Melih Gökçek'ten esrarengiz mesaj

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, twitter'dan yaptığı açıklamada “Herkes sırtını bir yere dayamış gibi yapıp, birilerinin hiç haberi olmadan, birileri adına konuşuyor, asıyor, kesiyor” ifadelerine yer verdi. Gökçek’in isim vermeden yaptığı “fitne” açıklamasının TV yorumcusu Fatih Tezcan’ın kendisini hedef alan sözlerinin ardından gelmesi dikkat çekti.

Melih Gökçek'ten esrarengiz mesaj

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, “Herkes sırtını bir yere dayamış gibi yapıp, birilerinin hiç haberi olmadan, birileri adına konuşuyor, asıyor, kesiyor” dedi.

AKP’li Başkan Melih Gökçek’in isim vermeden yaptığı “fitne” açıklamasının TV yorumcusu Fatih Tezcan’ın kendisini hedef alan sözlerinin ardından gelmesi dikkat çekti.

“BİRBİRİNİ SEVENLERİN ARASINA FİTNE SOKMAKTIR”

“Bir âdet başladı... Herkes sırtını bir yere dayamış gibi yapıp, birilerinin hiç haberi olmadan,birileri adına konuşuyor, asıyor, kesiyor” diyen Gökçek Twitter’da şunları yazdı:

“Benden söylemesi... İnanan insanların birbiri hakkındaki gıybeti hangi şart altında olursa olsun günahdır. Susmak esastır... Ayrıca unutmayalım ki şu anda Fetonun tek şansı, inananların ve birbirini sevenlerin arasına fitne sokmaktır. ve bu konuda gayreti çoktur.”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 33 yorum
Arkadaşlar Melik Gökçek "Gıybet günahtır" dedi. Duydunuz mu :) Neyse çok da önemli değil son fetvaları bunlar. Neyse yakında koltuğu boşaltır nasıl olsa.
İSLAMI ÖZEL İŞLERİNİZE KARIŞTIRMAYIN MÜSLÜMANLIK ZARAR GÖRÜYOR
ALLAHIN BÜTÜN VASIFLARINI ÜZERİNE TOPLAYAN VE BAKARA AYETLERİNDEN İYİ MAKARA OLAN DİYEN VE HATTA YETMEYİP PEYGAMBER MEKKEYİ FETH ETTİĞİNDE GURURLANDI, HATA ETTİ, ALLAH İKAZ ETTİ (HAŞA).. BİZ HATA ETMİYECEĞİZ ALLAH DEYİP KENDİ SAPKINLIKLARINI PEYGAMBERDEN DAHA ÜSTÜN GÖSTEREN BU AKPYE ALLAH AKIL FİKİR VERSİN.... FİTNENİN BAŞI SİZSİNİZ KARDEŞİM YA!!!!
DUN MUHTEREM HOCAMA FETO DIYEMEZSINIZ DIYEN BU PARSELCI HIRSIZ SAHTEKAR YALANCI NEDEN DIŞARDA HA BU ÇAYCI DEĞIL PRD ANKARAYI PARSELLEYEN SOYTARI GERCEK FETOCULAR DIŞARDA GARIBANLAR IÇERDE HATTA FETOCU OLMAYANLAR IÇERDE BOY BOY POZ VEREN ÇAKALLAR ŞIMDI FETO DIYOR YA TAMAM BUNLAR AK PAK SARAYLI
@serdar_1981_alcym ananda öyle diyordu dangalak
HER KONU HAKKINDA MAAŞALLAH FİKRİ VAR SAYIN GÖKÇEK İN BELEDİYE BAŞKANI MI YOKSA BİR PARTİNİN SÖZCÜÜ MÜ ANLAMIŞ DEĞİLİM. HADİ HAYIRLISI DİYELİM
evet ankarayı parsel parsel dağıtmak gıybettir
KAVURMACIYI SERBEST BIRAKTIRAN GÜC'E LANET GELSİN BUNDA ERDOĞANIN VE GÖKÇEĞİN KATKISI OLMADIĞINI BİLİYORUM FAKAT ONLARIDA KINIYORUM NEDEN ELLERİNDEN GELENİ YAPMIYORLAR VATANDAŞ OLARAK BENDEN HANGİ YETKİYİ İSTEDİLERDE VERMEDİM. BUNDAN SONRA AK PARTİ SANA BENDEN OY YOK.
@vezirbakirci Daha yeni mi anladın? Geçmiş ola...
Rabbim senin de çöküşünü bu millete gösterir inşallah!
yine birilerine salça olmuş
Bunlar secimlerde aday gosterilmeyeceginin isaretleridir
Ne oldu.????? Sıranın sana gelmesinden mi korktun ????
yakında belanı bulacaksın...çok yakında.....Allah kökünüzü kesecek bu ülke selamete çıkacak
YA NİHAT DOĞANLA İ.MELİH GÖKÇEK'İ LÜTFEN REKLAM YAPMAYINIZ..DEĞERMİ BUNLARI REKLAM YAPMAYA ?
BU ÜLKEDE FİTNE FESAT VARSA SEBEPLERİNDEN BİRİ DE GÖKÇEKTİR.FETOCU GÖKÇEK KİMSEYE DERS VERMEYE KALKMASIN
LA SİYASİ GAVAT GIYBETİN EN ALASINI SEN YAPMAKTASIN.AMA ADALET GELECEK SENDE HESAP VERECEKSİN UNUTMA
tüm islamcı tayfa birbirinize girdiniz.tayyip şugün bıraksa ne yapacağınızı şaşırırsınız.sizin sonunuz fetöcülerdende kötü olacak.
eski bir öz söz vardır herşeye maydonoz olma derler bu maydonoz olmayı bıraktı ayrık otu oldu
Yolcusun Abbas.Neyapsan nafile..Film the end.
Doğruları belgelendirerek konuşuyorsun ama zamanı iyi seçemiyorsun Melih bey
bu herif akepeye yüzde 20 en az oy kaybettiriyor .
Ankara da su parası çok pahalı biz onu düşünüyoruz
Ak partiliyim ankarada yaşıyorum ama sayın melih gökçeki istemiyorum.bu sene sırf akp adayı kazansın dıye oy versı ınsanlar bundan sonra sanmıyorum geleceğini
Öbür tarafta da buna Büyükşehir Belediye Başkanlığı verirlerse iyi...
işte,zurnanın son deliği denilen bu olsa gerek.. durup durup ortaya çıkarak kendini göstermeye çalışıyor,ama ipleyen falan yok..
sıfır icraat bol laf en kısa zamanda gider.
ulenn ıbo sen gunah nedir bilirmisin de konusuyon
Ankara'nın yollarını görseniz bide köy yolundan beter heryer çukur tümsek rezalet trafik sen işini yap önce sana mı düştü bu konuları konuşmak
Sizin ülkeyi evet hayır diyerek fitne soktuğunuz gibimi.
ulan yeter artık bırakın su dinci söylemleri hertürlü pisliğinizi örtmek için kullanmadığınız yer kalmadı ..ama malesef cahilleri kandırmanın en kolay ve keskin yolu bu..
Yine konuşmuş ve kendini anlatmış.Ama geçti Ankaralılar bile istemiyor.Artık başka işlere baksın ve üzerindeki FETÖCÜ sözlerinden kurtulmanın yollarını arasın.
ya arkadaşlar ne yapsın gündeme bile alan yok belki dinleyen olur diye yapıyo bence kimse yorum yazmasa susar
Diğer Haberler