Meral Akşener'e özel 1 günlük yasak!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Adayı Meral Akşener'in, yarın Niğde'de katılacağı referandum toplantısı bir günlük yasak kapsamına alındı.

Meral Akşener'e özel 1 günlük yasak!

Niğde Valiliği, geçen hafta aldığı 7 günlük miting, toplantı ve gösteri yürüyüş yasağını bugün tekrar değerlendirerek 1 güne düşürdü. Böylece MHP eski Milletvekili Meral Akşehir'in bu kentte 21 Mart'ta katılacağı toplantı 1 günlük yasak kapsamında kaldı.

OHAL KAPSAMINDA 1 GÜNLÜK YASAK İLAN EDİLDİ

Valilikten yapılan yazılı açıklamada şöyle dendi:

"Olağanüstü Hal Kanunu'nun 11. maddesi (m) bendi doğrultusunda; ilimiz genelinde devlet kurum ve kuruluşlarının yapacağı resmi programlar ve etkinlikler hariç açık ve kapalı alanda yapılacak olan her türlü yürüyüş, toplantı, miting, çadır kurma, oturma eylemi, konferans, panel ve bildiri dağıtma gibi etkinlikler 20 Mart 2017'den 26 Mart 2017'ye kadar 7 gün süreyle yasaklanmıştı. Ancak, güvenlik birimleri tarafından anılan günlerle ilgili olarak yeniden risk analizi yapılmış, ülkemiz gündemi takip edilmiş, alınacak emniyet tedbirleri ile ilgili olarak emniyet güçlerinin çalışma sistemi yeni duruma göre maksimum seviyede tekrar düzenlenmiş olması nedeniyle ilgi onay yeniden düzenlenerek, Valilik Makamının 20.03.2017 Tarih ve 728 Sayılı Kararı İle 21 Mart 2017 salı günü (1) gün süreyle yasaklanmıştır"

Böylece, Meral Akşehir'in Niğde'de 21 Mart'ta katılacağı Balkan Türkleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin düzenlediği toplantı, 1 günlük yasak kapsamında kaldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 134 yorum
akp neden korkuyorsun bu kadar? zaten bakanlık tekif ettiğin birini fetöcü ilan ettin daha ne istiyorsun?
artık yorum yazmanın bile anlamı yok yurt dışındaki yasakları eleştir ülkende yasak uygula dinime küfreden müslüman olsa bari tarzında
İnsanların haklarını gaspeden zihniyet inşallah sandığa gömülecek. HAYIR
Yusuf yusuf
Dünyaya çemkiriyoruz demokrasi, adalet diye ama ülkemizdeki demokrasi anlayışı içler acısı durumda. İnsan düşünmeden edemiyor bu hal ve hareket içine giren siyasiler de en az darbeciler kadar zarar vermiyor mu demokrasiye?
@acacu haklısın.bizde olmayan demokrasiyi başkalarından bekliyoruz
DEMOKRASİYİ,YARGIYI,İNSAN HAKLARINI,ADALETİ VE HUKUKU KATLEDEN CHP VE ZİHNİYETİNİN BUNLARI AĞZINA ALIP SÖZ ETMEYE HAKKI YOKTUR.AKP NİN YAPTIKLARI ÇOK AZ BİLE.
@xx_efsane Allah akıl fikir versin
Amma şişirdiniz bu kadını bu kadar güveniyorsa parti kursun bakalım acaba %2 oy alabilecek mi haber niteliği bile taşımıyor meral karaşener
@negan papağan. parti kursun felan sen parti kurmanın maliyetini biliyormusun dinguk. bi yerden duymuş gelmiş tekrarlıyor papağan zihniyet kendin ol. yürekli kadın bahçeli gibi başkasına yaslanmıyor zurna
@negan o zaman niye okuyorsun, neden yasaklara karşı çıkmıyorsun
@negan kadına bok atmayı bırak da cevap ver bakalım Almanya'ya Hollanda'ya kafa tutan AKP ve senin gibi beyinsiz AKP'liler Avrupa'nın yaptığının aynısını kendisi neden yapıyor? Kul hakkı nerede? Allah korkusu nerede?
@negan o kadar sığ düşüncedesinki aynı akp kafasındakiler gibi daracık bir dünya görüşünüz var serçe kuyşu bile geçemez arsısndan yazık türk kadınınn vay haline
BU MİLLET NE YAPACAĞINI NE OY VERECEĞİNİ İYİ BİLİYOR BU ENGELLEMELER BEYHUDE.HANİ İLERİ DEMOKRASİ VARDI?YAZIKLAR OLSUN.
Yeni Türkiye ve muhteşem ileri demokrasisi. Teşekkürler tayyip ..
mhp ile akp ayrılıklı bölücü partiler.husursuzluktan şiddeten bselenen partiler.Biraz ülkenizi düşünün şapkanızı koyun önünüze Allah rızası için eğer azıcık vicdanınız varsa ki.Zannetmiyorum .O kadar ruh yok sizde
@serhat_beylerbeyi_1969 ne vicdanı, bu cumhuriyeti bitirme planı, 100 yıllık bir projenin en can alıcı aşamalarından geçiyor, sen bunların milletle milliyetle falan işi mi var sanıyorsun. onlar paketin görünen yüzü, içi bambaşka.
Bu şıllık kadını basının ve medyada bu kadar gündeme gelmesi neden hiç sorgulayan oldumu. Fetönün kullanacağı bir oyuncak bir gerçek .
akepe hayırları önlemek için devletin gücünü kullanıp herşeyi yapıyor. ama kaçışınız yok. adındaki adaletin a'sının bile olmadığı akepe. HAYIR
topuklu efe gümbür gümbür geliyor .........
Şimdi meral hanım mhp nin başına aday mış gibi görünsede hiçbir zaman böyle birşey olmayacakk
@yilmazkeskin61 göreceğiz bakalım,, sadece mhp nin değil, Türkiyenin başına geçecek
hollanda ya kızmaya hakkınız yok siz bunları türkiyede yapıyorsunuz
Vay csnına bu ne korku.
Vay Fasist BATI,Bütün ülkeyi BATI'ya sattık ama olsun.Bati bizi kıskanıyor ! Özellikle Demokrasimizi kıskanıyor olmalı ! Hollanda'da o yüzden o kadar sert davrandı,Herşeye ksıtlama getiren ülkemizi kıskandı ! 86'dan beri CB-Basbakanı dinleyen BATI.EVET mitingine karşı çıkarsa,EVET ivme yakalayacagını bilmiyor öyle mi ? Bu tam Akİtlere göre yorum ! Yahu adamlar başkanlık çıkarsa ülkenin kaosa gireceginin farkında !
