Mete Yarar'dan Twitter sorusuna sert tepki

Güvenlik Uzmanı Mete Yarar, TVNET'te yayınlanan 'Karşı Karşıya' programında gündemi değerlendirirken, Twitter'dan gelen bir soruya sert tepki gösterdi.

Güvenlik Uzmanı Mete Yarar, canlı yayın sırasında Twitter üzerinden gelen 'Nasıl oluyor, Özel Kuvvetlerde birisi telefon açtığında diğeri öbürünü vuruyor mu?' sorusuna çok sert tepki gösterdi.

Yarar, "Bana Twitter'den birisi 'Nasıl oluyor, Özel Kuvvetlerde birisi telefon açtığında diğeri öbürünü vuruyor mu? soruya bak. Bu kadar kolay mıymış?' Kardeşim darbe oluyor yahu. Vurulduğu saat gece yarısı 02. Ankara'da yer yerinden oynuyor. Verdiği saatte Ömer Halisdemir darbe olduğunu biliyor, komutanı da darbeyi engellemek için emir veriyor. Şöyle bir görev vermiyor ki: Tümgeneral Zekai Aksakallı, bugün canım sıkıldı kardeşim şunu yap demiyor ki. Darbenin içerisinde darbeciyi vurma emri veriyor" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
YETER BE METE YARAR YETER, şehitlerimiz üzerinden prim yapmana, niye bıraktın askerliği onu söyle parası azdı değil mi? medyatik olursan daha fazla para kazanırsın bu kahramanlar üzerinden değil mi?
@huytergan Mete YARAR kadar tecrüben vrsa çık sen anlat dinleyelim.
@fmt76 önüne gelen ahkam kesiyor METE YARAR kadar taş düşşün başlarına
@fmt76 Beni değil kardak'a yunan donanmaları arasından sızıp Türk bayrağı diken gerçek kahramanları dinleyin(ali türkşen), pardon onlar iktidar yalakası olmadığı için televizyona çıkarılamıyor gerçi!
@huytergan önce sen rahat yatağında yat sonrada konuş senin görevinde bu !! nezamandan beri doğruları konuşmak suç oldu ? Aleyna tilki olsa yada futbol olsa konu herşeyi konuşmak serbest iş vatan severliğe şehitliğe , dine gelince yeter diyorsunuz çok ilginç !!
@fmt76 sende varmı?sanmam annende vardır onu biliyorum
METE YARAR'a yklenmeyiniz fazla..Zira hem Subaylıktan hemde basının içierisndeki yıllar yılı tecrübesiyle bu konulardan sıyrılan bir kişi...
MEMLEKET DE HERKES ARTİST OLMUŞ
GİZLİ FETOŞ CULAR SORMUŞTUR. KAFALARI ALMIYOR. DARBENİN BAŞARISIZ OLDUĞUNU ABD İNGİLTERE PKK İSRAİL ARKALARINDA AMA SONUÇ SIFIR. BUNLAR SORU ÇALA ÇALA DARBE METNİNİDE ÇALDILAR. AMA SORU ÖMER HALİS GİBİ VATAN SEVER İNSANLARDAN GELİNCE ÇAKILDILAR. ŞİMDİDE SORU YANLIŞ AYAĞINA YATTILAR. MEHDİ YİNE YALANCI ÇIKTI. NEDE OLSA YALANCI
TVNet'e ne diye çıkar ki yahu...Çıkarsa işte böyle gıcık sorular sorarlar...
15 Temmuz Darbe Görünümlü Terör Eylemi'dir. 1945 yılından beri tek kişinin borusunun öteceği İslamcı Türkiye Cumhuriyeti'nin oluşturulması için uğraş veren ABD'nin kartlarından Fethullah Gülen Tarikatı’na yaptırılmış bir terör eylemidir. Başkanlık yolunda son hamledir. Bu terör eyleminin darbe olduğuna inandırma çabaların niye sevgili Mete? Niye?
Aslında sormak lazım bu kadar askerlikten iyi anlıyormuş neden binbaşılıktan ayrılmış birde herkonuda fikri var keşke bir kerede gerçek uzmanları çıkarsalar aradaki farkı görürdünüz
Ne cok sey biliyormuş bu adam
@e5656 ..SARAY SOYTARISI..HEPSİ BU..?!!..
Bunlar da nasıl "güvenlik uzmanı" ise artık... Olaylar oluyor bitiyor sonra çıkıp o öyle bu böyle... Baştan söyle onu da görelim uzmanlığını
METE YARAR için laf söyleyenler onun kilosu kadar taş düşsün başınıza laf söyleyende fetoştur onun yükselişini kıskanan bir kaç devresidir yada görev yaptığında onun başarılarını kıskanandır.
@aartunc futbol sahalarında köşe direkleri varya nasıl bir işe yaramıyor
şehide laf söyliyen kim varsa savcılar içeri alması lazım bu vatan hainliği dir.
@erdoganpolat34 size göre düşünmek vatan hainliği
adam
burda artist artist klavye erkekliği yapanlar bu adamın tırnağı olabilseniz keşke
BORDO BERELİ KOMANDO ADAMA LAF EBELİGİMİ YAPACAKSIN.. ASLANIMSIN HAYIRCI BORDO BERELİM
Majestelerinin "güvenlik uzmani" kızmış mı? Ay Kıyamam. .
Soyle Mete Yarar Zekai komutan darbeyi bertaraf etmekte basariliydi de bunu laf cambanbazligina getirerek kenfine pay cikarma pesine dusme. Sorular nasildi:)) Cevap veremezsin oyle ehli muhabirlerin karsisinda artistik yapayim da pirimim artsin mantigiyka ciktigin yerde seni "kepaze" yapip gonderirler..
Ne yarar 2015 hazirandan bugüne kadar doğu güney doğuda kaç şehidimiz var bilen varmı bir kişiye odaklanmayı bırakın bir kişiyle bu işi çevirmek mümkün değil hesapta darbeciler tbmm bombaladılar peki sarayı neden bombalamadilar başkanlık için bu ülke bölünür diyen başbakan var
Adam vatanı için canını vermiş,Onu bile şeytani sorularla aşağılamak isteyen bedbaht hainler içimizde gezdikçe bu ülkede vatanını sevenlerin işi zor.Öncelikle bu hainleri bir şekilde bertaraf etmeli.
Diğer Haberler