Melih Gökçek'ten Başkanlık paylaşımı: Hayır diyorsunuz ama çok seveceksiniz

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter hesabından başkanlık paylaşımı yaptı. Gökçek, paylaştığı fotoğrafa "Her zamanki gibi yine hayır diyorsunuz ama çok seveceksiniz" notunu düştü.

Melih Gökçek'ten Başkanlık paylaşımı: Hayır diyorsunuz ama çok seveceksiniz

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter hesabından başkanlık sistemi ile ilgili paylaşım yaptı. Gökçek, paylaşımında, yapılan tüm icraatlara 'hayır' diyenleri eleştirerek "Nasıl bunlara karşı çıkıp sonra alıştıysanız, Başkanlığa da İnşaallah böyle alışacaksınız" dedi.

"HAYIR DİYORSUNUZ AMA ÇOK SEVECEKSİNİZ"

Paylaşımındaki fotoğrafına yazı yazan Melih Gökçek, "Boğaz köprüsüne, 3. köprüye. Marmaray'a, hızlı trene, milli silahlara, Avrasya tüneline hayır dediniz! Ama şuan kullanıyorsunuz, hayatınız kolaylaştı ve sevdiniz! İşte Başkanlık da böyle bir şey. Her zamanki gibi yine hayır diyorsunuz ama çok seveceksiniz." notunu düştü. Melih Gökçek'in paylaşımı, yayınlandıktan saniyeler sonra çok sayıda yorum ve retweet aldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 83 yorum
Bu yaratığın haber değeri nedir?
@halilseker2009 senin gibi bir yaratağın yorum yazma değerin ne ise bununda öyle işte. Ara beni yiğidim
@halilseker2009 EEYYY GÖKÇEK SEN BİZİM BÜTÜN BUNLARA ALIŞTIĞIMIZI MI ZANNEDİYORSUN OLMAYAN BEYNİNLE...
@halilseker2009 İnsanlar anlayabilir sadece o adamın dediklerini sen kendini fazla zorlama...
bir tek senin varlığına alışamadık.basiretsiz fetöcü.
Yolsuzlukları meşru görenlere, kol kanat gerenlere, himaye edenlere hatta baş tacı edenlere alışamadık. Bizim midemiz kaldırmıyor sayın İ. Melih Gökçek.. Sen EVET de..
HAYIR Hayir HAYIR
Siz neye alışmak istiyorsanız ona alışın bizim alışmaya niyetimiz yok
senin sevdigin senin olsun refarandum sonrası hayır çıkarsa nasıl fıvıracan bakalın
3. KÖPRÜYLE BAŞKANLIĞIN NE İLGİSİ VAR.EVET DİYELİM DE HANEDAN GİBİ YERLEŞİN MİLLETİN TEPESİNE SİZİ GİDİ KURNAZLAR SİZİ. HALK CAHİL DEĞİL YÜZDE 89 HAYIRRRRRRR DİYOR O KADAR .
italyada cenazelerde para için ağlama korosu gibi brükselin,kandilin,fetönün,merkelin gönüllü korosu mandacı chp ve hdp hayır korosu.
@samar1970 DAVULLA PKK LI KARŞILAYAN KİMDİ KAŞKOLOZ .
MİLLET SİZİN KELLENİZİ 15 TEMMUZDA FETÖDEN KURTARDI.ZATEN FETÖ AKP AYNI TORNANIN ÜRÜNÜ.SİZ BU MİLLETE YATIN KALKINDUA EDİN.YOKSA SENİN REİS FALAN FİLAN HEP İÇERDEYDİNİZ.
gökcek ve ailesinin başlangıçtan buyana mal varlığı ne idi ne oldu bu hesabı millet adına vermeli ve ondan sonra da mukalata yapmalı
TABİKİ EVET
avm lere de hayır diyorlardı...ama gidin bakın bütün avm ler sırt çantalı, küpeli , dövmeli entel solcu dolu...
@akdenizli.2 lan yrrak ülkede güvenli bir yer mi kaldı insanlar sokakta caddede alışveriş yapsın? ayrıca bu dediğin kesimin en az 20 katı akepe li var avm lerde...
@akdenizli.2 VALLAHİ BENİM GİTTİĞİM YERLER HİÇ ÖYLE DEĞİL .... AMA SENİN GİBİ İNSAN TARİFİ YAPMAM ... YAKIŞIK ALMAZ
AYRIMCILIK YAPMA....
Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin başkentinin belediye başkanı tüm gün bilgisayar başında tweet atan bir twitter fenomeni. Yazık. Ağlanacak haldeyiz...
ahlaksız adam; insanlar demokratik hakkını kullanıyor, terbiyesiz
MİLLET 15 TEMMUZDA SİZİN İÇİN SOKAĞA ÇIKMADI.TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN KAFASI SARIKLILARIN ELİNE GEÇMESİN DİYE DİRENDİ.
Bir numaralı fetocu gökçen hiyari
ya sen nasıl bir yalakasın
neydiyon melih kuyrüğün sıkışmayamı başladı
SENİ ÇOK SEVECEĞİZ İ. MELİH GÖKÇEK. O KADAR ÇOK SEVECEĞİZ Kİ ZEVKTEN DELİYE DÖNECEKSİN. :)
Allah belaniversin gökçek hıyarı veseningibilerin hayır hayir
bizi nasıl on yıllardır sevmediğimiz istemediğimiz şeylere alıştırdıysanız sıra sizde şimdiiii
SONUNA KADAR HAYIIRRRRR EĞER BİR HİLE OLMASSA İNŞALLAH NETİCE HAYIR OLACAK
cumhuriyet rejiminin devamından yana olduğum için hayır ,eyyy fetocu melis sen zaten bu sistemi yıkmaya çalışıyorsun onu biliyoruz.
AKP SENİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI YAPMASAYDI BUGÜN SENDE HAYIR VERİRDİN AMA NAAPALIM İŞTE. GEÇİM DÜNYASI.
Biz hayir diyoruz
İzmir belediyesi metronun km resini 70 milyona yaparken sen 120 milyona yapıyorsun utanmadan milletin verdiği vergilerle yapılanlarıda bir lutuf gibi sunuyorsunuz ulan parselci hırsız
biz sana ve senin cemaatini hiç alışmadık ve sevmedik sevmeyeceğizde sen şimdilik ordan konuş bakalım koçum
helal sana melih baskan laik itleri yine kudurtmussun :D
Sen belediye başkanlığını yap soytarılığı senin yerine nihat doğan, ömür varol,rasim,ahmet,ertem yapıyor senin seviyesiz kanalında.Türkiye sizlerden temizlenecek haklı hukuklu ibadeteini Allah için yapan bir toplum olacaz..
Bu adam yalakalıkta sınır tanımıyor. Adam ankara ve sorunlarını unuttu. Belediye başkanlığı sıktıysa, bırak bu işi milletvekilliğine soyun. Sırf senin gıcık mı gıcık hareketlerinden dolayı. SIRF İ... MELİH GÖKÇEK E GICIKLIĞIMDAN DOLAYI ''HAYIR'' DİYECEĞİM.
Başkanlık sistemini rejim değişikliği değil deyip yol köprü ile kıyaslıyorsa ve millet buna helal başkan çok güzel kıyaslama ve örnek diyorsa bu memleket bitmiştir ha bu arada bülent Arınç efendi hala bekliyoruz gökçek nereleri parsel parsel sattı
MELİH AKP GİTTİĞİ GÜN GÖRECEN HAYIRI DA HIYARIDA,AZ KALDI.HAYIRLISI
@ferdagoksel evet aynen öyle
neden hayır dediler SORDUNMU...CUNKU MESELE KÖPRU YAPMAK DEGİL YABANCIYA VERDİNMİ PARAYI BORÇLANDINMI YAPILIYOR.. EGER İSTANBULU BU KADAR BUYTMESENİZ KÖPRUYE İHTİYAC OLMAZDI..ŞEHİR PLANLAMASI SIFIR..SEHİRCİLİK KONFERANSINDA YABANCI BİR MİMAR 1453 TE İSTANBULU ALDINIZ AMA HALA YERLESEMEDİNİZ DİYOR.NE ACI.. DAHA COK TUNEL KOPRU PARASI ODERİZ YABANCILARA 24 YIL KAPİTİLASYON GİBİ BASKA ŞEHİRLERE YATIRIM YAPMAZ İSTANBULU BU KADAR BUYUTURSENİZ..YASAMAK BİLE AZAP OLDU İSTANBULDA..
PEK YAKINDA : '' BAHÇELİ BİZİ KANDIRDI. ''
hahahahah helal sana başgan
Nato mermer Nato kafa diye kime diyorlardı?
Dinciliğe hayır, yakın çevrene kıyak çekmene ve kollamana hayır, türkiye dış borcu 400 milyar dolara hayır, faşizme hayır, kendi adamlarını aklamaya hayır. insanların özeline ve şahsına hayır, hırsızlığa hayır, atatürk düşmana olmana hayır, cahili cesaretlendirdiğin için hayır.
YAPTINIZ AMA, KİMSE GEÇEMİYOR... GEÇMEDİĞİMİZ HALDE DE YAPIMCI FİRMAYA DURMADAN CEBİMİZDEN PARA VERİYORSUNUZ. BU YAPILANLAR CEPLERİNİZ DOLSUN DİYE YAPTINIZ...
sizin parsel parseller ne oldu?
burada kendini bilmeyen bir it havlamaktan başka bir şey bilmez ve kalkar kendisi it ya topluma itlik lafını soyler kardeşim yol yapmaktan köprü yapmaktan insanları bir birine kırdırmaktan o kadar şehidimiz verilirken bunların hesabını kim verecek ben ne sağcı ne solcuyum sadece devletini seven bir milliyetçiyim kimseyi ulturaslanarda it edemezsin edebinde kalki edepli olasın
Hayır diyenler gelsinler antalyaya görsün.Artık ramazanda bira festivali yok.Yol köprü festivalleri var.
Diğer Haberler