@mustafa_1997_nftng GEZİZEKALI ALLAHTAN DEDELERİM SENİN GİBİ DÜŞÜNMEMİŞ BİZ KOSKOCA İMPARATORLUĞU YÖNETENLERİN UFACIK DEVLETİ YÖNETEMEYECİĞİMİZDEN DOLAYI BİZE KAOSA GİRMEYELİM DİYE YARDIMA GELEN GAVURLARI DENİZE DÖKTÜLER ARADA SENİN GİBİ KIYIDA KÖŞEDE KALANLARDA ŞİMDİ BURADA KONUŞUYOR
Yazıklar olsun size HAYIR Çoğalıyor dikkati olun
baskılar bizi yıldıramaz ALLAH İÇİN VATAN BAYRAK İÇİN HAYIR.
Yaw bu kadında kabak tadı vermeye başladı Kendini bir şey sanacak
@4kasim2004 diploması olmayanlar senin gibilere din satarak kendini bişey sanıyorlar ya
Sonuna kadar HAYIR
er veya geç ilahi adalet tecelli edecek.haram saltanatınız yıkılacak.ülkücü hareket liderini değiştirecek.türkiyenin önü açılacak.bu böyle biline
@m.ibrahimuslu inanmak istiyorum
Şu kadından korktuğunuz kadar korkmanız gerekenden korksaydınız şuan ülkem güllük gülistanlıktı!!
BU İŞ DE BİR YANLIŞLIK MI VAR? .. EN İYİ MUHALEFETİ.. AKŞENER YAPIYOR.. KULLANDIĞI EDEBİYAT DİLİ VE CÜMLELERİ.. ÇOK İYİ.. BENİM ACİLE AKŞENERDEN DERS ALMAM LAZIM.. BU KONUDA.
adalet sadece akp ye şu kadından bile nasıl korkuyorlar konuşmasın miting yapmasın diye
ALMAN ARABALARINI PROTESTO ETMİYOR MUYUZ? TISSSS MI?
Atanmışlar, seçilmişlere yasak koyuyor. Demokrasilerde böylemi oluyordu?
Demokrasiiiiii.bu daha iyi günler sadece seyredin
bu kadarmı korkuyosun tayyiipppp.................
Korkunun ecele faydası yok, Hollanda yaptırımları ne oldu? Kuş mu?
Akşener kendi hayır dese olurdu ama MHP adı altında reklam yapamaz bu Avrupa'nın Bakanlarımıza yaptığı hatayla bir tutulamaz akp ile alakası yoktur
@kabasakal8897 partiden ihraç edilen birisi elbette kendi adına konuşur, kaldı ki toplantı salon paralarını da kendi ceplerinden veriyorlar MHP nin kasasından değil yani.. Ayrıca HAYIR cılar kendi bütçelerinden yerden devletin uçağını ve bütün imkanlarını kendi siyasi amaçları için kullananlara ne demeli?
@kabasakal8897 Seviliyor,sayılıyor.Acaba kimler önünü kesmek ister?Tabiki hiçbir faydası olmayacak.
Bu kadın mhp li olmadığı halde mhp adına konuşup kaos çıkarmaya çalışıyor, mhp lilerde bizim adımıza konuşamazsın diyerek saldırabilir o yüzden yasak doğal, yoksa hiç bir hayır cıya yasak yok,
@salimin051 Nerden biliyon MHP li olmadığını? Bu kadın sözde erkeklerden dahi erkek !!!! Dönek değil yandaş değil korkak değil tam milliyetçi duruşu var koltuk değneği değil.
@salimin051 Bahöçelide beni temsil etmiyor ben kayıtlı bir üye olarak onun liderliğini tanımıyorum.
Avrupaya demokrasi nağraları atın sonra kendiniz antidemokratik eylemler yapın. Elin yamasına laf edeceğinize kendi yırtığınıza bakın!!
Yahu bu kadın size ne etti? Bu kadar korkmayın...
başkanımız akşenerdir bahçeliyi tanımıyoruz
BU KADAR ZORBALIK YASAKÇILIK KORKAKLIK OLMAZKİ HADİ AKP,MHP VE PARTİLİLERİNE'DE YASAK KOYSUNLAR GÖRELİM BU İKİ YÜZLÜLÜĞÜ BU MİLLET İYİ GÖREMEKTE CEVABINIDA HAYIRLARA VESİLE OLARAK VERECEKTİR YASAKÇI ZİHNİYET MASKELİ BALOLARINIZ BU HALK DÜŞÜRECEKTİR NERED DEMOKRASİNİZ BATIYI ELEŞTİRECEĞİNİZE ÖNCE AYNADA KENDİNİZE BAKIN KENDİ EVLATLARINIZA YAPTIKALRINIZIN HESABINI VERİN.
Hala AKP nin kimseden korkusu olmadığını bir türlü öğrenemediniz. Bu Meral denen kişi biz Ak partililer için sinek kadar olamaz. Biz gerektiğinde Avrupayı bile kaile almıyoruz Meral de kim ola:))
Terbiyesiz Hollanda
yazıklar olsun.....
AKP'li erkek siyasetçileri erkekliğinden utanmalı bence,kadın resmen bunlara ecel teri döktürüyor
Diğer Haberler