Karakolda dayak yiyen kadın ifade verdi

Polis memurlarından dayak yiyen kadın İzmir Emniyet Müdürlüğü'nde ifade verdi.

Karakolda dayak yiyen kadın ifade verdi

İZMİR’deki Karabağlar Karakolu’nda polisler tarafından dövülmesiyle ilgili görüntüler büyük yankı uyandıran Fevziye Cengiz, açığa alınan polis memurlarıyla ilgili yürütülen idari soruşturma kapsamında İzmir Emniyet Müdürlüğü’ne giderek ifade verdi. Delil dosyasında kadının yediği dayak sonrası çektiği fotoğraflar da yer aldı.

[**

**](http://yurthaber.mynet.com/detay/izmir-haberleri/karakoldaki-dayaga-emniyetten-ilginc-savunma/81257)

[**

**](http://yurthaber.mynet.com/detay/izmir-haberleri/polis-merkezinde-kadina-dayak-kamerada/80899)

Geçen Temmuz ayında eşiyle gittiği Karabağlar İlçesi’ndeki müzikholde gözaltına alınan, götürüldüğü karakolda polis memurlarından yediği dayak görüntüleri ortaya çıkan Fevziye Cengiz, eşi Murat Cengiz ile birlikte, öğle saatlerinde, Konak’taki Emniyet Müdürlüğü binasına gitti. Avukatıyla birlikte Hukuk Şube Müdürlüğü’ne giren Fevziye Cengiz’in, açığa alınan polis memurlarıyla ilgili yürütülen idari soruşturma kapsamında ifadesine başvuruldu. Hızlı adımlarla emniyete giden Fevziye Cengiz’in saçlarını da boyattığı dikkati çekti.

Soruşturmanın detayları da ortaya çıkmaya devam ederken, polis memurlarının yargılanacağı 17’inci Sulh Ceza Mahkemesi’ndeki davayla ilgili, Cumhuriyet Savcısı tarafından atanan bilirkişilerin de yanlı rapor tutarak soruşturmayı etkilediği ileri sürüldü. Bilirkişi olarak atanan polis memurları M.D., M.K. ve Ü.D.’nin, kamera görüntülerinin sadece bazı yerlerinden fotoğraflar alarak, soruşturma evrakına yorumlarını ekleyip Cumhuriyet Savcısı’na teslim ettiği dile getirildi. Soruşturma evrakındaki bilirkişi raporlarında, polisin kadını dövmesinden çok, kadının gösterdiği mukavemet yorumlarının yer aldığı ortaya çıktı. Fevziye Cengiz’in avukatlarının da, soruşturmayı yanlış yönlendirdikleri gerekçisiyle bilirkişiler hakkında da dava açmak için hazırlık yaptığı kaydedildi.

DELİL FOTOĞRAFLAR DOSYADA
Fevziye Cengiz’in olaydan sonra kendi cep telefonundan çektiği, yüzündeki izleri gösteren fotoğraflar da dava dosyalarında delil olarak yer aldı. Fotoğraflarda, adli tıp uzmanının, basit ekimoz dediğinin aksine Cengiz’in sağ yanağındaki derin izler dikkat çekti.

"GEREKEN YAPILACAK"
Raporu veren Dr. A.T. ile ilgili konuşan İzmir Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdener Özer ise, olayın mutlaka araştırılması ve incelenmesi gerektiğini belirterek konuyla ilgili toplantı yapacaklarını, ortada doktor tarafından işlenmiş suç söz konusuysa disiplin yönetmeliği gereğince işlem yapılacağını belirtti.

Özer, "Türk Tabipler Birliği’nin Disiplin Yönetmeliği çerçevesinde gerekeni yapacağız. Ama bu sadece inceleme aşamasında. Sonuçla ilgili gelişmeleri önümüzdeki dönemde kamuoyuyla paylaşacağız" diye konuştu.

Görüntüleri izlediğini ve buna ’darp edilmemiştir’ raporu vermenin mümkün olmadığını savunan Özer, "Biz hekimimizin nasıl bir rapor verdiğini bilmiyoruz. Bu konuda yorum yapamayız ama tabii ki görüntülerden darp edilmemiş kişi izlenimi alınmıyor. O nedenle ben mesleki etik değerlere bağlı olarak raporunu verdiği inancındayım. Soruşturmanın sonucunu paylaşacağız" dedi.

’Darp raporu’ verilmemesinin ortaya çıkmasının ardından polislerin doktorlar üzerinde baskısının olup olmadığı yönündeki soruya da yanıt veren Özer, şöyle konutu:

"Bizim bu konuyla ilgili, bu durumda bir hastaya nasıl yaklaşılması gerektiği aşikar. Kanıta dayalı tıp verileri içinde bunu yapıyoruz. Bunun bir protokolü vardır ve bunu uyguluyoruz. Eğer bir hekim Hipokrat yemini ettiyse bu protokole uymak zorundadır. Olayı tam bilmiyorum. Polis baskısıyla olup olmadığı konusunda bir şey söylemem doğru değil. Ama bir hekimin her türlü baskıya karşı boyun eğmeden yapması gereken hizmeti ve değerlendirmeyi yapmak zorundadır. Yeminimizin gereğidir. Etik açıdan da bu böyledir."

Olayla ilgili CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk ise, Adalet Bakanı Sadullah Ergin ve İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin tarafından cevaplanması istemiyle TBMM’ye bir soru önergesi verdi. Olayın, Türkiye’de sistem sorunu olduğunu dile getiren Köktürk, tutanakların çarpıtılmasının, emniyetin hangi noktaya geldiğinin bir göstergesi mi olduğunu, savcılar ve hekimlerle ilgili geniş kapsamlı bir soruşturma yapılıp yapılmayacağını sordu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 378 yorum
POLİSE MUKAVEMET OLMAYACAK OLURSA SONUÇ ORTADA AYRICA YÜZÜNDEKİ İZLERİ KENDİSİNİN YAPMADIĞINI NERDEN BİLİECEĞİZ... POLİSE DÜŞMAN ZİHNİYETLERİ KINIYORUM
ben de senin gibi zihniyeti kınıyorum
Kardeşim ya körsün, yada aynı zihniyettesin. Yılların polisiyim görüntüler gerçekse ki öyle zannediyorum bende lanetliyorum, sen hangi düşmandan bahsediyorsun? Düşman olunacaksa bu gibi polislerin bende düşmanıyım.
Sen bir karakola düşde gör bakalım, sana ne kadar iyi davranıyorlar. Pembe karakollar gibi mi, yoksa insan olduğunu unutuyorlar mı?
BENCE BURADA POLİSİN YAPTIĞI BARİZ YANLIŞTIR, SAVUNMAK BU GÖRÜNTÜLERE GÖRE YERSİZ GÖRÜNMEKTEDİR.ANCAK BURADA BAZILARI DA SIRF POLİS DÜŞMANI GİBİ TUTARSIZ YORUMLAR YAZMIŞLAR BUDA YANLIŞTIR, UNUTMAYALIM Kİ BU KİŞİLER BİZİM GÜVENLİĞİMİZİ SAĞLAMAKTADIRLAR, YANLIŞ VARSA CEZASINI BULUR, POLİSLERİN BİLDİĞİMİZ KADARI İLE SABİT Bİ MESAİSİ YOKTUR, BU DA KİŞİLERDE PSİKOLOJİK BOZUKLUKLARA NEDEN OLMAKTADIR, BURADAKİ POLİSLER BELKİDE 15-20 SAATTİR GÖREVDE OLABİLİRLER, BU İNSANLARDAN BUNDAN FAZLA BİRŞEYLER BEKLEMEK YANLIŞTIR.KINAMAKTA ÖYLE..OLACAĞI BUDUR..
O izi de kendi yaptı peki kamera kaydını damı kendi yaptı... Git de gözünü ve gözünün deliğini gös doctoruna göster...
dayak yiyen senin eşin olsaydı gene bu yorumu yapabilirmiydin
KATILIYORUM...
Polisin aklı olsa sağda solda vatan haini aramaz şu yorumları yazanları toplar yaa bu memlekette ne kadar vatan haini varmış sonrada gider şehit cenazesinde şehidim hakkını helal et bize diye edebiyat yaparsınız değil mi ben şehit polis çocuğuyum babamın hakkını size helal etmiyorum o sizin gibi hainler için değil vatan için şehit oldu EVET YAŞASIN TÜRK POLİSİ VE KAHROLSUN O YÜCE İNSANLARA DİL UZATANLAR
eski ankara emniyet müdürüde yolsuzluktan içeride yatıyor, rahmetli baban onun gibiler için çalsın , çırpsın diyemi şehit oldu. her polis dürüstmü ? kadının ne suçu var dövüyorlar, anneni dövseler öyle hoşuna gidermi.
Sadece siz degil cogunluk konuyu saptirmis.Konu polisleri karalama degil konu iyi polis kotu polisi ayiklamadir.Diyelim polis uyusturucu satiyor buna kahraman polismi diyecektiniz?Hakli olan herkesi savunursak biryere gelebilirz yoksa geri bir ulke olarak kaliriz.Ve doktora ne demeli benim yuzum kara seninki benden kara misali kadini adeta linc etmisler ve temiz raporu veriyor olacak ismi.Gecesini gunduzune katan polis ve doktor ekibine leke surmektir suclular isten el cektirilmeli ve insanlara guvenimiz artmali polise guvenme doktora hukuga guvenme kime guvenecegiz ailemin yarisi emniyetci
polis camisındaki bu olayların altında yatan gerçek bence ruh hali bozuk ezik kimselerin çoğunlukla polislik mesleğini seçmelerinden kaynaklanan bir durum polisliğin çok da asil bir meslek olduğunu düşünmüyorum. görev başında ölenlerinde şehit olduğunu kabul etmiyorum netice itibariyle para için o görevdeler onore olarak polislik yapıp ölen varsa işte o şehittir kadına kalkan eller kırılsın
Aynı kaderi paylasan insanları kardesım ammma bosver ıcıne gırmeyen bilemezzz polıslık meslek degıl yasam tarzıdır...Hangı meslek grubunda yazar memur 24 saat gorevlıdır dıye sıvılde olay olur mudahale edersın savcı sorar gorevlı msın kardesım der mudahale etmezsın sen 24 saatt esasına gore calsıyon derr yasal olan yıllık ıznını bıle kullanmak ıcın bılee 4-5 ay oncesnden ızın yazdırısın gene kabul olmazzz ölumle kardes olmussundur olumu hersanıye yasarsınn kımsenın haberı olmazzzzz neyse kaderdasım bız bunları yazıyoruz ya gene bız kotu oluruz fazla konusmayalımm en ıyısı ......
işkence yapanlarla, kahramanca şehit olan vatanseverler polisleri karıştırma
çok güzel yazmışsında peki bir polis ananı bacınıu böle tartaklasa tepkin ne olacaktı elinemi sağlık diycektın...
YÜCE İNSAN DEDİĞİN NE Kİ!! KENDİNİ VE İNSANLIKTAN ANLAYAN ANCAK İNSAN SONRA YÜCE OLUR BENİM POLİSİM BANA BÖYLE ACIMASIZCA YAPIYORSA OLSA OLSA EN ALÇAK YARATIK OLUR İNSAN OLAMAZ.
polıs bana göre faşiftın en basında gelendır
tırnağının içindeki pisliğe kurban ol babamın it soyu
senin gibilerin hakkından çok iyi geliyor demek ki Faşistliği ırkçılık olarak tasarlıyorsundur bengal sen bütün polislere mahal edip napıyorsun sen faşist olmuyormusun
sen koministin en önde gidenisin herhalde :)))
polisin yaptığı tabiki yanlış bişey kabullenecek bir yanı yok. ama bu kişisel bir olay yüzünden medyanın yaptığı daha ayıp değilmi sizce. bugun vatan uğruna canını veren bir polis şehit olsa bu kadar medyatik olurmuydu acaba
Bahsettiğin olay ayrı,bu olay çok ayrı, Türkiye'nin bu ayıbı en ağır şekilde cezalandırması gerekmektedir, bir bayana bu şekilde dayak atmak, Allah katında ve her yerde büyük Günahtır...
merak etme birader gözün arkada kalmasın herkese hakettiği değer veriliyor,bunu yapma cesaretini gösterebiliyorlarsa amaç medyatik olmaktır.
155 alo dayak hattı bıde emnıyet savunmuş dayakcı polıslerı garıp ülke türkıye o zaman herkesı dövun nasılsa emnıyet savunuyor acaba evde cocuklarını karısını dövüyolarmı sefkatlı baba rolumu oynuyorlar
gel sen algollü karıyı zaptet manyak bağırıyor .erkek yokmudiye he.
sizin gibi vatan haini oldugu surece bu ülkeden bi b.k olmaz
06 İSRAİL.TAM NİKİN UYMUŞ ZİHNİYETİNE.AMA BURASI İSRAİL DEĞİL TÜRKİYE.YAHUDİ DEĞİL MÜSLÜMAN ÜLKE.SONUNDA POLİS MOLİS DİNLEMEZ GEÇİRİRLER ADAMA.
şimdi ben de yaramazlık yapan polis çocuğunu döveyim o zaman.
bir polis böyle yaptı diye atlıyorsunuz olaya neden olayın sadece dayak kısmını görüyorsunuz olayın ilerisini gerisini bilmeden hemen yorum yapmaya atlıyorsunuz kimse dayagı haketmez ama ne olur basın özellikle olayın neden kaynaklandıgını polisin o sahsı nasıl oraya getirdiğini o kadın kim birde bunu acıklasa hemen yoruma kosuyorsunuz
O kadın, kadın değil köpek olsa bu dayağı haketmez.
kim oldugununun ne oldugunun ne önemiii var yaaa allah aşkına sonuçta bizi korumakla görevli olan bi zihniyetnn böle olması çok mu normalll.kadın haksız da olsa degil kadına erkege bile böle olması yanlışş yani.hem polisler artık kendilerini bişi zannediyorrrrr hepsi rüşvetci olmşş.istisnlr hrççç
eee kadın ın suçu o kadar büyük diyorsun yane. öylemi? neymiş sucu? konsomatris olmak dayak yemeyi mi gerektirir? 2 erkek tek bayana saldır? yuh!
bardağın sadece dolu tarafına bakan zihniyet . sen de biraz kurtul üzeindeki iktidar etkisinden o zaman doğruyu da gerçeğide görürsün
Kelepçeyi taktıkdan sonra neyin ilerisi gerisi?Kelepçeli dayak resmen işkencedir.Bu polisler işkenceden yargılanmalı.
Kardeşim polis ağzıyla konuşma, vatandaş açısından, hukuk açısından, İNSAN açısından olaya bak, karşılarındaki BAYAN. 1 bayan 2 erkek polis nerde bunun dengesi? Sana şunuda söyleyim 25 yıllık polisim bende lanetliyorum, bayan her kim olursa olsun her ne iş yaparsa yapsın.
bunlar mafyamı polismi
ben adelet olduğuna inanmıyorum.bu ülkede adalet madelet yok arkadaşlar,eşkiyalar başımıza hükümdar olmuş yazıklar olsun ALLAH larından bulsunlar.gerçi ona inansalar bu olayda olmazdı.o üniformanın altında kendilerini bir şey sanan zavalllılar.yazık kimlere emanet bu bu ülke insanları.
adalet mi o da ne
bu kadının tırnaklarından doku örneği alınmalı.kendi kendini çırmaladığı nasılda belli..
senin de beyninden örnek alınmalı..
bence senden doku ornegi almalı
be adam tam 10 dakka durmadan yediği dayak videosunu izlemedinmi
Ya sizin sözünüzemi kendi gözümüze mi.kameranın çektikleri herşeyi açıklıyor.
kadının yüzündeki izler tokat izi değil.videoyu izledim.bu kadın bu hakaretlerini dışarıda birine yapsaydı bunun bedelini canı ile öderdi.polis sabır göstermiş ama adamları açığa almışlar.yuh olsun böyle yönetime,vali özür dilemiş,kadın bakan konuşmuş insan haklarından bahsetmiş.polis ne yapacaktı yani anasına küfredenden özür mü dileyecekti.?
Küfür etti diye ölürdü yani?? kör cahil misinnn nesin internete de mi dadandınız?
aynen aynen kadın adamların erkeklik organlarına tekme atıyor tam bir aşifte bende izledim çalıştığı yerde malum POLİSler haklı
Polise vatandaşa dayak atma yetkisini hangi yasa veriyor, anlamıyorum. Millet, polise kendisine dayak atsın diye mi maaş veriyor? Sanıyorum eğitilirken gereken bilgiler tam olarak verilemiyor kendilerine.
KARDEŞİM POLİS HER GÜN PİSLİK İNSANLAR İLE UĞRAŞIYOR. KİMBİLİR O KADIN NE KÜFÜRLER EDİYORDUR DA ONDAN DAYAK YEMİŞTİR. BİRİSİ ÇIKSA SİZE ANA AVRAT KÜFRETSE DURABİLİRMİSİN. POLİSTE İNSAN ADAM OLSUN DA KENDİNİ DÖVDÜRMESİN. ŞU BARLARDA ÇALIŞAN İNSANLAR SİZİN GÖRDÜĞÜNÜZ EN PİSLİK İNSANDAN DAHA PİSLİKLERDİR. BARLAR HELE KADIN ÇALIŞTIRAN BARLAR PİSLİK YUVALARIDIR. BURALARDA HER TÜRLÜ PİSLİK DÖNER. SİZ SİZ OLUN POLİSİNİZ HARCATMAYIN. MİKROP İNSANLAR YÜZÜNDEN... YOK MİLLET MAAŞ VERİYOMUŞ YOK BİLMEM VERGİYMİŞ. GEÇİN KARDEŞİM BU AYAKLARI
Bütün memurlara vatandaşa hizmet etmekle yükümlüsün efendi değil hizmetçisin deniyor.Polislerde millete hizmet etmekle yükümlü olduğunu öğrensinler artık.
bu kadın yaramz kadın araştırsınlar bakıksınlar
O KİMSEYİ İLGİLENDİRMEZ.YARAMAZ OLMASI BÖYLE BİR MUAMELEYİMİ GEREKTİRİR.YARIN ÖBÜRGÜN SENİN ANANI BÖYLE YAPSALAR BİRİLERİDE ÇIKIP HİÇ TANIMADIĞI HALDE SENİN ANAN İÇİN ARAŞTIRIN YARAMAZ KADINDIR DESE NOLACAK?MYNET LÜTFEN YAYINLA TŞK.LER.
bütün işe yaramazları dövelim o zaman, sanki polislerin hespi işe yarar
Ne kadar zavalıca bir yorum yapmışsın...
nereden anladın? merak ettimde yarayıp yaramadığını?
polismisin :-)
ya arkadaşım bunu tüm yorumcular da biliyor..ama olayı saptırp saptırp yorum yapıyorlar..maksatları belli..
NE OLURSA OLSUN POLİS YARGILAYAMAZ.ŞİDDETY UYGULAYAMAZ.POLİS YAKALAR MAHKEMEYE SEVKEDER.AKP DEMOKRASİ DİYE KENDİNİ YIRTIYOR MEYDANLARDA BU MU DEMOKRASİ ANLAYIŞLARI.DEMOKRASİ HAK VE HÜRRİYETLERİN ÖZGÜRLEŞMESİDİR BİR ANLAMDA.AMA BURADA BASKI VE CEBİR VAR.BİRDE ÇIKMIŞ SENİN GİBİLER KADIN ÖYLE KADIN BÖYLE.KADIN NASILSA NASIL İŞ KADININ İYİ YADA KÖTÜ OLMASI DEĞİL,POLİSİN ONU YAPMAYA HAKKI VE HUKUKUNUN OLMAMASI.YARIN BİRGÜN SENİNDE BAŞINA GELİR OZAMAN ANLARSIN.
arsizda olsa polis böylemi yapmali düsün bu senin ablan veya kardesin de olabilirdi canimizi malimizi bu polislermi koruyacak yazik
kadın yaramazsa dövmek zorundamı, niye çocuk tecavüzcülerini dövmemiş
geri zekalı salak kadın yaramazsa dövülmesimi, gerekiyor..bu ülkede mahkemeler neden var..iyi o zaman her yaramazlık yapanı polis alsın karakola dövsün..sen olayı başka yerinden anlıyorsun..
her ülkede oluyor ama bu doğru olduğu anlamına gelmez gereken çeza verilmeli ama bu olay diyer kahraman polislerın uzerıne gölge yapmamalı ona göre eytim şart sarohşmu nezarete kimliyinı vermiyormu nezarete şidetmı uyguluyor nezarete ama asla dayak yok ben polise şidet uygulaya bilirım çezasını çekerım ama polis uygulayamaz bu bilinçle eytım verilmeli polislere ona göre kısaça eytim şart.
Valla harika bir YORUM,sadece kimden öğrendin bu türkçeyi çok merak ettim.Dünya üzerinde türkçenin lehçelerini konuşan yüzlerce topluluk vardı.Bunlara,seninle birlikte bir yenisi daha eklenmiş oldu,kesin. Sadece biraz gramer(pardon)dilbilgisi sorunu var gibi,ama olsun zamanla onuda halledersin eminim.O kadar kusur kadı kızında da olur,değilmi ya! KISAÇA YENİ YORUMLARINI OKUMAK İÇİN SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ,EYTİMLİ VEDE BİLİÇLİ OLANLARINDAN. NOT:şideti az olsun,kimliyni yanına almadan sokağa çıkma hele alkol alıp sarohş olayım deme onun çezası çok diyer bir deyişle.Allah iyiliğini versin emi.
türkçe üzerine biraz çalışman lazım abi
ne kadar polis düşmanı var ....ya ben polis olsam kimseye içten gelerek yardımcı olmam ne hali varsa görsünnn milletin birbirini mi bıcaklıyo ne riske atacam ya kendimi 2 dk gec gidim ölunce giderim hırsız mı ne riske atacam ya silahı filan vardır soyunca giderim 2 dk ka trafik mı ne ceza yazacan ya millet 200 km le gitsin banane linç olsunlar boşuna dememişler deveye diken insan ..... yakışır dieee polise kötü yazanlara hitaben
çok ama çok sevindim bu polislerin görevden alınmalarına. Vatandaşı köleniz sanıyorsunuz ve yok tokat yok itekleme iyice dozu aşmıştı polisler oh olsun ve ders olsun bi daha vatandaşa insan muamelesi yaparsınız böylece.
ALO 155 POLİSMİ İKİ DAYAKCI POLİS GÖNDERİN BENİM KARIYI DÖVSÜNLER
Polisi meşgul etme gönder ben döverim tadı da damağında kalır.
O kadarda değil.Abartmayalım artık.
sen esini heryere gönderiyosun sanırım
ayyyyy süpersinizzzzzzzzzzzzz:)))
POLİSE KİNİ OLAN BAKAN,MİLLETVEKİLİ, VATANDAŞ, KOMİNİST, FAŞİST, ERGENEKONCU, TERÖRİST,DHKPCLİ,MİSYONER,BALYOZCU, ŞİKECİ,HIRSIZ ARSIZ,ESRARKEŞ, TRAVESTİ VE NİCELERİ VURUN ABALIYA. POLİSE SİZDE VURUN. HIRSIZIN HİÇ Mİ SUÇU YOK. POLİSİN KADINA VURMASINI TASVİP ETMİYORUM AMA EMNİYET TEŞKİLATINI DA HEDEF TAHTASINA OTURTMAYIN.POLİSİN GECE 13 SAAT ÇALIŞARAK TAHAMMÜL VE TAKATİNİN KALMADIĞINI HİÇKİMSE YAZMIYOR. POLİSİN PSİKOLOJİSİNİ KİMSE KONUŞMUYOR. POLİSİN ÇEKTİĞİ SIKINTILARI KİMSE PAYLAŞMIYOR. SUÇ VE SUÇLULAR İLE MÜCADELE EDERKEN PSİKOLOJİSİNİN BOZULDUĞUNU KİMSE DÜÜŞÜNMÜYOR.
Yahu bir kerede şu sokakta size molotof atan,havai fişek atan,kaldırım taşı atan,küfreden,hatta Silvandaki gibi darbedenleden birini ikisini alıpda şöyle karakolda dövsenizde görsek takatinizi tahammülünüzü be.uzaktan su sıkarsınız anca.50 metreden fazla yaklaşamazsınız.Gücünüz kadına yeter.Martaval okuma.
SENDE POLİSSİN GALİBA YANLI VATANDAŞ!!! ZORLA KİMSE POLİS OL DEMİYOR POLİS OLMAK YÜRÜRKEN KENDİSİNİ TERMİNATÖR SANMAK GÜÇSÜZÜ EZİLMİŞİ DÖVMEK DEĞİL!!! POLİSİN ÇEKTİĞİ SIKINTILARMIŞ?? BEN SIKINTI ÇEKEN POLİS HİÇ GÖRMEDİM
Yapamıyorsa bırakıcak ozaman bu işi. Zorla polis yapmadılar ya sizi.
arkadaşım kımse tüm teşkilatı töhmet altına almıyorki nedendir bu paniğin.polis 13 saat çelışıyor dıyorsun yeri gelince 23 saatte çalışıyorlar biliyoruz.bayram seyran doğru düzgün yok,lakin vatandaşa dayak hiçte yakışan bi durum değil.kimi dıyecek AB-USA da neler oluyor bızdekıler neki bizi onların durum ilgilendırmez biz şevkatli hoşgörülü esirine bile işkence yapmayan osmanlı torunlarıyız saygılar..
serdar1651 kardeşim sığındığınız savunmanızda saçma..Meslek zor ise,psikolojiniz alt üst oluyorsa şahsen bırak mesleği,istifa et..Zorluklarına rağmen bu mesleği yapacak birileri çok bu işsizlikte..Şükür etmiyorsun,devletin memurusun tövbe tövbe kendinizi Allah sanıyorsunuz birde sızlanıyorsunuz!..istifa et bırak kardeşim madem zor bir meslek..Tonla para alıyorsunuz,vatandaşa el kaldırıyorsunuz,hile vs..ne ararsan maşşallah..daha ne dövünüyorsun??
kesinlikle halısın kardeş ama senin yorumada iki aklı evvel cevap yazdıklarını sanmışlar eee nede olsa artık devleti askeri polisi sevmek suç olmuş emin ol bu şekilde teröristi övseydin bu iki aklı evvel seni alkışlardı
ewet haklısın kocalardan şiddet polisden şiddet ee kime sığınacagız polis kadınnımızı korumasakimler koruyacak
Bende 12 saat çalışıyom asylık 950 tly peki polis beyler kaçlira aliyor 1500tl mi yok canımsende 1500 liraya yapmazlar 2000 li falan alırlar bana o maşı versinler ben 17 saaty çalışayım çalışıp ne yapıyorlar akşama kadar karakolda oturuyorlar çanları sıkıldımı suçsuz kadın erkek döverler bende akşama kadar 12 saat makinalarda çalışıyom bilginize
Sadece şikayetle bu iş olmaz.Ülkede adalet olsaydı onlar bunu yapamazdı.Kralcı mantığıyla hareket ediyorlar.O kişilerin kendilerine, olmadı onu dünyaya getiren anasına, olmadı karısına, oda olmadı çocuğuna işkence yapacaksın ki gitsin o arasın adaleti.Hem vergi ver hemde dayak ye.Sorsan vatandaşın canını, malını, namusunu koruyorlar.Demekki ellerine fırsat geçeince böyle koruyorlar.Hiç bir kamu görevlisinin vatandaşa vurma hakkı yoktur.
Bizim polisin gücü bayanlaramı yetiyor pkk sempatizanlarınada dayak atınsana sıkıyorsa.!
onlara dokunamazlar neden mi arkasındakilerden çekinirler ... bu gariban basit bi olay diye ver sopayı..
sayende atamıyorlar..yok insan hakkıymış,yok şu hakkıymış..bilerek veya bilmeyerek basamak oluyorsun pkk ya..saraçhanede dünya kadınlar günüde sözde kadın hakkı savunucusu teröristlere dayak atan polisler açığa alınmıştı vakti ile..
Onunda görüntüsünü izledik.Panzer ile pkk dan kaçan polisler korku ve heyecandan üstüne bir de kaza yapıyorlardı.
Bey efendi onlara gelince tokat yerler ama iş masum insanlara gelince evire çevire döverler bunlar
toplumda ne kadar akbaba varsa feminist olmuş (!) eminimki kadını görseler hakkında türlü fantaziler kurarlar.savunucu ayaklarını geçin.
kardeşim bilir bilmez yorum yapıyorsunuz, orada polisin ne kadar sabırlı davrandığını ne kadar tahrik edilip hakaretlere maruz kaldığını bilmezsiniz tabi, sizede bir hakaret yapılıp karakola gittiğinizde polis birşey yapmadı suçluyu çiçeklerle karşılamadıkları kaldı, polis korkuyor vs. bir sürü laf edersiniz her zaman demişimdir namuslu, şerefli, vatansever, adam gibi adamın karakolda işi olmaz olsada böyle muameleye maruz kalmaz, hak etmese yapılmaz bayan olmayla ne olmuş yani kadın erkek eşit değilmi, unutmayın haksızlığa, hakarete uğrayan her insan karşısındakinin canını yakmak ister.
İyide polis olaylarda taraf değil ki.Devletin eli olarak var.Karşısındaki kötü laf etti diye orman kanunu uygulanacaksa POLİSE NE GEREK VAR.Ayrıca kameralar herşeyi gösterdi.kadın hazırolda duruyor.Polis gelip gidip vuruyor.Biraz adil olup;İçinizdeki pislikleri dışlayın.
artık abartı kadında sütten çıkmış ak kaşşık
Ne alaka dingil,konu vatandaşa kelepçeliyken yapılan işkence.
evet foxx..kadının elleri ve gözleri bağlı vaziyetteydi..ayrıca ağzında da bant vardı..polisler sırayla gelip kadını dövdüler..zavallı kadın ne sarhoştu, ne de küfür edebiliyordu..sanki kadın müzikholde???(ne demekse.sanırım pavyon galiba) çalışıyormuş süsü verilmişti..oysa yoldan geçen normal bir vatandaştı....
benim en büyük merakım, bu kadın ve kocasıyım diyen o adamın ne iş yaptığıdır. bir araştırılsın lütfen. bakalım o zaman neler çıkacak bu işin altından.
sen ne iş yapıyorsun
Kadın kons olarak çalışıyomuş müzikholde,kocasının mesleğide ona göredir.Karı kocanın ne iş yaptığı önemli değil.Polis devleti temsil ettiği için bu tip görüntülerle ekrana gelmesi yanlış. Aynı görüntülerde sıradan bir vatandaş olsa,kadını feci şekilde,kesici alet kullanarak dövse veya ağır derecede yaralasa veya ölümüne sebeb olsa bir iki günde unutulur. Ama bunu yapan devletin kolluk kuvveti olduğu için uzun sure hafızalardan silinmez.
nekadar yakışmış yüzüne o kırmızılıklar. kimbilir polisi o hale getirene kadar ne yaptın
sen ordamıydın polis yalakası
bir gün seni de öttürürlerse eften püften bir nedenle o zaman sesini duyacak kimse kalmaz.insanlara hatalarini hatirlatmasan onu meziyet sanir.
sen acaba senmisin sen kimsin polismisin (onlar gibi)
peki sen ordamıydın,adın yakışmış sana
sizin kadar şerefsiz insan görmedim
polisimi dovdu aceba ? yav bu nebicim bir yaklasimdir ALLAH korkusudami yok sende ?
temmuzda yediği dayağın hesabını sormak şimdimi aklına gelmiş??? görüntüler ortaya çıkmasa,şikayetçi olmaycaktı demek ki? ahh garibim,ne kadar duyarlı bir yaklaşım.meşhur olursun artık.
Bu dayağı yiyen siz olsaydınız korkup hesap sormayacaktınız sanırım. Helal olsun, yürekli ve kişilikli bir kadınmış ki hesap soruyor.
bilip bilmeden konuşma kadın doktora gitmiş doktor rapor vermemiş mahkemeye başvurmuş savcı gerek görmemiş ama şu konuda haklısın eğer bu görüntüler ortaya çıkmasa ve medya konunun üstüne gitmese bunu yapanların yaptıkları yanına kar kalacaktı.inşallah birgün senin ailenden birinin başına böyle bir olay gelirde o zaman aklın başına gelir
sen adalet sistemini hiç bilmiyosun anlaşılan bu ülkede darb raporlarının, bilirkişi kayıtlarının nekadar zamanlarda oluşturulduğu polisin savcıya götürüp savcının dosyayı inceleyip mahkeme açılabilir onayı verip,davanın oluşması bu ülkede 6 ay 6 eğer tutuklu yargılanırsan mahkemen 1 sene 1 arkadaşşş.biraz ülkenin adalet ve yargı sürecini takip onuda yapamıyorsan bi kaç mahkemeye gitte insanları bi dinle.allah korusun en ufak bi trafik kazası yaparsan yaralanmalı veya ölümlü anlarsın işte adalet adalet diye inlerken....
sevgili kardeşim pat diye karakoldaki görüntüler ortaya çıkmaz, soruşturma aşamasının bu güne kadar sürmesi normal, sende meşhur olmak istiyorsan o polislerin elinden geçmen yeterli.
ulan mal zaten şikayetçi olmuş, polisler 1,5 yıl, masum kadına 6 yıl polislere karşı geldi diye savcı dava açmiş.
EVET KARDEŞİM BİZDE ÖYLE BİR YARGI VAR ÖYLE BİR YARGI VARKİ ALLAH DÜŞMANIMIZIN BAŞINA VERMESİN OLAYLAR TVYE ÇIKMADAN 70 MİLYON İNSAN ORDA O DENGESİZ HERİFLERİ GÖRMEDEN BU YARGI İŞLEMİYOR ANLADINMI ŞİMDİ NEDEN BU OLAYIN HESABI BU KADAR GECİKMİŞ?
vatan ermeni tohumuyla dolmuş haberimiz yokkk polis olmazsa; polis aleyhine yorum yazanlar sizinde karınız kızınız anneniz bu kadın gibi konsimatris olur haberiniz yok....
KEŞKE POLİS BÖYLE MAYMUNLARI HEP YAMULTSA...
evet terör örgütü şehirlerde neler yapıyor onlara diş geçiremiyor bu hödükler bu bayanamı gücünüz yetiyor normalde bunlar ödlegin tekidir kendileri yapinca devlet koruması altındalar ya ejderha kesilirler şerefsizler
Düşün ki senin yakın bi akrabanın başına böyle bi olay geldi ve kendini insan sana biride ''KEŞKE POLİS BÖYLE MAYMUNLARI HEP YAMULTSA...'' böyle yazdı... Ne küfür edersin ona demi...
bu olayda polisi savunanlar sanırım meslektaşları olmalılar.erkekçe yapılan muamele yanlış diyebilseniz bu teşkilatı toplum daha çok sever.zaten polise karşı toplumun bir antipatisi yok. bunu yaratanlar sizlersiniz. memur olduğunuzu unutup kendinizi insanüstü görmeye başlayınca tepki topluyorsunuz. birçoğunuzu belirli aralıklarla psikiyatriye göndermek gerek. kendinize gelmeniz için.
sevgili kardeşim yazılarımda hep lanetledim onları ve yapılanları, bende polisim savunulacak hiç bir yanı yok, YAPILAN MUAMELENİN HER ANI YANLIŞ.
KADINI SAVUNANLAR DA KONSTRAMATRİS Mİ YANİ ŞİMDİ NE ALAKA..
tamamıyla doğru... bir de cehaletlerinden dem vurmak gerekliydi tabi...
Yuh yani Allah korkusu olan herkes baksın kadının suratına dayak izimi yoksa tırnak izimi.Polislere ettiği küfürü ve mukavemeti medaya özellikle gizliyor ve olayı abartarak polis düşmanlığı yapıyor ve bir müslüman da çıkıp o polisin gömleği niye yırtılmıs sorusunu sormuyor
hitler bile böyle bayan döydürmemisti kanunlar kurallar hice sayiliyor sen kalkmissin adamin gömleginden bahsediyorsun yazik bide müslümanim diyeceksin
kaç yıllık polissin ;-)
hakikaten yuhh. pois şiddeti saklanıyor. hemde savcısıyla. allah korkusu olmayanlarda delilleri karartıyor
Allah korkusundan bahsedene bak. Görüntüleri görüpte halla böyle bir yorum yapabiliyorsan sende ne Allah korkusu var. Nede insanlık kalmış....
burada kadını haksız bulup polisi savunanlar.yok kadın şöyleymiş yok kadın ahlaksızmış.önce kendi ahlakınızı kontrol edin.birgün ananız bacınız sadece ifade vermek için bile gitsin böyle karakola 1 cümle ters laf etsin bak neler oluyor sonra buralara yazarsınız.erkeklerin kasıklarına pis burun vururlar hadım olsun diye yada iç organlara çalışırlar böbreklere ve dalaga özellikle acıdan kıvranırsın seni herkes numara yapıyor sanır.bütün ipsiz sapsız cahili polis yaptılar.kimse sabıkalı bile kimseyi ezemez.bazı katırlara göre başı açık biri girdimi karakola orospudur zihniyeti var
atın bu çürük elmaları içinizden bu memlekette memur maaşına çalışacak ne asil insanlar var.meslekten atın bunları.
Karokola alınan bir insan devlete emanettir.Devletin emanetinde olana hıyanet eden teröristten daha şerefsizdir.Böyleleri devletin şan şeref ve hasiyetini lekeler.Derhal görevine son verilip cezalandırılmalıdır.Hangi yüzyılda hangi tarihte yaşıyorsunuz.Sizin benzerleriz ortaçağdan bu yana fosil oldu.
dışardaki devlet emanetleri de gelse kendi ayaklarıyla teslim olsalarya o zamana..
hangi polisten hayır geldigini gördükkü arkadaşlar alla alla. polisler sanki devletin sahibi kendileriymiş gibi davranıyorlar. böyle adalet olmaz işte.
polislerin bu hareketinden biraz da devlet suçlu. adamlar 12-12 çalışıp stres ve yorgunluktan ölüyor doğru dürüst tatilleri bile yok, bu gibi durumlarda ister istemez sertliğe baş vuruyorlar.. bir de polisi hesaba alan yok bu da devletin kendi polisini maskaraya çevirmesindendir. çünkü polise yapılanlar hiç bir zaman cezalandırılmıyor. başka ülkelerde polise sıkıysa bir kelime edilsin milletin ödü patlıyor. polis ölüyor ve yaralanıyor ama kimse bu olay kadar üzüntü duymuyor. yazıklar olsun ki polisi bu şekilde günlerce gündemde tutup kötüleyenlere..
POLİS KADININ YÜZÜNÜMÜ CIRMIKLAMIŞ.BEN ÖYLE BİŞEY GÖRMEDİM.HAY KUŞ BEYNİNİZİ SİZİN...
sende iyiki polis olmuşsun ya ben polis kızıyım babam yapsa böle bişi alsın götürsünler yani o derecede kınıyıorummmmmmmm herkesss cezasını çeksinnnnnnnnnn
görüntülerde kadın dayak yiyor izlere gerek yok ,herşey ortada ,malesef her toplulukta bu tür insanlar var allahtan hepsi öyle degil
gençlik yıllarımda bende karakolda dayak yemiştim 18 yaşındaydım adamlar suratımı dağıtmışlardı hastaneye gitmiştik polis doktorla konuşmuştu doktor darp yokraporu vermişti o olay aklıma geldi şimdi. hayat kadınıda olabilir veya başka birşey sen ne hakla dövüyorsun kardeşim kimsin sen bu adamlar tekrar mesleğe dönerse yuh bu devletin adaletine...
ne yaptığını yazmamışsın...
butun molotofcular örgut sempatızanları en az bı job la tanısan arkadaslar burda anlasılan :)) mrb arkadaslar bız polis calısmıyor yatıyor sanıyorduk epeyce canınızı yakmışlar polis guzel calısıyor aga belliki :D
Merak etme molotofçulara dokunamıyor polis.Haber seyretmiyorsun galiba.Uzaktan su sıkıyor anca.Ara sokalara kaçmaya başladılarmı da kokiden kovalıyor.
süpersinnnn....
herkes diyor ya o karımız bacımız olsaydı ben izmir emniyetinde çalışıyorum ve bu kadını tanıyorum pisliğin teki konsomatris olarak çalışıyor eğer siz bu kadını kendiniz annenizin bacınızın yerine koyuyorsanız size diyecek artık bir şey bulamıyorum.
kardeşim polis olarak ben bile lanetliyorum yapılanları sende aynı zihniyettesin, yarın sende türk halkının karşısına o meslektaşlarımız gibi çıkacak adaysın sanırım, sen hukuk kurallarını iyi öğren kim olursa olsun ne iş yaparsa yapsın görevinin dışına çıkma derim. (25 Yıllık Tecrübe)
konsomatris bile olsa ne hakla dövebilir bir polis? saçmalığa bak
policeab10...pislik veya temiz buna sen mercimek kadar aklınla karar veremezsin..İnsanların yaptıkları mesleğe göre sınıflandırman ne kadar cahil olduğunun kanıtı..Sonuca bak sen,hayat kadınıda olsa sıradan bir mesleğe sahipde olsa insan onuru ayaklar altına alınmıştır!..Aynı davranışla sen karşılaşmış olsaydın böyle car car edebilir miydin(!)..Olaylara insani açıdan bakmayı ne zaman öğreneceksiniz siz?..Gücünüz zayıflara mı yeter hep?..Sıkıysa bir siyasetçiye tokat atmaya kalkışın bakalım sonunuz ne olur..Atabilir misin artist(!).
Konu kadının ne olduğu değil,kelepçeliyken dövülmesi.
belli tipinden çirfek bi kadın : )
police10 söz konusu kadın haklı veya haksız (bence haksız) düşmüş bir kere ve de ekmeğinin peşinde.ama bunu kullanıp da polisi yıpratmaya çalışanlar neyin peşinde...
seninde ne olduğun nikinden belli
Herkes sunu dusunmelı o kadın benım yakınımdır.Komşumdur, HIsmımdır Arkladasımdır. Kadının konst olması polıse oma dayak vurma hakkı tanımaz. Taş atanlara sesı cıkmayan polıs sıra zavalıya gelınce Gucsuze gelınce Arslan kesılır kalanı boş beyler
SİZİN BEN İNSANLIĞNIZDAN ŞÜPHE EDİYORUM POLİSİDE DOKTORUDA OLAYI ÖRTMEYE ÇALIŞIYO BİRDEFA BİLİRKİŞİ OLARAK POLİSİN ATANMASI AKLA MANTIĞA SIĞMAZ YANİ AHLAK SINIRLARINI AŞMAMAK İÇİN ZORLANIYO İNSAN O POLİSLERİN GÖREVE DEVAM ETMELERİ BENİM VİCDANIMA SIĞMIYOR SAVCI VE HAKİMLERİNDE KAMU VİCDANINI RAHATLATICI KARAR VERECEKLERİNİ DÜŞÜNÜYORUM İNŞALLAH BU OLAYI ÖRTBAS ETMEZLER.
Diğer Haberler