Kürşat Mican'ın içinde bulunduğu araca silahlı saldırı(1)

SULTANBEYL'de, Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanı Kürşat Mican'ın içinde bulunduğu otomobil, trafik ışıklarda otomobilleriyle önlerini kesen kişiler tarafından silahla tarandı.

Kürşat Mican'ın içinde bulunduğu araca silahlı saldırı(1)

Ertan KILIÇ-Ozan URAL/İSTANBUL,(DHA)-SULTANBEYL'de, Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanı Kürşat Mican'ın içinde bulunduğu otomobil, trafik ışıklarda otomobilleriyle önlerini kesen kişiler tarafından silahla tarandı. Saldırıda otomobile 9-10 kurşun isabet ederken Kürşat Mican ile şoförü saldırıdan yara almadan kurtuldu.
Kürşat Mican'ın kardeşi Ömer Mican telefonla kendisine ulaşan DHA muhabirine yaptığı açıklamada, saldırı olayını doğrularken, ağabeyi Kürşat Mican'ın Sultanbeyli ilçe teşkilatını ziyaret ettikten sonra evine gitmek üzere yola çıktığını, trafik ışıklarda otomobilleriyle önlerini kesen iki kişinin silahlı saldırısına uğradıklarını, otomobilde yere yatan ağabeyi ile şoförünün saldırıdan yara almadan kurtulduğunu bildirdi.
Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.
Polisin olay yerindeki çalışmaları sürüyor.
(FOTOĞRAF)

Kürşat Mican'ın içinde bulunduğu araca silahlı saldırı(1)Kürşat Mican'ın içinde bulunduğu araca silahlı saldırı(1)Kürşat Mican'ın içinde bulunduğu araca silahlı saldırı(1)Kürşat Mican'ın içinde bulunduğu araca silahlı saldırı(1)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Bence bu bir sanaryodur,oyuncularıda kendileridir.Ülkedeki havayı puslu gösterme çabalarıdır.Tek isteğim bu ülkenin bu ırkçı ve kinci dinci zihniyetin parangalarından kurtulmasıdır.Irk ve kinci dincilik pençesinde olan toplumların geleceği olmadı olmazda,tek isteğimiz insanca ve evrensel hukuk normlarına bağlı eşit bir yaşam hakkıdır.Kahrolsun inasnlık düşmanı ırkçı ve kinci dinci barbarlar.
@bclaen yaşam hakkını devletten isteyemiyosun gelmiş mağdur insana çamur atıyosun. neymiş ırkçı kinci barbar mış. örnek ver ? ne ırkçılıklarını kincilerini barbarlıklarını gördün. Sayın Kürşat Mican ve alperenleri sizin hor gördüğünüz mazlumlara hep destek olmuştur. Zalime Alp Mazluma Eren Peygamber Ülküsüdür ALPEREN. Eğer sen müslüman değilsen bilemiyorum.
Diğer Haberler