Kılıçdaroğlu: Sözcü’ye operasyon Türkiye’ye operasyondur

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sözcü'ye yapılan algı operasyonuna ilişkin olarak "Bir dikta yönetimi ile karşı karşıyayız. Sözcü'ye yapılan operasyon Türkiye'ye yapılmış operasyondur" ifadesini kullandı. Operasyona tepki gösteren bir diğer isim, CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu ise yaptığı paylaşımda "Yeter... Sözcü bizim sözümüzdür... Sözcü'ye uzanan karanlık elleri kırarız..." ifadelerine yer verdi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı'ndan operasyon hakkında son dakika açıklaması geldi.

Kılıçdaroğlu: Sözcü’ye operasyon Türkiye’ye operasyondur

Sözcü gazetesine bu sabah düzenlenen polis operasyonuna CHP'den ilk tepki geldi. CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüğünü ve CHP liderinin algı operasyonuna ilişkin olarak "Bir dikta yönetimi ile karşı karşıyayız. Sözcü'ye yapılan operasyon Türkiye'ye yapılmış operasyondur" ifadelerini kullandığını aktardı.

CHP VEKİLLERİNDEN AÇIKLAMA

CHP'li Milletvekili Aykut Erdoğdu, "Yeter... Sözcü bizim sözümüzdür... Sözcü'ye uzanan karanlık elleri kırarız..." paylaşımında bulundu.

CHP Milletvekilleri Barış Yarkadaş ve Sezgin Tanrıkulu da Sözcü gazetesinin önünde açıklama yaptılar. 'İktidar sadece kendi sesinin duyulmasını istiyor' diyen Yarkadaş, 'Şimdi Sözcü de kapatılsın, Sözcü bu kirletilmiş medya ortamında bir oksijen deliği açmıştır, şimdi onları kapatmak istiyorlar' dedi.

Tanrıkulu ise şunları söyledi: 'Sözcü'nün ve basın özgürlüğünün sonuna kadar arkasındayız. Seçilen tarih de çok manidar, bugün 19 Mayıs. Operasyonun bugün başlatılmış olması cumhuriyetçilere, laiklere bir mesajdır.''

SÖZCÜ GAZETESİ SAHİBİ BURAK AKBAY’DAN AÇIKLAMA

Sözcü'nün internet sitesinde, polisler tarafından evi aranan Sözcü gazetesi İmtiyaz Sahibi Burak Akbay’ın, firari olduğuna yönelik söylemlere ilişkin açıklaması verildi:

"BU NASIL FİRARİLİK, ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL"

“Büyük kurtarıcımız, cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’e ve onun çok sevgili annesine bile insafsızca dil uzatıldığı şu günlerde bana bu yapılanlar çok normal…

Türkiye’nin en çok satan gazetesinin sahibi, sadece doğruları duyurmaya gönül vermiş bir ekibin ferdi olduğum için beni hedefe koydular. Biliyorum, doğru ve dürüst gazetecilik yaptığım için hedefteyim.

Savcının firari olduğum yolundaki açıklaması ise tam bir skandal. Referandum öncesi her Türk vatandaşı gibi oyumu kullanmak için Londra’dan İstanbul’a dönüp, vatandaşlık görevimi yerine getirdim. Yani Türkiye’deydim…

Referandumun ardından anneannem vefat etti. Yine Türkiye’ye geldim. Bu nasıl firarilik, anlamak mümkün değil.”

OPERASYONDA ADI GEÇEN MUHABİR KONUŞTU

Sözcü Gazetesi'ne operasyonda adı geçen İzmir Muhabiri Gökmen Ulu evinin önünde gazeticilere açıklama yaptı. Ulu, " Bu konuda bize ulaşan hiçbir şey yok bende basından öğrendim bekliyorum şu an evdeyim şuana kadar gelen giden yok bizim avukatımız açıklama yaptı. Biz gazeteciyiz evrensel meslek ilkelerine sıkı sıkıya bağlı tertemiz yaşayan tertemiz ölecek olan gazeteciyiz eğer yine son yıllarda benzerlerinde olduğu gibi gazetecilik suç olacaksa gazetecilik suç değildir. Hepsine spekülasyonların daha fazlasına biz gereken cevapları zaten verdik Avukatımız Celal Ülgen de açıklama yaptı. Bizim mücadele ettiğimiz terör örgütlerinden FETÖ bu ülkeye büyük kötülükler yaptığında biz gazeteciler olarak bu hakikatleri yazdık. Basından öğreniyorlardı insanlar haklarında çıkan kararları haberleri yoktu. Benim hiçbirşeyden haberim yok sizlerle beraber bekliyorum" dedi.

İSTANBUL CUMHURİYET BAŞSAVCISI'NDAN KRİTİK AÇIKLAMA

İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı İrfan Fidan, Sözcü Gazetesine yönelik operasyonla ilgili DHA'ya açıklama yaptı. Operasyon bilgisini doğrulayan Fidan, "Sözcü Gazetesi'nin yöneticileri hakkında. Şu anda zaten firari. Hakkında yakalama var. Gözaltı var. Soruşturma işlemleri devam ediyor" dedi.

Kimler hakkında işlem yapıldığı sorusuna da Fidan, "Sadece patronu ve birkaç çalışanı" karşılığını verdi.

YILMAZ: BUNU YAPANLAR ZATEN KRİPTO FETÖ'CÜ

Sözcü Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Metin Yılmaz, gazeteye yapılan FETÖ operasyonuna ilişkin olarak yaptığı açıklamada, "Bakın bunu bize yapanların kendisi zaten kripto FETÖ'cü. Biz bu bilgileri biliyoruz, daha önce de söylendi, kulağımıza geldi. Size böyle bir operasyon mutlaka yapacaklar diye söyleyip durdular. Bence bu operasyonu yapıp iyice ülkeyi karıştırmak istiyorlar. Hem de 19 Mayıs'ta... Böyle bir günde, Atatürkçü bir gazeteye operasyon mu yapılır? Niye bugünü seçtiler. İnsanların sabrını taşırmak için" dedi. (Medyaradar)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 94 yorum
Susuuunnn..Türkiyenin MAL ı konuşuyor..puhaaaahaaaaahaaa
senin mal olduğun belli oluyor,böyle kafa ancak senin gibi mallar da oluyor.
senden buyuk malmi var lan kerestee hade otlamaya meraya
@hinterlandtime --MAL DEDİĞİN ADAM EN AZINDAN ŞEREFLİ BE OĞLU TRİLYONLUK ŞİRKELTERİ BAŞINDA PARA İLE OYNAMIYOR ÜNİVERSİTEDE ÖĞRETİM GÖREVLİLİĞİ YAPIYOR EN AZINDAN HALKTAN BİRİ
@hinterlandtime ÇAYIRI DEĞİŞTİR
@hinterlandtime sende orta malı ürünü olmalısın olmalısın ...kendinin kimin malı olduğuna kafa yor bence mal
@hinterlandtime kendinden bahsediyon galiba davar
@hinterlandtime Gün gelecek hepinizden hesap sorulacak koca bir parti genel başkanına bu kadar kolay hakaret ediyorsunuz ve hiç kimse bir şey yapmıyor Tayyip diyen içeri atılıyor ama devran dönecek hiç merak etme alayınız cezasını çekecek o zaman göreceksin MAL ı.
@hinterlandtime senden iyi mal olmaz köle.
mal olmamak için hırsız mi olmak lazim ki
Bunlar daha iyi günlerimiz. Sırayla tüm muhalefetleri akla mantığa sığmayan suçlamalarla susturacaklar. Muhalefet olan herkes sıra bana ne zaman gelecek diye beklemeye başlasın. Kuzey Kore nin yasakları yanımızda halt etmiş olacak.
@Ronaldinhq ittihat ve terakki. tarih orda merak eden açıp bakar.
@Ronaldinhq nerene kına yakacan
Asıl dikta sensin. Esir aldın partiyi laf söylenmiyor gıg diyen ertesi gün istifa ettiriliyor kulis sağlam.
CHP nin derdi seni niye gerdi trol bozuntusu.
@r.etkar mal muhalefet guclu olcakkı ıktıdar ış yapsın kuş beyınlı yaratık.
adam herşey e karşı keşke diktatör olsaydı da şu Türkiye düşmanlarının kafasını kesseydi
@temha48 önce senin kafanı keserlerdi
bugun sana göre turkiye karsitlarinin kafalarini keselim yarin baska biri yonetime gelsin seni türkiye karşıtı gosterip kafani kessin. Bu mantigi bırakın sözcünun ne işi olur fotoyla. Asil fetocular koltuklarinda oturuyor.
@temha48 türkiye düşmanlarını kesseydik senden başlar tüm akpkk lı vatan hainlerini keserdik...
ke mal işte, aklı fikri fesatlık, bir ara pkk nın suriye kolu ypg yi koruyup kolluyordu. nerde terörist varsa yanında bu ke mal ve partisi var. şimdide fetöcüleri korumaya başladı. Her şeye karışmasa olmaz, bırak adalet işlesin, suçu yoksa zaten serbest kalır. işi gücü devlete karşı hainlik yapanları korumak. hainler hainlerin korurlar.
Mal : Sürekli güdülür..Çobanı vardır.Çoban sürekli kaval çalar. Çoban mallara bağırır,dürtükler mallar da böylece istenileni yaparlar.Önüne atılan yiyecek onun için yeterlidir.Bazen bu ot,bazen de bu başka birşey olur..Bazıları süt verir.Süt verdiği sürece iyi maldır.Süt vermeyi bıraktığı zaman keserler.Süt vermeyen cins ise zaten birgün kesilecektir.....Bi daha düşün istersen mal derken...
@hoijdoonkk DÜŞÜNDÜM KESİNLİKLE SEN DE malsın bu ülkeyi güdmeye çalışanların malısın
@hoijdoonkk şımdı malla ıltıfatmı mettın sovdunmu sen:)bu ne et verır nede sut verır o bıcım
@hoijdoonkk Sayın Kılıçdar oğlu da aynısını yapıyor. Muhalif olanalrı d akapının önüne koymakla tehdit ediyor. Yani çobanlık mı liderlik mi bu? Bir liderin arkasındna gitmek koyunluk mudr? O zaman Atatürkün arkasındna gidenler de koyundu? Ya da siz bir liderin arkasındna giderseniz siz d emi koyun oluyorsunuz o zaman?
pkk ypg pyd chp sözcü. bunlari googleye yaz zaten sonuc cikar
@borma ya bırak sonuç aynı çıkarmış haburda pkklıları silahları ile karşılayanlar kimler ? peki pyd lileri afrine hatay sınırımızdan geçirenler kimler ? BOP uşakları sizi pkk = bop = akepe = abd
PEKİ YAPILAN BU İFTİRALAR KARALAMALAR KUL HAKKI YEMELER MİLLETİ BİRBİRİNE KIRDIRTMALARLA ALAKALI ALLAHIN KİTABINDA NE YAZAR HABERİN VAR MI?
aha bak abd ypg ile pyd ile pkk ile ortak operasyon yapıyor suriyede ? akepe de abd nin uşaklığını yapıyorz
@borma lan godoş barzani bayragi ankaya cektirince nerdeydin Çin malı vatansever
bu niye paniklediki şimdi!!!
Niyetiniz ulkede iç savaş yada kargaşa çıkarmak mi ?
Sen daha istifa etmedin mi?
@s.hazir niye senmi gelecen yerine deveye diken insana kaktüs derlerdide inanmazdım aha bu salaklar işte oldukca daha çooooooook öperler bizi
@naggul bazı salaklar olduğu müddetçe o şey tepemizden inmeyecek..o diken kaktüs hikayesi tam sana göre..
Büyük fetöcü ajan bohçalı nerelerde ??
boyle birşey olabilir mi yaa ????????
ULAN BEYİNSİZLER 90 LARDA ÇOCUK OLAN ÇÖP DAĞLARININ PATLADIĞINI GÖRMEYEN ERGEN ÇOCUKLAR. SÖZCÜ DENEN GAZETE BU VATANA İHANETİN PORTRESİDİR.
@longsanto sabahla,akşamı karıştırmışsın salak.
hala dikta diyorlar yaaa... halk seçiyor kardeşim, halk...!!!
en büyük fetulahçı kasımpaşalı zübüktür kendini baştan tutuklamalı iyicene azdı
Bunun sözleri ni ciddiye almayın kafa error
