Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, yeni müfredatı açıklayacak!

Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, güncellenen öğretim programlarına ilişkin yarın açıklama yapacak. Milli Eğitim Bakanlığından (MEB) yapılan yazılı açıklamada, Yılmaz'ın saat 10.00'da MEB Başöğretmen Salonu'nda, güncellenen öğretim programlarına ilişkin basın toplantısı düzenleyeceği belirtildi. Öte yanda, MEB'in yarın 10 Haziran'da düzenlenen 5, 6, 7, hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11'inci sınıflara yönelik İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınav (İOKBS) sonuçlarını açıklayacağı öğrenildi.

MEB'den gelen son dakika habere göre, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz yarın saat 10.00'da güncellenen öğretim programlarına ilişkin açıklama yapacak.

BURSLULUK SINAV SONUCU YARIN AÇIKLANACAK

Milli Eğitim Bakanlığınca, (MEB) 10 Haziran'da düzenlenen 5, 6, 7, hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11'inci sınıflara yönelik İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınav (İOKBS) sonuçlarının yarın açıklanacağı bildirildi.

Bakanlığın Twitter'daki hesabından yapılan açıklamaya göre, İOKBS sonuçları yarın "http://www.meb.gov.tr" ve "http://odsgm.meb.gov.tr" internet adreslerinden ilan edilecek.

Sınav, yurt içinde 848 merkezde, 4 bin 39 okulda, 62 bin 146 salonda, KKTC'de bir merkezde olmak üzere, toplam 1 milyon 110 bin 563 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilmişti.

AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
bakalım bu sefer ne değişecek müfredatta.milli eğitimde bakan ve talim terbiye çoraplarını bile daha az sıklıkla değiştiriyordur.Sabah akşam müfredat mı değişir arkadaş??yaşınız kaç olursa olsun ister 8 ister 48.hiç müfredat yada sınav sistemi değişmeden mezun olan var mı???gelişmiş ülkelerde 15-20 yılda bir değişir.ara ara teknolojik güncellemeler yaparlar ama sistem ve içerik değişmez.bu ne böyle??
Diğer Haberler