Metehan Demir neden görevinden alındı. Metehan Demir kimdir?

Hürriyet Ankara temsilcisi Metehan Demir görevinden alındı. Peki Metehan Demir kimdir neden görevinden alındı. Tüm ayrıntılar haberimizde

Son güncelleme: 17 Aralık 2013 12:40
Metehan Demir neden görevinden alındı. Metehan Demir kimdir?

Metehan Demir sürpriz bir kararla görevinden alındı. Hürriyet Gazetesi'ni sallayan operasyon emri Aydın Doğan'dan geldi. Metehan Demir kimdir? Tüm detaylar Mynet haber'de

Ankara Hürriyet Gazetesi'ndeki şok operasyonla dalgalandı. Hürriyet Gazetesi'nin Ankara temsilciliği yapan Metehan Demir'in görevinden alındı. Metehan Demir'in yerine Radikal gazetesi Ankara temsilcisi Deniz Zeyrek getirildi. Hürriyet gazetesinin Ankara Temsilciliği görevini başarıyla yöneten Metehan Demir bugün ani bir kararla görevinden alındı.

TALİMAT AYDIN DOĞAN'DAN

Aydın Doğan'ın bizzat talimatıyla görevinden alınan Metehan Demir'in bu ani karar karşısında büyük bir şok yaşadığı gelen bilgiler arasında. Aydın Doğan'ın, Demirden boşalan Ankara Temsilciliği koltuğunaysa, hükümete muhalif tavrıyla dikkatleri çeken Deniz Zeyrek'in getirilmesi talimatını verdiği belirtildi.

EYÜP CAN OPERASYONU MU?

Doğan Yayın Holding gazetelerinden biri olan Radikal gazetesinin Genel Yayın Yönetmenliğini yürüten Eyüp Can isminin, kapatılması düşünülen Radikal gazetesinden sonra Hürriyet gazetesi için düşünüldüğü medya kulislerinde konuşuluyor. 

Hatırlanacağı üzere Eyüp Can Zaman gazetesinin eski yazarlarından.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir