Melih Gökçek'e büyük şok! Fıskiyeyi kim kaldırdı?

Mustafa Tuna'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olmasının ardından, Gezi döneminde gündem yaratan Ankara Belediyesi önündeki fıskiye kaldırıldı. Hatırlanacağı üzere Gezi Parkı döneminde Melih Gökçek adına açılan sahte bir hesaptan, “Belediyenin önündeki fışkiyeyi kim kırdı” tweet'i atılmış, fıskiye bu tweet'le gündeme oturmuştu.

Melih Gökçek'e büyük şok! Fıskiyeyi kim kaldırdı?

Mustafa Tuna'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olmasının ardından, Gezi döneminde gündem olan Ankara Belediyesi önündeki fıskiye kaldırıldı.

Gezi Parkı döneminde Melih Gökçek adına açılan sahte bir hesaptan, “Belediyenin önündeki fışkiyeyi kim kırdı” tweet'i atılmış, fıskiye bu tweet'le gündeme oturmuştu.

Hürriyet'ten Murat Yılmaz'ın haberine göre; Başkanlık girişinin tam karşısında yemekhaneye ara geçiş alanında yer alan ve uzun süredir su akmayan kuğu motifli fıskiye kaldırıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
melih melih dahadur seni ankaradan da kazıyacaklar
caddeden ve parklardaki ismini acilen silinmesi gerekiyor
o degilde fışkiyeyi kim kirdi?
şunun haberini yapmayın artık. atın şunu içeri çocuklarıyla. gınaga getirdi.. fitil fitilk getirilsin burnundan yedigi yetim hakkı.
@durankaraman66 --bu sadece melih gökçekle mi kalacak taban dan taa tepeye kadar herkes birgün hesap verecekler burunlarından fitil fitil getirilecek, ben her zaman Allahıma sonuna kadar inanan biri olarak ilahi adeletin bir gün tecelli edeceğine inancım tam.
Bu melihin bugüne kadar yaptığı sahte oylar ile iktidar olma ve Dünyanın en büyük rüşvetçiliği oyunları ne olacak yanına kaar mı kalacak ? buadamın banka hesapları çevresindeki insanların banka hesapları neolacak
SENİN FETÖCÜ OLDUĞUNU DÜNYA BİLİYOR.BU DAHA BAŞLANGIÇ
sende kına mı yakacan melih naptı sana
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ CALISYOR MAŞALLAH MELIH GÖKÇE NIN PISLIKLERIN TEMIZLIYOR
fişkiyeye ne olmuş fişkiyeye :)))
melih çok üzülmüştür fıskiyesini çok seviyordu söküp evine gtürseydi keşke :))
ADAM 2023 Ü GÖREMEDİ BEEEE YAZIK OLDU BAKALIM NERDEN GÖRECEK :)
mal varligi mülk miktari nereden aldigi, nasil kazandigi sorgulanmasin diye, twetlerle yön deyistiriyor.
Diğer Haberler