİ NE BİLİYORMUSUNUZ BIRAKIN NAMAZ KILMAYI CUMAYA GİTMEYİPTE DİN ELDEN GİDİYOR DİE HALKI AYAKLANDIRMAK.AVUCUNUZU YALARSINIZ.
bu millet usandı bıktı artık aynı tezgahlardan yenileyin artık kendinizi kim inanır hocanın böyle iğrençlikler yapacağına.ha din düşmanları solcular ateistler cübbe sarık ve çarşaftan nefret edenler atlarlar tabiki bu iftiralara ama onlar zaten belli biz müslümanlara yutturamazsınız
YA ARKADAŞ ÖNCE BİLGİ SAHİBİ OL SONRA BİYERLERİ SUCLA AYP YAPTIGIN
yarasın
eee cübbeli hoca...takken düştü...ben böyle adamlara neden kızıyorum...o mübarek sakalı bırakmışın...elinde tesbih...sözde müslümansın..be adam o sakalı neden alet ediyorsun...şimdi eminimki sakallılardan korkacaksın diyor millet...peki arkadaşlar o sakalın günahı ne...bu cübbeliyi asacaksın...çok ciddiyim...dinimizi ayaklar altına alacak kadar basit yaratıklar...millet bunların yüzünden dinimize soğudu...kimseye güven kalmadı...her gelene imam nikahı yapılmaz..adam ısmarlama karılara nikah kıymış...ama müslümanlıkta yok böyle birşey...kimsesi yoksa,açsa nikah kıyabilirsin...
yorumunun altın ne güzel fetva vermişsin müslümanlıkta böyle bişey yok diye peki bir kişi hakkında kesin bir hüküm yokken kişinin kişilik haklarına saldırmak hatta onu "bu cübbeliyi asacaksın" diye hüküm vermek varmı müslümanlıkta????? fetavayı işkembevi yapma bak rezil oluyosun sonunda...
Arkadaşlar bence bu konuya şüpheli bakmak gerek.Cübbeli, Ergin kardeşler çetesi ile iş yapıyor deniyor ama Ergin kardeşlerin abisi serbest kaldı.Herşeyin en iyisini Allah bilir. hemen kanaat sahibi olmamak gerek.
Tabiki Müslüman olan bir insan çok üzülüyor. Bende bir müslüman olarak çok üzülüyorum. Tabiki inanmak istemiyorum ama eğer gerçekse bu anlatılanlar yazıklar olsun derim. Tabiki günahsız insan yoktur ama Allah affedicidir. Ama bu tip liderlik öncülük yapıpta müslüman toplamunu aldatıyorsa yazıklar olsun o tip onsanlara. Allah neylerse güzel eyler. Bizleri yaratan Yüzce Mevlam herşeye mükaddardır. Ahlar yerde kalmaz.
OYNATALIM HOCAM ERMAN HOCA YAPMAZ BE SENİN YAPTIĞINI MÜBAREK AYIP YA AYIP
işine bak hükümmü veriyorsun aklınca
Yazıklar olsun böyle adamlara bunların yüzünden gerçekten inançlı müslümanlara laf geliyo bunlar müslüman deyi BUNLAR MÜNAFIKLARDIR MÜNAFIK KAFİRDEN DAHA KÖTÜDÜR VE CEHENNEMDE KAFİRLERİN ALTINDAKİ CEHENNEMDE YANARLAR.NE DİYELİM ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN.
AMİN
cübelinin ne olduğunu biz biliyoruzda.neden şimdi.itibarsızlaştırılıyor.acaba ABD nin türkiye üzerinden hilafet uygulamalarını eleştirdikten ve cemaate laf atıktan donra birileri ipinin çekilmesine karar vermiş olabilirmi,çünkü bu ülkede fuhuşu suç olmaktan akp çıkartı,cübbeliye atfedilen şeyler bu ülkede suç değilki.iyi düşünmek lazım.hitler almanyasında bir papazın anıları düşündürücü olmalı.papaz diyorki önce koministleri alıp götürdüler ses çıkarmadım,sonra yahudileri aldılar yine seslenmedim,beni götürürlerken bağırdım sesimi duyan olmadı.akp türkiyeyi nereye götürüyor????????
E işte ben müslümanım, dindarım demekle olmuyor Allah büyük. Aynası iştir kişinin lafına bakılmaz. Tek cübbeli ile de bitmiyor bursadaki sahte şeh de var. Bunlar sadece görünen daha niceleri var. Ağır olacak ama Eşşek eşşek olduktan sonra semer vuracak elbet çıkar. Çıkar ama bu dünyada insanları aldatıp kullanabilirsiniz de öbür tarafta bunun hesabını nasıl vereceksiniz?
KÜLLÜM YALAN, BU MÜSLÜMAN HERŞEYİ DOSTOĞRU SÖYLEDİĞİ İÇİN BAZILARININ İŞİNE GELMEDİ, PEŞİNE BİR GRUP EMİR KÖPEĞİ TAKMIŞLAR ASILSIZ KOMPLO İLE İÇERİ ATIP KURTULACAKLAR GÜYA. ESKİDENDİ BU İŞLER. BEĞENİLMEYEN ADAMI AL AŞŞA EDİYORLARDI. ŞİMDİ MİLLET UYANIK NEYİN NE OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİYOR HERŞEY GÖZ ÖNÜNDE. AKILLI OLUN BU OYUNLARA PRİM VERMEYİN. MYNET SİZİN GİBİ CİDDİ Bİ PORTAL' A DA YAKIŞTIRAMADIM BU ASILSIZ HABERİ YAYINLAMAYI...
sen bu adamın dost doğru sölediğini nerden biliyosun şahsen ben bilmiyorum bu günden sonra hiç bir söylenene inanmam neyin ne olduğunu kimin suçlu olduğunu sadece allah bilir
Yeter İftira Atmayın. Diyalogcuların yaptıgı birşey bu. Hocamız Projelerine el koydu diye bu hale getirdiler. Yahudi Hıristiyan cennete gider deseydi. Malum okyanus ötesindekine, Ahmet hakan , gibilerine. Destek verseydi baş ucunda tutulurdu. şimdi Onu susturup Misyonerlik faaliyetlerini rahat rahat çoğaltmak için uğraşın bakalım. Bu ülkede Tutturamayacaksınız. Haklı haksız çıkacak elbette. hocanın şekeri çıkıyor 600 e Tansiyon o biçim. Her tarafı ameliyatlı Baypas olmuş bilmem ne olmuş. işi gücü Türkiyeye gerçek İslamı yaşatmak. yatmadan itikatımızı düzeltmek için uğraşan büyük bir Alimimiz
Yaşı 60 lar da, Yüksek Tansiyon Hastası ve ileri derecede şekeri var. Hocanın cinsel aktivitesinin bu tür ilişkilere müsait olmadığı bilimsel açıdan ortadadır. Diğer taraftan hocaya Şantaj yapan adam 50.000 TL. para istemiş! Bu kadar yani… Orta halli bir memur bile eğer böyle bir zaafı varsa bu parayı bulur verir ve kendini dertten kurtarır. Medyadan öğrendiğimize göre:Hocanın eşi çok zengindir.Üstelik Kendisinin en ufak bir hareketi ile bu paranın 100 katı cemaati tarafından elbet bulunur. Yapmayın efendiler ;böyle çirkin bir Tuzak kurdunuz madem:BARİ ZEKAMIZLA ALAY ETMEYİN…
İyi güzel hoş..Ne kadar da masum bir adammış..Nasıl komplo kurmuşlar yazık.Talebe seyit dediği zaten gerçek talebe seyitti değilmi .Telefon trafiği denince hiç şans kalmıyor aslında konuşulanlar net ..Neyse Adalet yerini buluncada bunları yazacakmısınız bakalım.Gerçi yazarsınız da..
sapık bunlar bunlara inananlar görsün bunların maskaralıklarını...
Vurun vurabildiğiniz kadar kalleşler Ortada bir müslüman, her ne sebepten olursa olsun linç edilmek isteniyor. TV kanalları, gazeteler, radyolar, haber ajansları habire onun hakkında yalan yanlış haber üretiyorlar. Kimisi fırsatı yakalamışken Müslümanlara olan öfkesini kusuyor, kimi tarafsızlık adına işlenen bu cinayete sessiz ve seyirci kalıyor. Her fırsatta islama ve Müslümanlara saldıranların hedefleri belli. Peki müslümanların kontrolündeki basın, yayın ve haber organlarının bu tip konularda tarafsız habercilik, gazetecilik, yayıncılık yapıyorum diye susuyor.
bence Cüppeli Hocaya atılan bi iftira... (ÇAMUR AT İZİ KALSIN)
İFTİRAYLA HALKIN GÖZÜNDE MAHKUM ETTİNİZ.ARTIK TUTUKLU KALMASINA GEREK YOK.DAHA YARGILANMADAN BASINDA ÇIKAN ŞU HABERLEREDE BAK ADAM DAHA KENDİNİ SAVUNAMAMIŞ.MAHKEME KURULDU CEZASI KESİLDİ ZATEN İTİBAR KAYBETTİĞİNE GÖRE ARTIK SALIN ŞEKER HASTASI ZAVALLI ADAMI
Bir şunu öğrenemediler. Dünya da enbüyük sorun uçkur. Malesef Hocamızda uçkuruna yenik düştü........
İftira Atanların Allah Belasını versin Kahreylesin İnşaaallah..Hoca bunu yaparmı ya Kim inanır buna Allah aşkına ALlah yardımcısı olsun yaa İnananlarda kendilerine dönüp bi imanlarının tam olduguna baksınlar...
tabi canım hoca hiiç yaparmııı??? yapmaz...o bir müslüman..o bir dindar.Peygamber yaptınız lan adamı.yeter be artık.ne müslümanı ne dindarı kardeşim.ne iftirası..bal gibi gerçek..sizde bu adamların peşinden koşturun saftirik saftirik.adamı cennetlik yaptınız be..yeter artık çıkart şu at gözlüüünü gözünden..dini bu adamdanmı öğrenecez.iftira imişmiş..devlet işi gücü bıraktı ahmet hoca ya iftira atacak.hee başaka yapacak işi gücü yok devletin.
soner şimdiye kadar sanki hiç iftira atılmadı . fadime şahin , ali kalkancı sayesinde milleti tarikatlardan soğutan kim ? . Daha sayayım mı bunlar işinize gelmez.
Hoca masum olabilir hepsi iftira olabilir ama bu işle cemaatin ne alakası var ey kendini müslüman sanan gafiller..yok okyanus ötesinden emir gelmiş yok diyalogcularmış..Her yaptığınız pisliğe bi kulp bulup cemaati eleştirmekten bıkmadınızmı.Fethullah hocanın hiç işi gücü yokmu sizinle uğraşşın.Siz bi gidin bakın afrikadaki hocanın okullarına orda kuran okuyan afrikalı çocuklarada belki biraz aklınız başınıza gelir..
seker hastadı behçet hastası bir adam 50 sine yaklaşmış bu kadar kadınla beline kuvvet ne erkeklik varmış sende gençlere taş çıkarır... yalaaaaaan
TİPİK BİR 28 ŞUBAT FİLMİ; YENİ FADİME ŞAHİNLER, MÜSLÜM GÜNDÜZLER, ALİ BİLMEM NE BULMUŞLAR, NERDE ŞİMDİ ONLAR KILIK DEĞİŞTİRDİLER, AMA BU MEMLEKETİ GÜZEL BİR YOLA SOKAN HÜKÜMET YIKILDI ADAMLAR EMELLERİNE ULAŞTILAR. BU DA AYNI FİLMİN BAŞKA BİR VERSİYONU. ANCAK BURADA C. AHMET HOCAYI TENZİH EDİYORUM. YARGISIZ İNFAZ YAPILMAMALI MAHKEME SONUNU BEKLEMEK GEREK. iNŞALLAH BÖYLE GÜZİDE BİR ADAM SUÇSUZ OLUR BERAAT EDER. DUALARIMIZ ONUNLA BİRLİKTE...FİLMİN SONUNU GÖRMEK GEREK...
yalan hepsi iftira bunların...
sen uyu amca iii uykular
cüppeli hoca ne zamanki dinler arası dialog,papayla el sıkışmalar ve gayrı müslimlerde cennete girecek,la ilahe illallah yeter muhammeden resulullah şart derğil benzeri hristiyan batı yanlısı dini girişimlere karşı çıktı ve fetoşu eleştirdi,hemen örümceğin ağına takıldı.yani DOKUNAN YANAR durumları..herkese her kuruma karşı aynı tezgah kuruluyor.hoca efendi dikensiz gül bahçesi istiyor,robotlarda gerekeni yapıyor.bir zamaların mazlumları gücü ele geçirdikten sonra nasıl zalimleştiler ortada.nazileşen israilden farkları yok..
Diğer Haberler