Tayyip Erdoğan'ın, Bülent Arınç'ın, Hüseyin Çelik'in, Abdülkadir Aksu'nun, Sadullah Ergin'in, Bekir Bozdağ'ın ve Melih Gökçek'in Gülen Cemaatine yaptığı tüm yardımları ortaya çıkaralım ilk önce Gülen Cemaati akp iktidarı döneminde palazlanmıştır. Kimse, kimseyi kandırmaya çalışmasın. Biz o zamanlar Feto derken Melih Gökçek o bizim hocaefendimizdir ona feto demeyin diyordu biz bunları unutmadık. Kim Feto'ya yardım ettiyse, sözcülüğünü yaptıysa cezasını çeksin. Nagihan Alçı, Rasim Ozan Kütahyalı ve Mustafa Armağan gibi daha düne kadar Fetocu olan kişilere nedense bir şey olmuyor ?
kılıçtaroğlu Bir kere de iyi bir şey yaptığını görelim nedir bu düşmanlık anlamıyorum
@naggul Senin yaşın küçük herhalde SSK Genel müdürü iken 5 TL'lik ilcı 65 TL'ye satmaktan büyük hırsızlık olur mu?İstersen sana ilaç ismini vereyim.
@hayatimusa daha ne yapsin hirsizlik mi? Yoksa bahceli gibi yedek lastik yada yalamalikmi?
@audurukan 55 yasindayim herseyi biliyorum babasinin ssk eczanesi degil orasi ayrica ssk sosyal bir kurumdur kar etmez ticarethane degildir tüm dünyada bütceden pay ayrilir ilacin fiyatinida o degil satan firmalar belirler sen baligi yersem akilli olurum diye düşündün ama hafizani korumakta zorluk cekiyorsun
Fetöcüler panikledi.Siz bu memleketi sahipsiz mi sandınız.
@audurukan fötücüler oldukları yerde oturmaya devam ediyorlar bu sadece muhalefete yapılmış bir operasyon
@audurukan cok sahip oldugunuzdan fetö yillarca at koşturdu hakkaten sapiksiniz ya
EKONOMİ KÖTÜ, DIŞ SİYASET DİBE VURDU, GÜNEYİMİZDE 2 KÜRT DEVLETİ KURULUYOR AKP SAYESİNDE. REFERANDUMDA OYLAR ARAKLANDI. BATI, ABD, NATO VE TÜM KOMŞULARLA İLİŞKİ SIFIRIN ALTINDA, YUNANLILAR ADALARIMIZI İŞGAL ETMİŞ DURUMDA.. HALK ENFLASYON VE İŞSİZLİKTEN EZİLİYOR. BÖYLE DURUMDA AKP HEP YAPTIĞINI YAPIP ALGIYA VE ÜLKEYİ KIŞKIRTMAYA BAŞLADI. YAHU SÖZCÜ FETÖ DERKEN AKP FETULLAH HOCAEFENDİ DİYORDU ALLAHTAN KORKMAZ KULDAN UTANAMAZ MISINIZ SİZ HİÇ. AKP HERKESİ SUSTURUP DİKTAYI YERLEŞTİRMEK İSTİYOR. KEMAL SENİN DE AKLIN HALA BAŞINA GELMEDİ YA..
@sarazen Oylar flaan araklanmadı, hala anlayamadınzı snaırm halk sizn zannettiğiniz gibi değil. Sİz oturduğunuz yerden kurduğunuz hayallere inanıyorusnuz. Halk sizin gib değil. Çıakrın şu at gözlüklerinizi.
@mustafaozdag yanından araklasalar haberin bile olmaz, olsada köle olduğun için sesin çıkmaz.
@turkboyunegmez1923 Ben sandık kurlu başkanlığı v eüyleiği yaptım kaç kere. O sandıkalrd aoy çalınıyorsa partilerin kurldaki görevlileri ve müşahitleri uyuyor demektir. O zmaan bei değil o partili kurul üyelerini ve müşahitlerinzi suçlayın. Bu ülkede oy çalınıyorsa o zaman bundan önceki seçimlerin hepsi de meşru değil öyleyse. Bir de herkesi aptal ve kendinzi zeki sanıyrosunuz ya, bitiyorum size.
@mustafaozdag sen ordamısın hala?
adaletin kendilerine çalışmaması için kontra suçlar üreterek başkalarının üzerine çamur atarak ne kadar daha ilerleyecek bu gericiler merak ediyorum,ülke uçurumdan yuvarlanmış. yalnızlaştırılmış,terör örgütleri fink atıyor,ekonomi çökmüş, amaaaa işleri yolunda giden tek yer, her gün daha da zenginleşen tek mekan,tek kişi saray! ne acı değilmi zavallı halkım.
yahu darbe yapmaya kalkıyorlar sesin çıkmıyor teröristlere sesin çıkmıyor nerde vatan hainliği var ona karşı çıkıyorsun sen nasıl bi vatan seversin yoksa bu ülkenin vekili değilmisin
YAWUZ ÖĞRENMİŞSİNİZ BUNLARI ABİLERİNİZDE HEP AYNI SAVUNMA BEKLE GÖR SECİMLER SIRASINDA HANGİ SİYASİ FETÖCÜ HERKESİ BİLİYORUZ AMA ZAMANINI BEKLİYORUZ
@do_ru_k_n bu ülkede fetodan işçi içerde öğretmen içerde memur içerde hatta işşiz kalmış kaldırım mühendisi dahi içerde bana söylermisin ?doruk 251 şehit var diyorsunuzda hiç mi siyasetçi yok ? ben şürdan 10 kişi sayarım siyasetten siz feto konusunda samimi degilsiniz güçsüz ve muhalif kim varsa feto damgası yiyip içeri atılıyor bu ülkede bakanlıklar yapmış o kadar çok fetocu varki hepsi sefa sörüyor samimi değilsiniz hatta zengin fetocular teker teker içerden çıkıyor gözlerinizi açın artık Samimi olun feto konusunda
@berke_em neyi bekliyorsun niye bekliyorsun. Madem siyasetin içinde fetocu var al hemen.secimden önce adamlar yurt dışına çıkıp iltica ediyorum ben kardeşim dese malını mülkünü satışa gitse napıcan
BU FETÖ OPERASYONLARI BU KEMALİ KANSER EDER.
feto bahane muhalefeti -kendilerine karşı olanları susuturma politikası bunlarıda yapanlar fötöcülerdir
Aynaya bakmaya korkan birinin başkasını diktatör diye suçlaması ne traji komik bir durum.
kemo sus konusma her sın altında sen varsın vatan haını
@oktaycan_2017 cehalet ve kölelik nasıl gidiyor oktay?
TEK SÖZCÜYEMİ YAPILAN TÜRKİYE YE YAPILAN HARAKETKİ TARZAN KEMAL SANA GÖRE FETÖNÜN HER KURUMUNA YAPILAN BASKIN TÜRKİYE YE YAPILAN BİR BASKINDIR SANA GÖRE. O YÜZDEN SENİN BU FEÖ SAVUNUCULUĞUN ATATÜR ÜN PARTİSİ CHP Yİ BİTİRMİŞTİR.YAHU ALLAH AŞKINA GİT PENSİLVANYA YA YERLEŞ SARILIN BİR BİRİNİZE BİZ DE KURTULALIM SENDE.AMA SEN GİTMEZSİN ÇÜNKÜ SEN FETÖNÜN TÜRKİYE AYAĞISIN. NERDE BİR FETÖ OPERASYONU GÖRSEN ATLIYON ÇÜNKÜ SENİN MİSYONUN BU
@berke_em BUNLARI YAZARKEN HERHALDE HİÇ DÜŞÜNMEDİNİZ,PENSİLVANYA YA GİDEN VEKİLLER VE BAKANLAR CHP LİYDİ,FETÖ DENEN ŞEREFSİZE METHİYELER DİZENLER CHP LİYDİ,HOCA EFENDİ DİYİP ARŞA ÇIKARAN VE YETER GEL BİTSİN BU HASRET DİYEN CHP LİYDİ,SİZN BEYNİNİZ BALIK HAFIZASI OLABİLİR BARİ BIRAKIN BU PARTİ FETÖ İLEBAĞDAŞTIRMAYIN EĞER CHP FETÖ ÜYESİ İSE AKP VE YANDAŞLARI NESİ BİR SÖYLE ŞİRİN GÖZÜKMEK İÇİN BUNLARI YAZMAYA GEREK YOK BİZ VATAN İÇİN CAN VERDİK VE VERMEYEDE DEVAM EDERİZ YA SİZ NEREYE KAÇARSINIZ BİLMEM
KAÇANLARI DARBE GİRİŞİMİNDE GÖRDÜK HAVAALANINDAN ÇIKAMADAILARDA ABİLERİNİN YARDIMIYLA ÇIKIP EVE KAÇTILAR
15 temmuzda neticeyi bekliyordunuz tv karşısında rakınızı yudumlayıp vatan için bişey yapmak aklınıza gelmedi herhalde keyiften...
@haydar.sanaga13 len gezici sen kandırılmadın mı BND nib Fetonun kucağında yiğitlik yapmadın mı
AYKUT ERDOĞDU SEN ÖNCE VEKİLİN FATURASINI ÖDE SÖZÜNÜ TUT
Bu gazetenin dokunulmazlığımı var Türkiyeye operasyonmuş lafa bak izaya gel sanki cephede savaşıyor lar.Sanki sanırsınki cepheye asker yetiştiriyor.Kamu araştırması yapılsın vatan için millet için savaşan şehit olan 100 asker ve polis ailesinden 1 inin cenazesine gidebilmiştir evine zar zor taziyeye gidebilmiştir.ama terörist cenazesine katılmış evine taziyeye gitmiş bir sürü chp milletvekili var yarısıda meğillidir.Bunun ispatıda refarandum dur.Onun için Devlet emredecek chp emredersin diyecek millet öyle istiyor.Reis var olduğu sürece böyle olacak.Beğenmeyen Almanya orada defolup gitsin.
Sn. Kılıçdaroğlu, askerlerimiz emniyet güçlerimiz PKK veya diğer terör örgütleri tarafından şehit ediliyor bir kez kınamıyor, daha sonucu belli olmadan bu olaya sahip çıkıyorsun. Bu işte bir gariplik yokmu.
Karanlık elleri kırarmış.... Sizden daha karanlık parti ve milletvekililleri görmedi bu millet Kime hizmet ettiğinizi devlet,millet,böcek,kuş gördü. Atatürk ün adının arkasına saklandınız hainlik yaptıkça.Millet keriz değil artık. Karanlık el derken bile Türk halkına hakaret ediyonuz.Bu yetkiyi 20 yıldır veriyor millet vereceğine ayağınızdaki don bile milete ait.Gerekirse onuda vereceksiniz.... Genel başkanınızda iktidara geçersem hepsine el koyacaz diyor.Şu anda devlette onu yapıyor oyunu sizin kurallarınıza göre oynuyor... Gerilmeyiniz lütfen!
sözcü diye bir gazetemi vardı .. vardıysa kimin sözcüsü şimdi derlerki bu halkın gazetesi halkın gazetiyse bizim niye haberimiz yok bu millet sözcü gibi cumhuriyet gibi pkk gibi fötö gibi oluşumlara sinek yerine koyuyor .. inanmıyorsanız seçimlere bakın
sayın genel başkan akp de 180 fetöcü vekil var demiştin 1 ay geçti artık inandırıcılığın kalmadı
Kılıçdaroğlundna bıktık CHP ye yeni kan lazım, Boş boş konuşmaktan başka icraat yok. CHP yi Atatürkün çizgisinden uzaklaştırdı, mezhep partisine dönüştürdü. Artık snei istemiyoruz Kılıçdaroğlu, düş yakamızdan
sus be adam konuşmaman daha hayırlı bir chp li plarak utanıyorum senden
@otobakimzekayi ne diyorda sus diyorsun? yalama sen gibi chp li olmaz olsun daha iyi
ULAN HAİN HAVLA DUR KÖPEK KARDEŞLERİN UYUZ OLMUŞLAR
basın özgürlüğünde yıkılmamış son burç burasıydı,onuda yıkarsanız emperyalist dış güçler gerçek hedeflerine ulaşacak ve bize diyecekki bakın işte türkiye ben ne diye bu ülkeye yatırım yapıyım diyecek ve bizi ekonomik olarak vuracaklar birileride buna kıçıyla gülecek onlarda işte sözde mücadele ediyorum dediğiniz fetöcüler uyanın eyyy aziz milletim bügün 19 mayıs.
@apnekeo Basın özgürlüğü ile fitnecilik aynı şey değil.
CHP NEDEN KAYBEDİYOR.. SEBEBLERDEN BİRİ BU NEDEN... AVUKATLIK YAPIYOR...
Nasıra bas sonra seyret nerelerden ses geliyo
bir dikta demokrasi diye ağzından bir hayırlı laf cıkmayan gırdıği her secımı kaybeden sıyası hayatı sıfır olan bırı hala chp başında
Sözcü nün sahibi ingiltere de ikamet ediyormuş. Arada Türkiye ye geliyormuş. Şaşırdıkmı.
Sözcü gazetesi RTE için attığı başlıkları ve yazdıklarını Muhalif bir gazete aynı yazı ve başlıkları Atatürk için atsaydı Chp ve yandaşları aynı görüşü taşırlarmıydı ?
@akiska64 SEN KAYGISIZ OL TARİH HERKESE HAKETTİĞİNİ VERİR VE BIRAKTIKLARI ESERLERLE ANILIR.14 YIL İKTİDAR OLANLARI TARİH YAZACAK O GÜN GELDİĞİNDE KANDIRILMIŞIZ DEMEZSİNİZ UMARIM.
Diğer Haberler