Kardeş Payı 2. Bölüm izle (Dizi İzle) Kardeş Payı son bölüm izle

Kardeş Payı 2.bölüm son bölümü ile Star TV ekranlarında izleyicileri yine ekrana kilitledi. Kardeş Payı yeni bölümde neler yaşandı? Ahmet Kural ve Murat Cimşir'in başrollerini oynadığı dizi bu sayfada

Son güncelleme: 22 Şubat 2014 13:53
Kardeş Payı 2. Bölüm izle (Dizi İzle) Kardeş Payı son bölüm izle

Son Bölümde neler yaşandı? Kardeş Payı Star TV ekranlarında izleycileri ekrana kilitledi. de neler yaşandı?

Kardeş Payı son bölüm Star TV ekranlarında izleyicileri yine ekrana kilitledi. Kardeş Payı son bölümü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. Kardeş Payı son bölümde neler yaşandı? Abi kardeş neler yaşadı? Tüm bu soruların cevabı haberimizde

KARDEŞ PAYI 2.BÖLÜM İZLE

KARDEŞ PAYI 2.BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Metin ve Ali, oyunu bilmeden oturdukları pis yedili masasında joker çekerler. En karamsar anlarında icada bir talip çıkar. Dünyaya barış ve mutluluk getirmelerine ramak kalan abi kardeş; Ali'nin boşanma davası ve 17.000 dolarını bırakmaya hiç niyeti olmayan Hilmi'nin oyunları ile uğraşmak zorunda kalırlar.

KARDEŞ PAYI 1. BÖLÜMDE NELER OLDU

Perşembe günü izleyiciyle buluşan Kardeş Payı dizisinin reyting sonuçları ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ ve ‘Kurtlar Vadisi Pusu’ dizisinin gerisinde kaldı.

Sevilen ikili Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in Selçuk Aydemir imzalı ‘Kardeş Payı’ dizisi Ezgi Mola ve Tolga Çevik’in ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ programının gerisinde kaldı. Daha önce Beyaz perdede karşı karşıya gelen Ahmet Kural- Murat Cemcir ikilisi ile Ezgi Mola- Tolga Çevik arasında Düğün Dernek ve Patron Mutlu Son istiyor kapışması yaşanmıştı. Reyting sıralamasında birinciliği kaptırmayan yine Kurtlar Vadisi Pusu olurken ikinci ise yine Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin tekrarı oldu. Üçüncü sırada Arkadaşım Hoşgeldin ve dördüncü sırada ise Kardeş Payı dizisi yer aldı

Kardeş Payı 1. Bölüm Fragmanı

ALİ İHSAN VAROL KÖTÜ ADAM ROLÜNDE

Kardeş Payı dizisinin en büyük sürprizi Ali İhsan Varol’un oyunculuğa adım atması. Kelime Oyunu’yla sempati kazanan Varol, dizide kötü adam olacak.

KARDEŞ PAYI DİZİSİ KONUSU VE İÇERİĞİ

Kardeş Payı dizisinin başrollerinde Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Seda Bakan var. Öne çıkan diğer oyuncular ise Rıza Akın, Ayşe Kökçü, Şinasi Yurtsever, Ali İhsan Varol, İpek Yaylacıoğlu, Berfu Öngören, Korhan Herduran, Nazlı Tosunoğlu, Sadık Gürbüz ve Fulden Akyürek. Dizide Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir(Ali) su tesisatçısı, Seda Bakan ise evin geçimini sağlayan akıllı küçük kardeş (Feyyza) karakterine can veriyor. Dizinin yapımcılığını ise Mehmet Yiğit Alp üstleniyor. Seçluk Aydemir'in hem senaryosunu yazdığı hen de yönettiği dizinin ilk bölümünün fragmanı yayınlandı.

Kardeş Payı

Ekranların en komik ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir Kardeş Payı ile çok yakında Star’da seyircisiyle buluşacak…

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, proje tasarımı, senaryo ve yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir’in bulunduğu dizinin başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan, Rıza Akın, Ayşe Kökçü, Şinasi Yurtsever, Ali İhsan Varol, İpek Yaylacıoğlu, Berfu Öngören, Korhan Herduran, Nazlı Tosunoğlu, Sadık Gürbüz, Fulden Akyürek paylaşıyor.

Onlar sıradan tesisatçı değiller...

Dizide Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir(Ali) su tesisatçısı, Seda Bakan ise evin geçimini sağlayan akıllı küçük kardeş (Feyyza) karakterine can veriyor.

Mahalle duygusunun yoğun olarak hissedileceği dizide mucit kardeşler Metin ve Ali’nin dünyaya barış ve mutluluk getirecek bir icada imza atmalarıyla hayatları değişecek.

Senaryosunu Selçuk Aydemir, Çağlar Yurt, Onay Durgun, Murat & Emrah Kaman Kardeşler'in kaleme aldığı dizinin konusu ise şöyle;

Metin, Ali, Feyyza orta halli bir mahallede büyümüş aynı evde aileleri ile yaşamak zorunda olan üç kardeştir. Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur… Tahsin her yaz Metin ve Ali'yi "Okumazsan kolunda bir altın bileziğin olsun" gizli tehdidiyle su tesisatçısında çırak olarak çalıştırır, iyi kötü de para kazanınca okumayıp hakikaten tesisatçılık yapmaya başlarlar. Yazları bir yere çırak vermediği tek çocuğu Feyyza ise okur ve şu an evin temel geçim kaynağıdır. Metin ve Ali eve zerre para getirmezler ama "Dünya'ya barış ve mutluluk getirecek" diye iddia ettikleri bir icada imza atarlar. Kimsenin ciddiye almadığı icadın zamanla gerçekten çalıştığını göstermeleriyle, tüm dengeler değişir.

Kardeş Payı 2. Bölüm Fragmanı

KARDEŞ PAYI ONLARI GEÇEMEDİ

Kardeş Payı, Tolga Çevik ve Ezgi Mola’nın sahne aldığı ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ programını hem reytinglerde hem de sosyal medyada gerisinde kaldı. ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ programı Total’de üçüncü olurken ‘Kardeş Payı’ dizisi dördüncü sırada yer aldı. AB Grubu’ndaysa ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ ikinci olmayı başarırken, ‘Kardeş Payı’ dizisi üçüncü sırada kendisine yer bulabildi.

Kardeş Payı dizisinin geç saatte oynaması reyting sonuçlarını olumsuz etkilemiş görünse de ilerleyen günlerde Perşembe akşamının vazgeçilmezi olacağının sinyallerini şimdiden verdi bile..

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir