Medcezir 20. bölüm izle - Medcezir yeni bölüm fragmanı izle - Medcezir izle

Medcezir yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'nin sevilen dizilerinden Medcezir 20. bölüm yine ekran başına kiliteleyecek. Medcezir 20. bölümde neler olacak, ayrıntılar haberimizde...

Son güncelleme: 2 Şubat 2014 15:03
Medcezir 20. bölüm izle - Medcezir yeni bölüm fragmanı izle - Medcezir izle

Medcezir son bölüm izle Medcezir de, Hale'nin yarattığı tehlikeyle Mira'yı bir kez daha kaybetme korkusunu yaşayan Yaman, kırgınlıkları unutur.

Medcezir yeni bölüm izleyiciyle buluştu. Star Tv'nin sevilen dizisi Medcezir yeni bölümü ile 31 Ocak Cuma akşamı yine ekran başına kilitledi

MEDCEZİR SON BÖLÜM İZLE

MEDCEZİR 20. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Hale'nin yarattığı tehlikeyle Mira'yı bir kez daha kaybetme korkusunu yaşayan Yaman, kırgınlıkları unutur. Mira'nın hayatındaki yeri bu az kalsın felaketle sonuçlanacak olayla daha da sağlamlaşır. Öte yandan herkes, Hale'nin kendisine ve Mira'ya zarar verecek kadar gözünü karartmasına neden olan durumun asıl sebebini öğrenmeye çalışır.

Medcezir 20. Bölüm

Medcezir 19. bölümde neler yaşandı

Medcezir 19. bölümde babasının vefatından sonra, Orkun avuçlarına bırakılan gücü Yaman’a karşı kullanacağını açıkça gösterir. Artık bu savaşta Yaman için şartlar eskisinden ağır olacaktır. Karşısında daha tehlikeli, elini kirletmekten korkmayan, gözü kara bir düşman vardır, Ancak Yaman, Orkun’un intikam yeminine geri adım atmayarak karşılık verir. Ne Mira’dan, ne de sahip olduğu hayattan asla vazgeçmeyecektir.

Medcezir yeni bölümde, Ayşe’nin yaşadığı trafik kazasından sonra Faruk Beylice’nin yanında çalışmaya başlaması, Mira ile Yaman arasında yeni bir krize sebep olur. Yaman yaşanabilecek problemlerin önüne geçmeye çalışırken, en sevdiğini incitir. Kırdığı kalbi onarmak için adım atma sırası Yaman’a geçer.

Medcezir 19. bölümde, Mithat Civanoğlu’na ait özel kasanın açılmasıyla birlikte, Orkun karşısına çıkan sırrın peşine düşer ve bu sırrı sadece Mirayla paylaşınca olaylar iyice karışır.

Medcezir 19. bölüm 1. ve 2. fragmanı

Medcezir 18. Bölüm Fragmanı

Yaman'la Orkun arasındaki yüzleşme, etkisi uzun süre devam edecek bir deprem başlatır. Orkun, ailesinin ve arkadaşlarının önünde sadece itibarını kaybetmekle kalmaz; babasının öfkesinin hedefinde kaldığında gururu da yerle bir olur.

Medcezir 17. Bölüm Fragmanı

Tozludere'deki hayatı Yaman'ın ayağına bir kere daha dolanır. Eski arkadaşlarına uzattığı yardım eli, geleceğini yakabilecek bir ateşe dönüşür. Selim, bütün çabalarına rağmen Yaman'ın hayatının elinden kayıp gidebileceğini ilk kez fark eder ve restini çeker. Yaman'dan geri dönüşü olmayan bir tercih yapmasını ister.

Çağatay Ulusoy hasta mı?

Ünlü Oyuncu Çağatay Ulusoy hakkındaki iddia sosyal medyada yayıldı

Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Mine Tugay ve Taner Ölmez'le başrolünü paylaştığı 'Medcezir' dizisinde Çağatay Ulusoy'un hastalandığı iddiaları ortalığı karıştırdı. Dizide 'Yaman' karakterini canlandıran Ulusoy'un hastalandığı ve 10 gün sete gidemeyeceğinin sosyal medyada geniş yankı bulması üzerine senarist Ece Yörenç, twitter sayfasında, "Herkesin sağlığı yerinde" dedi.

'Medcezir' dizisinde büyük problem

Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Taner Ölmez ve Hazar Ergüçlü'nün başrolünü paylaştığı 'Medcezir' dizisinde stok problemi yaşanıyor.

Son bir ay içinde karavan şoförü Bülent Yakut'un hayatını kaybetmesi, Barış Falay'ın eşi Esra Ronabar'ın kolundaki platinin kırılması ve son olarak Serenay Sarıkaya'nın hastalanmasından sonra yapım şirketinin elinde stok bölüm kalmadı.

Serenay Sarıkaya'nın geçen hafta hastalanmasının ardından bir türlü ayağa kalkamasından sonra 'Medcezir' setine 3 gün daha ara verildi. Verilen 3 gün arayla birlikte hiçbir yedek sahne kalmamış oldu. Son olarak cuma akşamı ekrana gelen 20'nci bölümün bazı sahnelerinin pazartesi günü çekildiği öğrenildi. Serenay Sarıkaya'nın iyileşmesinden sonra sete dönmesiyle oyunculara hızlı çalışma programı uygulanacağı konuşuluyor.

Hasta olduğu için evinde dinlenen Sarıkaya, Twitter sayfasına, "Uzun zaman sonra ben de evde seyredebilicem 'Medcezir'i mi" diye tweet attı.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir