Melih Gökçek Twitter'ı bıraktı!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, son attığı tweet'te Twitter'ı bıraktığını açıkladı. Gökçek, attığı tweet’te...

Melih Gökçek Twitter'ı bıraktı!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, son attığı tweet'te Twitter'ı bıraktığını açıkladı. Gökçek, attığı tweet’te "Takipçi sayım 500.000 olduğu gün twitterı bırakacağım demiştim... Dün takipçi sayım 500.000'i buldu... Ben de dün akşam itibarıyla sözümü tutup twitter'ı bıraktım...” ifadelerine yer verdi.

Takipçileri ise "Siz kalın ben giderim, bizi bırakma Başkan'ım, sen yoksan biz de yokuz, meydanı boş bulurlar, sorun yok Facebook’tan takip ederiz” gibi tweet’ler attı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'da dün yaptığı açıklamada "Twitter denilen bir bela var. Yalanın daniskası burada. Sosyal medya denilen şey aslında şu anda toplumların baş belasıdır." demişti.

Öte yandan Gökçek'in Beyaz TV Genel Koordinatörü olan oğlu Osman Gökçek ise "Arkadaşlar rica ediyorum, böyle bir günde babam Twitter'i bırakacak zannedip kendinizi sazan yerine koydurmayın" ve "Ey millet, benim bildiğim babam bu Twittter'i hayatta bırakmaz, er meydanından kaçmaz." şeklinde iki ayrı twet attı.

(CİHAN)

[

](http://haber.mynet.com/)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Bir ankaralı olarak senin konuşmalarından insanlığından dolandıcılığından iğreniyorum bu ankara halkı neden bunu seçiyo anlamış değilim .
Ne kadar üzüldüm bir bilseniz...
Evet isabet olmuş yoksa birilerini tükürükleriyle boğacaklar dı!
BIRAKTIMI ?? BIRAKTIRDILARMI YOKSA ?
Ya biri sosyal medyAya basbelasi diyor biri er meydani sasirtici olmus
Ankaranın yüz karası rezil sen o koltuğu bırakacaksın.
Sen ne luzumsuz bir mahluksun, ne iğrenç bir şeysin,işin gücün provakatörlük ve tahrik.Ayni Tayyip gibi görgüsüz bir iktidar şımarıklığın var.
bu adam resmen hırsız..ve milleti dolandırıyor..ama nasıl bir milletse zevk alıyor düdüklenmekten..:) adam resmen sahtekar..
rahatsizmi oldun sendemi basbakningibi sorulara cevap veremedin.senide indirecekler.o günler geliyo.
tweter inan sensiz daha güzel..
Dün Tweetle'den sordum cevap veremedin,bu gün yine soruyorum;Nihat Doğan'dan niçin kaçıyorsun?gebeliğin nedir ona karşı.
Diğer Haberler