Küçük Ağa 3. bölüm fragmanı - Küçük Ağa yeni bölüm fragmanı

Küçük Ağa 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D'nin sevilen dizisi Küçük Ağa 3. bölümde. Mehmet Can, anne ve babasını barıştırmak için elinden geleni yapmaya devam ediyor.

Son güncelleme: 11 Şubat 2014 13:43
Küçük Ağa 3. bölüm fragmanı - Küçük Ağa yeni bölüm fragmanı

yayınlandı. Kanal D'nin sevilen dizisi Küçük Ağa 3. bölümde. Mehmet Can, anne ve babasını barıştırmak için elinden geleni yapmaya devam ediyor.

Küçük Ağa 3. bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Kanal D'nin çiçeği burnunda dizisi Küçük Ağa, yine ilginç gelişmelerle karşımıza çıkacak. Büyük heyecana sahne olacak dizinin bü bölümünde, Mehmet Can, anne ve babasını barıştırmak için elinden geleni yapmaya devam ediyor.

Küçük Ağa de, Mehmet Can, peşindeki katillerden Urfa’ya gitmesine rağmen kurtulamamıştır fakat, Mehmet Ağa kimsenin yanına bırakmayacaktır. Mehmet Can, yaramazlıklarıyla Ali ve Sinem’i peşinde koşturmaya devam etmektedir. Okuldakiler de yaramazlıklardan nasiplerini alacaklardır. Anne ve babasını bir araya getirebilmek için elinden geleni yapmaya devam eder.

Küçük Ağa 3. bölümde, Sinem’in, arkadaşıyla dertleşirken duyduklarını Ali’ye yetiştirir, işler daha da karışır. Nur Hanım, Ali ve Sinem’in bir an önce boşanmalarını istediği için türlü oyunların peşine düşer. Mehmet Can barışmaları, Nur Hanım boşanmaları için elinden geleni yapacak ve ortalık epey karışacaktır.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir